24 ápr 28, 04:12:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Son Gohan  (Megtekintve 27251 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 jan 09, 11:57:43 »

Igen a GT már nem eredeti alkotás, ott már szinte csak Goku-ra összpontosítanak a többi Z harcos mind mesze lemaradt már tőle, ami miatt én a GT-t nem is tartom igazi Dragon Ball-nak 1x nézhető a Z-vel ellentétben amit már 5x-re nézek meg xD Fuuu végre Dragon Ball részleg! Nekem is Gohan a kedvenc karakterem már kis kora ota... nem tudom megfogot igazából az anya miatt is, az a tipikus anyuka kisfia volt az elején de ahogy nőt belenőtt a "realis" világba az apja részéről és megváltozott bár az otthoni pár év mindig is megmaradt benne, több helyen is feltűnik ez mikor felnöt már akkor is(pld hogy anya akaratához híven tanár lett). Jah és hogy a GT-ben annyire legyengült hogy még az ssj2-t se tudná elérni(mert ott igazából mindenki ssj-ig ment el csak Goku ment feljebb meg a végén Vegeta de ö sem saját erejéből hanem Bulma gépével -.-") Mind1 bár Gohan ssj3ig mehetett volna max mert ssj4-hez már teljes vérű Saiyan-nek kell lennie de ö félig ember. Csak az volt a fura a GT meg a Z közt hogy Gohan volt a legerősebb nem fuzionált karakter a Z végén és a GT-be 1 Krillin szintre húzták le majdnem, szép ikszdé
Naplózva


--->3D Modeller<---
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #16 Dátum: 11 jan 10, 16:29:53 »

Gyerekkora óta nekem is nagy kedvencem Gohan. Már az egész jelleme megfogott. Csak sajnáltam, hogy Chi-Chi visszafogja, pedig nagy harcos lehetett volna belöle... A Gtröl meg már nem ejtenék szót, egyszer láttam, az is elég volt böven. Technikai KO
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #17 Dátum: 11 jan 10, 18:45:45 »

Nekem is Gohan az egyik kedvenc karakterem. Kicsi korában nagyon kis cuki volt, de a Cell részeknél bírtam a legjobban, ott tényleg igazi harcos volt. A Buu epizódoknál sajnáltam, hogy abbahagyta az edzéseket :S Ha nem is a harcok miatt, de legalább az apja iránti tiszteletből tovább edzhetett volna, hogy Goku nyomdokaiba léphessen.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #18 Dátum: 11 jan 10, 20:12:07 »

Valamiért Ő az egyetlen karakter akit valamiért sosem bírtam. Főleg azért mert az Idióta Chi Chi elrontotta Őt! :/
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #19 Dátum: 11 jan 10, 20:22:51 »

Ez mindenkinek szubjektív , de azt elkell ismerni , hogy a Z legerősebb harcosa. GT-t meg kár belevonni is , mert undorító módon szinte deletelték Goku és Vegitan kívül az összes Zfightert. :/
Naplózva
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #20 Dátum: 11 jan 10, 21:56:27 »

Mattennek is igaza van meg Ishidának is Nevet mind a maga módján, de GT már teljesen nem a sorozat része, mivel nem Akira Toriyama csinálta Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #21 Dátum: 11 jan 19, 00:47:11 »

És ezért nem is lett a legjobb, de a SSJ4 mai napig epic Mosolyog na meg a SSJ4 Gogeta. Tulajdonképpen Gohan karaktere elég változatos szerintem, és pont ez a szerethető benn, legalábbis én ezt kedveltem. Az Ultimate Gohan pedig egyenesen csúcs, kár hogy ugyanazt a hibát követte el mint Cell ellen, ha jól állt a szénája akkor mindig lazán vette a harcot és erre mindkétszer ráfázott
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #22 Dátum: 11 jan 19, 20:11:11 »

Jaja OneTailed jól mondja Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #23 Dátum: 11 jan 19, 22:15:34 »

Nektek melyik Gohan csata volt a kedvencetek? Nekem a Cell elleni a kedvencem mert a Super Buu-s rövid volt de nagyon szerettem azokat a részeket amikor Gokuval edz a Tér-Idő szobájában bár az nem harc
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #24 Dátum: 11 jan 20, 06:39:52 »

Igazából számomra a Bojack elleni kemény 2 perc a kedvencem amikor SSJ2ben van. Ott brutálisan awesome volt , de ha animét kell nézni akkor nekem a Super Buu elleni harca a kedvencem .
Naplózva
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #25 Dátum: 11 jan 20, 10:27:33 »

Abszolútee favorit a Cell elleni harc Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
labzo01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #26 Dátum: 11 jan 20, 10:44:24 »

Buu elleni harcban, a "2. menetben", miért nem ment át Szuper csillagharcosba? Vagy akkor sem lett volna esélye ellene?
Naplózva
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #27 Dátum: 11 jan 20, 11:01:12 »

Nos, ugyebár tudjuk hogy Gohan volt az első aki elérte az SSJ2 szintet, ő ennél tovább már nem fejlődik Saiyanként. A lényeg: Elder Kai megnyitotta a belső energiáit a szeánszával amitől ilyen erős lett, itt nemcsak a belső de a külső kinézete is megváltozott egy férfiasabb és nagyobb termete lett, mondhatnánk hogy ez Gohan SSJ3 formája de ez persze nem igaz Mosolyog Azért nem változott át mivel erősebb nem lett volna és elméletileg nem is tudott átváltozni de  a GT erre rácáfolt. Ezt a formáját nevezzük Ultimate formának, itt erősebb mint Gotenks vagy SSJ3 goku. Én személy szerint ennek a formának az erejét SSJ3 Goku és Vegetto közé teszem de lehet hogy másnak más a véleménye.

"Fight you? No... I wanna kill You!
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #28 Dátum: 11 jan 23, 02:54:55 »

Előző hozzászólást nem idézünk! Moderátor

Hm, szerintem Gohan ultimate formába nem erősebb mint Goku SSJ 3-ba. Buu miután beszívta Gotenkset elverte. A kis Buu meg szerintem erősebb volt, mint az akkori Buu. Bár Goku ott se állt fényesen, de azért valamennyire partiban volt vele.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 15, 12:50:45 írta Gabesz » Naplózva

X-Con
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21

MISZTER


« Válasz #29 Dátum: 11 jan 23, 07:37:37 »

De akkor már nem volt benne Gotenks. Lehet hogy legyőzte volna Gohan is Kid Buu-t....
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!