24 szep 20, 23:59:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1304480 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4770 Dátum: 11 jún 19, 11:26:32 »

Nah és hogyment az éretségi? A bankettet nemkérdem az tuti atomjó volt Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4771 Dátum: 11 jún 19, 11:51:20 »

A bankett számomra a zabálásról szólt.
Fél kiló petrezsejmes krumpli, egy rántott sajt, öt rántott hús, három adag savanyúkáposzta.
A végére már kicsit megizzadtam, de a körülöttem ülők hangosan szurkoltak nekem, így muszály volt letuszkolni azt az utolsó falatot is. Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4772 Dátum: 11 jún 19, 12:59:47 »

Hát németem lett csak 4-es, amúgy 805-90 %-osak lettek többségben, kivéve az ematek, az csak 70 ikszdé

Igen a bankett jó volt, és hát az a finom mézes meggyes pálinka überelhetetlen volt ikszdé

Gman: nálunk is nagy adag kaját adtak, de én meg pár arc azért még rápróbálkoztunk még egyel ikszdé
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #4773 Dátum: 11 jún 19, 13:38:15 »

Pötyi: Szerintem nem vagy gyökér... Ellentétben állsz velem. Én aztán igen szép tömeg veszekedéseket tudok kiváltani de ezeket meg is bánom... Azért nem szeretném hogy pár oldallal visszább olvass oké? Pirul Különben is... Minden ember más, azt nem várhatod el hogy legyen egy ugyan olyan ember, mint te... Mert ilyen nem lesz. Nyelvesít


Ezt én is tudom nagyon jól, hogy nem vagyok az, de legtöbb ember, aki nem ismer, valami oknál fogva lenéz és elkönyvel annak.
Mondjuk, nem nagyon tudnak izgatni mivel túl jól, ismerem magam ezért is vagyok sokak szerint egoista, de szerintem csak nagyon szeretem magam. Nevet
Nyugi, ha ennyire szeretnéd, akkor nem olvasok vissza. Mosolyog
Amúgy nem várok, el én senkitől semmit én csak azt szeretném, hogy a barát barátként viselkedjen, velem más idegen ember meg nemigen tud érdekelni kivéve, ha haver/barát ismerőse és jó arcnak tűnik, mert akkor általában kialakul egy újabb ismeretség. Mosolyog
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4774 Dátum: 11 jún 19, 14:29:30 »

Itt is esik nem is kicsit, pedig meggyet akartam szedni  ikszdé
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4775 Dátum: 11 jún 19, 14:33:56 »

Én hétvégén fogok meggyet szedni, de inkább olyan 200kg-t mamámat ismerve.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4776 Dátum: 11 jún 19, 14:37:04 »

Én épp málnát eszek és az finomabb MUHAHAAAAAAAA
Amúgy itt is esik -.-" Szomorú
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4777 Dátum: 11 jún 19, 14:43:02 »

Köszi Masashi, de majd holnap bepótolom. Meg majd aszalunk is meggyet, az meg majd mehet a pálinkába ikszdé Megyes mézes pálinka, na az a tuti ikszdé  Faceg

Morita: olyan nagy a gyümölcsös?  

Az esőt nagyn jó nézni, föleg ha nem szakad, csak éppen esik. Olyan megnyugtató.

Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4778 Dátum: 11 jún 19, 14:44:03 »

Ah kikéne menni a konyhába vmi gyümölcs hátha akad idebenn... szerencsére reggel elvégeztem a tennivalóim most elég lustizni *-*, de így annyira nincs kedvem kimászni az ágyból ikszdé

hmm itt nem esik csak kicsit gáz az idő pedig ma egy kis fényképezéssel, fényképezkedéssel XDDD akartam elütni az időt Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4779 Dátum: 11 jún 19, 14:45:18 »

Nálunk meg éppen van málna, egres, meggy és cserenye is. Nyelvesít
Már készülnek a lekvárok, befőttek, pálinkák és szörpök.
A maradékból meg süti lesz.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4780 Dátum: 11 jún 19, 14:46:43 »

Masashi: Nyugi a döglött patkány a legszelídebb fajta Nevet
Noemimi- chan: Küldök virtuálisan, mert nekem meg itt rágják a fülem, h egyek még gyümölcsöt Mosolyog Mi kell? Sárgabarack, öszibarack, alma, cseresznye, ribizli, málna, eper?
gman: jah itt is, most van a szezon úgy tünik Mosolyog
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4781 Dátum: 11 jún 19, 14:51:08 »

Zer0 jöhet mindeggyik *-* kérem
nincs is jobb dolog mint a fini friss gyümi *-*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4782 Dátum: 11 jún 19, 14:53:20 »

Sok dolog jobb a gyümölcsnél.
Pl: az internet. Nyelvesít
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4783 Dátum: 11 jún 19, 15:11:02 »

Masashi: Nálad a sok jó dolog gondolom Kakuzutól végig az akatsukisokon Madaráig tart Nevet
noemimi-chan: átküldés befejezve (hidd e, finom volt, és nézd a jó oldalát, holnap reggel nem küldi meg a hasad Nevet)
gman: Ősi indián mondás: "Ha az összes gyümölcsöt elpusztítottátok, rájöttök, hogy nem lehet internetet enni."
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4784 Dátum: 11 jún 19, 15:17:26 »

Nem tudja valaki, hogy naruto shippuuden openingeket videóval,magyar felirattal, hol lehet letölteni vagy megnézni? Youtuben csak olyanokat találok ahol nincs magyar felirat rá, előre is köszönöm!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!