24 jún 29, 06:54:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1213843 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #6210 Dátum: 11 júl 31, 21:46:17 »

Úristen tevék?... én azzal ezer éve szórakoztam utoljára mikor még kispisis voltam pedig már 20 éves vagyok! Vazz azt hittem ezt a játékot már rég megszüntették!  Ohh My God

Amúgy Heni köszi... a képeken felfele kerekedett a szám széle! Nevet A sírás amúgy se nekem való (nem mintha bőgtem volna) de így fórumozás közben tök jól áll nekem! Nyelvesít
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6211 Dátum: 11 júl 31, 21:54:45 »

Hidd el Morause.. igazán nem az ember korától függ hogy valaki "kispisis" e..

Ez a játék örökre működni fog.. mert az idő vasfoga nem éri a tevéket.. ez már kész csoda..

Nah az is valami legalább a csajok megmosolyogtatnak.. ha már úgy is olyan pocsék az élet..
A sírás olyan dolog ami való valakinek is? Nocsak.

Én azt hiszem hét éve játszottam vele, de magára hagytam a tevét.. én gonosz.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6212 Dátum: 11 júl 31, 22:04:07 »

Ejfel pont ezért tettem elé a "kis" jelző szócskát hogy korban mégis legyen vmi határ! Nevet

Lehet ezzel gonosznak tűnök de én megöltem a tevémet!  Ördögi

"Nah az is valami legalább a csajok megmosolyogtatnak.. ha már úgy is olyan pocsék az élet.."
Hogyha ezt esetleg 'szintén rám' érted akkor fejtsd ki bővebben mondjuk pü-ben mert nem igazán értem!

A sírás alatt értsd azt hogy én már régóta nem sírok mert nem tudok, ezért mondtam nem való nekem mert nem is tudok bár attól még ugyanúgy érzékeny vagyok egykét ponton!  Szomorú
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6213 Dátum: 11 júl 31, 23:07:03 »

Ohh.. értem már.. aranyos ez a direkt megfogalmazás. Mosolyog

Igen, nem túl természetes lépés kinyírni egy virtuális tevét, de még mindig jobb mintha elmennél az állatkertbe és próbálnád megkeresni az off buttont.

Idézetet írta: Morause
"Nah az is valami legalább a csajok megmosolyogtatnak.. ha már úgy is olyan pocsék az élet.."
Hogyha ezt esetleg 'szintén rám' érted akkor fejtsd ki bővebben mondjuk pü-ben mert nem igazán értem!
Szerintem tudod, hogy mire gondoltam. Nincs okom kifejteni PÜ-ben. Egy kicsit ironizáltam, nézd el nekem.. ez már csuklóból jön.

Idézet
...én már régóta nem sírok mert nem tudok..
Oh értem.. nos eszembe jutott egy jelenet.. több percbe telt mire visszaidéztem hogy melyik filmből vagy animéből, de végül feltudtam idézni:
Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban.
/Chrno Crusade - Rosette/


Úgy gondolom hogy nem kell sírópityogónak lenni.. de olykor nem árt ha az ember kiereszti a könnyeit.. függetlenül attól hogy férfi vagy nő az illető. Megtanultam a saját bőrömön, hogy rossz hatással van az emberre ha elfojtja az érzelmeit.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 31, 23:26:02 írta Ejfel » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6214 Dátum: 11 júl 31, 23:58:03 »

