24 ápr 28, 00:58:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Son Gohan  (Megtekintve 27249 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #60 Dátum: 11 nov 20, 20:21:22 »

nekem a Cell sagában ő volt a kedvencem viszont mikor megnőtt és elősször megláttam nagyon mérges voltam tiszta vézna lett allig van izom Gondolkozik
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #61 Dátum: 12 ápr 30, 23:00:43 »

Ahogy nem bírtam, utána úgy elfogadtam  Mosolyog Aranyos is lett, ahogy piccolo ott hagyta a semmiben Mosolyog Felnőttként olyan mint egy diplomata kacsint
Naplózva
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #62 Dátum: 13 máj 30, 16:05:01 »

Nekem Gohan a Cell-saga végéig az abszolút favoritom volt. Utána lebutították és már csak zavart. De ott a Cell-sagaban kitett magáért, kérem szépen, de nagyon! A két legjobb csatája a full DB-nek (kiegészítõstõl, mindenestõl) a Gohan vs. Cell és a Gohan vs. Bojack. Imádom, amikor Gohan SSJ2-ben lassan elindul Bojack fele, de a szolgái megkötik, mire Gohan egy ,,ki-robbanást'' csinál és azok ketten becsinálnak.

Moderátor: Kérlek mellőzd a kék és a piros színek használatát!
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 30, 16:47:37 írta Shiro » Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #63 Dátum: 15 nov 29, 05:17:47 »


http://www.mangapanda.com/dragon-ball-super/6/15

Úgy néz ki, hogy a Harcos Gohántól akár véglegesen is elbúcsúzhatunk. S kapunk helyette egy Okos Gohant. Ami hát... nem tudom, hogy fog pl Bulma "árnyékéban" megélni eme téren.

Persze aszem az animében már volt róla szó, hogy a sok tanulásnak köszönhetően milyen okos lett, de szerintem puszta intelligencia terén nem igazán múlja felül Gokut... Sőt...

Szóval olyan úton halad amihez nincs igazán tehetsége, miközben elveszi azt amihez van. S végül egyik sem lesz.  Szomorú

S persze nem bánom ha tévedek, és mégis lesz valami jelentősége Gohan eszének. De minden esetre kár érte. Főleg, hogy Goku által...


Naplózva

tobi323
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 31


« Válasz #64 Dátum: 15 dec 22, 11:40:54 »

Én azért reménykedem, hogy még lesz főkarakterként Gohan, lehet valahogy beleszövik az új sagába, elvégre a super borítóján is rajta volt Nevet.
De van egy olyan érzésem, hogy beugró character lesz, lehet elszabadul a pokol és az utolsó pillanatban segítségül jön. :DDD
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 22, 11:56:22 írta tobi323 » Naplózva
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #65 Dátum: 15 dec 30, 00:10:31 »

Én még várok egy olyat, mint régen amikor az istenek földjén edzett és elért egy misztikus szintet és meggyepálta eléggé a Super Buu-t Mosolyog Valami hasonló lehetne akár majd most is, de egy biztos, sok edzés már ráférne. Mondjuk a tanulás és a család miatt nem hinném, hogy fog, de a remény hal meg utoljára.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #66 Dátum: 16 jan 17, 14:35:08 »

Az új rész végén megkérte Piccolot, hogy segítsen neki az edzésben. S mivel, most kb egy szinten vannak (valahol Cell 2. alakja, és ASSJ Vegita környékén) úgy pont hogy jó edző partnerek lesznek

Amikor Gohant Dermesztő megverte, már ott látszott, hogy bánja, az edzések hanyagolását. Így nem is csoda  a kérése.

Gohan esetében az Ultimate illetve a Super Saiyan erő teljesen elkülönülő dolog, és felülírja egymást. Az Ultimate jelenleg a gyengébb. Ha ezt visszahozza a Buu elleni szintre, akkor még mindig jelentősen gyengébb lesz, mint egy Base Goku, de meglesz rá a potenciálja, hogy az Ultimate-et az alap erejévé tegye, és arra építse rá Super Saiyan szinteket.

Ha ezt megtudná tenni, akkor egy Ultimate SSJ2-vel már megközelíthetné a God szintet


Gohan gyűlöl harcolni, de azért szereti kínozni az ellenfelét. Hatalmas felelősségtudata van, de néha azért idegbeteg.

Mi lett volna, ha a csillagharcosok nevelik fel?  Pojén

Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #67 Dátum: 16 jan 17, 17:18:42 »

Sztem kikészítették volna, ugyanis Gohan mentálisan gyengébb mint Goku vagy Vegeta, ez az egyik főok h ő inkább kiszeretne maradni a harcokból.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #68 Dátum: 16 jan 17, 19:58:02 »

Pont azért lenne idegbeteg.  Pojén
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #69 Dátum: 16 jan 19, 18:54:32 »

Nagyon jó jelenet lett a legutóbbi részben Gohan elhatározása. Remélem tényleg erősebb lesz Piccolo-val együtt Mosolyog
Mivel kb. mindenki Gokut és Vegetat szereti, ezért tetszik vagy sem kénytelenek leszünk elfogadni a tényt, hogy mindig ők lesznek a legerősebbek a "Z harcosok" között. Viszont utánuk nyugodtan jöhetne Gohan a sorrendben Nevet
Naplózva

samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #70 Dátum: 16 jan 24, 12:54:28 »

Cell játékok alatt túl szárnyalta nem csak az apját, hanem mindenkit akkor és ott. Amikor Super Buu megjelent, akkor is Mystic formában (átalakulás nélkül) sakkban tartotta, kivéve mikor Buu bekebelezte Gotenkset. Tehát voltak még kivillanásai és lehetnek még, továbbiakban méghozzá nagyon remélem hogy lesznek, mert képes lehet még erősebb lenni és túl szárnyalni akár a faterját. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #71 Dátum: 16 jan 24, 13:06:11 »

Hát a faterját és Vegetát Whis edzése nélkül már nem fogja beérni, de ha csak a buu sagán elért Mystic formáját visszanyerné (bár sztem ehhez megint kellene az öreg Kai h visszatukmálhassa azt a misztikus erőt) már az is sokat segítene Gokuéknak, hogyha valami gáz van akkor ne kelljen már visszarohangálniuk a földre.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #72 Dátum: 16 jan 24, 15:05:40 »

Amikor a Z kardal edzett, akkor ott szerintem (tán pár óra alatt) nagyon sokat visszanyert a Cell elleni erejéből.
Szóval eltudom képzelni, hogy mivel az erőp már megvolt benne, így egész gyorsan fog fejlődni. Legalábbis az elején.
Na meg elvileg kapott egy Zenkai-t
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!