24 ápr 28, 14:30:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vegeta  (Megtekintve 17125 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #15 Dátum: 12 máj 02, 20:24:22 »

Elég sokszor a legerősebb: mikor lejönnek először a földre, mikor először változik ss-be, mikor kijönnek a time chamberből először, mikor lelöveti magát krilinnel, igaz kb 5másodpercre rá freiza 4es formában legyalázza Nevet, Buu sagában azegy vicc hogy elgyengítik, minden más saiyan erősebb lesz nála. (gokuss3, gotenksss3, mystic gohan, demég fat buu is erősebb ;\)

Sajánlom hogy nem kerekedett sosem goku fölé, kijárt volna neki többszörösen.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #16 Dátum: 12 máj 02, 20:37:38 »

Amikor elösször SSJ nem a legerősebb szerintem. Csak Goku döglődik, meg hát az androidok akkor is megvannak csak alszanak, és ők erősebbek nála akkor. ikszdé
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #17 Dátum: 12 máj 02, 20:47:48 »

Gokunál tuti erősebb, nézz meg pár powerlevelt Mosolyog De az megeshet hogy Trunks jobb lehetne, de hát Vegeta leküldi egy gyomrossal mindig.
Jó hát ilyet könnyű mondani hogy alszanak ennyi erővel Buu is 200x erősebb mint bárki más a világon csak még 10év mire feltámad Nevet
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #18 Dátum: 12 máj 02, 20:51:39 »

A Frieza sagától fogva nincs hivatalos P. LvL , csak Trunks alap 5-je  Pojén
A buus dologra: Tudom, a C-ket csak viccből írtam Nevet
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #19 Dátum: 12 máj 02, 21:02:56 »

Mindegy, ha újra végignézed majd a vegeta vs c19et, látható hogy istenítik mint egy saiyan herceget Faceg
és mindenki ámul hogy túlszárnyalta gokut, legalábbis nekem ez rémlik, akkor is Ő lenyomta c19et, láma goku meg kiszívott. Ráadásul vegeta a goku által feltápolt c19et küzdött. Abban sajnos egyetértek veled hogy nem sokszor volt a legerősebb, de ott véletlenül igen   Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #20 Dátum: 12 máj 02, 21:07:01 »

Hát igen véletlenül. Mert goku a halálán volt a betegsége miatt. ikszdé Bár igaz, hogy így ő volt erősebb volt, és a feltevések, hogy goku milyen lett Volna, ha  beteg nem lett Volna, az csak volna.  >.<#
De így mégsem az igazi a megállapítás, hogy erőseb is volt gokunál, csak az, hogy akkor jobb formában volt tőle.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #21 Dátum: 12 máj 04, 17:26:07 »

Aszem Vegita akkor  olyasmit mondott, ha mindketten átváltoznak, akkor ő az erősebb.

Ebből számomra az jött le, hogy alap formában Goku az erősebb, de SSJ-ben Vegita. Viszont ennek az oka szerintem az, hogy Vegita ezerrel égette a manáját és nagyobb erőt nyert, viszont azért viszonylag elég hamar ki is merült.

Buu elleni harcába az is beleszámít, hogy Buu cukorból van és elnyeli az ütések erejét, vagy ha nem akkor is regenerálódik.


S igen, Vegitáé a legerősebb sugártámadás a Z-ben.  Nevet
Naplózva

Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #22 Dátum: 13 máj 30, 15:46:30 »

Hát, mielõtt Vegita meghalt a Nameken, s kisírta Gokunak szíve bánatát, akkor vele bõgtem. Aztán mikor feltámad, s kiszáll a sírból, asz'hittem becsinálok, kinyúlt a földbõl, mint egy zombi.
Azt élvezem, hogy egy totál komoly karakter s mégis rajta lehet a legjobbakat röhögni/besírni. Kár, hogy már soha nem lesz jobb Goku-nál, pedig megérdemelné. Fõleg mikor ,,kifejezi" tiszteletét (persze csak a nézõnek) Goku felé, a Buu-sagaban. Meg mikor kéri a földlakókat, hogy emeljék fel a kezüket, s Krillin azt mondja ,,Á, úgyse fog senkinek könyörögni segítségért", de Vegita mégis azt mondja ,,Segítsetek! Könyörgök nektek!" az megint meghatott. Goku mindig is jó karakter, ezért nem tûnik fel, ha emberséget mutat, de Vegitánál ezek mind olyan megható jelenetek.


