24 szep 27, 16:06:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310741 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4320 Dátum: 11 jún 10, 09:14:01 »

jó neked, hogy ilyen ismert és közkedvelt vagy. én évek óta szenvedek, hogy tartsanak valamire és sokan ismerjenek, de sajnos eddig még nem jött össze, és rohadtul magányosnak érzem magam emiatt. most az egy dolog, hogy van barátom, és az ő haverjaival lógok, de ha ő egyszer már véletlenül nem lesz, akkor? megint mindennap otthon, sehol, senki : /
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4321 Dátum: 11 jún 10, 09:20:25 »

950 jó ismerős?
Minek?
Nekem még a 20 sok, néha szívesen selejteznék közüjük, ha tehetném, de nem tehetem, így inkább megpróbálok nem többet összeszedni.

... antiszociális lennék? Gondolkozik
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4322 Dátum: 11 jún 10, 09:21:34 »

^-^ köszönöm : )))))
most megyek, mindjárt kicsöngetnek, majd suli után leszek ..
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #4323 Dátum: 11 jún 10, 09:33:11 »

Hát az én ismerőseim száma 15, ráadásul úgy, hogy párommal közös msn-t használunk, szóval az a 15 sem csak az én ismerősöm...  Pirul
Eddig én tartom a rekordot!  Nevet
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #4324 Dátum: 11 jún 10, 09:35:53 »

De mivel a haverod nincs most itt, így a fórumlakosság köréből eddig én állok győzelemre...  Ördögi
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4325 Dátum: 11 jún 10, 09:39:59 »

Erről eszembe jutott a South Park "I have 0 friends" c. része. ikszdé
Tanulság: a Facebook ártalmas.
Naplózva
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #4326 Dátum: 11 jún 10, 09:44:34 »

Számíthat is, olyanom nekem is van, már azt se tudom, mi volt a cím, meg a jelszó, olyan régen volt már...   Gondolkozik
Az a rész nekem is tetszett...
Nincs is facebookom, valahogy nem jön be...
Tanulság: a Facebook ártalmas.
Ezzel teljes mértékben egyetértek. Csomó ismerősöm és családtagom rá van kattanva, bökdösik egymást, vagy mi a fene. Nekem nem teszik. Persze attól másnak tetszhet. Én inkább megmaradtam az iwiw-nél.
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #4327 Dátum: 11 jún 10, 10:12:22 »

Woah, visszatértem az erdei táborból! Amikor betont láttam magam előtt, hirtelen nagyon furcsa volt.
A fáradtság azért jelentkezik, napi 60-70 km, sátor, éjjeli őrködés.. de eszméletlen  jó volt.
Hiányzik a rengeteg ember,  a rajom ( 6 rajra voltunk osztva), a sok ökörködés, az erdő, a friss levegő, a dagonyázás, a nevetés, a tábortűz.
Rengeteget megtanultam az erdőről, annak minden részletéről, az erdőben való életvitelről, az emberekről és magamról is. Ezt a hetet jó ideig nem fogom elfelejteni.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4328 Dátum: 11 jún 10, 10:29:34 »

950!!!! :O

Hogy lehet az embernek annyi msn-es partnere? Nekem a rekord volt 150, most van olyan 50 de olyan 4-el beszélek...illetve beszélnék, ha működne... xD
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4329 Dátum: 11 jún 10, 10:49:47 »

Nem is az...csak 950 azért furcsa mert állítólag olyan 600 embert ismerhetünk. Mármint akinek tudjuk a nevét és tudjuk is valamihez kötni, nem csak ilyen láttam a suliban és bejelölöm a facebookon....
amúgy minden ember többarcú. Senki se ugyan olyan otthon, vagy a baráti társaságában, vagy z iskolában, a párjával, egy másik baráti körben...
Én is teljesen másképp viselkedem a fórumos ismerőseimmel, gimis ismerőseimmel és egyetemi ismerőseimmel. Mintha 3 különböző ember lennék...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4330 Dátum: 11 jún 10, 10:54:15 »

Olyan cuki vagy, le se tagadhatod a korod Nevet:D:D
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4331 Dátum: 11 jún 10, 10:58:38 »

Istenem egyszer én is 30 éves leszek és akkor majd úgy kell viselkednem mint egy felnőtt...és ijesztően közel van ez a nap...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4332 Dátum: 11 jún 10, 11:02:29 »

Szivem én mindjárt 20 leszek és szörnyű belegondolni, mert még csengenek a fülemben unokatesóm szavai, "Úr Isten Rita, 16 lettél" És ez már sajna nagyon régen volt.
És még alig éltem eddig. Mármint...annyi dolog van az életben még amit ki akarok próbálni. Pedig sok minden megvolt már.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4333 Dátum: 11 jún 10, 11:12:19 »

A boldog élet titka az, hogy az apróbb célok közé raksz pár elérhetetlent is, így az ember élete egy pillanatra sem veszíti értelmét. Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4334 Dátum: 11 jún 10, 11:13:48 »

Az én egyetlen igazi célom, hogy egyszer az én gyerekeim is úgy gondoljanak rám, mint ahogy én a szüleimre.
Minden más mellékes és eldobható...

Szörnyen családcentrikus vagyok...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!