24 júl 08, 08:21:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 718 719 [720] 721 722 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1225864 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10785 Dátum: 12 feb 12, 17:21:33 »

minél inkább felnövök, annál inkább rövidebbnek tűnnek a szünetek :/ amíg alsós voltam szinte végtelennek tűnt, de 5. óta egyre gyorsabban száll el :/
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10786 Dátum: 12 feb 12, 17:23:37 »

Itt is olvad, csúnya szutykos. >.<# Ilyenkor már nem szeretem.

Jaja, amúgy velem is így van. Sőt, alsóban nem is szerettem a szüneteket, alig vártam, hogy megint mehessek suliba, most meg mit meg nem adnék, ha lenne egy 1-2 hónapos szünetem. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10787 Dátum: 12 feb 12, 17:23:49 »

Na, a dinasztiát bezárták. Bevallom, én örülök neki. Hogy miért? Mert a hülye fejem rájött, hogy egy 11 éves lány egyáltalán mit keres ott? Én nagyon szégyellem magam, remélem hamarosan ki is törlik...:/
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10788 Dátum: 12 feb 12, 17:26:28 »

Azt mondjuk én is sejtettem, hogy be fogják zárni...tényleg messzire mentünk már. :/
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 13, 19:39:27 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10789 Dátum: 12 feb 12, 17:27:56 »

Ezt már oda le akartam írni, de pont lezárták előttem. Nem módosítok rajta semmit, ez így ment volna oda is, eltekintve mindentől, ami abból lett. Nem védem, sőt inkább ellene vagyok, és nagyon sajnálom, hogy ide (újra) felhozom ezt a témát, de muszáj tisztáznom magam.

Már én érzem magam szarul. Írjak hozzád hasonlóan kisregényt Laterneman? Oké. Írok.
Kezdjük ott, hogy nekem, mint egyik alapító tagnak, azaz ötletadónak NEM az volt a célom, hogy a 11 éves (nálam szimpla 2 évvel fiatalabb) kislányokat/kisfiúkat vagy esetleg bárki/bármi mást megrontsak.

MSN? Skype? Ott nem biztos (én lehetetlennek tartom), hogy amikor éppen kedve lenne akárkinek a (nélkülem) 13 tagunk közül a többi 13-al beszélni, MINDENKI ott van. Ha ide beírok valamit ami nem sért meg semmilyen szabályt, az megmarad, és bárki el tudja olvasni. Sőt, még olyan is hozzászólhat, aki esetleg eredetileg nincs "beszervezve" erre a beszélgetésre.

Facebook. Mi van akkor, ha nekem nincs?

Na szóval, hogy mit akartam én ezzel. Tartozni valahova. Talán ez a megfelelő mondat rá, de nem vagyok benne biztos. Leírtam az első hozzászólásba is, hogy ez egy egyszerű közösség, személy szerint a perverz részét nem is tartottam fontosnak, az más, hogy a többi embernek ez az egész dolog alapja. Én egyszerűen akartam magam köré pár embert, mert miért ne? Lehet, hogy túl sokat kértem, nem tudom, de talán most már bánom, hogy felhoztam ezt az egészet.

Ha csak a 11 évesekkel tudsz dobálózni, akkor meg csak gratulálni tudok. Mindössze egy 11 éves van köztünk, és szerintem nincs olyan sok az egész fórumon, és őket sem kifejezetten ez a topik érdekli. Ott a figyelmeztetés is, aki NEM akar bejönni ide, az NEM jön be. Kibaszottul nem értem, hogy miért kell azt nézni amit nem szeretsz. Példának okáért ott van a magyar Youtube közösség, van x és y videós, x videós beszólt y-nak, és y rajongói oltják minden egyes videó alatt x-et, hogy milyen szar, béna és hagyja abba mert y sokkal jobb nála.