Moderátor: Kérlek mellőzd a kék és a piros színek használatát!
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 30, 16:46:58 írta Shiro » Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
linachan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #23 Dátum: 13 aug 06, 12:16:05 »

Nekem nagy kedvencem Vegita persze az első számú örökké Piccolo marad. Amikor Freezer először megölte akkor nővéremmel megsirattuk a halálát és azért imádkoztunk hogy visszatérjen az élők sorába. Párom nemrégiben mesélte hogy ha valaki elsírja magát egy karakter halálán legyen szó animéről, filmről, sorozatról az azt jelenti hogy az adott karaktert különösen megszerette az adott személy. Szerintem ebben igaza van. Amikor feltámadt akkor meg ugráltunk örömünkben sikítozunk annyira nagy volt a boldogság.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #24 Dátum: 15 ápr 06, 05:27:14 »

Belegondoltatok abba, hogy Vegita állandó ingerültségének megvan az oka?

Ő csillagharcosok hercege, ezért hatalmas a büszkesége, és hatalmas elvárások vannak vele illetve önmagával szemben.

De...

Megverte egy alsó osztálybeli csillagharcos.   

Na jó biztos nem volt formában, de..

Megverte egy lány
Megverte egy szöcske
Megverte egy gyerek. (pontosabban látta ahogy gyerek kilapítja szöcskét, ami elpicsázta itet)
Megverte egy túlsúlyos szellemi fogyatékos.
Plusz egy szellemi fogyatékos gyerek
Plusz egy macska.

Szóval ne csodálkozzatok annyit a személyiségén.

S ha belegondoltok ezzel szemben Yamchát csak a harcművészetek mestere, az Isten és 1-2 izomtorony picsázta el.

 Pojén


Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #25 Dátum: 15 ápr 06, 11:46:08 »

Azt a rohadt, szépen megfogalmaztad Shiro ikszdé
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #26 Dátum: 15 ápr 06, 14:56:17 »

Szegény Vegeta , hogy széttörték a büszkeségét. De még bizonyíthatja hogy még méltó a címére.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #27 Dátum: 15 ápr 06, 17:47:47 »

Azért Bulmának is jelentős hatása volt rá. kacsint

Elég sokat kapott a büszkesége,ahogy leírtad Shiro,de később többre kapott is kárpótlást mert megérdemelte.

Szöcske korszaka most fog eljönni. (remélem)
Naplózva

samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #28 Dátum: 15 dec 30, 00:18:42 »

Mindig is emlegeti az "Én vagyok a csillagharcosok hercege" szöveget, Goku folyamatosan a riválisa, ha Goku nem lett volna, akkor nem lenne most ilyen erős.
S lehet látszólagosan utálja Gokut (vagy ahogy ő mondja Kakarotto), de a Buu sagában mégis elismerte őt, amikor már a kis Buu-val harcolt, hogy méltó rivális, kiváló barát és hogy erősebb nála.

Szöcskét nem hinném, azért mert a Fridzsider visszajött, attól még nem hinném, hogy visszatér a többi, továbbá szerintem teljesen új szál veszi majd kezdetét. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
KiddBuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #29 Dátum: 16 jan 20, 14:45:02 »

Vegeta szerintetek át tudja már dobni magát SSJ3-ba?  Gondolkozik  Gondolom már igen, de jó lenne ha képernyőre is kerülne.  >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!