24 szep 22, 08:24:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1306011 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3930 Dátum: 11 máj 28, 20:31:57 »

Néha hanyagolni kéne a home-made megoldásokat, és hívni egy szakembert, aki ért is hozzá.. smirksweat
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3931 Dátum: 11 máj 28, 20:44:39 »

STM: Óvatos mi? Mindenesetre az sosem árt. ( Gondolkozik Hmm? Ohh My God ) Ha van rá okod, ha nincs. ^^ Igen, itt voltál. Ez tény. Csak a többieknél lerendeztem azzal, hogy tanulnak, de te már egyszer kijelentetted, hogy felesleges megeröltetned magad ilyen téren, úgyhogy ebből gondoltam, hogy elpunnyadt számodra a fórum és már nem olyan érdekes. ^^

gman: Nekem talán picit. Kicsit hiányolom a "régi bandát" meg az eszmefuttatásokat. Szomorú (Hátha a vizsgág után megoldódik ez a gondom is. ^^)

Gdat: Épp az a szép a dologban. Erősebbek nálam, ezt ők is tudják, mégis elismernek a vezetőjükként, mindenhatójukként. ^^
Olyan ez a kapcsolat, mint ami az idomított vadak és a "mesterük" között van. Ezért kell tisztelnem őket, még ha nem is kötöm az orrukra.
______________________
Én ma arra ébredtem, hogy háborúznak az égiek, de olyan szinten, hogy remegett a padló. ^^ Egész nap tök jó idő volt, 27 fok. Nevet

Amúgy a home made a legjobb! ikszdé Egyszer anyu nem tudta kivárni, hogy a mester ideérjen, és elkezdte egyedül lerakni a téglákat a kocsibejáróhoz, mert ééért ő ahhoz. Kb kétharmadával meg is volt, amikor megérkezettt a pasi, és az az egészet felszedette vele... smirksweat

De jó volt végre két hét után hazajönni, de mégjobb egy hónap után kocsiba ülni és száguldozni! *-* Hiányzott a Corsám... Sír

Amúgy Gabesz, tetszik az avád. *-*
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 28, 20:45:53 írta A-chan » Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3932 Dátum: 11 máj 29, 08:46:19 »

Húúú,nha felkeltem énis. Ugye tegnap Barca nyerte a BL-t és annyira elkeseredtem,hogy lementem egy kocsmába piálni,ahonnan aztán nemtudom,hogy jöttem haza. Az nagy baj,hogy a sok piálás után csak arra emlékszem,hogy egy épp ott ünneplő Barca drukker csoportba kötöttem bele? Gondolkozik
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Gaki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 24

Joghurtos nokedli egy koponyában :D


« Válasz #3933 Dátum: 11 máj 29, 09:01:15 »

Pöh, Szerdán kirándulás Visegrádba,remélem jó idő lesz   Pontosan

Amúgy ,UchihaMasashi, te régen Madara fan  voltál,most meg Zetsu fan lettél ?  Mosolyog
Naplózva

"Ki vagy te, hogy bíráld az életet, amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!"
/Bob Marley !
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3934 Dátum: 11 máj 29, 21:46:08 »

UchihaMasashi, de jó a Zetsu avatarod és aláírásod : D

ezt feltétlenül nézzétek meeeeg *-* annyira gyönyörű, megéri rááldozni 6 percet ^-^
http://www.youtube.com/watch?v=4tP5Ays_eUk&feature=player_embedded
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3935 Dátum: 11 máj 30, 14:11:37 »

Mi dolgom is lehet, talán csak a tanulás? Hmm.. nem, ezer más. Amit most amúgy nm fejtek ki, de az iskoláshoz semmi köze... habár az is bosszantóan sokat vesz el, végülis napi sok órát kell lnöm ott.
Habár azért azt is beklátom, hogy talán msot valahogy nem oylan érdekes ez a hely... vagy legalábbis nem igazán volt mire válazsolnom, vagy mit olvasnom, ha néha felnézek.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3936 Dátum: 11 máj 30, 14:43:52 »

Na a nyelvtantanár csodálkozik hogy őt miért utáljuk, a matekot meg miért imádjuk...

A nyelvtantanár amit vizsgába tett(gyakorlás nélkül persze): 1 tollbamondás + 20 rohadt nehéz feladat (4db A4-es)
A matektanár amit a vizsgába tesz (ugyanolyan feladatok amiket gyakoroltunk csak más adatokkal): 7 egyszerű feladat

Ti melyik tanárt szeretnétek jobban???

