24 ápr 27, 21:09:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vegeta  (Megtekintve 17124 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #30 Dátum: 16 jan 20, 15:01:18 »

Lehet át tudja, de felesleges lenne a Kék God forma után. Szerintem a "sima" (sárga hajú) szuper csillagharcos formákat már nem fogjuk látni a 2 főszereplőnél.
Naplózva

KiddBuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #31 Dátum: 16 jan 20, 15:39:39 »

Akkor tényleg jobb lett volna ha Beerus ellen mutatják meg nekünk, amikor Bulmát megütötte. Persze ha át tud egyáltalán változni, de gondolom az után hogy saját erejéből elérte az SSGSS-t, nem lenne neki nagy megerőltetés.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #32 Dátum: 16 jan 20, 15:43:17 »

Igen, oda tényleg jó lett volna, vagy legalábbis egy kisebb kék aura, ami egy jó előzetes utalás lett volna, hogy benne is megvan a potenciál a Kék God forma eléréséhez.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #33 Dátum: 16 jan 20, 22:27:34 »

Szerintem simán csak annyi, hogy Gokut Chichi nem hagyta edzeni, Vegitát Bulma meg igen, sőt segített neki gravitációs szobával, meg különféle kütyükkel.


Szóval egyszerűen Vegita Birsalma támadásakor jóvolta erősebb volt, mint Goku. Egyébként ha igaz amit gondolok, akkor úgy 5 év alatt baromi nagy előnyt szerezhetett Vegita.

Meg oké, hogy Vegita 3 hónappal hamarabb kezdett Whiskásnál edzeni, de ha Goku nem kapja meg a God mód lejártakor a power upot, akkor még mindig nem zárkózott volna fel Vegitához.

Mert ha kb egyforma erősek voltak Birsalma megjelenésekor, akkor oké oké, hogy pusztítás istenei, de szerintem 3 hónap alatt Vegita nem tudott volna olyan sokat fejlődni, hogy újra egy szinten legyen egy túlbuffolt Gokuval.


Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #34 Dátum: 16 jan 21, 07:21:09 »

Sokkal nem lehetett erősebb Vegeta mint Goku, mivel az SSJ3-at sem érte el (amit sajnálok is, amikor Bills megütötte Bulmát remek pillanat lehetett volna...), talán SSJ2-ig erősebb volt, de SSJ3 hiánya miatt mindig Goku mögött maradt.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #35 Dátum: 16 jan 21, 09:23:11 »

Úgy értem, ha alap formában jóvolta erősebb, akkor SSJ2-ben erősebb lehet, mint Goku SSJ3-ban.


De az előző hsz-embe kicsit tévedtem, mert akár mennyivel is volt Erősebb, mint Goku, Whis edzése a olyan mértékű volt, hogy az nem sokat számíthatott.

kb
Előtte: átalakulva Buu szintjén vannak
Utána: alap formában verik Super Vegito-t
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 21, 09:24:42 írta Shiro » Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #36 Dátum: 16 jan 21, 10:30:39 »

Azért Super Vegito-nál nem lettek erősebbek.. Nevet Max godform-on erősebbek mint Super Vegito SSJ2 szinten mivel a godform jelenleg a legerősebb form amit ismerünk a DB-ben, de alap formon sztem csak megközelítik Vegito szintjét, nem vagyok biztos h erősebbek, ahhoz még jó pár edzés kell még nekik Whis-szel.

Van olyan érzésem h ebben a Super szériában nem Goku hanem Vegeta lesz a kulcsfigura. Vegeta-nak több esze van és jobban odafigyel Whis-re mint Goku (mindig emlékezteti h leengedi a védelmét). HA jól emlékszem Vegeta-nak pusztán annyi a baja, hogy túl sokat gondolkodik harc közben, ha kicsit lazábban veszi akkor simán jobb lehet Gokunál és ezt Vegeta is tudja.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 21, 10:34:10 írta jasek89 » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #37 Dátum: 16 jan 21, 11:12:19 »

Oké lehet az túlzás, de csak a power up arány érzékeltetéséért írtam.  ikszdé


Naplózva

Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!