24 szep 21, 02:10:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1304589 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4740 Dátum: 11 jún 18, 21:38:11 »

ikszdé Ritám te szegény srác teljes fórumos pályafutását hsz-ről hsz-re végig akarod követni?

Nos szal magyarul:
én már hallottam erről a BIGes rajztanárnőről, egyszer voltunk benn Bocskaiban elakartuk kérni péter mappáját, de Péter is mondta hogy a nőtől inkább ne... meg ő egy pasikához járt képzőművészetire aki állítólag jóarc volt, de elég művész lélek... csak mondom elvileg az is ott tanít, szakkörre járt hozzá az én párom...
Mondjuk őt a nőcske nem is tanította...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 21:39:12 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4741 Dátum: 11 jún 18, 21:42:18 »

Noemi...jelen pillanatban egy döglött légy is érdekes nekem...és Pötyi 3. hsz-e messze felülmúl egy döglött legyet...
És most már értem. Nem tom Tündi járt-e a pasihoz...
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #4742 Dátum: 11 jún 18, 21:46:04 »

Pedig kezdtem reménykedni, hogy azért érdekel ennyire, mert érdekes személyiség vagyok. Nevet
Én és a hsz-eim nemcsak a döglött legyet hanem mindent felülmúlnak… Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4743 Dátum: 11 jún 18, 22:01:44 »

Ne tarts bunkónak, csak hulla vagyok...ilyenkor nehéz átadni, hogy kedves akartam lenni...
Mikor így viselkedem, anyum általában elmegy a közelemből... xD
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #4744 Dátum: 11 jún 18, 22:05:42 »

Nyugi én is csak poén kedvéért írtam… Mosolyog
Nehéz engem megsérteni és ráadásul még túl jó szívű vagyok és sokan ki is használják, de hát ez van, kellenek az ilyen jó emberek is hogy ne legyen annyira megszennyezve a társadalom. Mosolyog
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4745 Dátum: 11 jún 18, 22:07:06 »

én meg ilyenkor viccesnek tartom ritát.. .mármit Rita személyisége elég érdekes nem vicces... csak bonyolult és ah én szeretem az egyszerűséget... én az vagyok (vgay kitudja lehet mégse :O csak jól eltudom adni :o) xD

hmm máma idesatyámnál voltam újarakta a gépem hajj egyrészt remek... mert már nagyon kellett, másrészt viszont ritkaszar minden programot újratelepíteni... tuti elfelejtek vmi fontosat xD

hmm kéne még egy kevés a délutáni gulyásból Szomorú vagy egy kis csipsz vagycsoki... vagy rendetrakni a szobámban én már nem is tudom xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #4746 Dátum: 11 jún 18, 22:10:18 »

Szerintem egyél az a legjobb és pont ilyen sorrendbe ahogy leírtad bár csoki helyére most 1 fagyi jobban passzolna. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4747 Dátum: 11 jún 18, 22:10:57 »

Valószínűleg Noemi az egyetlen ezen a földön aki viccesnek tart néhanapján...pocsék humorérzékem van...
Úgy imádom ezt a csajt Nevet  Hump

Túl vagyok a beugróim felén...ez már jó hír, nem?

Fagyiiii...az nekem is kéne...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4748 Dátum: 11 jún 18, 22:14:44 »

De ezek közül a kaják közül 1 sincs itthon T_T

és kedves barátnésom mitcsinálsz a popómmal?  Hmm? xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #4749 Dátum: 11 jún 18, 22:21:33 »

Hát Morita én eddig azt állapítottam meg rólad, hogy aranyos vagy legalábbis nekem annak tűnsz és persze jó hír mondjuk, fogalmam sincs, micsodák azok a beugróid, de jó hír. Mosolyog
Noemimi-chan kérlek szépen Morita éppen huncutkodik vele… Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4750 Dátum: 11 jún 18, 22:23:52 »

Am jóarcnak tűnsz hívj csak Noe-nak xD max Noe-channak xD vagy Noéminek megerngedem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4751 Dátum: 11 jún 18, 22:26:37 »

Még Noemi is szokott néha lenni.

Jajj Pötyi, tök jó hogy ezt mondod....a beugrók amúgy olyan kérdések, amiket tudnod kell, hogy egyáltalán elkezdj vizsgázni...felrakna a 100-ból 3-at és ha mindet tudod, megengedik, hogy tételt húzz...szal akkor még lazán egyes vagy, ha ezeket tudod...
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #4752 Dátum: 11 jún 18, 22:31:55 »

Köszi Noe-chan. Mosolyog
Amúgy a barátaim is azt állítják, hogy még egy ilyen fazon, mint én nincs. Nevet
Akik meg nemismernek azok meg szerintem egy kis gyökeret látnak bennem, de már régen megtanultam, hogy ők meg sem érdemlik a figyelmem.
Ma is tanultam valamit hála neked Morita. Mosolyog
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4753 Dátum: 11 jún 19, 07:26:04 »

Guten morgen mindenkinek!
Nah ilyenkorra már a hajnali fórumozók írnak, mi van most? Mosolyog
Asszem nekiesek a Papnak, tegnap beígértem a szomszéd topicba, majd írok véleményt.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4754 Dátum: 11 jún 19, 08:22:18 »

NEKED 9 MÁR KÉSŐN VAN?!?!?!?!
Én tök büszke vagyok magamra, ha előtte fel tudok kelni, és úgy érzem végre van napom. Nah délután 2... az már elalvás...
Irigyellek
Naplózva
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!