24 jún 16, 09:39:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NSFC  (Megtekintve 46279 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #75 Dátum: 11 máj 27, 20:51:39 »

Igen, nagyon SasuSaku és NaruHina utalás volt benne. =/ Mert ugye Sakura Sasukéra gondolt, Hinata meg Narutora. =/ Mostmár azon lepődnék meg, ha a vége NaruSaku lenne.-.- Mert annyira egyértelműnek tűnik. Az lesz, hogy Naruto rá fog jönni h Hinata egész végig szerette meg satöbbi blablabla, Sasuke meg biztos észreveszi Sakurát és blabla és akkor én leszek a legszomorúbb ember a világon. Johhny Depi Durci
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #76 Dátum: 11 máj 27, 22:52:47 »

Tanits Norgreid, taníts.   bow  xD (a.k.a várom a leveled ^^ )
Minden esetre ne várjon senki hatalmas dolgokat tőlem. Nincs túl sok időt, amit bele fektethetnék. Most féléjfélkor tudnék nekiállni folytatni.

... Soraidból kivéve neked egy igazi sasuhinára lenne szükséged Nyelvesít ...

Látom is magam előtt! Gyönyörű francia táj. Gyönyörű hegyvidék, kanyargós utakkal. Az út mellett kilátás a végtelen tengerre. Szöcsi és Hinata ülnek egy sportkocsiban. Hinata átkarolja Szöcsit. Majd lehajtanak az útról egyenesen a tengerbe...  Sly
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #77 Dátum: 11 máj 27, 23:20:15 »

Számomra az, hogy nem volt képes leszúrni Sasukét, egyértelműen azt jelentette, hogy őt szereti. Plusz, a legújabb manga fejezetben is Sasuke jelent meg a gondolataiban, nem Naruto.
Vagy épp azért nem tudta leszúrni, mert nem szereti őt eléggé (by Kara no Kyoukai filozófia xD)
Valamint ott Sakura inkább egyfajta bizonytalansággal vegyes bűntudattal emlékezett vissza, mint verdeső szívvel.
Azt kell mondjam akár melyik irányt nézzük az érzelmei eléggé bizonytalanok.

Mondjuk lehet egy kisebb NaruHina eset felrázná Sakurát, habár nem tudom hogy ilyesmit bele fog szőni Kishi a történetbe.

ui: Remélem azt a jelenetet az animbégen szépen megrajzolják. xD
Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #78 Dátum: 11 máj 28, 11:46:09 »

Sasuke meg biztos észreveszi Sakurát és blabla és akkor én leszek a legszomorúbb ember a világon. Johhny Depi Durci

Te a legszomorúbb én meg a legdühösebb! Ezt egyszerűen nem teheti meg Kishi, Szöcsi már 3X is leakarta aratni a  cseresznyét, nehogy már aztán meg nagy szerelembe essen! Eddig sem törődött a lányokkal lehetőleg tartsa is magát ehhez. Mert ha nem... esküszöm kiradírozom! Meg az az ormótlan öv szerintem egyébként is elszorítja a vérkeringését, nincs esélye senkinek sem Nyelvesít

A mesternek nem kellett volna női karaltereket rajzolgatnia, mert a mozgatásukhoz nem nagyon ért, vagyis inkább nem szívesen törődik velük, ami érthető hiszen ez egy shounen manga, de akkor legalább ne rontana bele ennyire az összképbe a tyúkok szerelmes vergődéseivel!!!
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #79 Dátum: 11 máj 28, 13:47:31 »

Hát remélem is hogy nem teszi meg. Különben.. hisztis leszek. xD
Ki tudja, lehet hogy Sasuke férfi ösztönei mozgolódni kezdenek. :/ De ha ez így lesz, akkor inkább haljon meg. ikszdé smirksweat Am. Sakura azért nem szúrta le Sasukét, mert gyáva volt. Ugye Sakura, mondd hogy csak gyáva voltál. Neeem
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #80 Dátum: 11 máj 28, 14:04:23 »

Én ott egyáltalán nem szerelemre gondoltam, mint okra. Azért mégiscsak együtt töltöttek X időt mint a 7-es csapat tagjai. Franc essen még mindig Kishibe. xD
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #81 Dátum: 11 máj 28, 21:15:37 »

Ha hiszünk a horoszkópoknak, akkor Naruto ideális párja Sakura lenne. Naruto Mérleg, Sakura pedig Kos.
És íme a párhoroszkópjuk:
Idézet
Mérleg - Derűs és alkalmazkodó
Fő tulajdonságai közül első helyre sorolható a báj, az elegancia, a választékosság. Fontos számára, hogy milyennek látja a világ. Nem tud élni mások elismerése nélkül. Nehezen viseli a kudarcot: tragédiaként éli meg, általában már az első nagyobb ellenállásnál összeomlik. Szeret hódítani, flörtölni, de csak a játék kedvéért, mert élvezi saját vonzerejét.
Ki illik hozzá? A Kos határozottsága, problémamegoldó képessége miatt ideális társa lehet. De az Ikrek és a Vízöntő életfelfogása is közel áll az övéhez.
Ki nem illik hozzá? Legkevésbé a Bak racionalitását és a Bika féltékenységét viseli el.

