24 jún 01, 22:18:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144317 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4335 Dátum: 11 jún 10, 11:38:45 »


Én is jókor reagálok már... ikszdé
Velem sétálni? Ki akarna? Különben lehet nem azért vágott olyan fejet. Nem tudom. Mosolyog
Meg a "csak idejöttem dumálni okés?" sem szokott előfordulni, úgyhogy szerencsések vagytok! Nevet

Amúgy én is jól vagyok ám... 2 nappal később meg simán odamentem egy rendőrhöz megkérdezni, hogy miért van lezárva az egész dunapart, de a környezetemben élőkhöz nem merek hozzászólni sem. *vigyorog kínjában*
_____________________
Amúgy a suliban elfogadnák azt az igazolást, hogy a köztársasági elnök miatt késtem el?  Pojén
Nekem 19 MSN-es ismerősöm van, közülük 2-3-mal szoktam beszélgetni... Egyáltalán nem értem, hogy minek olyan sok. Én totál elvesznék benne. ikszdé
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4336 Dátum: 11 jún 10, 12:03:34 »

Tud valaki nekem vonalas vázlatot készíteni egy vándoranyás ékes tolózárról? Meg még másik 20 ilyen vacakról... -.-" Minek nekem géptan?

Hát A-chan, szerintem te lennél a suli büszkesége, hogy feltartott a köztársasági elnök...
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4337 Dátum: 11 jún 10, 12:30:16 »

Ugye! Csak kár, hogy nem hangoztattam... ikszdé
Vándoranyás ékes tolózár? o.O ha az "anya" nem lenne benne, akkor 100%ra tudnám, hogy miről beszélsz pontosan, de így nem vennék rá mérget. Hülyeséget meg nem akarok írni. :/
Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4338 Dátum: 11 jún 10, 12:37:31 »

volt egy régebbi msnem, ahol megközelítőleg 160 partnerem volt, és kb 20 emberrel beszéltem rendszeresen. a mostanin 45 partner van és kb 10 emberrel beszélek rendszeresen. kifogytam az ismerősökből és témákból is : /
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4339 Dátum: 11 jún 10, 13:02:41 »

Szerintem para. Ott van körülötted a buszmegállóba 30, meg körülötted körülbelül 7 milliárd ember és nekiállsz telóról facebookozni(?)... csak egy példa.
Naplózva



Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4340 Dátum: 11 jún 10, 13:05:35 »

Én nem vagyok jó vadidegenek leszólításában....
Amúgy érdekes a facebook...1 dolog miatt járok fel...mert minden igazi fanatikus facebookozó, ami társadalmunk 80%, azt hiszi, mindenki fent van és mindig ott üzengetnek nekem...sajnos...amúgy a napi 5 percre redukáltam az egészet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4341 Dátum: 11 jún 10, 13:07:20 »

Szerintem para. Ott van körülötted a buszmegállóba 30, meg körülötted körülbelül 7 milliárd ember és nekiállsz telóról facebookozni(?)... csak egy példa.
Nem biztos, hogy a körülötted élőkkel meg tudod találni a közöss hangot.
Ilyenkor érdemes máshol körülnézni.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4342 Dátum: 11 jún 10, 13:26:57 »

Hát nekem összvissz van 66 ismerősöm, de érdekes módon volt már 75 is, úgy látszik kezdek uncsi lenni és kidobálnak. smirksweat ikszdé
Huuuhh ma volt a bolondballagás, annyi rúzsos puszit kaptam, hazaállítottam ilyen tiszta vörös  fejjel. Aki nem tudta, hogy ma bolibali volt, az szerintem azt hihette az utcán, hogy szétvertek. Hümm-hümm Cukik voltak a srácok, csajszinak beöltözve.  ikszdé Pirul Hiányozni fognak, ők az első olyan 8. évfolyam, akiket szerettem. Nevet Szeptembertől meg mienk a suli. Várom már. Vagyis nem. Vagyis igen. ÁÁÁ nem tudooom. Neeem Technikai KO
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4343 Dátum: 11 jún 10, 13:40:16 »

Szerintem para. Ott van körülötted a buszmegállóba 30, meg körülötted körülbelül 7 milliárd ember és nekiállsz telóról facebookozni(?)... csak egy példa.

