24 szep 21, 23:37:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305533 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4485 Dátum: 11 jún 14, 13:49:00 »

Nah jó, inkább nem megyek fel debrecenbe, én meg azt hittem, itt a veszély hadházon, erre milyen terroristák élnek ott is Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4486 Dátum: 11 jún 14, 13:54:05 »

Dehogy bérelek, minek támadna meg engem egy pedofil? Nevet Nah jó ha egy 20éves pedofil csaj az talán visszafogom magam az önvédelemben Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4487 Dátum: 11 jún 14, 13:57:41 »

Név: Nagy Henriett

Az ősi mitológiák majdnem mindegyike szerint, ha ismerjük valaminek/valakinek a nevét, akkor uralkodhatunk a lelkén.
Na ezért nem fogjátok megtudni a nevemet. Nyelvesít

Ja, és Heni, reszkess. Ördögi
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4488 Dátum: 11 jún 14, 14:02:40 »

Masashi: Nem azért mert nő... Lefordítom neked:) Kakuzu megpedofilosodik (szépmagyarszó) és kiszemel téged áldozatnak. És ha jól gondolom visszafogod magad Nevet
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4489 Dátum: 11 jún 14, 14:08:22 »

Hölgyeknél elegáns védekezésnód lehet pl. a ridikülbe rejtett féltégla. ikszdé
Nekem meg itt van a jó öreg bot, amit kóborkutya ellen már volt alkalmam használni.

Én pengével vagyok Spec harcos... Dobni is tudom 15 méterig 10 centi pontossággal... (Egész azzal kezdődött h ki akart rabolni 8 évesen egy cigánygyerek... Akkor vettem egy bicskát (tré tacskósat), aztán most ha nincs 5 tőröm és bicskám akk egy se...) smirksweat
Naplózva


Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4490 Dátum: 11 jún 14, 14:15:47 »

Masashi tuti ismeri a városom, de aki nem az is elképzelheti, hogy milyen... Mondjuk úgy, hogy a fele a sötét oldal. Egyszer engem is megtámadtak suliba menet délután, mikor be kellett menni, és csak a tesicuccom volt nálam. Erre jönnek szemben egy kb 13 éves forma fiú, meg egy 8-10 éves lány (darkside) és amíg a legény az "időt próbálta kideríteni" tőlem,
a kislány kivette a tornacipőm xD én meg kikaptam a kezéből, és rávágtam vele a fejére. Elkezdtek szidni, de végül mégis csak ők léptek le...

Másik sztori: ez tavaly volt böszörményben, elkisérem osztálytársamat, és megállít minket 2 kb 8-10 éves élőlény (darkside) és ők is az időt akarták tudni. Megyünk tovább, aztán egyszer mondom: megyek vissza, mert lekésem a buszt... szal elváltunk, és mikor megyek vissza, ugyanaz a 2 megint megkérdezi az időt xD legalább arra emlékeznének, h kinél próbálkoztak már
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4491 Dátum: 11 jún 14, 14:38:07 »

hűha, látszik, hogy jó pár napja nem voltam fent, írtatok vagy 10 oldalt, szóval nem olvasok vissza :|:D
most hétvégén voltak itt a pünkösdi napok, hát nagyon nagyon jól éreztem magam*-* 2 nap városba buliztunk, 1 nap a családi baráti körrel tanyabulit tartottunk, illetve 1 napot pihentem : P
egyébként, rájöttem, hogy egy rohadt nagy gyökér vagyok ^^' régen, amikor nőiesebb voltam, nem hittem el magamról, hogy jól nézek ki, és ezért skate lettem meg ilyenek, és visszanézve annó sokkal jobb volt minden -.-" így most emiatt lettek elb*szva a ruháim, a hajam .. csak gratulálni tudok magamnak:d:d:d:d:D
jaaaaaaaj és most majd kicsattanok a bőrömből ^-^ 1-2 órája tudtam meg, hogy van tolna megyei anime klub **********-********* szinte senki nem szereti a környezetembe, és olyan rossz, hogy élőbe senkivel nem tudom megosztani, meg ilyenek:S végreeee! : )
gyerekek, a holnapi tanítási napot már féllábon is kibírjuk : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4492 Dátum: 11 jún 14, 14:50:05 »

Azért bírom azokat a nőket, akik azt hiszik mindenkit tökön tudnának rúgni. Ha így lenne most mi főznénk és ők lennének a katonák. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4493 Dátum: 11 jún 14, 15:22:44 »

Hát válassz olyan férjet, aki tudja, hogy a foci unalmas és annál már csak a forma1 lehet unalmasabb.  ikszdé Nem iszik, mert nincs értelme, de szívesen főzöl neki vacsorát és nem elvárásokért. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4494 Dátum: 11 jún 14, 15:35:38 »

Te erőteljesen le vagy maradva a korosztályomtól, szal nem mint lehetséges opciót mondom, de személyem bizonyítja a létezését. Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4495 Dátum: 11 jún 14, 16:59:08 »

Dejó, végre vége a sulinak!*w* Viszlát szeptemberben! bye bye
Najó, azért nekem a héten még be kell ugranom minden nap próbálni a ballagási műsorra, szombaton ballagás, aztán vasárnap évzáró, és végre teljes szabi. Mosolyog
Én nem szeretem tökönrúgni a fiúkat, sejtem hogy milyen hmm érzés lehet. smirksweat  Technikai KO Rendszeresen fejbevágom őket, vagy megütöm őket, elég nagyot tudok ütni, tehát leállnak. Főleg akkor nagyon hatásos, amikor éppen fogdosódni készülnek. Hümm-hümm >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morause
Vendég
« Válasz #4496 Dátum: 11 jún 14, 17:45:33 »

köhm... Masashi drága, hány éves ha szabad kérdeznem?!?!... nem tudom de olyan kislányosnak tűnik a stílusod és olyan komolyan beszélsz arról hogy tapperolnak a srácok... hogy már kiváncsivá tett az életkorod! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 14, 17:46:08 írta Morause » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4497 Dátum: 11 jún 14, 18:05:37 »

Bocs hogy helyetted válaszolok, de 14 körül vagy te is, nem? Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4498 Dátum: 11 jún 14, 18:06:06 »

Idézet
Ha lenne férjem elvárnám tőle hogy ne álandóan a foci meccs előtt üljön és hogy keveset igyon, valamint azt hogy ne csak a Forma1 járjon az eszében... Különben nem kap vacsorát.... smirksweat
Az tuti hogy nekem egy izmos, erős pasi kéne.^^ Pirul

Foci meccset soha nem nézek, nem iszok alkoholt, nem nézek forma 1et és sportolok is néha:) Szóval mégis van pár fiú:)
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4499 Dátum: 11 jún 14, 18:13:28 »

Ki kell ábrándítsalak, ilyen idős korban minden lány azt HISZI, hogy már sokat tud a világról, és kifejlett az érzelmi világa. Ez nem így van.
Aki ezt megkérdőjelezi, azzal meg elkezdenek pörölni.
Tudom, én is olyan voltam, csak fiúban. Erre 16évesen rájöttem, hogy nem vagyok különleges, hanem mindenki különleges körülöttem.
Tehát: Még semmit nem tudsz az életről, ahogy én sem Mosolyog
És ezt a posztot a legnagyobb jóindulattal fogadd tőlem Neked.
Naplózva



 
Oldalak: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!