24 júl 01, 01:56:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1216764 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10335 Dátum: 12 feb 03, 20:34:39 »

Én általában akkor pártolok az alakhoz, hogyha az egyik naaaagyon túlsúlyos fiú osztálytársam a közelben van. Egyszerűen olyan büdös hónalj szaga van, hogy nem lehet kibírni, a szájszagáról ne is beszéljünk. Valami tic-tac és dezodor bőven ráférne, nem hiszem el, hogy nincs reggel ideje valami ilyen cuccra. És a legjobb, hogy minden órán a legelső padban ül, és semmit az ég világon nem lát tőle az aki mögötte ül ugyan abban a sorban. Matekon a helyén ülök ő meg előttem (ergo tapasztalatból írtam az előző tagmondatom), ott tartok, hogy gázmaszkot veszek fel.ikszdé

Nekünk később lesz a farsang, de el nem megyek, ki mit tud lesz meg agybaszájba nyomatják a zenéket amiket kértek. És mivel egy haverom DÖK-ös, mondott párat, hogy eddig miket kértek. Szóval inkább kihagyom.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Morause
Vendég
« Válasz #10336 Dátum: 12 feb 03, 20:37:09 »

Ma nem volt rendes fűtés suliban, mindenki fagyott meg én meg pláne mivel hajnalban szoptam a -20 fokban és a lábfejem úgy megfagyott reggel 5-7 között hogy még fél 10-ig a radiátoron lógva cseppet sem éreztem semmilyen változást, és még mentem hátra szennyezni a tüdőmet, és még a kezem is ugyanígy járt!

A legdurvább az volt hogy a buszon semmi fűtés nem volt, mindenki szenvedett rajta (Borsod Volán, én így szeretlek ikszdé).

Aztán meg szerda nézem a fél hetes híradót és nem azt mutatják hogy két lökött fazon kis gatyában fürdenek -15 fokon a balcsin, melletük meg korcsolyáztak a srácok... elkezdtem gondolkozni miért nem fáznak aztán mutatja az operatőr hogy ezek "megtankolják magukat üzemanyaggal" (alias pálesz), gondoltam is hogy ezeknek pálinka csorog az ereikben a szó legszorosabb értelmében! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 20:39:13 írta Morause » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10337 Dátum: 12 feb 03, 20:41:44 »

Ja, az örök igazság: az alkoholnak kisebb a fagyáspontja ^^ Okosok tudják ám ezt Nevet

Hadházitól nekem is a Rám-szakadék az egyik kedvenc xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10338 Dátum: 12 feb 03, 20:45:27 »

Miért, Rikan, milyen zenék lesznek? Nevet Mulatós? Nyelvesít

Csillagszületik nálunk is volt, pont beestem az utolsó kettőre. smirksweat Szomorú
Sose tudok normálisan időzíteni.. El kezdtem készülni negyed 3-kor, mondom félkor elindulok, háromnegyedre oda is érek, erre 15:20-kor rohanok végig az utcákon.. ikszdé

Pedig szívesen lettem volna idén is zsűritag, ahogy tavaly. De aki későn jön, az így jár.

Jah és 2× nyertem tombolán. Ilyen is ritkán van. Az egyik egy 99-es volt, a másik egy 18-as (névnapom). Pedig direkt vettem két 69-est is, azok általában nyerő számok, de nem nyertem.. Szomorú Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10339 Dátum: 12 feb 03, 21:05:02 »

Gháhh de rühellem a sulis bulikat. Úgy is az van hogy mindenki bénán vonaglik szar zenére. Én iylenkor elvonulok CS-zni, ha van CS verseny, ha nincs vagy kedvem fogy el, akkor felmegyek egy folyósóra és elvagyok a sötétben. amúgy pofátlanság csúcsa az van, mert kötelezőek ezek a szarok éss fizetni kell a ruhatárért -.-"" bezzeg én bepakoltam mindent a haverom szekrényébe, meg ő is, aztán lezárta és cső Noexpression pénzhajhász banda. fizessek azért amit utálok? ha legalább jó lenne akkor még fizetnék is de ez kész... 700 ft volt a belépő, helyszínen 1000...
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10340 Dátum: 12 feb 03, 21:11:13 »

hanii: Ha SP és Fluor "zenéje" a mulatós műfaja tartozik, akkor igen. smirksweat
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Morause
Vendég
« Válasz #10341 Dátum: 12 feb 03, 21:17:38 »

^_^ Farsangi bál, még vissza sírom azt az időszakot mikor mehettem általánosban és ott lehettem a kedvesem mellet Sír.
Most meg semmi, csak nyomi hétvégi nem Farsangi hanem ún. Hawai bál /télen/ ugye milyen találó? -_-"
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10342 Dátum: 12 feb 03, 21:22:34 »

Morause: hát tényleg nagy poén. micsoda színvonalon tolják.

