24 ápr 28, 06:02:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Son Gohan  (Megtekintve 27252 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #45 Dátum: 11 okt 26, 13:12:15 »

Jah Goku saját erejéből érte el, viszont Gohan-nak tehetsége vagy hogy mondjad adottsága volt. Hiszen a Cell harcok alatt is apjával edzett és küzdött, hogy elhozza a dühét, úgyhogy Gohan se tétlenkedett Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
renato
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 11 okt 26, 15:01:29 »

Azért Gokunak jobbak voltak a lehetőségei... amíg ő a túlvilágon edzett Kaio-val, addig Gohan tanult, mert hétköznapi életet akart élni. Való igaz, hogy Goku saját erejéből érte el a szintjét, de Gohan nagyon nem is tudott kivel gyakorolni... (ugye Vegetát felülmúlta, nála erősebb nem volt a bolygón, az anyja/felesége nem tud gravitációs kamrát építeni, stb...).
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #47 Dátum: 11 okt 26, 16:09:15 »

Hát Kaio se volt Goku számára egy jó edzőpartner... Sőt szerintem Cell-en kívül nem volt egy normális edző partnere.  És íme egy nagyon fontos dolog:
mert hétköznapi életet akart élni
Mégis akkora erőre tett szert azzal, hogy tanulgatott, hogy még az apját is felülmúlta... Ezért nem tartom Gohan-t a legerősebbnek.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #48 Dátum: 11 okt 26, 16:37:31 »

Kaio nem, de azok a súlyok, és edzőprogram, amit neki nyújtott, már sokkal de sokkal jobb volt Goku számára, mintha Cellel verekedett volna 100 évet... lásd: elérte a Super Saiyajin 3-at, amit Vegeta se ért el, pedig nem volt nagyon lemaradva Gokutól a Cell játékok végénél, és ő is elég intenzíven edzett.
Gokunak is voltak mesterei: Muten Roshi, Karin, Kami-sama és Kaio. Ellenben Gohannak "csak" Goku és Piccolo volt a mestere. Mindketten pár embertől tanultak, nem értem, hogy Gokué miben lenne másabb, mint Gohané. Most mondhatod, hogy Piccolo erősebb, mint az a négy együtt, de azt is számítsd bele, hogy Gohan 8 éves koráig nem tanult harcművészetet, majd mikor a Cell játékoknak vége lett, ismételten 7 évig nuku edzés. Szóval Gohan ~6-7 évet edzett át, míg Goku 30-35-öt. Úgy kicsit megéri átrágni magunkat ezen, mielőtt Gohan segítségeit hozzuk fel.
Naplózva
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #49 Dátum: 11 okt 27, 07:59:38 »

Sajna Gohan-t állandóan visszatartotta az anyja az edzéstől, ezért is utáltam Chi-chit Szomorú
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
MajinDLX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #50 Dátum: 11 okt 28, 22:16:23 »

Lényegében arról van szó, hogy ha Gohan nem szarik bele úgymond az egészbe, akkor a Zed végére SSJ4-ben pompázik? Mert ha Goku edzett, ahol tudott, és még így is lemaradt a harcot nem kedvelő, tanuló, lustuló Gohan mögött, akkor a gyerekben van potenciál...
Naplózva

samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #51 Dátum: 11 okt 28, 22:23:17 »

SSJ4 formát, csak teljes vérű csillagharcosok érhetik el és mivel Gohan csak félig csillagharcos, ezért Ő nem érheti el.  Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
renato
Vendég
« Válasz #52 Dátum: 11 okt 29, 08:04:50 »

De lényegében SSJ2-ben alázta volna az SSJ4-eket Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #53 Dátum: 11 okt 29, 08:10:50 »

Ssj 4 nem is létezik csak gt-be ami nem igazi mert egy rakás szar .
Ha Toriyama Akira folytatta volna a mangát lehet hogy teljesen más lett volna a ssj4 és még gohan is elérhette volna.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #54 Dátum: 11 okt 29, 08:19:13 »

Lényegében arról van szó, hogy ha Gohan nem szarik bele úgymond az egészbe, akkor a Zed végére SSJ4-ben pompázik?
Nem lett volna ! Mosolyog Ugyanis nem volt a földi csillagharcosoknak farkuk. Az SSJ4hez meg kell farok , épp ezért kap laboratóriumi körülmények között Vegita is egyet. Nevet
Ssj 4 nem is létezik csak gt-be ami nem igazi mert egy rakás szar .

Lehet rosszul tudom , de Toriyama áldását adta erre a kivitelezésre. Mellesleg még logikus is , mert Gokuban megvolt az erő Kid Buu ellen is , hogy SSJ4be menjen , csak nem tudott a farka nélkül. Legalábbis szerintem.

Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #55 Dátum: 11 okt 29, 08:21:47 »

Ahoz hogy valaki ssj4 legyen annyi kell hogy arany oozaruként tudja magát irányitani nem? Mert akkor még gohan is lehetett volna ssj4 és én sehol se hallottam hogy tiszta vérű sj-nek kell lennie.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #56 Dátum: 11 okt 31, 10:19:34 »

Ez abból jön , hogy mikor Beby irányította Vegitát ő s irányította az arany ozarut még sem változott át , ami azt jelenti , hogy vegita akkor nem volt tisztavérű. Mert másodszorra Beby nélkül más SSJ4 lett.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #57 Dátum: 11 okt 31, 17:55:09 »

Találtam egy rajongói képet ssj2 Gohanról.

Nem tudom, ki rajzolta, de szerintem nagyon jó lett.

Naplózva

samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #58 Dátum: 11 okt 31, 18:01:35 »

VÁÓÓÓ, és ez pont a Cell harcok idején a legerősebb formájában van, SSJ2 POWA!!! Nagyon jó Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Infy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 212



WWW
« Válasz #59 Dátum: 11 nov 06, 09:15:01 »

Úgy néz ki ezen a képen, mint valami rossz buzi.
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!