24 júl 01, 01:37:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 687 688 [689] 690 691 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1216754 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
oklac98
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #10320 Dátum: 12 feb 03, 18:48:17 »

Hogyne ismerném! Nevet Régen haverral sokat toltuk. Mostanába hanyagolom az ilyen katonás játékot Mosolyog
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10321 Dátum: 12 feb 03, 18:50:41 »

Masashi cuki az aláírásod ^^

Sabaku: csácsáá Szomorú

hm nem sokat lendít a dolgon, de ha vak lennék sztem egész álló nap csak zenét hallgatnék, hogy kihasználjam ami még maradt. meg nemtudom miért akadnak ki sokan a paralimpiától, oké sablonos már az egyenlőség szöveg, de ha rokkant lennék, akkor sem maradnék egyhelyben és is sportolnék amit tudnék, nem pedig depiznék egész nap ahogy mások elképzelik, azt ahogy lennie kéne... Hmm...
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #10322 Dátum: 12 feb 03, 19:08:03 »

Üdv deltoidok, mizujs van? Régen beszélgettünk egy jót itt a duma topicba bár lehet ez azért is volt így mert nem fórumoztam! Nyelvesít

Mivel eszméletlen sok oldalt kihagytam így vissza olvasnom is értelmetlen, de hátha mondjuk vki (pl. Henike) újra segít beilleszkednem a fórum társadalomba!

Dehogy ne csak üres beszéd legyen a posztom írok vmi infót magamról. Mosolyog
Hát szarul vagyok, nagyon nagyon szarul... ez a hideg kiborító ma hajnalba is volt 1 fok híján -20 fok volt, és még úgy is kifagyott a belem hogy két nadrág, vastag gyapjú kesztyű, meg egy pufajka szerű kabát volt rajtam illetve két zokni!

Illetve sajnos újra műteni kell a lábamat mert az 1 évvel ezelőtti műtéten az orvos vmit elbaszott és szarul nőtt a körmöm és a szünet előtti héten foci közbe a körmöm visszatört a sebbe, és mivel a kozmetikus érzéstelenítő híján gyakorlatilag kurva nagy fájdalmak közepette tépné ki a körmömet úgy h nem csinálja meg rendesen tehát akármikor újra nőhetne oda!
Ezért hagytam a p***ba és hagytam újra kinőni a vadhúst, és utólag megtudtam azt is ha nem megyek el olyannal hamar orvoshoz akár a lábujjam is elveszíthetem ami az egyensúlyozásban sokat számít! Ráadásul a matek tanár vmiért kispécizet és osztogassa nekem az egyeseket pedig k****ra kusban ülök az óráján és most bukásra állok belőle és 3 hónap múlva érettségi!

Úgyhogy egyenlőre teljes káosz az életem, nem beszélve arról hogy mostanában sok más egyéb lelki teher okozta nyomás miatt folyton olyan érzésem van mintha mindenkit meg akarnék ölni! :S

ui.: (modinak) bocs az egykét nem kipontozott káromkodásért de fáradt vagyok és nem mindig tudok figyelni.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 19:12:15 írta Morause » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10323 Dátum: 12 feb 03, 19:08:24 »

nálunk síszünet miatt. én történetesen síelek, de a család pár tagja itthon marad ^^; nem mindenki olyan megszállott mint én ikszdé ítt - 15°C lehet kb
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10324 Dátum: 12 feb 03, 19:17:34 »

Napközben -12 volt, erre a suliban mindenkire rájött a hőguta (csak rám nem) és kinyitották az összes ablakot. Széjjelfagytam, hihetetlen kellemes volt 4 órán át a nyitott ablak mellett ülni.ikszdé De megértettem a mondatok szerkezeti rajzának készítését, így 2 hét  magasórlleszaromúgysehasználomsoha állapot után.

Aztán 3 órán át vásároltunk, hazaértünk én meg szépen átöltöztem, eltettem a cuccaim aztán kidőltem, gondoltam milyen jó már nekem, erre tíz perc múlva jön nevelőanyám: Lemész tejfölért?
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10325 Dátum: 12 feb 03, 19:21:07 »

Rikan, az szép Nevet nálunk csak én vagyok ilyen szellősztetős, de egyszerűen néha oylan elviselhetetlenül büdös van egy-két teremben, hogy inkább a -10°C... amúgy neked is milyen édes az avád ikszdé

Masashi: vízen járás? fasza Nevet de tényleg milyen király lenne már.. én nyerném a Balaton átú...sétálást ikszdé
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #10326 Dátum: 12 feb 03, 19:26:57 »