________________________________________________________________________________________________

Am. Ma találtam a suliba egy kétszázast... akié volt cumi smirksweat
Médián meg könyvtárba filmet néztünk... (Sorstalanság verkfilm) És osztálytársam megröhögtetett... Kiküld a nyelvtantanár, és így egész órán beszélgettem a kintülősökkel, ill kihasználva erőfölényem és az iskola hierarchiában betöltött magas pozíciómat szereztem egy kis mexicornt... smirksweat Laza nap volt... holnap szinte ugyan ez... aztán szóbelik, horvátország és BANZAJ...
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3937 Dátum: 11 máj 30, 14:48:36 »

Horvátország jó hely. Nevet
Kétszer annyiba kerül egy gombóc fagyi, mint nálunk, de négyszer akkora.
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3938 Dátum: 11 máj 30, 15:12:25 »

úgy szeretem azokat az embereket, akik:

- annyira pesszimisták, hogy telebeszélik a hülye fejemet, pedig nincs is nagy probléma,
- agresszívan és kétszínűen viselkednek,
- pofáznak a hátam mögött, de ide még véletlenül se mondják Nevet

Manesz, én speciel nagyon buta vagyok a matekhoz, de ha így áll a helyzet, egyértelműen a matektanár.

« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 15:15:18 írta bogcsiika » Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3939 Dátum: 11 máj 30, 15:14:05 »

Ajaj, remélem nincs fent a Fórumon. Hümm-hümm

Kein problem...

Semmi baj... a nicknév szerencsére mindenkit elrejt...
Naplózva


Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #3940 Dátum: 11 máj 30, 15:24:26 »

No, túl vagyok az osztálykiránduláson, nagyon jó volt Nevet Szombat-vasárnap voltunk, ma meg már suliba kellett menni, és mindenki olyan volt mint egy zombi de sebaj ikszdé Salzburgban és Berchtesgadenben voltunk, annyira szép ez a hely Nevet A legjobb szerintem az volt, amikor megnéztük a Sasfészket (Hitler nyári rezidenciája). Ez egy kb. 1800 méter magas hegy tetején van, a kilátás pedig elképesztő, leírni nem lehet, a fénykép nem adja vissza, ezt látni kell. És a hegyen volt hóóóó Nevet És jól tapadt, szóval ott hógolyóztunk a hegy tetején ikszdé Egyébként nem volt olyan hideg, egy vékony pulcsiban simán elvolt az ember.
Egyébként két kisbusszal mentünk, mindkettő a tesitanárunké, ő vezette az egyik buszt, a másikat egy vendégsofőr. De ez a sofőr akkora nagy arc volt ikszdé Nemcsak egy jófej nő, hanem még talpraesett is: amikor mentünk fel egy hegyen, a busz majdnem lerobbant (nagyon gyengus busz volt, persze a tesitanár a rosszabb buszt adta neki ikszdé ), és ez azért volt veszélyes, mert ha lerobbanunk és elkezdünk lefele gurulni a hegyről, nem tudunk megállni mert a buszban nem volt kézifék!!! ikszdé Szóval ott sikoltozva-röhögve döcögtünk fel egyesben a hegyen, de a sofőr nyugodt maradt, a poénjain halálra röhögtük magunkat, és végül megoldotta a dolgot Nevet Legközelebb is vele akarok utazni Nevet De akkor lehetőleg egy másik busszal (olyannal, ami nem robban le ha az út kicsit is emelkedik, van benne kézifék, és a sofőr ajtaján kívül a többi ajtót is ki lehet nyitni belülről, nem csak kívülről ikszdé )
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3941 Dátum: 11 máj 30, 15:30:54 »

Mi is voltunk arra... de a Sasfészket nem néztük meg... helyette Hohenschwangau-t meg a másik kettőt amit az a bajor király épített, néztük csak meg... De ez ami több embert is érdekelt volna nem... (Érdekel még most is a látvány hogy hogyan égne smirksweat)
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3942 Dátum: 11 máj 30, 16:21:08 »

Én is mindig azon aggódok, hogy kiderül, hogy valamelyik tanárom Naruto-fan, és fent van a fórumon. smirksweat ikszdé Akkor kicsit nagyon leégnék. Na mindegy.
Tegnap nagyon sokat tanultam, fizikára, irodalomra és kémiára, mert nem tudtam hogy miből fogunk írni, mert a tanárnő nem mondta elég egyértelműen, a kémiát meg abszolút nem mondta, mert mérges lett az osztályra és kijelentette, hogy "írjátok, amikor írjátok, hol érdekel ez engem!" és beírta magának a hétfőt, amiről mi meg nem tudtunk, de én sejtettem hogy lehet megíratja ma. Technikai KO És meg is akarta íratni, csak látta hogy senki se ír semmit, ezért megengedte, hogy holnap 6. órában írjuk meg. Ja, és a fizikát is holnapra tette, és a magyartanár is holnapra tette az irodalmat, tehát ma egyet se írtunk, holnap viszont 4 TZ-t írunk: ezeket + matek. És töriből is felelek sztem. >.<# Úgyhogy zúzok tanulni. bye bye
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3943 Dátum: 11 máj 30, 17:01:40 »

Nálatok nincs megszabva, hogy max 2 témazárót lehet íratni? Nálunk feketén-fehéren benne van a házirendben és be is tartják.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #3944 Dátum: 11 máj 30, 17:13:34 »

Nálunk meg gáz van, mivel ilyen lesz a hetem : Hétfő nyugis, Kedd, földrajz év végi, Szerda töri év végi, Csütörtök Fizika, Péntekről fogalmam nincs, aztán még egy hét, és szabadság!~_- Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!