24 szep 21, 10:53:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305112 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4665 Dátum: 11 jún 17, 14:18:13 »

Háh, vége a szenvedésnek. Végre leérettségiztem. A tanárok egy szót se szóltak, csak hallgattak, én meg csak beszéltem beszéltem. Volt olyan tanár, ami azt mondta, miután lefeleltem, hogy érdemes volt ma is felkelni Mosolyog Hümm-hümm Pirul
Nem akartam mondani neki, hogy csak azért volt ilyen jó, mert jó tételt húztam  ikszdé

dRown: Nállunk kb 70 személy volt, de nem volt annyi hely ikszdé.

Szanisz: Gratulálok az eredményedhez.

UchihaMasashi: Mindenki volt gyerek, mindenki csinált hülyeséget, mindenkinek át kell esnie ezen a korszakon. És ilyenkor vegyél részt mindenféle bulin, mert majd később nem tudsz rájuk elmenni. Ilyenkor éld ki magad, mikor lehet.  (ezt már tegnapi kommentek miatt akartam írni)

Valaki netalántán ért az orchideákhoz? Van egy csónakorchideám, de nem valami szépecske. A virága elszáradt, a levelein ragacsos nedv kezd megjelenni. Mi baja lehet?
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4666 Dátum: 11 jún 17, 14:22:04 »

Lehet, hogy most ért tini korba:D Am passz. Remélem hamar lerendezzük az évzárót és nem fog esni...
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4667 Dátum: 11 jún 17, 14:31:58 »

Én mindig felírom mikor öntöztem utoljára. Sőt, ha valakinek van egy kis érzéke hozzá, érzi, mikor kell locsolni.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4668 Dátum: 11 jún 17, 14:33:14 »

A virágokat nem ciklusosan kell locsolni? Pl minden reggel... Vagy csak én nem értek hozzá? Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4669 Dátum: 11 jún 17, 15:47:29 »

Mi például naplementekor vagy után locsolunk, mert ha reggel vagy délben locsolsz és a nap pont a virágra süt, az nem tesz neki jót. Bár ez a kinti virágokra érvényes...  Pirul
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4670 Dátum: 11 jún 17, 18:15:23 »

Megjöttem. Tegnap a barátomnál kellett aludnom, pedig nem akartam mert haza kellett volna jönnöm tanulni, de drága "udvarlóm" idejött és nem mertem hazajönni így este 22:40-kor felhívtam őt, hogy nem-e mehetnék hozzá. Az utolsó HÉV-et még pont elértem és kijutottam oda. Ettem és hulla fáradtan beledőltem az ágyába és durván 20 perccel később aludtam.

Ma meg voltam Norvég erdőt nézni. Hát 16 alatt senkinek nem ajánlom, még 18 alatt sem. Túl bonyolult az egész hozzá és akkor még túlságosan is az ösztöneink által vagyunk vezéreltek. Meg hát főként az jönne le, hogy mindenki mindenkivel összefekszik.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 18:20:45 írta Morita » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4671 Dátum: 11 jún 17, 18:43:04 »

Pedig kíváncsi voltam rá... Nem emlékeztek melyik volt az, mikor a fickó eljátszotta h munkába jár, közben meg kirúgták? Az is japán film volt nemrég jött ki.

Am le van tudva az évzáró, ~4,7 lett, szal jó, de kiakadtam a rajztanáron, hogy az nem adta meg az 5öst. Pont a rajz, mikor az az egyetlen, amit csinálok is szabadidőben. -.-"
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4672 Dátum: 11 jún 17, 19:11:59 »

Zero asszem a Tokiói szonátára gondolsz. Az is érdekes film.

Nekem van művészeti alapvizsgám grafikából, de fele olyan jól se rajzolok, mint te... kész vicc, hogy nem ad 5-öst

Erről eszembe jutott, hogy ennek már 6 éve...Jézusom...6 éve voltam 7-es.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 19:14:02 írta Morita » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4673 Dátum: 11 jún 17, 19:16:11 »

Ő elismert festőművész Mosolyog Csak más elképzeléseink vannak a művészetről. Bár érthető, ott nem lehet animét rajzolni Mosolyog
Morita: Az a film, amire gondoltam köszi kacsint, és am én 11.es leszek Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4674 Dátum: 11 jún 17, 19:18:25 »

Uh de jó...a 10. és a 11. a legjobb mert akkor már nem vagy új de még nem is cseszegetnek komolyan a továbbtanulással...

