24 szep 28, 23:41:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313049 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1935 Dátum: 11 márc 04, 16:19:53 »

Am ez az egy kockás cucc akkor és csakis akkor egészséges ha étcsokival cinálllod Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1936 Dátum: 11 márc 04, 16:28:17 »

napot! ma kikaptam egy 3as biosz tézét, egy pontton múlt a négyes.....................................na, megtaláltam ezt a egy pontot szal 4es lett Nevet mekkora rohatt mázlis vagyoook Nevet Kúl
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1937 Dátum: 11 márc 04, 16:31:57 »

Nem kell túlbonyolítani azt a jövőképet annyi is lehet, hogy jól meg foglak...
De valami legyen, ne az, hogy elmegyek esélyt kérni. Nevet A lényeg, hogy adjunk valami értéket, ne csak elvenni akarjunk.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1938 Dátum: 11 márc 04, 16:33:15 »

Igen essen a hó mint állat, akkor nem kell kimenni 3 km-t futni.
Lille, sok sikert minden vizsgához, és igen, a csoki legyen veled, minden formában, ízben, színben, elképzelésben, csomagolásban, elhelyezésben Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1939 Dátum: 11 márc 04, 16:41:20 »

Így mrá rendben van Nevet
De akkor meg az esély formával (nem esély kéréssel, azzal, hogy kijelnti, hogy van esélye) mi a bajod? Lehet, hogy lesz valami, nincsenek konkrét törekvései vele kapcsoaltban, hát aztán, elsz ami elsz, mirét ne sodródhatna? Lezs ami lezs, addoig is jól el lesz, alakulnak a dolgok maguktól, mit sok-sok minden általában. Elég dúrva túlzás mindennel kapcsoaltban kész elvárásokat és terveket kovácsolni, főleg, ha nincs tisztában valaki sok mindennel.
És az esély cucc nem zárja ki semmiképpen a második felét a dolgonak.

És a csokis cucc meg nem egykockás, hanem legalább egy kockás cucc. A csoki egyetlen káros hatása, hogy hgízlal (meg ez ezezl jháró hiszti), de amúgy tök egészséges, nagyobb emynniségben is, ami mondjuk totál mellékes, de tény. És ezzel fgolalkozni, njaponta eszegetni az egy kockákat már-már beteges.... kisebb mértékben a csoki élettani hatásaival foglalkozni, vagy msá iylen divatos egészséges étkezés körüli túlkombinálással jtászani felesleges...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1940 Dátum: 11 márc 04, 16:47:24 »

hát nah de a tejcsokiban aligalig található ténylegessen kakaó amiben ugye a pozitív hatást kiváltó anyagok találhatók, igazi étcsokiból meg hát nem annyira finom az hogy olyan sokat egyél belöle
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1941 Dátum: 11 márc 04, 16:51:33 »

Meg ha sokat eszem, lehet, hogy nem marad másnapra.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1942 Dátum: 11 márc 04, 16:51:45 »

Én ilyen vagyok, hogyha valamit el akarok érni nem azt kérdezem, hogy elérhetem-e hanem, hogy hogyan. Nevet
De igazad van, kellenek olyanok is akik nem merik elérni a céljaikat, mert zakatol a fejükben, hogy nem érdemlik meg. Ettől is színesebb a világ.  Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1943 Dátum: 11 márc 04, 16:57:48 »

Nem mondtam semmi ilyesmit, de még oylasmit sem, amit érthettél iylemsinek, viszont ha alkalmat adtam, hogy elismételd az egyik mantrád, hát egészségedre.
Ugyanakkor bárgyúság az után előadni ezt, hogy az "adásról" osztod az észt, mikor ez potn mindenféle kompromisszum, a másik teljes személyének, akarat6ának, saját véleméynének, megítélésének, saját... de teljesen eltértünk a tárgytól, viszont meg kell állapítanom, álalti impulzív egy ember vagy...
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 04, 17:00:42 írta STM » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1944 Dátum: 11 márc 04, 17:13:11 »

Idézet
Elég dúrva túlzás mindennel kapcsoaltban kész elvárásokat és terveket kovácsolni
Erre a mondatodra reagáltam azt amit.

