24 júl 05, 10:16:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 716 717 [718] 719 720 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1222991 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10755 Dátum: 12 feb 11, 09:59:13 »

Nekem nem lenne szívem levágni még egy tyúkot se. Sír Sajnos nem bírom az ilyesmit.
De anya és a mamám is ilyen, mindig a barátaival vágatják le a szárnyasokat.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10756 Dátum: 12 feb 11, 16:22:37 »

Béreljünk fel egy perverz tanárt, akit elrejtünk Flexee táskájában és vele marad.ikszdé

lol Nevet Kakashit kértem volna Hümm-hümm ha olvastam volna..de nem Nyelvesít no nembaj majd 2 hét múlva ^^

Flexee távollétével kapcsolatok GyIK

Mit csináltál 5 napig?

Elmentünk sulival síelni, és amúgy is 6 napig sz'al benézted. Tök jól éreztem magam, a hely ahol voltunk: Präbichel vagy valami ilyesmi.

Milyen volt az idő?

Az első 2 napig folyamatos hóvihar és hideg, de szerdától sütött a nap és fasza volt ^^ persze símaszk meg meleg ruha így is kellett.

Hogy telt az oda+visszaút?

Zenehallgatás, Naruto, Gyuribáá sztorizgatása... egy szóval imádtam ikszdé hmm az út az kb 5-6 óra volt busszal.

Milyenek voltak a pályák?

2 hegy volt, de általában reggel volt jó a pálya, mert a sízők és a nagy szél miatt a hegy tetejéről és az ott lévő pályákról a hó huss eltűnt, Flexee meg csúszott a jégen és alig bírta összeszedni magát.

Milyen pályákon mentél?

Ömm... szinte mindegyiken már az első nap mehettem pirosra is és hát a többi napon oda ahova a csoport. Általában pirospályákra, de az utolsó nap felmehettem a "fekete pályára" is ami csak névlegesen fekete, mert ilyen pálya itt nincs. Amit ennek tituláltak az egy szűzhóval borított sziklás-füves-bokros izé volt, amin ha végigértél épségben akkor fasza vagy! Én fasza voltam jee. Azt hiszem csak 2 pályán nem voltunk, mert azok nem voltak jók. Sima pirospálya volt mindkettő, csak nagyon hosszú. De én azért lementem volna Hümm-hümm

Hogy bírtad ki a fórum nélkül..?

Nehezen Sír De miközben síeltem gondoltam néhányótokra Hümm-hümm Masashi *-* Rikan, Kenbaba Nevet meg pár barátomra még suliból ^^ Már előre rettegtem, hogy nélkülem lesz Duma Topic 9 de nem ikszdé Közben Masashi Legendás Sannin lett Mosolyog Nem semmi ^^ én már el is felejtettem mi is vagyok, de ha ezt a hsz-t beküldöm akkor megtudom ikszdé

Tudtad, hogy van gép az ebédlőben, de mégsem mentél fel netre. Miért?

Mostanában nagyon rá voltam kattanva a netre, 1 hétnyi szünet rámfért, de a Narutot elolvastam volna.. (már elolvastam de annyira nem nyűgözött le. Sasuke már 10 fejezete óta van felbukkanóban, kezdhetnének már vele valamit. Folyton csak bandukol meg belenéz a kamerába. Hmm...

Milyen volt hazatérni?

 Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 11, 17:55:14 írta ^^ » Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10757 Dátum: 12 feb 11, 17:53:40 »

Flexee: Én is örülök, hogy gondoltál ránk! Mosolyog Az úton én is nagyon el tudok lenni, amikor a rokonokhoz megyünk (akiket nagyon szeretek Ámor), mindig arra gondolok (a cuki kutyájukon kívűl Nevet), hogy a kocsiban mennyire jól fogok szórakozni. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 11, 17:54:30 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10758 Dátum: 12 feb 11, 17:54:42 »

Vagyis 2 hétig még leszek, azután újabb sítábor ikszdé amúgy itt az volt a baj hogy az egész család órákra össze volt zárva 4 négyzetméterre Neeem legalábbis délutánra és éjszakára. Ez iszonyú volt. Tesóm minden este felb_szta apa agyát és hallgathatta a hotel(?) az üvöltözést. Valami kavarás volt a szállásnál, és így jutottunk egy szobába Szomorú de nagyon pici szobák voltak ott O.o oké hogy pályaszállás meg magyarok, de a menza meg a szoba borzalom volt.. édességet vacsira?? kik ezek???!!! Sír
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10759 Dátum: 12 feb 11, 17:57:06 »