Jéé, Hinata Bak. Nyelvesít Bár kétlem, hogy Kishimoto a horoszkóp alapján fog ítélkezni. Hümm-hümm
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #82 Dátum: 11 máj 29, 06:29:10 »


Ha azt vesszük alapul, hogy Kishi szeret a japán mitológiával babrálni, ez is jelenthet valamit. Bár nem akarok olyannak tűnni, aki minden apró fűszálba belekapaszkodik...

De most komolyan, nem az lenne a fair, ha Narutónak mindaz sikerülne ami Jirayának nem? Visszahozni a cimbit (nem látok rá nagy esélyt...) vagy legalább megtéríteni miközben vérben fuldokol ésss elnyerni a hőn imádott nő szerelmét! Már arra is gondoltam, lehet Kishi lelövi ugyanazt a poént, mint amit Naruto szüleinél: Sakurát elrabolják + egyedi hajszín + nyomhagyás = a szöszi megy, megtalál, s mikor megjelenik, Sakura megvilágosodik.

Oké befejeztem, pedig ez a tökéletes összeadás!.... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 29, 16:11:16 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #83 Dátum: 11 máj 29, 15:13:24 »

Az egyedi hajszín után meg mehet az hogy "Nekem tetszik a nagy homlok." Nyelvesít
Amúgy Hinata tényleg elég Bakos, így a meghatározás szerint. Azt írja, hogy pesszimista hozzáállású, magába zárkózó... Meg ahogy így elolvastam a többiek meghatározását is, a szereplők nagy részére illik a horoszkópjuk. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #84 Dátum: 11 máj 29, 19:36:27 »

Ha hiszünk a horoszkópoknak, akkor Naruto ideális párja Sakura lenne. Naruto Mérleg, Sakura pedig Kos.
Hamár a horoszkóposnál tartunk, azért egy kicsit mozog a léc:
http://www.horoszkop.org/kosparkapcsolatai
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 29, 19:39:00 írta miki » Naplózva


Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #85 Dátum: 11 máj 29, 20:10:39 »

Hát ez az!!! Ez a baj, ezt akartam is mondani, hogy az az idióta Sakura illik Sasukéhez is, ha a horoszkópot vesszük alapnak  Gyáááá De ha jól emlékszem Sasuke nagyon határeset, majdnem rák.... ez azért valami.

De ugyan már, Naruto végig mellette volt és simán átengedte volna Sasukének, ha úgy alakulnak a dolgok, szerintem zokszó nélkül az esküvőn is részt vett volna. Csak Sakurát boldognak lássa... áh, tiszta IQ mínusz ez a liba én azonnal belerohannék Naruto karjaiba!

Sasuke meg? Le akarta vágni számtalanszor, sőt anno sosem foglalkozott vele s bárki bármit is mond, szerintem csapattársnál, barátságnál soha nem gondolt többet s nem is akart.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 29, 20:11:54 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #86 Dátum: 11 máj 29, 22:23:49 »

Nos, mint mondtam itt az első két fejezett a fanfic-ből. Nem mondok róla semmit. Aki belenéz majd meglátja.... Ha nem tetszik neki akkor bezárja...  smirksweat

Letöltés itt.

Jöhetnek a kritikák! Szeretem mikor a lelkembe taposnak. Nameg máskülönben nem tudok rajta javítani. ^^

U.i.: miki NE vitatkozz. Hagyd rá. Mint már mondtam nem fogja a két tábor egymást meggyőzni semmivel. A vitával csak magadat húzod fel. Tény, hogy a fórum azért van, hogy megbeszéljék/megosszák az emberek a véleményüket, de ez itt veszett fejsze nyele.
Végre el tudtam olvasni és csak egy dolgot tudok mondani róla:
NAGYON KIRÁLYYYYY!!!!!
Egy kicsit fura volt elsőre, hogy Naruto=sensei, de aztán megszoktam, bár ezek szerint kb. 18-20 éves lehet benne Naruto, ha jól tippelek. De nagyon jó kezdés. ikszdé Nevet

Nem vitatkoztam, csak egy kicsit könnyelmű kijelentés volt.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 29, 22:25:38 írta miki » Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #87 Dátum: 11 máj 30, 10:33:19 »

Az egyedi hajszín után meg mehet az hogy "Nekem tetszik a nagy homlok." Nyelvesít

Az a poén, hogy a part1 elején, talán a 3. részben volt is, amikor Sakura képzelgésében ezt mondta az ál-Sasuke, aki ugye valójában Naruto volt. És ha jól emlékszem, ki is mondta. xD
Az a furcsa nekem, hogy már part1-ben is sokkal közelebb állt Sakura gondolkodása Narutóéhoz, pl. ez a homlokos sztori, és amikor Kakashit megtréfálták, az inner Sakura akkor is jó poénnak tartotta, amit Naruto kitalált. Ezért nem is értem, miért nem szeretett már belé. Szomorú
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #88 Dátum: 11 máj 30, 13:14:22 »

Az hagyján, hogy kimondta, de még csókot is akart rá adni  Nevet
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #89 Dátum: 11 máj 30, 16:08:43 »

Most az jutott az eszembe, hogy lehet hogy Kishi megint tréfálkozni akar, és ez is csak egy ilyen kis félrevezetés lenne.  Gondolkozik Mármint ez a Sasukéra való gondolás. Ahogy azt valaki már említette (ne haragudjon, már nem emlékszem, hogy ki), hogy Sakura nem úgy gondolt rá, mintha szerelmes lenne belé. Lehet hogy éppen azt ábrázolta, amint próbálja elfelejteni.. Vagy valami ilyesmi.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!