24 szep 21, 12:28:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305137 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4620 Dátum: 11 jún 16, 15:56:27 »

Mondjuk ez a kisérettségi jóval könnyebb az "éles evetésnél". Földrajzból pl csak 18 tétel volt, a többi tantárgyból még kevesebb. Am hasznos szerintem, mert legalább ezek már ki lesznek dolgozva, és 2 év múlva nem kell ezt is csinálni.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4621 Dátum: 11 jún 16, 16:13:25 »

Soha nem értettem mire jó a kisérettségi, azon kívül, hogy szívatják vele szegény gyereket.
Ha azt akarják, hogy tudd, milyen az érettségi, azt szerintem egy évvégi felelésen is el lehet játszani, nem kell neki nagy feneket keríteni.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4622 Dátum: 11 jún 16, 16:17:45 »

Mondjuk nem ugyan az az izgalom, ha tényleg érdekel az eredménye, ráadásul:
- Jó tapasztalat
- Minden tárgyból ki lesz dolgozva vagy 15-20 tétel (és nekem pl újra kellett írni a tesóm tételeit, mert csak a sajátomból bírok tanulni)
- Sokat javíthat a jegyen (igaz, ronthat is, de aki bukó, azt egy 5-ös kisérettségi 3-ra húzza fel, ami azért nem semmi)
- Nem árt idegen tanároknak is beszélni, mert előrehozott érettségi nem mindig van az igazi tanárodnál.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4623 Dátum: 11 jún 16, 16:18:51 »

Nekem emelt matek volt a király ikszdé 25 tétel. Semelyik iskola nem tanít szóbelire, mert középszinten ugye nem kell szóbelizni. Egy héttel előtte kezdtem el tanulni, és mit ne mondjak a bizonyítási formák, tételek és definíciók nem voltak egyszerűk ikszdé Szerencse hogy jót húztam Nyelvesít
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4624 Dátum: 11 jún 16, 16:24:22 »

Am gondolom biztos lehetett használnod függvénytáblázatot, nem? Abból meg le lehet érettségizni, ha talpraesett vagy, és tudod, mit-hol keress.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4625 Dátum: 11 jún 16, 16:26:20 »

Csak az a baj, hogy emelt szinten nem engedik használni a függvénytáblát. Helyette adnak egy 3-4 oldalas képlet gyűjteményt, ami megvallva  semmit sem ér.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4626 Dátum: 11 jún 16, 16:26:50 »

Hát ha te mutatsz nekem a függvénytáblázatban egy bizonyítást, akkor ügyes vagy... Nevet
Az emelt érettségikhez már tudás kell. Nem ördöngösen hű de nehezek, de nem tudod kimásolni a függvénytáblázatból.
Én kémiáből emelteztem. Csak a követelményrendszer 50 oldal volt, és ebben csak címszavakban volt benne, hogy mi kell.

Egyetemen mi még a legtöbb zh-n, vizsgán számológépet se használhatunk.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 16:27:26 írta Morita » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4627 Dátum: 11 jún 16, 16:36:57 »

Lehet tényleg eltértünk egy kicsit.. Akkor dobj fel egy témát, aminek nincs topicja ^^
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4628 Dátum: 11 jún 16, 16:37:45 »

Igen, a bizonyítások nincsenek benne, és némelyiket ki se lehet következtetni. A pitagorasz tételt is olyan nyakatekerten kellet bizonyítani.....pff
Emelt kémiából?  Milyen szak? Orvos? Gyógyszerész?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4629 Dátum: 11 jún 16, 16:39:26 »

Ugyan már, még egy oldalt se beszélgettünk erről. Azt mondták egy két hsz erejéig offolhatunk.
De akkor beszéljünk másról. Ma csináltam carbonara spagettit egyik barátommal. Finom lett. Nevet
Aztán. Ki akarok menni, de olyan meleg van, hogy szédelgek és úgy tűz  nap, hogy nem tudom nyitva tartani a szemem.
Akartam írni, de valahogy nem tudom folytatni a történetem. Két egész sort voltam képes hozzácsapni másfél óra alatt.

BME-VBK-Vegyészmérnök

Valamiért annyira jól megtudom ölni az itteni beszélgetéseket. Furcsa új képesség, amivel régen ilyen szinte nem bírtam.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 16:42:11 írta Morita » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4630 Dátum: 11 jún 16, 16:46:59 »

Idézet
Persze hogy lenne olyan de azt inkább nem hánytorgatom fel^^ Mert az meg az Akatsuki témába tartozna... de talán annyira fura lenne hogy még a Duma topikba se férne el meg abba se...^^ Gondolom hogy Te legalább sejted Zer0 Sama. Nyelvesít Annyira csak ismersz már hogy tudd.... Hümm-hümm

Hm Akatsuki téma, és nem akarod hánytorgatni, na vajon mi lehet?  Mosolyog Talán nem kakuzu?  Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4631 Dátum: 11 jún 16, 16:51:13 »

Bme vegyészmérnök? Én is a BME-re akarok menni. Ha sikerül ikszdé Nehéz bent maradni?

Nekem lenne egy témám, ki nézte tegnap a holdfogyatkozást? Nagyon szép látvány volt, és még felhők se voltak
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4632 Dátum: 11 jún 16, 16:54:56 »

Masashi: Honnan tudnám? Volt már itt Madara, Zetsu, Hidan, most épp Kakuzu a soros Nevet
Hiroto: Én is néztem távcsővel, nagyon furcsa volt, olyan narancssárga a végén, am tényleg tiszta volt az ég, még szerencse.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4633 Dátum: 11 jún 16, 16:55:58 »

Én néztem, vagyis láttam amíg láttam Nevet sajnos az elejét nem, mert hegyen lakom, és még nem ért fel hozzánk, így úgy a közepétől tudtam kukkolni, de gyönyörű volt.
Múltkor is éjszaka fél3ig tanultam kint a teraszon, olyan csoda szép volt akkor is a hold. Ahogy ment le a Dunakanyarba egy arany hidat csinált, és végül mikor lement teljesen olyan narancssárga volt mint... hm.. mint mikor vannak olyan animék hogy tudod hogy valaki meghalt és vörös lesz a hold, mint pl a Hellsingben. Na körülbelül ahoz hasonló, de elnézést, elkalandoztam. Szép volt tegnap.  Pirul
Naplózva


hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4634 Dátum: 11 jún 16, 17:02:27 »

Háhá, nem én szeretem a holdat nézni.  Amúgy nagyon baljós volt, ahogy az ember távcsővel nézte tiszta olyan volt, mintha közeledne. Nyelvesít
Jah és aki szemfüles volt, az láthatta a nemzetközi űrállomást is. Ha jól tom
Naplózva
Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!