24 ápr 28, 02:57:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Son Gohan  (Megtekintve 27250 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #30 Dátum: 11 jan 23, 12:06:36 »

A Z végén Gohan a legerősebb nem fuzionált karakter és ez biztos... Ultimate Gohan erösebb Goku SSJ3-nál vagy avval van 1 szinten, az hogy miután beszivta Piccolot,SSJ3 Gotenks-et és utána elverte Gohant hát istenem ott van az alap ereje, Gotenks SSJ3! Megnéztem volna akárkit mit kezd vele...
Naplózva


--->3D Modeller<---
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #31 Dátum: 11 jan 23, 22:25:56 »

Ennyi, biztosan nem erősebb Goku SSJ3 formában. Ha logikusan végiggondoljuk Gohan elverte volna Kid Buut
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #32 Dátum: 11 jan 24, 19:30:20 »

Igazad van Gery Nevet Gohan volt a legerősebb, egyben legfiatalabb is és ennyi Nyelvesít
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #33 Dátum: 11 jan 24, 20:00:15 »

Valaki említette hogy az Ultimate szintje után nem tud ssj-be változni és h a GT-be már áttud menni, ez sem igaz teljesen... 24 órán keresztül nem képes átalakulni csak. 24 óra után már áttud, igazából engem az zavar a GT-s Gohan-ba hogy a Beby sega-ba még Gohan simán leverte volna Gotent sőt még Veget-ával is felvette volna a versenyt nem teljes erővel(mert amit megszállt Bebi az nem volt a teljes ereje sztem), de már a GT-be nem láthatjuk az ssj2-es szintjét ezt hogy? :S mindjárt sírok Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #34 Dátum: 11 jan 25, 11:18:06 »

Mert háttérbe szoritották az összes Z harcost és Vegitát és Goku-t tartották fent Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #35 Dátum: 11 ápr 06, 11:26:33 »

Miután Cell-t leverte, eléggé elpuhították és talán a készítők szemszögéből nézve érthető is, mert simán felülmúlta volna végig az egész sorozatban Goku-t és Vegeta-t. Bár ezt a Cell-saga után egyszer ismét megtette, mikor az öreg Kaioshin felerősítette, de utána GT-ben megint el volt tunyulva és nem sok szerepet kapott, pedig én örültem volna neki, ha végre ő van a középpontban és nem Goku.
Naplózva

samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #36 Dátum: 11 ápr 06, 13:54:19 »

Jaja jól mondod Infy, állandóan Goku a középpontban, már irritáló volt...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #37 Dátum: 11 ápr 06, 14:57:36 »

Főleg, hogy Toriyama már a DB elején Gohan-t akarta előtérbe helyezni, csak hát a rajongók mást akartak és ők termelték pénzt... Szomorú
Azért örültem neki, hogy sokszor kapott kiemelkedő szerepet, mégis csak Goku fia így nem tudták annyira háttérbe szorítani.
Naplózva

median
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #38 Dátum: 11 jún 02, 18:48:16 »

gohan nekem akkor tetszik legjobban amikor tini és ss2ben cell juniorokat kb igy széttépte:D az nagyon tetszett
Naplózva

samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #39 Dátum: 11 jún 02, 20:01:46 »

Jaja, az nagyon epic volt és ha jobban megnézitek, nem sértegetni akarom Gohan-t v Toriyamát, de Cell 7 juniort csinál és 8-at pusztít el Mosolyog
Bemutató róla: http://videa.hu/videok/film-animacio/cell-juniorok-pusztulasa-dbz-dragon-ball-8nG0SGp9BbgNmjfn#b
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #40 Dátum: 11 júl 08, 15:17:59 »

Örülök is, hogy nem Gohan lett a főszereplő, mert akkor a lényegét vesztette volna el a sorozat. Leküldik Gokut a földre, mert a kis harci ereje miatt ő csak ilyen gyenge bolygóra való. Nem zengtek róla legendák már születésekor, nem volt legyőzhetetlen, egy átlag alatti csillagharcos volt. De elindult kalandozni a világba és elérte, hogy az örökké való kitartásával, a törhetetlen lelkesedésével, a kemény munkával és a barátai iránt való szeretetével ő lett a világmindenség legnagyobb harcosa.

