24 jún 29, 06:49:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1213836 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6195 Dátum: 11 júl 31, 19:40:05 »

Hogy továbbra is rólad beszéljünk: Flexee a tesód?  Ohh My God Én is az akarok lenni  >.<#.

Hogy tudsz ilyet kérdezni hanii? Minden ember tudja mikor van a Ghost nyanya nap!  ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Morause
Vendég
« Válasz #6196 Dátum: 11 júl 31, 20:07:51 »

Család alapításban én is szívesen benne vagyok... koliban egy csaj pl kitalálta hogy ő a lányom! ikszdé
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6197 Dátum: 11 júl 31, 20:14:51 »

Hát most rólad van szó heni ezért nem lepődök meg! Nevet ikszdé
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6198 Dátum: 11 júl 31, 20:15:59 »

Akkor én is csinálok neked helyet Ghost nyanya-neechan  ikszdé.

Amúgy én is 3 lány "apja vagyok", de csak pénzt kérni tudnak tőlem ikszdé Apuci adsz egy kis pénzt? Imádtam.

Bár régen úgy 2-3 körül mindig azzal nyaggattak, hogy mondjuk azt, hogy unokatesók vagyunk. Sose értettem mi tetszik nekik ebbe ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6199 Dátum: 11 júl 31, 20:36:52 »

Én fiú vagyok, de erről mért kell szólni?  Ohh My God

Amúgy most Gulivert nézzük, nekem tetszik, bár így a vége fele már unalmas  ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Morause
Vendég
« Válasz #6200 Dátum: 11 júl 31, 20:51:17 »

Én is bye bye... de szerintem ezt szintén tudtad! Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6201 Dátum: 11 júl 31, 21:02:52 »

Hogy tudjátok a Gyűrűk Urát olyan eszméletlenül sz*r magyar hanggal nézni?
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6202 Dátum: 11 júl 31, 21:06:07 »

Nekem meg rengeteg nővérem van. xD Bátyus is akad, meg nagyi is. ^^ Személy szerint a keresztanya szerep illik rám a legjobban. Sokmindenkit elneveztem már. ikszdé Pirul Pl: Most itt van a Kígyósnéni-san, Cynthiaaa meg a High short. x"D Hosszú történet, csak nem képes feljönni a fórumra, mert egy High short.. ikszdé Najó, úgyse érti senki, miről hadoválok. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morause
Vendég
« Válasz #6203 Dátum: 11 júl 31, 21:10:10 »

henike (mostmár így hívlak nem masashi vagy tom is én Mosolyog) mi a gond az avámmal?  Hmm?
Miből gondolod hogy az én avámon látszik hogy fiú vagyok? Neked amúgy is tudnod kéne hiszen sokat beszélgettünk... Sír ez most kicsit sértő hogy az avám alapján akarod leszűrni hogy milyen nemű vagyok!
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6204 Dátum: 11 júl 31, 21:19:32 »

Huha dejó neked heni irigyellek!  smirksweat (persze nem viszem túlzásba mert az irigység nem szép dolog)

Illetve vissza térve az előbbire: Sír hogyha te is elkezdtél sírni én még jobban fogok, de elhiszem hogy nem akartál megbántani... ohh istenem ez annyira meghatóóóó! crybaby
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6205 Dátum: 11 júl 31, 21:22:10 »

Ó! A Gyűrűk Urának a többi filmhez képest szerintem zseniális a szinkronja, és ezt úgy mondom, hogy mindig is megvetettem a magyar szinkront. Persze vannak benne hányingert keltő szinkronszínészek is, de még így is.
Naplózva



Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6206 Dátum: 11 júl 31, 21:34:22 »

Onee-chan te is TeveClubozol?  ikszdé Szegény tevém már 120x meghalt, de amilyen jószívű vagyok mindig újraélesztettem Pirul.

Amúgy az én (mellesleg elképesztően szép) avatarom nem sugallja, hogy férfi vagyok?  ikszdé Akkor cserélnem kell  Sheftel.

Gollam hangja a legjobb! Ez kétségtelen Szeretet ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6207 Dátum: 11 júl 31, 21:34:58 »

Én pont az ellenkezőjét vallom. Néha vannak nagyon jó szinkronos filmek. Nem szeretem őket, de ha valami jó, akkor az jó, viszont soha nem ment hogy a Gyűrűk urát magyarul nézzem meg. lehet hozzá vagyok szokva az angolhoz, és megszoktam az ő hangjukat, de akkor sem.
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6208 Dátum: 11 júl 31, 21:35:07 »

Kígyósnéni: Neked is van tevééééd? Pirul ^^ Nekemis van 2. ikszdé  Ott csak régen volt családom, mamár kihaltak. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6209 Dátum: 11 júl 31, 21:40:49 »

Twilight?? Kész csalódás vagy. Durci ikszdé De attól még oksi. Jajj régi tevegelő vagyok én már ott. ikszdé  Pirul Már nyugdíjas a tevém. x"D Régen mennyit chateltem ott. ^^ =3 De már senki régi ismim nincs fent. =( Háát ma már nem megyek fel, megyek aludni. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!