Tanuláshoz mogyorót zabálok, ha mogyorót eszem, akkor innom kell, ha iszom akkor wc-re kell mennem. és ebből a körforgásból sajnos a tanulás kimarad...
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4675 Dátum: 11 jún 17, 19:40:52 »

Rendben Masashi,elfogadom a bocsánatkérést. Belátom énis nagy 20 éves fejemmel letámadtalak téged smirksweat

Voltam Ballagási misén...Nha tesóm majdnem elaludt,de persze ki vitte el? ÉN!
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4676 Dátum: 11 jún 17, 20:07:46 »

Ó, nem úgy van az. Rajzolás ugyan olyan, mint a járás, vagy a beszéd... tanulható, kimutatták tudományosan (jobb agyféltekés rajzolás). Persze ezután még jóval rá kell edzened anatómiára, perpekstívák, prepozíciók, fényvetődés, satöbbi, hogy tudj igazán jól rajzolni, de ezek nem szükségesek ahhoz, hogy megtanulj nem-csak-egy-pálcikaembert rajzolni.
Amúgy ja, művészet mindenkinek azért művészet, mert az az övé. Leírhatnám száz sorba, én mit hívok annak, de a lényeg annyi, hogy az a tiéd, belülről jön, és igazából ha ki is fejteném se tudnám leírni teljes mértékben, mert egy szavakkal leírhatatlan érzés az egész és itt az érzés szón van a hangsúly. Más ne akarja megszabni, hogy mit akarj a művészetben csinálni, ezzel egyetértek.
Na, 17. életévem bulija jól indult, majd kezdtem bánatba torkollni, hogy barátnőm mégse jön, vagy mi van vele... ennek "örömére" fél óra alatt(!) részegre ittam magam, a legjobb, hogy teli gyomorral, tehát nem tudom, hogy is sikerült. Végigpofáztam egész éjszakát, majd mikor már kezdtem volna teljes szomorúságomban elmerülni, csak találkoztam a csajjal és minden jóra fordult, mint a mesékben Mosolyog Az a negyed óra kettesben lét jobb volt, mint az a pár óra hossza a haverokkal. Ezután afterparty helyett újra buli, végszóra is felejthetetlen egy este volt.
Naplózva



noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4677 Dátum: 11 jún 17, 20:15:23 »

énse hallottam még ilyen miséről pedig ballagáson utoljára egy éve voltam ikszdé bár az nemegy katolikus család, de mondjuk nagyim ágán a családom elég katelikus...

Am sztem így vissdzagondolva a gimis éveim közül nehezem tudom megmondani melyik volt a legjobb... mind tökjó volt, bár nem a suli miatt, hanem csak úgy sulimiatt sztem még a 12. is jó volt már úgy tényleg hagynak... magadnak kell teljesítened mostmár lesz ami lesz... legalábbis nálunk ez volt... meg ugye elég rövid tanév volt révén h nekem írásbelieim már márciusban voltak onnan nem is csináltunk túlsok  érdemlegeset...

Ma meg olyan jó volt visszamenni suliba elvoltam srácokkal, és mivel már nem vagyunk az iskola diákjai felelősség nélkül ökörködhettünk volt padtársammal... utánna megjött haverunk, meg összefutottunk évfolyamtársammal söröztünk egyet a parkban, ah király volt *-* utánna mentem egy 2-3 órára nagyimékhoz, majd megint ki kávézóba volt osztálytársnőmmel azaz barátnésommal xD, majd autósuli -.-"

Am rajzolás én ugy 6.-7. ig jóvoltam belőle sokat csináltam (még írógörcsöm is van miatta -.-) de mostmár nemtok semmit se xD

ééés örülök Stance h ilyen jó szülinapi bulidvolt *-* Nevet tényleg


AAAAAAAh partyzni akarok egy hatalmassat T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4678 Dátum: 11 jún 17, 20:27:41 »

Sztem a misét csak átvitten értettd :_D
Am gimiben sztem a 9. volt a jobb, és gondolom 11-12ben majd sokat kell tanulni. Mindegy eddig sem volt rá szükség Mosolyog
Am a rajztanár inkább ilyen absztrakt képeket csinál, mind1 mi a címe, nem tudod, hogy az van rajta. csak össze vissza pacák... Bár néhány tényleg jól néz ki, csak nincs köze a kép címéhez.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4679 Dátum: 11 jún 17, 20:46:37 »

Pedig mise volt xD

Itt gyónt az öszes nyolcadikos+áldozott,hogy jobb legyen a Ballagás. Gitárosok adták a zenét,de elég uncsi volt.

Gimiben a 9. a legroszabb,mert tevagy megint a legkisebb,és mindig téged bántanak. Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!