24 szep 22, 11:18:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1306242 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4350 Dátum: 11 jún 10, 15:46:26 »

Hanuto-kun:
a, ne hozdd szóba (nem változik semmi)
b, halgass bogcsiikára (talán hallgatnak rád)
c, állj ki magadért és sz@rozd le az ő cuccukat (nem vezet semmire)

ikszdé
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4351 Dátum: 11 jún 10, 16:31:32 »

Ismerős. Általánosban volt egy félévem, ugyanaz a szituáció, mint veled. Nekem egyéniségem volt, nekik személyiségük... az osztály kemény csávója nem bírta a fejem, ezért néhány haverja követte őt. Elég valaki, ha rád mutat, hogy "az egy k*csög" és ennyi nekik elég a gyűlöletre, ami enyhíti a saját fájdalmuk. Aztán ha megmered védeni magad, akkor te vagy a nagypofájú. xD Viszont addig ne üss, amíg ők nem ütnek. De amikor hozzád mer érni egyik is, akkor tízszer kell azt visszaadni, hogy megjegyezze, veled ne szórakozzon senki. És ez nem csak a saját javad lesz, hanem az övé is, amit később bevall magának és akár az egész életére is kihathat az a "jóindulatú" pofon. A lelki szegényeknek szükség van a szeretetre, haverkozz velük. Ha annak ellenére is, hogy oltogatnak és te próbálsz barátkozni velük, úgy is látják, hogy semmi haszna, így előbb fognak tisztelni, mintha félelemben tartanád őket...
Naplózva



Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4352 Dátum: 11 jún 10, 17:43:15 »

Hanuto-kun, hasonló a helyzet az én osztályomban is. Már harmadik éve ismerem őket, de még mindig lenézik a másikat ha az egy kicsit is különbözik tőlük, megy nagyban az egymás háta mögötti kibeszélés (az a legdurvább, hogy gyakran a legjobb barátok teszik ezt egymással), valamint ha nem rajongsz a felkapott tinisztárocskákért, akkor már idióta vagy és nem értik hogy hogyan létezhetsz még ebben a világban ikszdé Na igen, egy-két kivétellel nem szívlelem az osztálytársaimat. Kezdetben nagyon idegesítettek, de én azt a megoldást találtam ki, hogy nem is figyelek rájuk. Ők elvannak, én elvagyok, megférünk így egymás mellett Nevet Bár kezdetben elég nehéz nem odafigyelni arra hogy mit gondolnak rólad, egy kis gyakorlással sikerül kacsint Egyébként meg semmi közük hozzá, hogy te mit szeretsz és mit nem, ez a te életed, és nem irányíthat senki.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4353 Dátum: 11 jún 10, 19:33:46 »

Az szerintetek nagyon gáz,ha:
1. Az öcsém feltörte a fórumos jelszavam,és ezzel mindenhova betudott lépni,és mindent elcseszni?
*2. Úgy bebeaszni az első egyetemi évem után,hogy olyat tettem amit nem kellett volna?


*:
-(Régebben irtam azokat a barátaimat akik most jártak. De én bevallottam a csajnak,hogy szeretem.)
-(Pénzt áldoztam egy "útszéli" csajba)
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4354 Dátum: 11 jún 10, 20:11:29 »

1. Hát csak minden jelszavamat megváltoztatta,de mivel a fantáziája eléggé alacsony,ilyen kakas,kakaska jelszavakat adott...Sajnálom,hogy fogyatékos...
2.Most a csaj is meg a pasi is mérges rám,az út széliről meg ink n beszéljünk..
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4355 Dátum: 11 jún 10, 20:16:45 »

hát az egyes az gáz helyzet mert nemmindenki hihet neked Gondolkozik
a kettes meg no...amilyen szemszögből nézzük Mosolyog

am nekem a tesómat szekálják és olyan szar érzés mikor bemegyek az FBjába és látom hogy miket írnak róla. őt általánosba sem szerették aszittem itt talál barátokat erre meg Sír nem vétett ellenük semmit mégis kicsesztek vele. (nem osztom meg hogy mit és hogyan Szomorú )
én amikor ezt láttam szóltam anyának, aki felhívta az igazgatót
a gyerek aki ott volt az elpityeredett a másik toporgott a harmadik bűnbánóan nézet
ma meg olvasom fészen hogy így kibaszott meg úgy le van szarva.
álszent f*szkalapok az ilyenek és én semmit sem tehetek Sír Sír
olyan szar lesz most így >.<# úgy sajnálom
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4356 Dátum: 11 jún 10, 20:23:08 »

Ez tipikus esete a: "Gép előtt kemény vagyok"- szindrómának.