Ó. Ha már közbejött a téma, pont aktuális. Tegnap voltunk kocsmázni néhányan. Egy-másfél óra alatt sikerült lepadlóznom, így elmentünk sétálni hajnali egy környékén, leültünk a játszótéren, nagyon hangulatos volt ahogy megvilágította az utcát a villanyoszlop és a ház ami eltakarta a fényt, hogy bejusson a játszótérre. Bár az égbolton a csillagokat és a holdat eltakarták a felhők, de pont ettől lett különleges az, furcsa fátyolos kék színt adott az égnek. Emellett a síri csönd, tücsök ciripelés és simogató szél még dobott rá eggyel. Szóval romantikus volt. Elvonultunk a barátnőmmel néhány tíz méterre, mert ugye társaságban még se illik olyan dolgokat csinálni (nem annyira "olyan"). Alapból érzékeny srác vagyok, az alkohol meg még azzá tesz, ezt hozza ki belőlem, talán a való énem, mert ugye felszabadulnak a gátlások, az érzelmek. Az este folyamán féltékenykedtem és a játszótéren ülve barátnőm megvigasztalt, hogy nincs miért, bókolt, egyebek. Megint megfojtott az érzés, hogy nem tudom neki kifejezni se tettekbe, se szavakba, hogy mennyire szeretem őt... és "sikerült" magam elsírnom. És bár akkor (még most is) szégyellem magam miatta, de én akkor is azt mondom, hogy a férfi nem attól lesz férfi, hogy leplezi az érzelmeit és adja a menőt, hanem fel kell vállalnia a könnyeit. Az előző inkább gyerekes, de közel sem gyermek. Körülbelül 3 éve nem sírtam. Ez történik, ha folyton visszafojtjuk... nem szabad! Szorongásosak leszünk tőle röviden és tömören, még ha nem is úgy érezzük, tudat alatt úgy van bizony.
Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #6215 Dátum: 11 aug 01, 00:03:55 »

Mondom sírnák ha tudnék már vagy 5 éve nem sírtam max megkönnyeztem de azt is csak azért mert megvoltam fázva és kötőhártya gyulladásom volt! Nevet
De elhihetitek sírnék ha tudnék, nincs barátnőm tehát én most nem vagyok annyira érzékeny mint te! Bár az utolsó barátnőm óta nem merek újra csajozni mert mikor róla meg tudtam az igazat egy világ omlott össze bennem Szomorú !!
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #6216 Dátum: 11 aug 01, 00:50:55 »

Szerintem nem gáz, ha egy srác sír. Legfeljebb meglepő.
Morause: Jönnek még más csajok, hajrá előre! ^^
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6217 Dátum: 11 aug 01, 09:08:25 »

Közröhej. Én nem vagyok vicces, egy cseppet sem. De mivel nevetni imádok, folyton a móka-mikik társaságát keresem. ikszdé Azon meg csodálkozom, mikor mondok valamit, ami nekem tök természetes más meg röhög rajta...  Technikai KO
Hiába, mindenki más...

Morause : szerintem örülj, hogy nem tudsz sírni. Nem adnád kölcsön ezt a tulajdonságot egy kis időre? Nevet 
                 Én ugyanis pokoli érzékeny vagyok, mindenen elbőgőm magam, mint egy óvódás. Akkor is ha búcsúzni kell, 
                 akkor is ha valami szomorú, mikor megbántanak, mikor elvesztek valamit (kit ) szóval mindenen... ikszdé

  OKé azért nem, csak érzékeltetni akartam helyzetem súlyosságát, ami az elmúlt évben rosszabb volt mint bármikor...
  Gyógyszer? Magasról tenni kéne mindenre nem? ikszdé Csak hát, ez az ami nekem nem megy...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6218 Dátum: 11 aug 01, 11:15:36 »

Ha más röhög azon amit komolyan mondok én sem szeretem, olyan hülye érzés  Gondolkozik.

Amúgy az Ikás kép csak ideiglenes volt, mert ki akartam rakni 1x és úgy is kerestem ezt a képet, szóval gondoltam mért ne?  ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6219 Dátum: 11 aug 01, 11:41:39 »

ikszdé hát még én milyen érzékeny vagyok.......amúgy tényleg utálatos dolognak tartom ha valakinek mondani akarok valamit vagy fontosat ő meg elkezd nevetni hülyéskedni ugrándozni mint egy fába szorult féreg -.-''........ikszdé
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6220 Dátum: 11 aug 01, 12:00:36 »

