24 jún 01, 20:23:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1143939 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3675 Dátum: 11 máj 19, 13:31:17 »

soha életemben nem voltam még ennyire ideges és ennyire rosszul tőle.
az előbb megszorítottam a billentyűzetet, hozzá vágtam az asztalhoz és elkezdtem sírni. aztán olyan rosszul lettem, hogy nem kaptam levegőt, zsibbadt az egész arcom meg minden:S nagyon rosszul vagyok:S
csak lennénk már túl ezen az egész dolgon...
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3676 Dátum: 11 máj 19, 14:35:22 »

Szombaton megyünk Bikalra, az élményparkba Nevet..., ami nem tudom, hogy jó-e, szóval, ha valaki már járt ott, az mondja el, hogy mennyire érdemes várnom a holnaputánt!

Bazz... mi is... Keress egy csávót borostával, piros-fehér-zöld dögcédulával a nyakában terepszín baseball sapkában amin egy verescsillagos sapkarózsa van... akkor köszön úgy hogy: Pein Testvér. Ha a válasz gman testvér akkor megtaláltál... feltéve ha a reneszánsz élményparkról beszélsz...
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3677 Dátum: 11 máj 19, 14:53:04 »

Loah: hát igen, 3000 körül van a felőtt jegy...
bogcsiika: vigyázz, ha kiesik a space, akkor nehéz rendesen visszarakni!
Manesz: kb. mennyi élménypark van Bikalon? (Igen, arra gondltam.) Véletlenek márpedig vannak. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 19, 14:58:46 írta gman » Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #3678 Dátum: 11 máj 19, 15:00:59 »

Én eddig csak a szilvásváradi kalandtúra parkban jártam, de az nagyon ütős volt.
10 méter magasan kötélpálya nehezebbnél nehezebb átjárókkal, a végén egy 1.5 km-es csúszópályával.
-------------------------------------------------------
Aes: Vettem, szabályzatot betanultam, és elnézést a kellemetlenségért, én voltam a főkolompos.
Kérlek, ha a többiek figyelmeztetést is kapnak, a következő ilyennél én kapjak bannt.
Elnézést mégyegyszer   ööööö
Naplózva



 
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3679 Dátum: 11 máj 19, 16:56:40 »

Elnézést kérek a rossz magaviseletemért,de amúgy Aes ez a 2.ik figyelmeztetésem.

Nha mai napom elég furcsa volt..Mentem kórházba,hogy akkor ugyanis mikorra szándékozzak bejönni egy, kisebb-nagyobb "vizsgálatra". Aztmondják: Maga nincs felvéve ebbe a kórházba előre. Én: Dehiszen az lehetetlen! Ők: Sajnálom,de én nem találom. Én: Jó lehet rossz kórházba jöttem be. És mitadisten? Tényleg rossz kórházba mentem...

Jöhőhét elején megyek,szerdán. És akkor elmeséltem ott az érdekes történetemet,erre: Ez elég sokszor megtörténik,nemtudjuk miért. Néztem,közbe mondtam:Van még több ilyen hülye is mint én? Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3680 Dátum: 11 máj 19, 17:15:45 »

Én eddig csak a szilvásváradi kalandtúra parkban jártam, de az nagyon ütős volt.
10 méter magasan kötélpálya nehezebbnél nehezebb átjárókkal, a végén egy 1.5 km-es csúszópályával.
Hát mikor mi mentünk nem lehetett bemenni a kalandpark részbe, de a 1sínes bob Pattog eszméletlen volt! Nekem az volt az első, kicsit be is voltam tojva, de a 2.nál már nyomtuk a gázt Nevet Csak a vége előtt van egy durva kanyar nah azt nem vállaltam volna max sebességen Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3681 Dátum: 11 máj 19, 17:17:12 »

De, ma eléggé ki készítettek, akkora dugó van nálunk, négykor kezdenek a fő kereszteződéseknél aszfaltozni, Istenem ennyi ésszel szabadlábon. smirksweat
Szép hazánkban inkább annak is örülni kellene, hogy egyáltalán elkezdik. ikszdé
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3682 Dátum: 11 máj 19, 17:34:56 »

Széles utat, olcsó benzint!  ikszdé
Én nem tom... Kb 80 ezer km-t vezettem 2005 január óta, és higyjétek el, hogy olyan jó érzés tud lenni, amikor a dugóban araszolva az ember meglátja, hogy aszfaltoznak.. Nem kátyúzásra gondolok, hanem teljesen új út húzására... Akkor szinte fellélegzik az ember, hogy yess mostantól itt is jó lesz az út! Mosolyog

Bogcsiika mi a baj?