Idézet
Ugyanakkor bárgyúság az után előadni ezt, hogy az "adásról" osztod az észt, mikor ez potn mindenféle kompromisszum, a másik teljes személyének, akarat6ának, saját véleméynének, megítélésének, saját...
Ennek a mondatnak nincs értelme.

A következetlenség valóban igaz bizonyos szempontból. Sokszor vitázok pusztán azért, mert kíváncsi vagyok az emberek reakciójára és nem is érdekel a vita kimenetele, csak jól szórakozom.
Pl. Mennyire tudok komolyan vetetni egy 100%-ig komolytalan témát. De ezt az oldalamat már elég jól ismered. Nevet

Ráadásul ahogy változnak a céljaim úgy mondok ellent magamnak percről percre. Ezen nem kell meglepődni.
Pl. egy egyszerű példa. A csoki jó. Ha valaki dagadt, mert sok csokit eszik akkor és kell fogynia, akkor hanyagolnia kell a csokit. Ebből a szempontból a csoki rossz. A példa elég primitív, de bízom benne, hogy nagyobb dolgokra is ki tudod vetíteni. Mosolyog

Gyenge embernek tartom azt aki megrögzötten ragaszkodik az elveihez. Pl. Valaki elhatározza, hogy ő sosem öl embert, semmilyen körülmények között. Milyen szép elv.
Aztán ott áll egy késes gyilkos a fia előtt készül szúrni, az ő kezében meg egy pisztoly van. De nem használja, mert ugye elvei vannak. De szép dolog is ez a következetesség. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 04, 17:21:51 írta Gdat88 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1945 Dátum: 11 márc 04, 17:21:49 »

Van értelme. Ha pontosan tudod mit akarsz, odamész, majd az lesz, oszt' jó napot, akkor ezzel a másik fél teljes jelentőségét, szabad akaratát, és midnenfélté kétségbe vonod , és alárendeled a saját elhatározásaidnak. Ez persze kevésbé sarkosan nem iylen durva, csak azt akartam vele érzékeltetni, miért nincs semmi baj az "esély" féle hozzáállással holmi ismerkedés kapcsán. Nem mintha neked minden esetben lehetnének kiforrt elvárásaid, egyszerűen akár információk hiányában... valamint akarni, és tervezni valamit is elég más. Ez persze nem jelenti, hogy nem elehtnek, vagy kell legyenek sok dologgla kapcsoaltban konkrét tervek, elképzelések, és nem lezs sok dolgo úgy is, akár így, akár úgy, de midnenre vonatkoztatni ezt badarság.

A csoki meg a fogyni vágyónak is jó, mert uyganúgy élvezi, csak önkéynesen dönt úgy, hogy inkább azt vezsi fiygelembe, hogy hízlal, és ez roszs neki, és enm azt, hogy élvezi,ugyanúgy mint korábban, amikor ugyanúgy hízott is tőle.
 Ez a példa némely dolgok megítélésének, elítélésének önkényes, kedvünkre formált szubjektivitására hívja fel a figyelmet, de ugyanakkor arra is, hoyg azok miylenségükben nem változnak, csak msáhogy bezsélüónk róluk. 
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1946 Dátum: 11 márc 04, 17:32:50 »

Nem érdekel, hogy hízlal, az, hogy pénzbe kerül, annál (anál ikszdé) inkább.
A vitátok meg igen értelmetlen, az egyik ember ilyen, a másik meg olyan.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1947 Dátum: 11 márc 04, 17:38:59 »

