24 szep 21, 08:48:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305019 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4680 Dátum: 11 jún 17, 20:56:08 »

Nálunk is minden sz*rra 5-öst adnak. Nálunk nincs sok jóképességű rajzoló. De az egyik barátnőm nagyon szépen tud rajzolni. Az valami hihetetlen!  Ohh My God Mintha én nem is tudom...Kész művész az a csaj. Mosolyog
Nekünk holnap lesz a ballagás, ma egész nap rohangásztam ide-oda, többet voltam a suliban, mint rendes suliidőben. ikszdé A legtöbb időm a díszítéssel ment el, a sulit nagyon szépen fel kellett díszíteni, a folyosóktól kezdve a ballagó termeken át az udvarig... És még holnap hajnali 5-kor be kell mennie egy csomó mindenkinek, hogy a virágok frissen legyenek. De nekem neeem, mert benne vagyok a műsorban. Nyelvesít Nevet *boldog* Jó sokan voltunk díszíteni, mégis viszonylag sokáig tartott.
Jaaaj, holnap műsor, és parázok! Kaptam új szövegeket, az egyik elég nehézkesen megy, szóval még most gyorsan mondogatom magamban. smirksweat
Amúgy anya azt mondta, hogy a gimi nem pont olyan, mint az első. Inkább mint az 5. osztály.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #4681 Dátum: 11 jún 17, 21:01:41 »

Pont most zártam a 9.-et, és hála az égnek engem sosem bántottak, nem cikiztek. Az mondjuk más, hogy már tősgyökeres Berzés vagyok, mert nyolcosztályos, "kigimis" vagyok. De nekem tetszett a 9. Laza év volt. Nem kellett nagyon megerőltetni magad a kitűnőért. Azt mondják, hogy a 10. nehezebb lesz, de mindig ilyesmikkel riogatnak. Aztán mindig rájövök, hogy az emberek feleslegesen agyonstresszelik magukat. Mindig lesz valahogy, ezt kéne pár embernek a fejébe verni.  Nevet

Én nagyon szeretem spec a középsulit. Az általánossal ugyanígy voltam. Az ovit viszont utáltam.  3 és fél évesen írtam-olvastam, és emiatt iszonyatosan unatkoztam.  smirksweat

Rajzolni én is nagyon szeretek, bár szívesebben festek, zenére a legjobb. Rajzolni inkább tanulmányrajzokat szoktam, festeni pedig mindenféle absztrakt dolgot. Ami éppen megfog. Lehet ez bármi, lehet egy naplemente, egy felhő, egy sólyom, vagy akár egy üveggolyó is. Ha megszületett az ötlet, egyszerűen muszáj leülnöm és legalább egy skiccet összedobni.. Alkotás közben pedig nem zavar, akármi történhet mellettem. Testvérem meg is jegyezte, hogy tőlem akár egy vulkán is kitörhetne ilyenkor, az sem érdekelne, amíg kész nem leszek.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4682 Dátum: 11 jún 17, 21:59:53 »

Szép estét Mosolyog  Én örülök hogy vége a gimis rémálomnak... 2 fajta ember van akinek a gimi pozitív emlék és egész életében visszasírja és az aki úgy éli meg mint egy börtönből szabadulástXD Én az utóbbi vagyok. De még nekem is itt ez a fránya szóbeli és parok....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4683 Dátum: 11 jún 18, 07:37:53 »

Nemigaz hogy2 féle ember van ilyen téren... én részben utáltam a gimit nagyonsok dolog miatt... másrésztviszont biztos h életem legszebb évei közt tarthatom számon az elmúlt éveket is  Hümm-hümm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4684 Dátum: 11 jún 18, 07:38:11 »

Végeztem a gimivel! Nevet
Megvolt minden érettségi:
Emelt föci: 88% (egész jó)
Magyar: 100% (rendesen meglepődtem rajta Wátdöfákk)
Töri: 86% (nem izgat)
Matek: 92% (felvételi tantárgy, lehetett volna jobb is Szomorú)

Következmény: mindenki "büszke" rám, és hetekig ezzel fognak cseszegetni. Hmm...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4685 Dátum: 11 jún 18, 07:45:17 »

Gratula szép teljesítmény gman Nevet
Ha magyarországra jártamvolna középsuliba én is örülnék neki Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4686 Dátum: 11 jún 18, 08:06:41 »

Én ezért nem tanulok mindig mindenre gman.^^
Hát azért egy érettségi kaliberű vizsgára nem árt tanulni Nevet

Am nálunk 9.ben úgy volt, hogy 2. héten lerendezték a fikaavatót, addig fika táblát kellett hordani a nyakunkban, azután meg le se sz*rták h hanyadikos vagy... Am a 9.et én nagyon élveztem, az elején vártam, hogy mehessek, míg nem kellett tanulni Mosolyog A 10. rosszabb volt.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4687 Dátum: 11 jún 18, 08:58:01 »

Gratulálok gman...van egy olyan érzésem, hogy tök mindegy hova adtad be, nyert ügyed van a pályán.