Kenton a fába szorult féreg 'üvölteni' szokott nem ugrándozni! Nevet mondás: Üvölt/Ordít mint a fába szorult féreg! Nevet Nem baj de azért poénos volt ahogy leírtad! Nevet

Luna-san te is szert tudsz tenni a nem sírásra... én régebben utáltam sírni mert mindig akkor tört rám mikor társaságban vagyok és rohadt gáz volt... ezért úgy döntöttem megállom!
Ezért kellet egy esemény ami nagyon érzékenyen érint, és ekkor volt hogy a nagyapám kórházba került 1 hónapra majd meghalt! Amikor a kórházba voltunk igaz magánál volt de majdnem teljesen levolt bénulva elég szívszorító látvány volt de bőgés nélkül végignéztem majd a temetésén hogy elkerüljem a könnyezést elkezdtem gondolni a tesi tanárra mert 24 éves csaj volt de öcsém olyan bula volt (huh hát az biztos nem sokszor volt rohadt csinos fiatal tanárom de ez már túlzás volt) rendesen boldoggá tett ahogy végigmértem gondolatban!
Persze ez kicsit rohadék dolog hogy ilyet gondolok a saját nagyapám temetésén pedig ő volt az utolsó nagyszülőm és őt ismertem egyedül 16 éven keresztül, de úgy éreztem ha itt nem állom meg soha többé nem leszek képes abba hagyni!
Azóta nem sírok, csak nevetek amikor szomorú vagyok meg elvonulok vhova ahol egyedül vagyok és elkezdek gondolkodni az életértelmén!

henike én rajtad mindig jót vigyorgok főleg mikor kétértelmű dolgokat írsz pl. hogy kígyokat simogatsz! Nevet

Rikan király az új avád... olyan mint Ichigo Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 01, 12:04:07 írta Morause » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6221 Dátum: 11 aug 01, 12:24:49 »

Ezt most nem tudom félreérteni mert jól írtad az én szemszögemből! Ha azt írtad volna hogy: "mhhh éhes voltam, ezért bekaptam egy kis kolbit mert szeretem, főleg mikor lecsöpög a szaftja a torkomon! mhh, nyami"
Na ezt félre értettem volna lazán, de mivel nem ezt írtad ezúttal nem gondolok semmi rosszra! Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 01, 12:46:59 írta Morause » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6222 Dátum: 11 aug 01, 12:37:37 »

Az hogy lehet, 5 éves wow tapasztalatom van de már nem játszok és az avámat is leváltottam egy he... sima csajra  smirksweat!
Nem értem, már csak az aláírásomba maradt meg a saját készítésű achievmentem! Nevet Na meg hogy folyton sztárok jutnak eszedbe rólam... ahhoz nem tudok mit fűzni! Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6223 Dátum: 11 aug 01, 13:01:23 »

Ezt az éhező topicba kéne írni:

UchihaMasashi:
Éhes lettem.. de hidd el nem a nyers hús felé kinyilvánított vonzalmadtól.
Én egyszer éreztem hasonlót.. marhahúst vágtam össze.. nagy nehezen mert ahol voltam nem volt egy ép, normális kés..
Annyira szépnek és ízletesnek nézett ki, hogy már akkor összefutott a nyál a számban..
Szerencsére életem során csak egyszer éreztem ezt a vadállatias ösztönt.
Ugyebár amíg nem találtuk "fel" a tüzet, addig nyersen fogyasztottuk el a húst.
Mellesleg a zöldségektől ha főttek vagy ízesítetlenek, én is rosszul vagyok.
S rólam kijut eszedbe..? remélem én.  smirksweat

Morause: (már fejből írom a neveket \o/) Szerintem meg meg kellett volna siratnod.. Ez hogy SZÁNDÉKOSAN nem sírtál azért kicsit gáz.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6224 Dátum: 11 aug 01, 13:12:25 »

Elvileg ő Ichi, bár nem tudom biztosra  Mosolyog. De örülök, ha tetszik nektek Nevet.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!