Ha gohan megszületik úgy, hogy kényelmes kis családban felnőve a világ legjobb harcosai képzik őt ki laboratóriumi körülmények között és ő lesz a legjobb, akkor szánalmas lett volna ez a sorozat. Arról már mindenki tud, hogy jó helyre születni egyszerű, de a DB pont nem erről szól.

Gokunak a harc és az abban való fejlődés volt az élete, ezt szerette csinálni, ebben találta meg a boldogságát. Gohan meg gyakorlatilag csak kényszerből harcolt. Ez is milyen lett volna? Ne csináljanak már sorozatot arról, hogy valaki azt csinálja amit nem szeret. Ennyi erővel a gyári munkásokról is lehetne sorozatot készíteni.  Ördögi
Naplózva
Kankuro Gaara
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 36


« Válasz #41 Dátum: 11 szep 11, 23:01:16 »

Hát én mindig is utáltam Son Gohan-t. ^^" Kicsinek idegesített a legjobban(megláttam és Leüt Gyáááá), de később sem javult sokat a helyzet(szerintem). Kissé frászt kaptam, amikor megtudtam, hogy főszereplőnek akarták. Egyetértek az egyik előttem felszólalóval, a lényegét veszítette volna el a sorozat.  Pontosan Meg furcsa lett volna azt látni pl., hogy Vegita vele és nem Son Goku-val rivalizál. Dx Nem biztos, hogy így lett volna, de akkor is. Dx
Naplózva

,,Ne versenyezz az idiótákkal! Mert legyőznek a rutinjukkal!"
,,Én nem szeretem az egoistákat, mert nem engem szeretnek."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #42 Dátum: 11 szep 17, 16:11:36 »

Ha gohan megszületik úgy, hogy kényelmes kis családban felnőve a világ legjobb harcosai képzik őt ki laboratóriumi körülmények között és ő lesz a legjobb, akkor szánalmas lett volna ez a sorozat.

Gohan meg gyakorlatilag csak kényszerből harcolt. Ez is milyen lett volna? Ne csináljanak már sorozatot arról, hogy valaki azt csinálja amit nem szeret.

Lehet kicsit(nagyon) off , de amiket kiemeltem , azok szerves részei egy elég sikeres sorozatnak , a KHRnek. :'D

Am. én bírtam Gohant , jó volt látni , hogy az összes Z fighter között van egy aki kilóg a sorból Vegitán kívül. Örök igazság , hogy a jövő nemzedéke felül múlja a múlt nagyjait. Lehet ezen akart elindulni Toriyama , de a Jump és a rajongók erősen befolyásolták ebben. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 27, 22:07:12 írta Ishida » Naplózva
MajinDLX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #43 Dátum: 11 okt 26, 00:04:59 »

Most olvastam Gohanról pár dolgot dbwikián és egyből ide jöttem, hogy tisztázzak valamit, de éppen erről folyt a beszélgetés az oldal tetején. Szóval az utolsó trivia Gohannal kapcsolatban ez:
"After the ritual performed by the Old Kai, Gohan is the strongest unfused character in the series. However this does not necessarily make him the best fighter. Even though his body is maxed out and he can access all of his energy at any point in time without having to transform, this still does not affect his technique (as shown in the last episode, Gohan gave up training altogether, meaning that as a fighter he may not possess the same "fighting sense" that his father possesses)."
Jól értem tehát, hogy Gohan a DBZ legerősebb karaktere (ha nem vesszük számításba a fúziókat)? SSJ3 Gokunál is erősebb? Most a Great Saiyaman sagánál tartok, és azt tudtam, hogy amikor szétkapja Cell-t SSJ2-ben akkor abban a pillanatban ő a top. De hogy az egész Zed-ben ő legyen a legpowerebb nem fuzionált harcos az meglepett. Azt is írja a trivia hogy innentől kezdve anélkül, hogy SSJ-be transzformálódna bármikor fel tudja szabadítani az összes erejét. Fasza... és az ilyen emberek hagyják rá a harcot? Nooormális?Mosolyog
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #44 Dátum: 11 okt 26, 13:01:50 »

Ő volt a legerősebb miután az öreg Kaioshin felszabadította az erejét... De ha ezt Goku-val vagy Vegita-val csinálja meg akkor őrájuk is ezt lehetne mondani... Gohan semmit nem tett ezért az erőért (ja, de... kihúzta a Z kardot...)...
Én azon vagyok, hogy Goku a legerősebb Z harcos, mivel ő ÖNERŐBŐL érte el ezt a szintet.
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!