Masashi, hova szeretnél tovább menni?

Én szerettem a TÁG-ot (Ez a gimim, Tóth Árpád Gimnázium). Pedig sznob és szívat és mindenki azt hiszi ő tojta a spanyol viaszt meg ilyesmi...de találtam egy társaságot akivel jól elvoltam és igazából bele se szakadtam. Mikor beadtam a tanárok riogattak, hogy húú milyen nehéz meg az ottani diákok napi 4 órát tanulnak. Hát én ha napi 4 percet tanultam akkor már iszonyat jó voltam és a legrosszabb átlagom lett 4.67...

Amúgy meg tényleg csak akkor van gond, ha az ember túlstresszezi magát. Sok o.társam ment pszichológushoz emiatt...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 08:59:08 írta Morita » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4688 Dátum: 11 jún 18, 09:11:30 »

Morita te is debreceni vagy? Am én jelentkeztem vna a TÁGba, csak asszem kellett vna szóbeli, és nem akartam menni. Csokonaiban is elutasítottak, csak mert nem volt kedvem szóbelizni -.- Milyen dolog már ez? xD Am egy volt évfolyamtársam nagyon vágja a törit, és vmi versenyen első lett, így nem kellett szóbeliznie és így vették fel a TÁGba...
Am nem emlékszel, milyen lett a felvételid?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 09:12:48 írta Zer0 » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4689 Dátum: 11 jún 18, 09:15:24 »

Hajdúböszröményi vagyok...Nevet:D
A kémiám 100% lett és a periódusos rendszer és az elektronrendszer közötti összefüggést húztam.
A bioszom, meg 75%. Ott az előbélből feleltem. Egyedül az emésztőrendszert nem tudtam és pont azt húztam.
Ábrának meg egy növényi sejtet.

Maradandó volt... Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4690 Dátum: 11 jún 18, 09:19:45 »

Nah, én meg böszörménybe járok Nevet a BIGbe. Én am a középiskolai felvételidre gondoltam Mosolyog

Am nincs semmi ötletetek annak, aki unatkozik ? Mosolyog
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4691 Dátum: 11 jún 18, 09:28:50 »

Mindkettőbe járnak volt osztálytársaim Mosolyog Am asszem nem számít az átlag, hanem vagy öt tantárgy jegyei csak. Am nem megyünk át inkább a másik topicba? Ki lesznek akadva Mosolyog
Jah, morita, nincs Kathy István nevű rokonod?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 09:30:55 írta Zer0 » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4692 Dátum: 11 jún 18, 09:31:59 »

Zero ez volt a középiskolai felvételim. Biosz kémiára mentem. Húgom is odajár ahova te. Ő most volt 11.-es és rajz szakon van. Kathy Tündi. Kathy István...emlékeim szerint nincs... de elég sok Kathy van a városban...

Hát hajrá Masahi. Nem tom mit vesztek 8.-ban matekból de biztos menni fog.
Én csak rajzversenyen voltam a Meggyesiben és hát...nem nyerte el a tetszésem...mármint külsőre...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 09:32:34 írta Morita » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4693 Dátum: 11 jún 18, 09:42:46 »

Akk legalább azt tom, ki a tesód, 1 évvel jár felettünk. Asszem nekik is ugyan az a rajztanár,. mint nekünk, nem meséli, hogy milyen rendes? Nevet Neki mondjuk tuti nem 4-es ad Szomorú
Am egy unaloműző: http://www.nitrome.com/games/cavechaos/
nagyon jó Nevet suli utolsó hetében végig ezt játszottuk, mikor volt gép

« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 09:46:58 írta Zer0 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4694 Dátum: 11 jún 18, 10:00:33 »

Egy kérdés, mobil vinyón van a Windows xp sp3 és az lenne a kérdésem, hogy lehet onnan is telepíteni?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!