24 ápr 28, 18:54:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vegeta  (Megtekintve 17127 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Dátum: 10 dec 30, 16:09:53 »

Beszélgetés Vegetáról.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1 Dátum: 11 jan 09, 12:19:02 »

Shounnen történelem egyik legnagyobb karaktee. A pökkhendi herceg vagyok szal senki vagyból , egy családszerető emberé változott. Sajnos a Ginyu Force után szinte mindenkinek a boxzsákja lesz. Vannak feltámadásai , mint amikor leveri Cell 2es formáját , vagy amikor Gokut elveri Majin erővel. De utóbbiban csak is Goku túlvilági limitje tartotta vissza. SSJ3ban ott nagy dádá lett volna Vegeta... Önfeláldozása volt szerintem a sorozat egyik legmeghatóbb jelenete.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2 Dátum: 11 jan 13, 17:32:19 »

Igazából nem veri el Goku-t ott se... mind2-en kapnak rendesen egymástól és a végén pedig 1 csellel leüti.
Ám igen szerethető karakter ö is és róla is rengeteg karaktert mintáztak az én meglátásom szerint ilyen Sasuke is és a YuYu Hakusho Hiei-e is Mosolyog Vagy a Bleach Kuchiki Kapitánya is ikszdé mind sztem Vegetáról vannak mintázva(Hiei külsőleg is hasonlít rá Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 13, 17:33:12 írta Gery SSJ3 » Naplózva


--->3D Modeller<---
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 ápr 06, 11:23:24 »

Vegeta megy végig szerintem a legjobb jellemfejlődésen az egész sorozat alatt, ezért is talán ő a kedvenc karakterem. Az egész sorozat béli vívódása azzal a ténnyel, hogy ő a saiya-jinek büszke hercege képtelen felülmúlni egy alsóbbrendű harcost, csak hát néha Vegeta-t pont a büszkesége hátráltatta abban, hogy felülkerekedjen Gokun.
Naplózva

median
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #4 Dátum: 11 jún 02, 18:52:47 »

vegeta mindig is egy harcimádó alak volt mint kenpachi a bleachben:D de aztán egyre jószívűbb lett a gonosz saiyan hercegből de a büszkesége hatalmas
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5 Dátum: 11 jún 02, 19:24:05 »

Infy-nek igaza van,Vegeta megy át a legnagyobb jellemfejlődésen. Mint nagy csillagharcos herceg,végül amikor feláldozza magát,az nagyon szép. Bár Freeza is megöli,arra meg Goku bemérgesedik. Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6 Dátum: 11 okt 12, 23:53:31 »

Nekem is Vegeta az egyik kedvenc szereplőm. A legnagyobb jellemfejlődésen ő megy keresztül a sorozatban, és ő talán az egyik legösszetettebb karakter.
Naplózva

MajinDLX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #7 Dátum: 11 nov 06, 22:00:58 »

Most vitte el Piccolo a srácokat. Le a kalappal a csóka előtt. Egyébként Vegitát a sorozat ezen szakaszában szerintem nagyon jól rajzolják. Nagyon erősnek és könyörtelennek fest, amilyen egyébként valójában:) Imádom, ahogy kinéz, az M betű a fején meg a fekete kontúr a szemek körül külön odavernek még pár plusz pontot. Kíváncsi vagyok mi lesz vele a továbbiakban.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8 Dátum: 11 nov 15, 13:34:52 »

Egy kis OFF: Vegeta 10 legborzalmasabb rémálma.  ikszdé ikszdé

A link meg lemaradt...  Pirul
http://9gag.com/gag/163828?ref=fb-share
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 15, 13:42:04 írta MrSaiyan » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9 Dátum: 12 jan 22, 14:14:33 »

Kedvenc. Nevet A Buu Sagaban pedig kifejezetten jópofa volt, főleg amikor összekapott Gokuval Bulma képén...  ikszdé

Amúgy igen, poén, hogy minden harci animében van egy "Vegeta", de ha jobban megnézzük, Goku= Ichigo, Yusuke... Legalábbis agykapacitásban...  Pirul Szóval kemény copy ment... ikszdé
Naplózva
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #10 Dátum: 12 ápr 30, 23:08:55 »

A nagyképű kihaénnem fazon, mélyen érző lény kacsint Megérdemelné egyszer, hogy ő legyen a legerősebb Mosolyog
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11 Dátum: 12 máj 01, 00:22:28 »

Volt olyan, hogy rövid időre ő volt a legerősebb. De pont a büszkesége miatt bukik el folyton, Goku viszont nem büszkeségből harcol, hanem a szeretteiért.

Vegeta ezt el is ismeri a Buu sagában, klasszikus jelenet (sajnos linkelni nem tudom, mert Youtube-ról folyton letörlik...  Neeem)



Naplózva

Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #12 Dátum: 12 máj 01, 12:57:20 »

Goku ezért van ilyen jól összetéve Mosolyog az emberi vonások úgy megmutatkoznak benne, ahogy szeret... Megnéztem volna ezt a linket!! Ha esetleg egyszer az életben nem törlik!!!!
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #13 Dátum: 12 máj 01, 17:22:48 »

Csak angolul van meg, de megtaláltam:

http://vimeo.com/29862068
Naplózva

Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #14 Dátum: 12 máj 01, 18:16:05 »

Ahogy a képeken összegzi a szeretteit, na igen, ahogy tényleg mindenkiben a jót feltételezi Goku, naivan hiszékeny. Raditzcal szemben is, és ugye a z-ben nem engedte Krilinnek sem, hogy megölje Vegetat. Jószívű, el kellene a Földre is egy ilyen jótevő, mint a dragon ballban kacsint
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!