24 jún 26, 08:18:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1206177 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3660 Dátum: 11 máj 18, 20:21:33 »


^^: Tudom,hogy te nemvagy ilyen,de aki igy beszél azt rühellem. A nagymenő cigis 14 éves picsák beszélnek így,már bocsi.


Itt most mire is gondolsz? a bababeszédre? Nevet én csak "kivételes alkalmakkor" használom de csak poén szinten Mosolyog *igen említetted hogy nem ilyen vagyok*
 szerintem az
ércsiképcsimibcsimobcsi szipcsiszupcsi-ra gondolsz amúgy nem? Hmm? mármint nélunk így beszél gügyörészve nem, max a cuki de azt néha énis használom ha pici állatkát látok smirksweat

Jó8 Masashi-chan Mosolyog bye bye
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 18, 20:24:08 írta ^^ » Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3661 Dátum: 11 máj 18, 20:25:10 »

Igen,azokra gondoltam. Nemkívánom egy lánynak sem,hogy olyan legyen.

Nézi valaki az Animexen a Narutot? xDD Shizune hangja beakadt xDDDD
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3662 Dátum: 11 máj 18, 20:28:11 »

dRown: képzelj el egy olyan lányt aki ilyen...most képzeld el az ellentétét. írd fölé hogy Flexee Nevet mámint én sosem voltam olyan alkat aki órákat tölt a plázában meg cipőboltban. egyszerűen képtelen vagyok élvezni számomra kellemetlen. ami jó a plázában az a könyvesbolt ahol van manga ^^
 az nagy lehetett Nevet am egyedül én nem bírom Shizunet? Hmm? meg Konant se :S tudom hogy Konan kiáll a végsőkig a barátai mellett de nem tudom egyszerűen nem tetszik Szomorú Shizune meg idegesít  >.<#

-szerk.: de megyek is mert késő van már Szomorú jó8 minna Mosolyog -
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 18, 20:30:22 írta ^^ » Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #3663 Dátum: 11 máj 18, 20:33:39 »

Nah ebböl a következö szavakat értettem:D mátrix, valós rész, képzetes rész.  szóval komplex számokról beszélsz ami a valós x valós Descartes szorzatból van,
(X, Y) eleme C d.sz. {x,{x,y}}  x+iy=t*cos(téta)+isin(téta)
Nem ez a kérdés, de amúgy ezt vágom.
W-ből kéne csinálni W(jω)-t. Nagyjából tudom hogyan kell, de órán nem csináltunk olyat, amiben van jω^2. Esetleg hagyjam a francba, azért nem vettünk órát ilyet, mert amúgy se kell, vagy számoljak ezzel együtt? De akkor meg baromi sokat kell pluszba írni és számolni... Amúgy végülis úgy számoltam, hogy hagytam a fenébe, ha nem jó akkor tanár visszadobja és kijavítom.

Az a K(omega)  és Théta(omega) mit jelent? (az théta ott, rossz vagyok a görög ABC-böl)
A K az amplitúdó karakterisztika, a nagy fí pedig a fázis karakterisztika

Analizis ZH-n megbuktam hétfönXD ha valakit érdekel a feladatsor, képként itt van: http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222991_211155158919425_100000748277113_687499_3847490_n.jpg
Ezt asszem már nem tudnám megcsinálni, a határérték még talán menne. Elméletet meg alapból rühellem analízisből.

Amúgy itt a házi útmutatója, ha érdekel: http://e-oktat.pmmf.hu/webgui/www/uploads/images/1705/Jelek_BSC_HF_utmutato.pdf
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 18, 20:36:14 írta CsiziDani » Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #3664 Dátum: 11 máj 18, 20:57:54 »

Nem beszélgetünk inkább az én házimról? Pl. a komplex számok algebrája meg a Fourier-sor sokkal izgalmasabb. Hümm-hümm

Amúgy holnap megyek LabView programozói vizsgára. Majd holnap délelőtt tanulok is rá.

Nem duplaposzt!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 19, 08:57:08 írta Aes Sedai » Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #3665 Dátum: 11 máj 18, 20:59:28 »

hát a házidra csak annyit hogy...áá nem nekem való ez XDDD
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #3666 Dátum: 11 máj 18, 21:10:02 »

Nem beszélgetünk inkább az én házimról? Pl. a komplex számok algebrája meg a Fourier-sor sokkal izgalmasabb. Hümm-hümm

Amúgy holnap megyek LabView programozói vizsgára. Majd holnap délelőtt tanulok is rá.