Látható ott is,hogy nem mernek mit csinálni...Ilyenekkel még mindig találkozok,bár nemvagyok rajta egyik közössségi portálon sem.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4357 Dátum: 11 jún 10, 20:32:34 »

Ha'l istennek,az én tesóm megtudta magát védeni,majdnem mindig...Csak amikor rámentek 4en a cigók,másnap bementem...Hogy azok,hogy menekültek,az kész volt xD

Majd most megy 9.be megnézem,hogy birja majd. Nyelvesít Ha meg nem,akkor besegítek,vagy másik suli.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4358 Dátum: 11 jún 10, 20:33:25 »

Vége az isinek, kockulás, és Ygo nézés lesz nálam, és nálatok? Mivel töltitek a szünidőt? Csak aztán bentlakásos suli...ASD! Nevet
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4359 Dátum: 11 jún 10, 20:37:20 »

Én elleszek a focilabdámmal,a strandal és egy kis piával. Aztán majd valami csak kisül a dologból:)
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4360 Dátum: 11 jún 10, 20:42:12 »

Kezdődik a diákmunka. Vagy General Electric, vagy Budapest Bank.
Már csak egy papírra várok, ma megkaptam mindenhonnan az ajánlásokat Nevet
Meg hétvégenként zenélni fogunk a haverokkal kocsmákban, tereken, bárokban kacsint

Naplózva



 
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4361 Dátum: 11 jún 10, 20:46:08 »

Tényleg  smirksweat
Nyári munkaaaa,megis feledkeztem róla..Megint Tescoban leszek a sima állásom mellett heti 3x eladó xD
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4362 Dátum: 11 jún 10, 20:48:31 »

Én így is költekezek az új gépemre, 100k-ba biztos bennelesz... Más nem is kell. Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4363 Dátum: 11 jún 10, 21:04:11 »

én amikor ezt láttam szóltam anyának, aki felhívta az igazgatót
Hát az csak gond. Ugyanis egy ilyen akció után csak még agresszívabbak lesznek a gyerekek akik piszkálják. Tudom, mert bátyámmal is így volt amikor általánosba járt még. Mindig piszkálták meg megverték a nagyobb gonoszabb gyerekek stb ő persze egyedül nem tudott semmit se tenni ellenük. A végén már iskolába se akart menni. Erre anyám bement és akciózott egyet az iskolában Nevet Hát mondani se kell, hogy ettől csak rosszabb lett a helyzet amiről aztán nem is beszélt bátyám anyumnak nehogy megint bemenjen a suliba.
Az ilyenenek, ha egy szülő próbál tenni valamit csak még több ok arra, hogy bántsák a kiszemeltet. Neeem
Sajnos az igazgató/osztályfőnök megkeresése nem segít, más megoldást kell rá találni. Például halálra rémiszteni őket valami ijesztő alak segítségével ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4364 Dátum: 11 jún 10, 21:05:50 »

Ma megnéztük a suliban A hülyeség kora c. filmet. Igencsak érdekes és elgondolkodtató film, ajánlanám az egész emberiség figyelmébe.

Régen mi is megnéztük ezt a filmet, az egyik lány sírt is rajta. Mondjuk tényleg elég megható pillanatok is voltak benne. Én is ajánlom mindenkinek, de szerintem októberben már írtam ezt. ikszdé smirksweat

Az én egyik barátnőm bátyját is folyton piszkálni akarták a termete miatt, de nem merték, mert a félelmetes "Gabit" senki se merte csúfolni. Na ő az, akitől mindenki be volt sz*rva.xD Sőt, pláne még most, így 20 évesen.. Hümm-hümm Nevet Amikor az aluljáróban megyünk, a barátnőm mindig hangosan beszélget velem: Óó, vajon mikor jön már értünk a Gabika? És akkor még a legkeményebb bikap*cs is meghúzza magát. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!