^^ Hát igen csak egy óriás kutya rágja szét szegény gin fejét. Nevet
Egyébként felénk is mínusz sok volt. :\
De szerencsére a mai nap már délben itthon lehettem.
Amúgy síelni szoktam menni a családdal idén is voltunk karácsony után.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10327 Dátum: 12 feb 03, 19:31:05 »

Putir: hmm annyira nem lehet zavaró. biztos poénból csócsálja Nevet

Masashi: 2-en 3-an? ikszdé az jól nézhet ki. én jutyubon láttam Révaisokat akik részegeb csúsztak le este a bénipáylán egy kádban. na az már durva.. akkor még nem jártam oda, de biztos volt balhé ikszdé
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #10328 Dátum: 12 feb 03, 19:33:04 »

Én jelenleg két téli sportot űzök... távolba nézés és "a medvék téli álma" ami nálam egyenlő azzal hogy egyáltalán nem csinálok de semmit az égadta világon, és ebbe nem tartoznak bele a létfenntartáshoz szükséges dolgok!

Bár tudok ajánlani egy helyet ahol jól lehet "siezni" (Hadházi P0W@)... az pedig az Osztrák határ mentén Sopron környékén egy hegy, sajnos a nevére nem emlékszem de azt tudom hogy Sopronból lehet látni és nagyon szép, sőt még akár hiszitek akár nem de Tokaj hegyalján is van sípálya!
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 19:34:05 írta Morause » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10329 Dátum: 12 feb 03, 19:37:46 »

hamár Hadházi, engem mindigis érdekelt a Rám-szakadék.. az a sztori hatalmas volt ikszdé egyik kedvenc ^-^

Tokajban sípálya? az érdekes lehet. én itt a környéken csak az Eplényit ismerem, sztem ez a legközelebbi komlyabb síterep Mosolyog
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #10330 Dátum: 12 feb 03, 19:43:04 »

Pedig van, már 6. éve ott rontom ott a levegőt és csak most tudtam meg, az egész hegyet körbe jártam de csak 1 hely lehetne sípályának megfelelő télen de az annyira kicsi hogy szerintem lehetetlen sípályának alkalmazni, de a helyi Gang "felkapcsolta a lámpámat" és hülyébb lettem egy újabb lényegtelen információval, mivel vidéki srác vagyok, nekem igazi téli sportnak a szánkódrift számít!
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 19:44:03 írta Morause » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10331 Dátum: 12 feb 03, 19:44:04 »

Masashi: Én próbáltam, nyáron 30°C -ban nem túl kellemes... Cowboy
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10332 Dátum: 12 feb 03, 20:00:36 »

Aszfaltmászás, az milyen?ikszdé

Most néztem meg Simon új videóját, szakadtam, de igaza van. Sose értettem, hogy ha mit tudom én 1-2 napra bezárnak a boltok, meg ilyesmik, akkor miért megy minden ember máris vásárolni 1-2 heti kaját és egyebet? Egyszer pont ilyen alkalomra esett a vásárlás, Tescoban ahogy kihozták a friss kenyeret szinte futni kellett, hogy egyet el tudj kapni gyorsan, tiszta Ben-To feeling.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10333 Dátum: 12 feb 03, 20:26:24 »

Csorda-effektus :DD nálunk is röpködnek a mínuszok,állítólag jövő héten -17lesz.Budapesten. o.Omeg nálunk is amikor a 'keménycsávók' nyitogatták az ablakot,akkor látszott, ahogy kihullámzott a meleg levegő o.O
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10334 Dátum: 12 feb 03, 20:33:04 »

Áhh olyan farsangunk volt ma. Nevet Pirul Behalás.^^ Kár, hogy egy évben csak 1× van ilyen.. ):

Barátnőméknek (akik elköltöztek tavaly) síszünetük van a sulijukban, és el tudtak jönni.^^ Szeretet Egész nap a suliban voltak az osztállyal meg a városban kóvályogtak, csak sajna (vagyis nem sajna Ördögi ) én ma nem mentem meg jópár osztálytársam sem a meccs miatt. Utsó órára végülis hazaértünk, de nem kellett bemenni. (: Aztán farsangra is eljöttek, de ma már mentek is haza, viszont megígérték, hogy jövőhéten is lejönnek majd egy kicsit. Nevet

Ui: Úúú, kezd havazni! *.*
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 687 688 [689] 690 691 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!