24 szep 21, 23:56:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305556 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4515 Dátum: 11 jún 14, 19:56:57 »

Idézet
De, már kezdem unni hogy én vagyok a téma álandóan.... >.<#

Mindig az a téma aki a középpontba van:) Legalább is életben is így van.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4516 Dátum: 11 jún 14, 19:59:03 »

A gondolkodás a legmagasabb szellemi tevékenységünk. És akkor ilyet tolsz, hogy ,,nincs itt semmilyen külön gondolkodás".
Az egó az önmegvalósítás hiánya. Pontosan úgy, ahogy a sötétség csak is a fény hiánya, a gonoszság pedig a szeretet hiánya. Ezért kérdeztem, hogy nem tudom mi kényszerített arra, hogy megírj egy olyan hozzászólást, ami csak az egódból fakadt.
De ha ennyire ragaszkodsz a saját igazadhoz akkor bocsánatot kérek magam és a többiek nevében is, hogy mertünk filozofálni, gondolkodni, mert körülbelül az élő fába kötöttél bele óvodás módjára.

Egyébként csak én akadok ki a túlzott szmájli használattól? Mintha egyesek nem tudnák magukat kifejezni hangulatjelek nélkül... legyen az msn vagy facebook... pedig olyan szép a magyar nyelv.
Naplózva



Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4517 Dátum: 11 jún 14, 19:59:53 »

Idézet
De, most per pillanatnyilag miért én. ikszdé Nem lehetne valami más áldozat után nézni? Nevet

Most támadjanak engem:) Magamra hárítom a támadásokat  ikszdé, de én nem vagyok annyira érdekes mint te szerintem:) Nem is vagyok annyira középpontba  ikszdé
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #4518 Dátum: 11 jún 14, 20:03:12 »

Középpontban  pedig annak kell lennie, aki el tudja viselni, aki tudja kezelni, és még élvezi is.^^ Mint a népviseletet sem hordjuk, hanem viseljük.  kacsint
Stance, szerintem itt a fórumon még nincsenek durva példák. Költői fogalmazáshoz nem mindenkinek van érzéke, ahogy tánchoz, autószereléshez, drifteléshez sem. Mindenki másban jó. De a helyesírás szerintem nagyon fontos. Tiszteljük meg ennyivel az elődeinket, a népünket, a hazánkat.  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 14, 20:05:06 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4519 Dátum: 11 jún 14, 20:07:06 »

Stance, ha neked nem Stance lenne a neved hajlamos lennék azt hinni, hogy az én fiatal énem vagy. Nevet
Mondjuk nekem nagyon más világnézetem van (Kb. mindenki mástól eltérő. Nevet ) és nem szeretek másoknak erről beszélni, mert egyszerűen fárasztó. Inkább csak élvezzük az életet és legyünk kúlak. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4520 Dátum: 11 jún 14, 20:11:26 »

Gondolkozni remek dolog, csak sokan elfelejtik. Pedig nincs is jobb vitapartner mint önmagad.
Amúgy tudás-nemtudás...az egyik matektanárom mondta nekem azt, hogy a tudásunkat úgy kell elképelni, mint egy gömböt a tudatlanságunk űrjében. Ahogy a tudásunk nő, úgy nő a gömb is, és egyre nagyobb felületen érintkezik a nemtudással.
Az a baj, hogy az én egom még nekem is nehezen engedi kimondani azt, hogy igen is hülye vagyok.

Hát Stance...a smile-i használattól csak te akadsz ki. Ki lehet magunkat fejezni, de az hosszú és nehezen érhető és a kutya se olvassa végig. Nevet
A magyar nyelv tényleg csodálatos. Páratlan módon vagyunk képesek kifejezni az árnyalatnyi különbségeket a tevékenységeink és érzelmeink között.
Kár, hogy sokan nem fordítanak rá elég gondot.
Sok ismerősömtől kérdeztem meg hogy mondják el szép magyar nyelven azt az igen kedvelt kifejezést, hogy facepalm. És sajna mindenki kudarcot vallott. Pedig olyan gyönyörű kifejezés az, hogy a tenyerünkbe temetjük arcunk. Maga az alliteráció is egy kedvelt formula a szépirodalomba, de a temetés szó olyan jól kifejezi az állapotot, mikor ezt tesszük. De lehet hogy csak én vagyok lenyűgözve az ilyesmitől.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 14, 20:12:11 írta Morita » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4521 Dátum: 11 jún 14, 20:13:10 »

Jó, Stance, az a bizonyos "egyesek" rám vonatkozik.^^
Én szeretem a smiley-kat, jobban kifejezik az érzéseimet.  Mosolyog De azért csak nem használok annyit, hogy egymás után 5 sorakozzon fel. Hümm-hümm Vagy igen?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4522 Dátum: 11 jún 14, 20:16:05 »

Mori: Elég undorító hasonlat. Nevet Miért kell bántani magunkat? Van a tudásunk ami tök jó, hogy van és még többet fogunk tudni ami csöcs.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4523 Dátum: 11 jún 14, 20:17:44 »

Masashi, nem neked céloztam azt a pár sort. Mosolyog

Amúgy tényleg fölösleges filozofálni, 2 fő okból:
 Ami másnak nem értelmezhető; logikátlan; butaság, az nekem életérzés, és szerintem sok mindenki így van a saját világnézetével.
 Az életet élni kell, nem beszélni róla. És sajnos ezt nagyon sokszor szem elől tévesztem... régi énem neurózisának hagyatéka. A jelenben élés, amikor önmagad vagy, az szavakkal leírhatatlan érzés. Ami pillanatok megmaradnak egész életemet végig kísérik.

Minimális alkoholmennyiség után imádok középpontban lenni, és sikerül végig vakerolni az egész éjszakát, hajnalt, after partyt. Mosolyog
Naplózva



Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4524 Dátum: 11 jún 14, 20:18:58 »

Asszem én lépek, hnap strand juppiii. Jóccakát mindenkinek! És Stance, neked meg előre is boldog szülinapot! Boldog Születésnapot!
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4525 Dátum: 11 jún 14, 20:20:14 »

Szerintem teljesen jó hasonlat Gdat.
Mikor olvasol valamiről benned nem merül fel a miért kérdése? Dehogynem! Te pont egy olyan ember vagy, aki igen is szereti a miért kérdést.


Fuh ez az írás így majd két nap alvás nélküliség kíséretében nehéz feladat.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4526 Dátum: 11 jún 14, 20:41:36 »

Arra gondolok Mori, hogy egy nagy hiányérzetre koncentrál ez a hasonlat. Én meg jobban szeretek a bőségben gondolkodni. De a lényege jó.  Mosolyog
Naplózva
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #4527 Dátum: 11 jún 14, 21:12:10 »

lenne egy kérdésem, a  amostani bleach animéből jutott eszembe. hát így hangzik:
én azt hittem ha valaki neve után a chan-t teszik az lány. (sztem a jelentése: kisasszony vagy valami ilyesmi.) de többször is hallottam hogy shiro-chan vagy konohamarutól a naruto-níí chan. valaki elmagyarázná léccives??? élőre is köszi:D bow
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4528 Dátum: 11 jún 14, 21:25:30 »

A chan az ilyen kicsinyítő képző. Inkább lányra mondják mert ha valaki azt mondja egy lányra, hogy Annácska, az aranyos. De ha valaki azt monja rám, hogy Gabika, azt arcon rúgom. Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4529 Dátum: 11 jún 14, 21:31:39 »

Én a chan meg a san között nem tudom a különbséget, a többi oké. Elmagyarázza nekem valaki? Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!