24 szep 28, 22:54:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1312784 alkalommal)
0 Felhasználó és 79 vendég van a témában
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3690 Dátum: 11 máj 19, 19:06:29 »

ne haragudjatok, hogy ennyit irkálok erről, de ez a hét nagyon rossz, és nagyon magam alatt vagyok...
egyébként az volt a bajom, hogy ma találkoztunk először a szakítás óta, és annyira rosszul éreztem magam. úgy éreztem, mintha magamnak nem tudnék megbocsájtani, és nem neki. ráadásul egész héten nem sírtam, meg semmi, és sok napi feszültség most gyülemlett fel.
viszont, döntöttem...
nem érdekel, hogy ki mit mond, nem érdekel, hogy mind a ketten elbasztuk, szeretjük egymást, és ezt egy igazi szerelemnek ki kell bírnia : D!
ha minden igaz, majd holnap, remélem.

"Ha valamit igazán akarunk, akkor nem törődünk azzal, hogy hogyan."
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3691 Dátum: 11 máj 19, 19:59:25 »

Hidd csak el igaz... Neki minden szavát elhiheted... 6-szor született újjá... tapasztalt... Egy Isten tudja a reinkarnációk számát smirksweat
Naplózva


dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3692 Dátum: 11 máj 19, 20:21:39 »

Hirtelen én sem értem. Nha m1.

Am Masashi,ha úgy érezzük,hogy szeretjük,nembiztos,hogy tényleg szeretjük! Mértne lehetne hosszúéletű?
Az általános iskolás tesi tanárom,15 éves óta azzal a lánnyal van,aki mostis a felesége...

Attól,hogy a mai világban,minden más,mint pl: akkor! És a diák/tini szerelemnek nem a gyerekfejűség miatt van vége.Pontosan azért van vége,mert a hiszits picsa,mindenért sír a barátjának,aki pedig,halálosan unja azt. Erre a pasi érdekesebb dolgot keres,mert ugyanis,-kit érdekel pozícióba vált-. Találkozik egy másik lánnyal,összejönnek vége az előzőnek utána annak is vége. Persze lehet a pasi is hibás. Férfi léttemre,nemnagyon hiszem,hogy csak a semmiért a pasik vége a kapcsolatoknak,hogy ők vetnek véget nekik.

És lehet,hogy aztgondoljátok,hogy ez csak egytlen egy szituáció,de szinte mindig így van.


Lényeg,nemkell minden csip-csup ügyön felkapni a vizet. És talán értelmes kapcsolat is kialakulhat.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3693 Dátum: 11 máj 19, 20:33:09 »

Apum és anyum 15 éves korukban jöttek össze. Anyum már régóta bele volt esve titokban apumba, de apum nagyon népszerű volt-lányok körében is-, vezető egyéniség, anyum pedig szürke egérke, egy "jókislány.
Majd egy nap a buszmegállóban.. meglátta, és megtetszett neki. Folytatódott egy levéllel amit apum a legjobb barátjával íratott meg, az ő macskakaparása olvashatatlan volt. De erre anyum nem válaszolt. Ezután kezdődött, hogy a Simsonjával apum egyre többet látogatta meg az utcát, ahol anyum is lakott.  kacsint
23 évesen összeházasodtak, majd 1 évre jöttem én. Nevet És azóta is boldogok. Az "igaz szerelem" nem lehetetlen , és a kamaszkori szerelmek is lehetnek komolyak.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3694 Dátum: 11 máj 19, 20:50:03 »

Nem értem, ezzel hová akarsz kilyukadni Manesz... Na mindegy.

Arra hogy igazad van... bölcs szavajárásodból pedig a reinkarnációs hátsó tapasztalatra következtettem... Az istennel csak magamra céloztam...
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3695 Dátum: 11 máj 19, 21:26:54 »

Hát, szerintem 95%-ban egyetlen egy oka van a korai elválásnak, az pedig nem más, mint az egy-két éven belüli pucsítás...
Masashi, meg úgy általánosságban, nem szeretem, mikor valaki a korára hivatkozik. Legyen fiatal, vagy öreg. Nem számít. Valaki 60 éves korában nem áll olyan szinten, mint egy 28 éves élesen látó férfi; nő. Valaki 15 éves korában döbben rá, hogy ebben a világban valami k*rvára nem stimmel. Ezt értelmezze mindenki úgy, ahogy ő jónak látja.
Csak nézzünk rá a gyerekekre... sokkal tisztább az elméjük. Ez nem csak egy kósza mondat. Sokkal mélyrehatóbb, mint egyesek hinnék. Irigylem őket.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 19, 21:32:47 írta Stance » Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3696 Dátum: 11 máj 20, 06:53:44 »