Hozzá sem tudunk fingani. Ugyanmár.
De sok sikert a vizsgához kacsint  Nevet
Naplózva



 
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #3667 Dátum: 11 máj 18, 21:10:48 »

Amúgy Dancsa: anál 2-ből ilyenek lesznek majd:
http://ftp://witch.pmmk.pte.hu:2001/Tanszeki_anyagok/Mernoki%20Matematika%20Tanszek/Sarvari_Csaba/Anal_2_2011/zh/

Linkről ftp-t miért nem tudok megnyitni?
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 18, 21:13:04 írta CsiziDani » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3668 Dátum: 11 máj 19, 07:12:56 »

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222991_211155158919425_100000748277113_687499_3847490_n.jpg

Ilyen Dancsa-féle feladatokat mi is csináltunk, de ha most elébem tennék, nem hiszem, hogy meg tudnám oldai. smirksweat

Amúgy ismeritek a "Jó reggelt!" legújabb, kedveskedő verzióját? Íme: "Ha még egyszer úgy iszol a bögrédből, hogy benne van a kanál, amíg én szundizni próbálok, ledugom a torkodon." Ugye szerintetek is kedves? ^^
Azt is szeretem, ha azért utálnak, mert nem csináltam meg helyettük az angol házijukat. Nevet

Néha olyan örömmel segítenék némelyeknek a szeppukuban, még ha nem is szeretnék. (Csak ne lenne büntetendő az ehez hasonló segítség nyújtás. *sóhajt*) Hümm-hümm
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3669 Dátum: 11 máj 19, 07:41:27 »

Amúgy Dancsa: anál 2-ből ilyenek lesznek majd:
http://ftp://witch.pmmk.pte.hu:2001/Tanszeki_anyagok/Mernoki%20Matematika%20Tanszek/Sarvari_Csaba/Anal_2_2011/zh/

Linkről ftp-t miért nem tudok megnyitni?

Először majdnem beírtam, hogy ha anál2 az egy naagy HTTP 404 (az RFC2616 szerintXD)  akkor azt szeressemXD   de aztán tovább olvastam, láttam, hogy FTP, megnéztem, i gonna dieXD
Álmos vagyok, a prog gyakorlat vezető szokás szernint késikXD...  Ma egy prog ZH, prog beadandó bemutatása, holnap lazítás(tanulással vegyítve), szombaton nyelvvizsga, nyelvvizsga után közvetlen teszkó kassza, vasárnap nagyon tanulás anál pótzéhára, hétfőn pótZH, meg asszem még egy prog zh,
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #3670 Dátum: 11 máj 19, 07:52:11 »

Most látom van ott http. Az meg hogy került oda nem tudom, én anélkül írtam/másoltam be. Hmm?

L'Hospital és Newton módszer egyáltalán nem nehéz (5-6. feladat). Az integrálás is könnyen kivitelezhető, ha megérted, és tudod mikor, hogyan kell átalakítani arra az alakra, hogy el tudd végezni a műveletet (7. feladat). Mondjuk mi használhattunk integrálási táblázatot. Az elmélet természetesen itt is halál.

Kéne tanulnom NI Certified LabVIEW Associate Developer (CLAD) vizsgára, de ilyenkor minden olyan érdekes az interneten. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3671 Dátum: 11 máj 19, 08:46:45 »

Na most lett elegem... Téma lezárva egy pár órára!

Nem először szólok, ráadásul piszok mód elegem van abból, hogy minden nyár úgy kezdődik, hogy a duma topicból Trollbarlang lesz! ><

Szóval!

A Duma topic nem chat szoba! Nem ide valók az olyan hozzászólások, hogy "megyek eszek sültkrumplit", meg "jóéjszakát" meg hasonlók. Az ilyesmi legközelebb MSN, Skype, stb. tessék intézni!

A Duma topicban OFF-nak számíz minden olyan hozzászólás, amihez van saját téma is. Különös tekintettel például iskola, ételek, animék, mangák, azok feliratai, stb.!

A rövid, valamint teljesen felesleges hozzászólások termelését nyugodtan abba lehet fejezni. Ettől senkinek se lesz több hsze, mert a Moderátorok úgyis törölni fogják!

És még valami: a szabályzat MINDENKIRE vonatkozik. Igen mindenkire, ez szó szerint értendő! Nem részletezem hogy ezt most miért kellett ide írnom, remélem az érintett tudni fogja...

Mindezek után szeretném mindenkinek felhívni a tisztelt és szíves figyelmét arra, hogy nem fogom újra eljátszani a tavaly nyarat, amikor gyakorlatilag egész júniusban és júliusban baj volt ezzel a témával. Ilyen most nem lesz, méghozzá a következő módon: ebben a témában, ha nem lesz rend, minden büntetés duplán fog számítani, szóval egy napos bann helyett automatikusan 2 nap fog járni, stb. Ez így marad addig, amíg nem tapasztalok némi együttműködést a felhasználóktól.

És mielőtt valaki szóvá tenné, nem ezek a mostaniak még nem voltak annyira durvák. Csak sok apróbb szabálytalanság. Viszont nem fogom hagyni, hogy elfajuljanak a dolgok.

Köszönöm, hogy elolvastad!

Moderátor
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3672 Dátum: 11 máj 19, 11:22:44 »

Téma újra megnyitva!

Remélem mindenki érteni fogja, hogy mi a lényeg!

Moderátor
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3673 Dátum: 11 máj 19, 11:55:01 »

Szombaton megyünk Bikalra, az élményparkba Nevet..., ami nem tudom, hogy jó-e, szóval, ha valaki már járt ott, az mondja el, hogy mennyire érdemes várnom a holnaputánt!
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3674 Dátum: 11 máj 19, 12:15:14 »

Én személy szerint nem voltam, de több helyről hallottam, hogy túlárazottak a jegyek, annyit nem ad, mint amit lehetne várni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!