Húú, együttérzek veled, Flexee nővérem. Mosolyog Én is jártam már így, a második osztálykiránduláson. :/
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10760 Dátum: 12 feb 11, 18:02:13 »

Hehe, ez igaz. Nyelvesít De én már inkább egy matek órán ülök, mint 1 négyzetméteren lenni...:/
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10761 Dátum: 12 feb 11, 18:03:16 »

Az, hogy hétfőn 2 tézé és kedden is egy infó tz ikszdé rohadtul nem vágom az infót.. smirksweat a tanárunk olyan hogy gyorsan ledarál valamit és mutogat, majd megkérdezi, hogy értjük-e.
ilyenkor általában 3 elhaló igen hallatszik és egy határozott NEM (ez az én nemem)
erre a tanár:
jó akkor oké, a következő példa...
szelektív hallása van vagy mi? most mondtam hogy nem értem. aztán az osztály lepuskázza a dogát, most ez így jbb?? mi lenne ha tanítana is :/
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10762 Dátum: 12 feb 11, 18:04:44 »

Velem földrajz órán szokott ez előfordulni...smirksweat
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10763 Dátum: 12 feb 11, 18:07:50 »

De amúgy az a mázlim, hogy aki mellettem ül, az nagyjából érti, plusz a facebook chat sem egy utolsó dolog iylenkor... de most, hogy lemaradtam a felelésről, így szerintem az ő gépén kell megcsinálnom a szeme előtt ami khmm. öngyilkosság, hogy így fejezzem ki magam >.<#
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #10764 Dátum: 12 feb 11, 19:49:42 »

infó? az volt az a tárgy ahol mindig az volt, hogy a körülöttem ülőknek én magyaráztam mert a tanár nem jött oda. Fakt utcsó évben már a tanár azt csinálta, hogy elmondta nekem én meg tanítsam meg a többieket ő meg matekozott a csoport felével. ikszdé
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10765 Dátum: 12 feb 11, 19:53:24 »

azért ez félelmetes... nem a tanárnak kellene tanítania..? legalább kifizette neked az órádat ami tartottál..?
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #10766 Dátum: 12 feb 11, 20:45:34 »

Gabesz: Csongrád megye középső része, Hódmezővásárhely környéke. De neked nincs valamilyen szakmád?

Hanii: Az éhség nagy úr, mint ahogy a pénz is. A tyúkok meg azért elég finom jószágok. Nem mellesleg a mi általunk tartott állatok jól nevelkedtek, szép életük volt, de azért volt ilyen szép életük, hogy egyszer a tányéromba lássam.

^^: jó élmény lehetett.
Ha nem értesz valamit infón, akkor nyugodtan kérdezz, a RAID szintektől a víruskeresésig tudok jó pár dolgot, ami középiskolás tananyag.

UchihaMasashi: Már megint körbeértél? Már megint hiddan?

Tisztelt háziasszonyok (meg aki szokott még rajtam kívül mosni vasalni). Segítséget kérek. Ti milyen módszerrel teszitek illatossá a ruhákat? Az öblítő olyan, mintha nem is lenne, de az is lehet, hogy nem jó a márka. Ha valaki tud megfizethető és viszonylag normális megoldást, az adhatna tanácsot. Dánke sün
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10767 Dátum: 12 feb 11, 20:49:57 »

Attól függetlenül, hogy nem vagyok háziasszony, értek hozzá. Nevet

Szerintem az öblítővel van a gond, mert pl. a miénknek olyan finom illata van, mindig a ruhákat szoktam szagolgatni mosás után.^^ Vagy nem teszel bele eleget. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10768 Dátum: 12 feb 11, 20:51:17 »

Azokat én is szoktam szagolgatni ^^ Ezért is imádok új pizsifölsőt venni :DD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #10769 Dátum: 12 feb 11, 21:02:56 »

Hódmezővásárhely! Jártam már arra párszor! Mosolyog De amúgy van szakmám, csak kalap sz.rt nem érek vele...

Amúgy szerintem is az öblítő a ludas... Cseréld le... Ha autómata mosógép van, azon be van jelölve mennyi öblítő kell bele...
Nem kell háziasszonynak lenni a ruhamosáshoz.. Főleg ha van autómata mosógép... Nálam jópárszor volt már olyan hogy Gabika beesett a fürdőszobába, és a ruhák kapásból mentek a mosógépbe, Gabika meg a zuhany alá, mert olyan erős illatfelhőt húztam a munkahelyről hazáig, hogy nemcsak a nők döglöttek körülöttem, hanem már engem is rohadtul zavart... xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 716 717 [718] 719 720 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!