Ha most megkérdezném, hogy mi az, hogy "múló szeszély", meg "igaz szerelem", akkor valószínüleg csak homályos és cukormázas zagyvaságokat kapnék válaszul.
A szerelem csak egy biológiai folyamat, amit a fajfenntartó ösztön hív életre. Ez tény. Vannak intelligens emberek (pl. Lille szülei), akik nem hagyják kihűlni a dolgot. Az, hogy ki mennyire intellgens és bölcs, csupán szerencsés, illetőleg balcserencsés életút kérdése.
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3697 Dátum: 11 máj 20, 06:56:15 »

anyum 16 éves volt, amikor összejött apummal és még mindig együtt vannak : D
szóval én erre támaszkodom...

amúgy mekkora szívás már, infon vagyok, van net, de a facebook le van tiltva -.-"
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3698 Dátum: 11 máj 20, 07:14:28 »

Jól teszik hogy letiltják! Számteken tanulni, meg gyakorolni kéne, és nem fakkbukozni!  Kúl Ennyi... Most volt infó érettségi, és az összes f*szbuk függő h*lyegyerek szánalmas eredményt ért el, mert azt hitték hogy ők napi 48 órában nyomják azt a sz*rt, akkor már értenek a számítógéphez!
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3699 Dátum: 11 máj 20, 07:48:52 »

de most nem tanulunk, hanem netezhetünk, ezért szívás ^^'

amúgy akkora egy gyökér vagyok XDDD
tegnap nem tanultam semmit, mert nem vettünk semmiből se újat és nem pakoltam át a táskámat se... itt vettem már észre a suliba XDDDD
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3700 Dátum: 11 máj 20, 08:21:24 »

Am visszatérve a szerelem témára, szerintem nem értelmezhetjük pusztán biokémiai folyatként, pedig én aztán szeretem ebből mind a 2-t. Viszont mivel az ember nemcskahogy egy társas életmódot folytató magasabb fokú indivídum, hanem kultúrát is alakított ki maga körül, ígymár nem az van mint mondjuk ha megnézel egy oroszlánfalkát, ahol minden a szaporodási ösztönnel írható le, vagy az ami anno volt az előembereknél, hogy "umba, umba jösssz d*gni?". Az embernél mostanra a szerelem nagy mértékben függ természetesen a biokémiai tényezők mellett a pszihológiától és számos szociáliis körülménytől. Teszem azt egy férfi hiába árasztja magából a számomra megfelelő feromonokat, ha egy bunkó cserépedény, viszont haegy srác kedves, jóhumorú tökéletes, de nincs jelen a biokémia ismételten veszve vagyunk. Szóval egyszerűen megkell találni a tökéletes harmóniát a lelki és fizikai dolgok közt, akkor tudunk szerelemről beszélni és ha ez megvan, nem pedig csak belehajszoljuk magunkat, hogy oh bár meglenne mind, akkor tartós marad a dolog, ha nincs akkor egy múló szeszély. Másrészt viszont ez a múló szeszély kifelyezés is igen érdekes, az érzékszerveink és így az agyunk is  becsapható, ígyaztán abban a pillanatban amikor megtörténik mi mindent igaznak érzünk.
Nah most elfilozofáltam egy sort, szal lépek is vissza a biosz tételeimhez, utánna neki lehet kezdeni a magyarnak... Félek Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3701 Dátum: 11 máj 20, 08:45:53 »

Ugyanazt írtad le, mit én, csak más szavakkal.
Ezzel a "bunkó fiút nem szeretjük" dologgal viszont nem értek egyet. A 12-18 éves lányok kb. 75% igenis igenis a "nagymenő" suttyókat részesíti előnyben.
Persze ez is állati múltunkból ered, tehát bizonyos szempontból természetes.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 20, 08:48:35 írta gman » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3702 Dátum: 11 máj 20, 09:06:37 »

