24 júl 01, 10:09:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 414 415 [416] 417 418 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1217341 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #6225 Dátum: 11 aug 01, 13:44:23 »

Nehogy azt hidd Ejfel, azért télen volt a temetés havazás közbe én meg öltönyben meg fekete kabátban egy ünneplő cipőben szenvedtem mindenki mással és a pap órákat vakerált arról hogy nagyapám milyen nagyszerű ember volt (de szándékosan húzta az időt) én meg azt hittem ráugrok azt megverem!
Mire van ez temetés utáni összegyűlés hogy mindenki részvétét nyújtsa mi meg sütivel meg itallal kínáljuk őket mintha vmi buli lenne hogy meghalt egy rokon addigra nem éreztem a lábaimat, szándékosan a radiátoron lógtam majd megkértem vkit hogy vigyen haza mert nem tudok mozogni!
A nagyapám temetése volt a vha megélt legrosszabb napom mégsem sírtam hanem inkább dühös voltam (bár nem tudom mért de inkább sírva fakadok egy szomorú zenétől mint sem a temetéstől) a lényeg hogy bár egy pillanatra gondoltam a tanárnőre hogy ne sírjak egy idő után a dühöm elnyomta amit a pap iránt éreztem!

Heni drága nehogy fürge ujjak 5 percébe fogjál itten szegény Rikan új avatárjától máá'! Nevet
Istenem meglátszik hogy nőből vagy! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 01, 13:45:07 írta Morause » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6226 Dátum: 11 aug 01, 13:55:44 »

Értem Morause, túltárgyalva.

Masashi: Folyamatosan nem vagy az.. de sebaj. *buksisimi*

Ez az avatar tényleg nagyon jól néz ki Rikan..  Pirul
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6227 Dátum: 11 aug 01, 14:00:36 »

Az hogy én mit gondolok erről teljesen lényegtelen, mindenki perverz a maga módján! ikszdé De ám lehetsz őszinte csak nem mind1 hogy mennyire Nevet... Szerintem meg ha beindítja az fantáziádat a rajz akkor: http://huntai.hu/manga/

Olvasd el nyugodtan őket, én is szoktam és rengeteget kacagok rajtuk főleg ahogy lefordítják! Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6228 Dátum: 11 aug 01, 14:23:26 »

Ez estben tolhatod pü-ben nekem is hadd kacagjak én is! Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6229 Dátum: 11 aug 01, 14:34:02 »

Meg ígérem henike de azért előre szólok hogy a te általad kedvelt yaoik az nekem a rémálmom... sz'al lehetőleg ha olyat írsz aminek köze van ehhez akkor csak lájtos formába közöld velem mert ha nem magamba döföm a katanámat (igen van egy katanám Nyelvesít)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6230 Dátum: 11 aug 01, 14:47:10 »

miért ne lennének yaoik az álmodba hisz a fiúkat szereted nem? ikszdé én ellenkezőleg álmodok azaz lányokkal..... tiszta furik nekem is az álmaim xD
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6231 Dátum: 11 aug 02, 11:40:40 »

Szép napot everyone!
Már megint jó sokáig aludtam, bár nem most ébredtem. Kicsit fáradt vagyok még, de már kezdődik a nap, szóval nem nyafoghatok. >.<#
Uhh, lassan a sulira is készülni kell.  Lesütöttszemek :S Ma igazán bemehettem volna a gyakorlókertbe, de nem akartam 7-kor kelni, meghát a barátnőm nem ért rá, szóval majd jövőhéten. xD
Az angol házim még mindig nem vettem elő, tiszta gáz, már bele kéne kezdenem. Technikai KO
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Putir
Vendég
« Válasz #6232 Dátum: 11 aug 02, 11:46:07 »

valaki nem tudja mi lehet a kötelező olvasmányom?
valami volarie vagy ki írta:D
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6233 Dátum: 11 aug 02, 11:56:38 »

Jézusmária...

Az feltehetően Voltaire-től a  Candide lehet. Legalábbis az szokott lenni.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6234 Dátum: 11 aug 02, 12:04:09 »

Szép napot everyone!
Már megint jó sokáig aludtam, bár nem most ébredtem. Kicsit fáradt vagyok még, de már kezdődik a nap, szóval nem nyafoghatok. >.<#

Reggelt =D Üdv a klubban énis kb 15 perce vagyok ébren xD

Gyorsan kutyultam 1 kávét meg kentem egy májkrémes , turistás kenyeret zöldhagymával. Az a finomság =D
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6235 Dátum: 11 aug 02, 12:49:27 »

Az jó könyv!
Bár szvsz.. nem mindenki számára emészthető..  aki még azt sem jegyzi meg mi a kötelező olvasmány és a google-t sem tudja használni, az esélytelen küzdelmet vív   >.<# Technikai KO
Bár tény hogy egy könyv elolvasásához nem szükséges internetes ismeret..
Sok sikert kishaver..
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6236 Dátum: 11 aug 02, 12:53:03 »

Nem értem mi az összefüggés eközött a két dolog és a könyv eészthetősége közt.

AMúgy tök bírom mikro valaki megkér valamire, aztán oylan helyzetbe kerülök, hogy mrá muszáj megcsinálnoim, hiába tart ötször annyi ideig... mint például msot is...  Hmm...
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6237 Dátum: 11 aug 02, 13:26:51 »

Csak írd be ezt a googlebe:
volaire kötelező olvasmány

Ennyi az összefüggés..

szerk: bár ahogy nézem volarie-t mondott, az meg már egy nehezebb eset
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 02, 13:32:40 írta Ejfel » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6238 Dátum: 11 aug 02, 15:21:37 »

Ezzel a kötelező olvasmánnyal csak rásulykolják a gyerekekre hogy olvassatok ha megdöglötök akkor is, szerintem ez rohadt rossz példa... eleinte inkább máshogy próbálnám megszerettetni a gyerekkel az olvasást hogy utána akármit elolvassanak, így nem csodálom hogy sokan elbliccelik!
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6239 Dátum: 11 aug 02, 16:16:10 »

Nem minden kötelező jó. Én a Tüskevárt negyedikben félig se olvastam el. ikszdé
    Meg az Egri csillagokkal szenvedtem majd fél évig... ( számomra az hogy hány disznót meg mennyi tonna lőport raktároztak, az nem volt valami izgi  >.<# ) Akkor már inkább a Kőszívű ember fiai, mert annak csak az eleje vontatott, és még a film is jó.
 De a kedvencem az Ábel a rengetegben, Nevet és nem csak azért mert Erdélyi származású vagyok. Oltári miket  mond az a csávó. Mosolyog

Morause, annak ellenére, hogy én szeretek olvasni, sajnos neked kell igazat adjak.
A volt osztályomban a fele banda egy  könyvet nem vett elő, ami kötelező olvasmány, ( sajna tankönyvet se nagyon )
a tanárok meg kiakadnak, mért nem olvassák el. És az hogy felmérőt íratnak belőle... az megint nem ér. Neeem

Hiába el kell fogadni a rendszert, még akkor is ha kegyetlen. Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 414 415 [416] 417 418 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!