24 júl 05, 10:35:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1223011 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10770 Dátum: 12 feb 11, 21:04:19 »

Legalább liliom illatod volt, Gabesz? Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #10771 Dátum: 12 feb 11, 21:15:30 »

A kacsafosszag megfelel? xD Haláli egy illat...
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #10772 Dátum: 12 feb 11, 21:20:23 »

Hanii: Engem nem a mosás után rögtön érdekel, mert ha teljesen megszárad, nem lesz illatos (legalábbis nálam)

Gabesz: Mi is a szakmád? (nem úszod meg, úgy is kihúzom belőled)

Hmm finom csirkepucolás szag. Nincs is jobb. A prímet nálunk a kerti tó takarítás utáni szagom, a görény idegesítése utáni szagom vitte.

A mosásban vasalásban jártas vagyok. A problémám az lenne pontosabban, hogy kimosom a ruhát, kivasalom (rögtön mosás után), és a ruha jó illatú. Megszárad az egész, aztán meg olyan semmilyen. Aki esetleg tudna mondani öblítő márkát, vagy netán olyan helyet pesten, ahol kapható mosóparfüm, annak megköszönném
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #10773 Dátum: 12 feb 11, 21:41:28 »

azért ez félelmetes... nem a tanárnak kellene tanítania..? legalább kifizette neked az órádat ami tartottál..?

Ehh dehogy. ikszdé és igen de a tanárnak kellett volna... :/
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10774 Dátum: 12 feb 11, 21:42:15 »

Szegény Gabesz, mindig megkérdezitek tőle.xD

Az enyémek szárazan is illatosak. Hmm?
Szerintem öblítő az oka.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #10775 Dátum: 12 feb 11, 21:44:14 »

Mosás után nekem is asszem van illata X)

Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #10776 Dátum: 12 feb 11, 21:45:54 »

A tanult szakmám kárpitos... Na de én megyek aludni mert fél 4-kor kelek!
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10777 Dátum: 12 feb 11, 23:36:18 »

Na, jóccakát minden (jelenlévő és nem jelenlévő^^) fórumosnak! Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #10778 Dátum: 12 feb 12, 08:53:26 »

Lillus, Hanii: milyen öblítőt használtok?

Gabesz: Kárpitos? Pedig az nem rossz  szakma, csak manapság az ember inkább kidobja, minthogy megjavíttatná. De hát  ez a mai kor.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10779 Dátum: 12 feb 12, 10:19:11 »

Mi vagy Silant, vagy Lenort használunk. Mind a kettőnek sokáig van illata. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Putir
Vendég
« Válasz #10780 Dátum: 12 feb 12, 10:34:38 »

Hellotok,
Jobb helyet nagyon nem találtam. Nevet
http://mangastream.com/content/jump Mivel rossz vagyok angolból valaki lefordítaná hogy kb mit jelent?
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10781 Dátum: 12 feb 12, 14:10:56 »