Szóval összegezve, én ezt most csak azért írtam le, hogy a lelkivilágomban minden rendeződjön, és mindenkinek aki egyszer is elolvassa ezt a tudatára hozzam, hogy én nem így akartam. Meg se fordult a fejemben, hogy majd valaki itt ilyet fog csinálni. Azt hittem, hogy majd beszélgetünk, mint egy nagy család, és kész, elleszünk, de nem hiszem, hogy úgy sikerült, ahogy én gondoltam. Nem dobálózok nevekkel, nem is kell senkinek semmit magára vennie, én csak mosni akarom a kezeimet, és kész.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #10790 Dátum: 12 feb 12, 17:31:06 »

Egyet értek Rikan-nel, pont arról beszéltünk, hogy a "perverz" dinasztia lényege azvolt, hogy legyünk egymásnak, jobb körökben mint pl írogatunk egy topicba holt ismeretlenekkel, hogy jobban megismerjük a társaságunkat, nem arra ment, hogy ki tud nagyobb perverzséget mondani, de egyesek mint Masashi eztmár sportágnak vették és elkezdtek versenyezni, nem ennek kellett volna kisülnie, és akkor most itt küldi a mosolygós fejeket, hogy hjaaj hát én tudtam hogy ezlesz Nevet lényegében tevagy a legnagyobb oka hogy ezlett, gratulálok.

Szerk.: szeretném kérni, hogy ne nézzetek valami beteg embernek, teljesen normális vagyok, normális társasági élettel és kapcsolattal, köszönöm. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 17:33:44 írta Rits » Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10791 Dátum: 12 feb 12, 17:32:11 »

Igen, mondjuk én is szerettem volna egy társaságra lelni, ami sikerült is. Mosolyog Csak úgy rendesen, átlagosan beszélgetni. Mondjuk ezt a Duma Topic-ba is megtehettük volna. smirksweat
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10792 Dátum: 12 feb 12, 17:32:33 »

Minden további ezzel kapcsolatos hozzászólás törölve lesz.

Moderátor
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10793 Dátum: 12 feb 12, 17:34:01 »

Aes beírt elém. no mindegy. Peidg írtam volna. Najó. Kinél esik a hó?
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10794 Dátum: 12 feb 12, 17:34:30 »

Nálam nem. Szomorú
Új téma: Kíváncsi lennék, hogy ti kit/kiket szerettetek meg a legjobban a fórumom.^^
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #10795 Dátum: 12 feb 12, 17:35:23 »

Hiei-t Pirul amúgy Rikant, még régen Setsunaval tartottam a kapcsolatot, meg Dawe. Nevet
Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10796 Dátum: 12 feb 12, 17:36:21 »

Itt nem esik, sajnos. Pedig tök jó lenne, tesin megint kimennénk, és nem kéne a magasugrással szenvedni.ikszdé

Én haniit meg Kallent szejetem.:3 Már az elejétől kezdve ők ketten totál szimpatikusak nekem.Nevet Rits, te meg alap vagy ha erről van szó.Kúl
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10797 Dátum: 12 feb 12, 17:36:43 »

Hmm.. Masashi, Rikan, Ken.. őket a legjobban, és persze néhányótokat még ikszdé Bogi, hanii meg Zer0-t is kedvelem. Csak nem tudom kinél kölcsönös.
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10798 Dátum: 12 feb 12, 17:37:01 »

Én szinte mindenkit, akivel mostanság beszélgettem. Rikant, Masashit, haniit, Flexeet, Kallent, Rits, téged is Mosolyog. ^^
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10799 Dátum: 12 feb 12, 17:38:09 »

Sajna én az ilyen nagyobb beszélgetésekből mindig kimaradtam, ahol valaki valakit megismerhet, megszerethet. Pár embert bírok igazán, pl. Sabaku, Den... a többieket is inkább úgy, hogy el vagyok azzal, amit ír. A moderátorokat is bírom úgy nagy általánosságban. ikszdé De az első sorban leírt okok miatt valószínűleg, engem nem sokan ismernek vagy szeretnek innen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 718 719 [720] 721 722 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!