24 szep 28, 23:38:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313025 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #1920 Dátum: 11 márc 04, 14:48:45 »

Én elviselném a láthatatlanságot, a telepátiát és a repülést Pontosan De a klónozás is nagyon jól hangzik smirksweat

A láthatatlanságot azért, mert.... meeert... áá nem is tudom miért ikszdé jó lenne olykor-olykor Puff!!.. eltűnni Nevet
Ha a telepátia olyan, hogy egyszerre tudok gondolatokat olvasni és másokat manipulálni, akkor jöhet Kúl
Repülés.. hát szeretek őrült dolgokat kipróbálni ^^"
Klónozás.. vicces lenne olyat elkövetni, hogy /pl. a suliban/ egyszerre 3 van belőlem, és senki nem érti, hogy mehettem be a suliba, mikor az előbb mentem le a büfébe ikszdé Nevet

Tűkhöz még: kiskoromban egyszer egy mókuskerék letépte az egyik nagylábujjamról a körmöt >.<# /kellett nekem mezítláb játszanom vele../ Volt ám sírás ezerrel, és persze rohanás a kórházba, ahonnan nagy adag tetanusszal távoztam.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 04, 14:50:17 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1921 Dátum: 11 márc 04, 14:55:08 »

H látod és befolyásolni tudod mások gondolatát akkor láthatatlan is tudsz lenni...   Egyszerűen nem engeded hogy észrevegyenek. látnak de nem fognak fel, mint egy árny a szemed sarkában Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #1922 Dátum: 11 márc 04, 15:02:58 »

Tényleg.. háhhááá Nevet mint egy kis gonosz manó aki mindig mindenhol ott van és befolyásolja az elmédet Ördögi és nem lehet elmenekülni mert Követ!! Ohh My God ikszdé

/jájj megint a hülyeségeim >.< ikszdé /
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1923 Dátum: 11 márc 04, 15:19:43 »

Más részét értelmeztem a mondatomnak. Nevet
Én erről az esély dologról beszélek. Ez nagyon rossz hozzáállás. Nem mindegy, hogy valaki rá akarja erőltetni magát a másikra vagy lefest egy szép jövőképet amibe a másik is beletartozhat és mindkettőnek szuper lesz. Ha valaki esélyt kér az azt jelenti, hogy nincs terve, nem tudja, hogy fogja boldoggá tenni a másikat. Csak annyit tud, hogy ő mit akar a másiktól. Nem szeretem azokat az embereket akik ki akarnak használni.

Ha tetszik egy lány és tudom, hogy az lesz a legcsodásabb program ha vele leszek és hihetetlenül jól fogjuk magunkat érezni, mert örömet okozok neki, megnevettetem, jókat beszélgetünk akkor kérdés nélkül oda megyek. De ez az esély kérősdi nem szimpatikus nekem.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1924 Dátum: 11 márc 04, 15:23:30 »

A teázós csajjal jobban fogom érezni magam mint a másik kettővel. Pont ezért esélyesebb...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1925 Dátum: 11 márc 04, 15:36:46 »

Ennek meg nem a nők tiszteletéhez van köze. De amúgyis, ha csak ismerkdedik bárkivbel, gyakorlatilag idegennel, távoli ismerőssle, miféle jövőképről beszélsz?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1926 Dátum: 11 márc 04, 15:40:11 »

STM a szából vette ki a szót Mosolyog
ah szét robban a fejem rettentő volt ez a nap épp gumicukorba folytom bánatom pedig van csokim is nyuff
elegem van mindenből X"D
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1927 Dátum: 11 márc 04, 15:42:01 »

Nekem a látásos tanulás képesség kellene.
Ha látnák valakit, miközben csinál valamit (pl: rekordot állít fel futásban, hegyet mászik, főz, karatézik, összerak valamit), akkor a késöbbiekben én is képes lennék rá.
Én lennék a legnagyobb polihisztor. Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1928 Dátum: 11 márc 04, 15:47:20 »

Noe, ha ugysem kell a csokid, add nekem, én mrá egy csomó ideje semmi iylesmit nem ettem....  Neeem
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1929 Dátum: 11 márc 04, 15:53:03 »

A polcomon van 2-3 kg csoki.
Én minden nap 1 kockát eszek, mert az úgy egészséges.
Ez hülyeség?
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 04, 16:07:19 írta gman » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1930 Dátum: 11 márc 04, 16:04:49 »

Hülyeség 1000 fokon. A csokit, ahogy megkapod, azonnal ki kell nyitni, és a tört másodperc felével kihámozni a csomagolásból és bekapni. (majd megemészteni, de ez egy másik történet)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1931 Dátum: 11 márc 04, 16:09:53 »

Érdekes, én leginkább a whisky-vel vagyok így. ikszdé
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1932 Dátum: 11 márc 04, 16:10:57 »

...vagy előtte klónozd a csokit, és utána edd meg Nevet De mindig hagyj egy kicsit, amit utána tudsz sokszorosítani.. Még a pénzedet is megspórolod, na meg aztán, ha megunod a csoki ízét (lehetetlen) akkor árusíthatni is elkezdheted  Pirul
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #1933 Dátum: 11 márc 04, 16:13:31 »

Csokit bármikor bárhol:) Barátokkal a legjobb.Mosolyog Vagy hideg estéken a forró csoki.kacsint
Olyan szép idő van/volt ma.  Olyan jó volt kimozdulni, sétálni, barátokkal nevetni.. a holnapi nyelvvizsga előtt.^^
Holnap megyek angolból középfokúra.. eredetileg ebben az évben akartam menni németből felsőre, de inkább leadom az angolt, az érettségit is megcsinálom, és akkor tényleg csak a németre koncentrálhatok jövőre.Mosolyog Csak közben valamit kezdenem kellene a franciával és a spanyollal is, de még csak most kezdtem őket, onnan a középfokú még messze van.
De kérlek titeket, ajándékozzatok majd meg majd holnap egy-két pozitív, lelkesítő gondolattal!  ikszdé Azt hiszem, szükségem lesz rá. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 04, 16:15:27 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1934 Dátum: 11 márc 04, 16:15:45 »

Hát, Te is elvagy a vizsgáiddal, az biztos xD Sok szerencsét hozzájuk... gondolom rádfér az a szerencse Nevet A csoki legyen veled!
Meg addig használjuk ki ezt az időt, amíg tudjuk... szerintem május elejéig még simán eshet hó, ettől az őrült időjárástól már szinte elvárom azt is, hogy egy forró júniusi reggelen beessen a hó az ablakon, miközben egy jegesmaci snowboardozik ...  Pirul
Naplózva
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!