engem ha bezárnak egy szobába egy rajzfüzettel meg rajzeszközökkel, én elvagyok, nem kell bulajozás, sp meg fluor... könyörgöm akkor már inkább Itachi tsukuyomija!! áldás azokhoz a sz_rságokhoz képest Noexpression
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #10343 Dátum: 12 feb 03, 21:33:15 »

Ohh Itachi genjutsuja igen csak mókás dolog... mégha nem is kínzásra használná hanem hasznosságból vmilyen "más" képzelgéseket biztosítana neked akkor gyakorlatilag az idő manipulatív részével 1 mp alatt többször képes lenne téged a ................ ikszdé inkább ki sem mondom! Mosolyog

Egy kis érdekesség... alapból 5 mega a letöltési sebességem, a speedtest párhónapja mért adatai szerint nem Nevet:
http://noob.hu/2012/02/03/NET_powa_0.png
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 22:14:05 írta Morause » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10344 Dátum: 12 feb 03, 21:36:55 »

Tudod mit..? maradjunk a kínzásnál... >.<# jobb ha arra használja. hogy mennyi beteg ember van ezen a fórumon smirksweat bow
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10345 Dátum: 12 feb 03, 21:49:51 »

Hehe, Fluor nálunk is volt, csak felremixelve, úgyhogy átvészeltem valahogy. Én elvagyok ezeken a bulikon, mindig jókat röhögünk egy-két ember "táncán" (na nem mintha mi sokkal jobbak volnánk smirksweat ) és fiúkon akik leveszik a pólójukat és félmeztelenül táncikálnak azzal a "na most megmutatom a csajoknak hogy mitől döglik a légy" fejjel. smirksweat Iszogatunk (nem alkoholt), sütizünk, meg persze mennek ott jó zenék is. =3 Magyarul nem rosszak ezek a bulik, csak kevés van belőlük. Évente egyszer.  ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10346 Dátum: 12 feb 03, 22:43:57 »

Áá totál készen vagyok... mindjárt elalszom itta  gép előtt, pedig be akartam fejezni a fejezetet... és éhes is vagyok, de mamár nem fogok enni. talán még egy darabig ébren bírok maradni >.<#
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10347 Dátum: 12 feb 03, 23:12:16 »

Jaja, csak a sulis bulikat ne. Nekünk minden évben oszályonként kapunk témákat, pl atvaly mi voltunk a '60as évek, idén a téma a '80 az évek zenéja, filmnek meg a terimnátor. Jövő hét pénteken lesz, valami előadást is kéne összedobni, de én szeirntme el sem megyek. Béna zenék, béna tánc, erőltetett hangulat, aki nem mer táncolni lehurrogják, aki meg táncol, mit egy idióta, azt meg lehurrogják.
Mondjuk tavaly nagyon nagy volt azigazgató a könyvtáros bá', aki laintanár is, meg még egy férfi, meg két nő tanár táncolt valamit xD Meg az ufó-fejű angoltanár a feleségével rockyzott nagyon durván Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #10348 Dátum: 12 feb 03, 23:48:17 »

Utólag is mindenkinek köszönöm a likeokat. Mosolyog Sajna biztos nem lesz neki a legtöbb, mert már bőven vannak olyanok, akiknek több száz összegyűlt, a fórumot meg nem fogom ezzel telespammelni. ^^ Azért mindenkinek köszi szépen még egyszer! Nevet
Azóta egy csomó embert ismertem meg, mondhatni a játék hozott össze, egy csomó jófej gyerek Mosolyog
Akkor szerencséd volt. Mosolyog Nekem csak egyszer jutott eszembe felvenni egy vadidegent msnre, de már vagy 50-szer megbántam... A stósz az volt, hogy először egy tök átlagos, kedves srácnak tűnt, akivel kibeszélhetek egy olyan témát, amit másokkal nem (Narutot ikszdé - pont ezen az oldalon ismertem meg), csak később derült ki róla, hogy tökéletes pszichopata sorozatgyilkos palánta. Biztos vagyok benne, hogy valami nem volt kóser nála. Szerencsémre megszabadultam tőle. ^^"

Vidámabb téma: ESIK A HÓÓÓÓÓ! *-* Nevet Bár a csukám nem igazán díjazza... Lesütöttszemek
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10349 Dátum: 12 feb 03, 23:59:32 »

Elhúztam én is a függönyt, hogy kilássak, pedig csak egy parkolót és a szomszéd tömbházat látni, de olyan szép így hófödtén. *_*


Most néztem meg Simon új videóját, szakadtam, de igaza van.
A fagyi az most olcsóbb lesz, mert hát télen nem veszik, és a nyakukon marad. ikszdé


nem kell bulajozás, sp meg fluor... könyörgöm akkor már inkább Itachi tsukuyomija!! áldás azokhoz a sz_rságokhoz képest Noexpression
Akkor is, ha infinité espét és flórt gendzsucutik neked?  Faceg



Nos...semmi meglepő.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!