Hát nemtudom én mint 18 éves lány, ha magamból valamint a baráti társaságomból indulok ki ígyvan, persze nem azt mondom, hogy a papucsokért vagyunk oda, hanem azt, hogy az úgymond normális emberekért. A bunkó kivagyok mivagyok fiúkért, a kivagyok mivagyok lányok vannak oda, ez már a természetes kiválasztódás része... az emberi fajnál ugye a külsőségek mellett, nagy hangsúly van feltetve az olyan kvantitatív bélyegekre is mint a természetes inteligencia, ígyaztán párválasztáskor erre is odafigyelünk, ezért egy pszihikailabb alulmaradottabb egyén egy hozzá hasonló társat fog választani, egy olyas valaki aki rendelkezik legalább egy csekély mértékű inteligenciával nem fogja azt választani aki állandóan megalázza, megszégyeníti, hanem azt aki kiáll mellette, de aztsem az áíllatvilágból taspasztalt meldöngető módon, emellett segíti ha bajvan. Persze vannak kivételek, a mai világban sokakat befolyásoll a párválasztásban is az aktuális divat, és most sajnos divat műveletlen s*ggarcnak lenni...
Hmm am ez a genetikai párválasztás hogy magunkhoz hasonló egyedeket választunk társnak, igen érdekes, van erről egy megfigyelés ami egy frissen amerikába érkezett csavargó és utódai életmódját kővetti figyelemmel, hmmsajna mivel a számadatokat nem jegyetrem meg kerestem inkább egy hasonló megfigyelést, ami az 1900asd évek elején készült:
"1740-ben született egy Ada Jurke nevű asszony, ki a múlt század elején mint iszákos, tolvaj és csavargó halt meg. Utódainak száma idővel 834 lett, ezek közül 709-nek az életét hatóságilag meg lehetett állapítani. Közülük 106-an törvénytelenül születtek, 142 volt koldus, 64-en éltek alamizsnából, 181 nő erkölcstelen életre adta magát, 76-ot ítéltek el gonosztettek, közülök hetet gyilkosság miatt. 75 év alatt ennek az egyetlen alkoholista nőnek a családja az államnak kb. 16 millió koronájába került, segély, fogházi költségek és kártalanítások címén."
A másdik csavargó esetében meg felv volt tűntetve h utódai közül 40 valahányan tanultak szakmát, közülük is talán több mint a fele a börtömben. A lényeghez hozzátartozik az is hogy mind magukhoz hasonló párt választottak, nem pedig kifinomult hölgyeket, urakat, ha ígylett volna akkor más az utódok szoc. helyzete is.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 20, 10:07:50 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3703 Dátum: 11 máj 20, 10:05:51 »

„bunkó cserépedény” ikszdé Ez tetszik!

Szóval az a cél, hogy mindenki megtalálja a magára külsőleg/belsőleg legjobban hasonlító embert? Ha például valaki „csúnya”, de a környezetében csak „szépek” vannak, akkor egyedül marad. Ez is természetes dolog, de nem vagyok vele kibékülve… Oké, a „selejt ne szaporodjon”. Csak az a kár, hogy manapság főleg a selejt szaporodik, és ezt épp azok nem veszik észre, akiket ezzel a megnevezéssel illetünk.
És, ha valakit „szépnek” mondanak, de mégsem talál magának párt, azzal mi van? Vagy azzal, ha valami r*hadt jó pasinak/csajnak van olyan párja, aki enyhén szólva az átlagos szintet sem éri el?

Erre a „nem hozzá illik” dologra meg van egy történetem. ^^
Egy barátnőm összejött egy olyan pasival, akit a hobbija kapcsán ismert meg. A lányról tudni kell, hogy világ életében tanult, okos, maga előtt tart egy jövőképet, és ahhoz ragaszkodik. A fiú otthagyta a közép sulit, dolgozni sem dolgozott sehol. Semmi felmutatni valója sem volt. Csak otthon meresztgette a s*ggét. (pont a semmire sem vagyok jó érzéstől lett olyan kisebbségi komplexusa, ami miatt mindig behazudott mindent, csak azért, hogy „megbecsüljék (?)”) Szóval, a lány már arról mesélt, hogy vele el tudná képzelni a házasságot is. Tényleg tök boldogok voltak. Egy ideig. Feltételezem azért, hogy „megszilárdítsa” a kapcsolatukat (vagy csak önbizalomhiány miatt) a fiú elkezdett olyanokat behazudni, hogy összeverekedett egy másik pasival a barátnőm miatt meg hasonlók... Ezért mentek szét. Azóta a csaj is azt mondja, hogy fogalma sincs, hogyan járhatott vele...

Hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy a „nem egy szinten levés” csak annak nem ideális, aki az „okosabb, szebb stb.” pedig ahogy az ábra mutatja, a másik félnek is lehetnek érzelmi, vagy akár pszichológiai problémái miatta.

Amúgy a biosztanárnőnk azt mondta, hogy a szerelemért felelős hormonokat a testünk csak 3 évig képes egyfolytában termelni. A 3 év után már csak szerelemnek hitt megszokásról, túlzott kötődésről van szó. Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3704 Dátum: 11 máj 20, 10:23:18 »

Nem szabad elfelejteni, hogy a "szép" és a "csúnya" nem meghatározott fogalmak, mindenkinek individuális az esztétikai érzéke, más az ízlése.
Am én miindig is amondó voltam hogy a szerelem valódi alapja a barátság, és a hormontermelésről ugye alapból nem termeli a szervezetünk állandóan a  hormonokat, csak inger hatására, tehát mi lehetünk szerelmesek, de az "ezért felelős hormon" csak akkor termelődik ha épp mellettünk van a másik, vagy rágondolunk, másrészt meg a szerelem éérzését nem csak egyetlen hormonnak köszönhetjük.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!