24 szep 21, 12:46:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305150 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4635 Dátum: 11 jún 16, 17:03:48 »

Hiroto...nehéz...de nem is véletlenül van az hogy p egy vegyészmérnök átlagkeresete Magyarországon 25ezer forint óránként.

Én nem láttam...sajnos...pedig mindenki azt mondta szép volt. Egyszer kiskoromban "volt nagy a hold". Kocsival mentünk haza mamámtól és mikor kinéztünk az ablakon csak egy nagy narancssárga gömböt láttunk és a tesóimmal nem tudtuk mi az, mert holdnak túl nagy és túl narancs volt. Aztán anyum mondta, hogy az a hold, mert egyszer gyerekkorában ő is látta így és a barátaival nem tudták, hogy mi lehet az, aztán ahogy múlt az idő, egyre kisebb és holdszerűbb lett.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4636 Dátum: 11 jún 16, 17:09:34 »

Jah mi is egyszer este kocsikáztunk haza, és akkora hatalmas volt a hold, h az vmi nagyon durva. Filmekben szokott olyan nagy, és olyan vöröses lenni. Tegnap kicsi volt, de távcsővel úgy is élvezhető. Ritka alkalom kár kihagyni, vagy videóról nézni szerintem...
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4637 Dátum: 11 jún 16, 17:15:04 »

Hazaértem a bankettről, yaay! El is csaptam a hasam, megettem:
- Egy fél tányér krumplit, rizset, mellé rántott húst
- 4 Pohár Coca-t, 5 Narancsot, 3 Spriteot,
- 1 Puncsos sütit, 5 csokisat, 3 kókuszosat
Egész szép eredmény, csekély 20 perc volt idő a kajázásra, én rég ko voltam, mikor a többiek elkezdték.^^
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4638 Dátum: 11 jún 16, 17:22:59 »

25 ezer óránként?  Ohh My God Az szép kis összeg. Egy nap alatt megkeresel annyit mint egy szakmunkás egy hónapban.
Én gépészmérnökire akarok, nem tudom milyen lesz.

Amúgy jó nézni a csillagokat, ettől olyan fura érzése van az embernek.

UchihaMasashi: A testvér míg együtt élsz vele idegesít, de utána meg hiányozni fogsz. Hidd el, jó ha van testvéred.

Ilyen hamar vége lett a bankettnak? Mikor kezdődött?
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4639 Dátum: 11 jún 16, 17:32:34 »

Nem az, tovább is lehetett volna maradni, csak inkább haverokkal hazatéptünk, semmi kedvünk nem volt táncizni a discozenékre, főleg nekem nem, mert metálos vagyok. smirksweat De amúgy, 15:30-kor startoltam itthonról.^^
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4640 Dátum: 11 jún 16, 17:48:39 »

UchihaMasashi: A testvér míg együtt élsz vele idegesít, de utána meg hiányozni fogsz. Hidd el, jó ha van testvéred.

Egyett tudok érteni veled, nekem 4 testvérem van, igaz én vagyok a legkisebb így egyik se idegesített, talán én őket  Nyelvesít bár nem voltam olyan. Viszont most hogy már alig vannak otthon, meg valamelyik külföldön él, még jobban hiányoznak.

Masashi: Csak egy kis időt kell kibírnod amíg "idegesít", azután ha össze tartó család vagytok, vagy csak szimplán összetartó testvérek, már nem fog idegesíteni hanem a barátod lesz.

Én nem voltam a saját bankettemen, valami hajón voltak, de mindenki mesélte hogy nem volt az igazi. Én nem is emlékszem hol voltam akkor, de nem sajnáltam hogy kihagytam.  Pirul
Naplózva


hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4641 Dátum: 11 jún 16, 18:18:10 »

Mi is nyúztuk egymást, és én mindig többet kaptam valamiért. Amikor rendvédelmi suliba járt nővérem rendszeresen rajtam  gyakorolt, és volt amikor légycsapóval vert el.  Istenem régi szép idők  ikszdé

Dawe este mentek azért bulizni, nem?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4642 Dátum: 11 jún 16, 18:42:50 »

Nekem van egy öcsém, aki vagy 3 másikat kitesz. Hümm-hümm A barátnőmnek 3 testvére van, ő a legidősebb. Van egy húga, ő nem sokkal fiatalabb, meg 2 öccse, az egyik ovis, a másik most megy suliba.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #4643 Dátum: 11 jún 16, 18:59:39 »

Az én húgom az "ellentétem" a makacsságot és a szókimondást kivéve. x'D Ami néha szül vitákat. Sőt gyakran.
Lehet beteg dolog, de  szerintem néha jól jön egy kis "veszekedés" is.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #4644 Dátum: 11 jún 16, 19:14:46 »

25 ezer óránként?  Ohh My God Az szép kis összeg. Egy nap alatt megkeresel annyit mint egy szakmunkás egy hónapban.
Én gépészmérnökire akarok, nem tudom milyen lesz.

Ha érdekel akkor nem nehéz, de az a baj, hogy a BME csodákra képes és elég gyorsan megutáltatja veled még a tényleg érdekes tárgyakat is. Én a BME-VIK-re járok (villamosmérnök) és amilyen nagy lelkesedéssel kezdtem, annyira megutáltam mostanra. Szerencsére munkahelyen visszatért a korábbi lelkesedés, de a BME tényleg mindent megtesz azért hogy tele legyen szívással (milyen szépen fejezem ki magam, pedig 'íá' helyére mást akartam Nevet) az egyetemi életed. Ahogy korábban Morita is írta, kijössz egy zh-ról úgy hogy tuti 5-ös lesz és a végén pedig ott virít egy 2-es vagy 3-as.
A másik oldala a dolognak, hogy nagyon elismert. Csak azért bíznak meg komolyabb dolgokkal munkahelyen mert a BME-n tanulok, nem pedig másik suliban.

Zer0: ha időd engedi akkor nézz be légyszi a ki ő? topicba
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4645 Dátum: 11 jún 16, 19:18:48 »

Kezdtek megrémíteni. Nem lehet ennyire szívás. 
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #4646 Dátum: 11 jún 16, 19:23:28 »

Ha ügyes vagy és tényleg érdekel a dolog, akkor nem lesz gond. Ami még rengeteget tud segíteni, az a kollégium.

Egyébként gimiből vagy szaksuliból jönnél?
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4647 Dátum: 11 jún 16, 19:30:05 »

Szakközépből megyek, és érdekel dolog , és már több éve tanulom.
Nem kollégista leszek. Amúgy jó a kolesz?
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #4648 Dátum: 11 jún 16, 19:40:03 »

Nem tudom mert én se vagyok ikszdé, de az biztos, hogy megéri bejárni a haverokhoz is már csak a közös tanulás miatt. Volt egy közlekedésmérnök ismerősöm, aki a műszaki rajzzal nem boldogult (gimis srác) és egy olyan is akit a gépészmérnökiről dobtak ki, őt a elsősorban a matek miatt szóval mindennek megvan az előnye és hátránya.
Az biztos, hogy minden közösségi eseményre el kell menni, főleg a gólyatáborba mert minél több ismerősöd lesz, annál könnyebben fogod venni az akadályokat (zh-k, vizsgák).
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4649 Dátum: 11 jún 16, 19:44:20 »

áááááh hazaérek a vásárlásból arra hogy sok gonosz BME-s és BME-s jelölt társaságában talállom magam xD minnyárt elsírom magam félek ikszdé (a Corvinusra készülök X"DDDD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!