Én sem jártam még külföldön, de bejártam már az egész országot szinte... Északkelet Magyarországon nem voltam csak.. Gondolkozik
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3683 Dátum: 11 máj 19, 17:43:23 »

wiiii június 4. Kalandpark *-* aki volt már ott az elmondaná hogy kb. milyen? Nevet
am napot minna ikszdé
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3684 Dátum: 11 máj 19, 18:05:00 »

Ehhm.. szabad két kérdést? Melyik az? Mert nem mind egyforma és van pár...
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3685 Dátum: 11 máj 19, 18:05:46 »

Hali! Mosolyog Élek még, csak kevesebbet vagyok fent, mert többet msn-ezek meg játszok. ikszdé De azért napi/2napi szinten felnézek egy kis időre. Nekem egész jó kedvem van, és talán a hétvégém is jó lesz. *.* Remélem. Elvégre a hetem jól kezdődött... Sheftel  Nevet bogcsiika, valami nagy a probléma ezek szerint. =/ Szomorú Tudunk esetleg lelki támaszt nyújtani?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3686 Dátum: 11 máj 19, 18:30:02 »

Ezt amúgy szeretem,hgy feljön valaki egytlen egy mondatért,hogy valami nagy probléma van. És utána meg várja a segítő kezeket,egy-két nap után.

Az ilyen érzelem nyilvánítás végett,nemkéne egy topicot nyitni? Gondolkozik
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3687 Dátum: 11 máj 19, 18:41:50 »

Nekem is sok nagy problémám is van, de azokban úgy se tudna senki se segíteni, tehát minek panaszkodjak? Hogy a másikat fárasszam vele?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3688 Dátum: 11 máj 19, 18:42:45 »

Szerintem elfér itt, bár nem vagyok az ötlet ellen.
Sokszor nem csak azért írok, vagy ír ide valaki akármit, hogy segítséget; támaszt; választ kérjen. Szimplán feldolgozatlan információ az agyadban. Ha nem sikerül kimondani, ki kell írni magadból, hogy ne halmozódjon fel a tudat alattidban, ne őrülj meg, félig-meddig átvitt értelemben.
Bogcsi én azt ajánlom neked, hogy mond el neki az igazi érzelmeid, hogy mit is akarsz. Például, hogy szereted és legyen közöttetek béke, vagy utálod és most már hagyjon. Egy rossz kapcsolatot amúgy se érdemes építgetni, legyen az baráti vagy érzelmi... egy jó kapcsolatot meg nem szabad elengedni, mert sokáig bánni fogja a szíved, nem az eszed. Személyes tapasztalat.
De lehet, hogy csak egy kósza "útkeresés", azért érzed így magad. Egy tinédzserkori bökkenő, vagy mi... amin jókat fogsz röhögni 1-2 év múlva. Nem kell túl dramatizálni a  helyzeteket, a nők viszont - túlzottan is - képesek erre.
Naplózva



A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3689 Dátum: 11 máj 19, 18:52:32 »

Oké, írja ki magából meg minden, de ha az ember már a 15. ehhez hasonló hsz-t látja az illetőtől kb zsinórban (a töröltekről nem beszélve) , akkor már kicsit "sajnáltatom magam" szaga van a dolognak.
Bocsánat, nem sértésnek szántam. Inkább tényleg erőt kellene venni magunkon, és megoldani a gondot.
Ilyenkor jön az, hogy "nem ilyen egyszerű". Pedig az lehetne, ha úgy állnának az emberek hozzá, ahogy nem...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!