Az ilyen nagyon szomorú. Én ilyen szituációt úgy is láttam, hogy egy baráti társaság volt, olyan 4-5-en erre, ketten a metróban a telefonjukról facebookoztak. Ennek mi az értelme, nem várhat a közlési kényszer az üzenőfaladra mire haza mész?

hanii: Várd Nevet Jó buli az. Ha nincs gimnázium, ti vagytok a "nagy" osztály. Elsősök szemében már "értettebek" akik "példát"mutatnak. Nehéz feladat, meg tudsz birkózni vele?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 10, 13:42:51 írta Minagi » Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4344 Dátum: 11 jún 10, 13:44:31 »

gyéjj szépnapot minna ikszdé utcsó nap a suliban Hümm-hümm márcsak ballagás az nyár *-* imádom azt aki feltalálta a nyári szünetet és a nyarat bow
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4345 Dátum: 11 jún 10, 13:50:41 »

Minagi: értettem, várom. Nevet Talán megbírkózok vele, mindenesetre nagyon fogok igyekezni. Füligérafeje
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4346 Dátum: 11 jún 10, 14:25:42 »

Facebook téma: Én azután regisztráltam a facebook-ra, hogy egyszer az egyik lány a facebook-os üzenőfalon közölte az osztállyal, hogy következő nap elmarad az első 2 óránk. Én persze erről nem tudtam, és 2 órán keresztül ott unatkoztam a suliban >.<# A napi facebook használatom kimerül annyiban, hogy megnézem jött-e levelem, van-e valami az üzenőfalon, aztán viszlát.

Ma megnéztük a suliban A hülyeség kora c. filmet. Igencsak érdekes és elgondolkodtató film, ajánlanám az egész emberiség figyelmébe.

És már csak kedden kell suliba menni Mosolyog Az is sportnap. Mindenki feliratkozott egy sportághoz, és az egész délelőttöt ezzel fogjuk eltölteni. Én pingpongozni fogok Nevet Jó, nem ez a legmegerőltetőbb sport a világon, de ebben legalább jó vagyok, és még mindig jobban megmozgatja az embert mint a póker ikszdé Igen, pókerre is lehetett feliratkozni, sőt tavaly még guitar hero is volt Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4347 Dátum: 11 jún 10, 14:32:15 »

Na igen Nevet voltak akik sírtak amiért vége én meg örültem ikszdé
najó a abarátaim komorak voltak lényegében ha felvetődött a téma, csak egy b-s barátom volt még boldog ikszdé
Adott is nekem egy rajzott basszus *-* állati jó rajzos lány és rajzolt nekem egy Doitsu-t meg egy Kakashit aki a Raikirit használja *-* kiteszem a falra Nevet és van rajt egy cicaSasuke és egy rókaNaruto *-* olyan ariiik Pirul Pirul
Naplózva

Hanuto-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13


I Like Anime & Rock


WWW
« Válasz #4348 Dátum: 11 jún 10, 14:38:40 »

Hello!
A mostani osztályomat utálom...A régi 8 évfolyamos osztályomat nagyon bírtam, és ott mindenki bírt mindenkit...De itt nem képesek másokat elviselni, majdnem mindenki disco-t halgat, és folyamatosan leszólnak mert Rock-ot hallgatok, és Anime-t nézek...Ha kiállok magamért akkor vagy 8-an támadnak le(szóban), és egyszerűen sz@r...Nevet
Naplózva

Mosolyog
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4349 Dátum: 11 jún 10, 15:23:55 »

Hanuto-kun, mondd meg nekik, hogy nem az a fontos, hogy te mit szeretsz, és ők mit szeretnek, hanem az, hogy hogyan viselkedsz velük!
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!