Gyenge embernek tartom azt amúgy aki megrögzötten ragaszkodik az elveihez. Pl. Valaki elhatározza, hogy ő sosem öl embert, semmilyen körülmények között. Milyen szép elv.
Aztán ott áll egy késes gyilkos a fia előtt készül szúrni, az ő kezében meg egy pisztoly van. De nem használja, mert ugye elvei vannak. De szép dolog is ez a következetesség. Nevet

Idézet
Van értelme. Ha pontosan tudod mit akarsz, odamész, majd az lesz, oszt' jó napot, akkor ezzel a másik fél teljes jelentőségét, szabad akaratát, és midnenfélté kétségbe vonod
Persze, hogy kétségbe vonom. Nevet
Az emberek gondolatainak 99%-a nem saját, csak mások által állított hiedelem. Pl. volt egy lány aki meg volt róla győződve, hogy neki a barátja mellett van a helye és nem hagyja el, de mondta hogy eközben szomorú mellette. Én mutattam neki egy olyan világot, ahol úgy gondoltam szerintem jobban érzi majd magát. Meg sem hallgattam a véleményét, csak megmutattam. Úgy döntött, hogy igazam van és otthagyta a barátját aki csak kihasználta és sokkal boldogabb lett a lány. Ha nem vonom kétségbe a "szabad akaratát" továbbra is boldogtalan maradt volna. Nem kényszerítettem, az én ajtóm mindenki előtt nyitva áll, bármikor ki lehet rajta menni. Nevet

Thai boxon sípcsonttal szét kellett rúgni ilyen nagy farudat. Én meg voltam róla győződve, hogy nem lehet, mert ha megteszem eltöröm a lábam, nem akartam pont emiatt. Az edzőm kétségbe vonta az akaratomat és elmondta, hogy tévedek. Végül, megcsináltam. Büszke és boldog voltam, hogy átléptem egy határomat. Később egy bunyóban pl. pont ez a képességem mentett meg, hogy szétrúgok bármit. Nevet
A szabad akarat szép dolog amíg nem hamis információkon alapszik.

Én vagyok a legnagyobb ellenzője a világon annak, hogy bárkire rákényszerítsenek valamit az akarata ellenére. De meg lehet cáfolni az ember akaratának helyességét. És én vagyok a leghálásabb ha valaki az én fejlődésem érdekében bebizonyítja, hogy bármelyik önkorlátozó hiedelmem hamis.
Idézet
A csoki meg a fogyni vágyónak is jó, mert uyganúgy élvezi.
Oké. Ennyi erővel kezdj el heroinozni, mert az neked is jó. Nevet Igaz, hogy tönkretesz, de hol számít ez a csekélység, most mondtad, hogy az jó, amit valaki csinál és élvezi.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 04, 17:41:57 írta Gdat88 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1948 Dátum: 11 márc 04, 17:53:34 »

Gdat kezdj el politizálniXd én rád szavazok. Vagy írj könyvet. Komolyan mondom. Olyan meggyőzően érvelsz, és jó példázatokat hozol fel amivel sok emberen segíthetnél.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1949 Dátum: 11 márc 04, 18:02:26 »

Gyenge embernek tartom azt amúgy aki megrögzötten ragaszkodik az elveihez. Pl. Valaki elhatározza, hogy ő sosem öl embert, semmilyen körülmények között. Milyen szép elv.
Aztán ott áll egy késes gyilkos a fia előtt készül szúrni, az ő kezében meg egy pisztoly van. De nem használja, mert ugye elvei vannak. De szép dolog is ez a következetesség. Nevet
Lefegyverzéshez , nem kell ölni. Térdkalácson kell lőni. Többé nem fog futkosni és a fájdalomtól elveszti az illető a kontrollt és ki fogja ejteni a kést... Ha pedig szúrásra lendült a kéz , akkor a kést tartó kézfejbe kell lőni. Igen ez olyan Sherlock Holmes-os Guy Ritchie körítéssel... X'D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!