húú 800. oldal Pirul amúgy az az érdekes, hogy jött velük egy család, 2 kissráccal, egyik kb 4 a másik kb 7 éves max.
az anyukájuk még nem szállt fel a buszra, a 4 éves kissrác meg már minnyá bőgött, erre a busz elkezdett gurulni előre pár métert a másik busz mögé *ekkor gondoltam, hogy most kitör a vulkán* és kitört, kissrác bőgött, vigasztalhatatlanul egész addig amig a mami fel nem szállt. Ezt megértem, ennyi évesen én is bőgtem volna. De az hogy 10 percel később már a két kölök egy ilyen tábla gép izén emberekre lövöldözött, és röhögtek, az már sok volt. És mi vagyunk a romlott kivetendő generáció a mangák miatt. Mert az csupa erőszak és fel sem fogjuk. Ilyenkor úgy, de úgy le tudnék állni vitatkozni a sülőkkel, hogy nézzék meg az ilyen kis ... gyermekeket, hogy ovis létükre lövöldöznek meg röhögnek.
Az, hogy én kipróbáltam a CS-t az más. Én annyit csináltam 2-3 haverommal, hogy az egyik kreált egy szervert és benyomott cheateket és röpködtünk meg kergettük egymást, és nem lőttünk. Csak fogocskáztunk ikszdé jó mi sem vagyunk komplettek, de ha egyszer ki nem állhatom a lövöldözős játékokat. Valahogy a kardozós az más meg az ilyen. Ott -jobb esetben- szemtől szemben harcolnak, de valahogy ez a lövöldözés :/ ez sokkal sunyibb. Persze a ninjásdiba is bele lehet köti, de egyszerűen nem ugyanaz :/ én nemhinném, hogy normáűlis körülmények között embert lennék képes ölni, virtuálisan sem szeretek... persze Narutos játékokban kell, de azt én szívesebben fogom fel K.O.nak mint gyilkolásnak. az NTSD-be nem sok vér van. ha jól emlékszem Sasuke chidorija véres, meg Gaara homokja, többre nem nagyon emlékszem Hmm? de biztos van még, az összes szereplővel még nem játszottam.
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #10782 Dátum: 12 feb 12, 14:34:04 »

Sziasztok!

Fú nem tudom, hogy mi milyen öblítőt használunk. Bevallom anya szokott mosni én meg a szobámban kuksolok vagy még alszok. Nevet Meg már ez is ritka hogy hazamegyek... két hete voltam utoljára otthon xD

AMúgy négy évesen már ilyennel játszik? O.o Én 11 voltam mikor az első számítógépet megkaptam, és én ilyen nyuszikás játékkal játszottam. (Jazz Jacrabit 2) Amúgy is 1 lövöldözős játékom volt, de ott is inkább mászkáltam mint lőttem. Én nem adnám a gyermekem kezébe a gépet ilyen fiatalon. AMondó vagyok, hogy legyen egy normális gyermekkora, amikor nem virtuális, hanem igazi játékokkal játszik, és ne a TV vagy a net nevelje fel, hanem én meg az apja. Mosolyog  Szerintem ez a normális. És igen lehet minket szidni hogy milyen elfuserált generáció vagyunk... Erre azt tudom mondani , illetve csak visszakérdezni; hogy ki is nevelt fel minket? Pont akik panaszkodnak ránk... tehát valahol az ő hibájuk.. Nyelvesít Szerintem am nem a manga rontja el a mai generációkat. (A környezetemben mindig csak azt hallom, hogy a lövöldözős, erőszakos játékok miatt ilyenek a gyerekek, mangát animét még nem okoltak Nevet)

SOrry a véleményért smirksweat

Flexee a legutóbbi Naruto résznél gondoltam rád, mert Kakashi elég sokat szerepelt a részben Nyelvesít Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 14:35:33 írta Lilus » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10783 Dátum: 12 feb 12, 15:42:44 »

Köszönöm, hogy eszedbe jutottam Nevet örülök, ha meglátja valaki Kakashit, és én ugrok be neki Pirul
ájjj emberek, délelőtt óta újra Duel Masters mániám van ikszdé sjanos nincs kivel játtszanom :S pedig van egy verhetetlen paklim fény-sötétség, még régebben állítottam össze, de valamit nem értek, majd keresek ilyen témát esetleg ha nincs akkor nyitok mert pár dolgot meg szeretnék tudni ikszdé

Amúgy emlékszem milyen boldog voltam, amikor 13 évesen csináltam magamnak egy freemail címet ikszdé azelőtt nem volt itthon net Szomorú

Amúgy a legutóbbi 2 rész nagyon tetszett ikszdé főleg a Kakashis Gais részek *-*
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10784 Dátum: 12 feb 12, 17:13:45 »

Itt még tartja magát a hó! Nevet

csak miattam? Nevet ez édes ^^

Amúgy most a kövi hónap Vitni Hjúztonról fog szólni. Szerettem néhány dalát, de hát ő sem bírta drog nélkül.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 17:18:08 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!