24 szep 26, 06:00:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NSFC  (Megtekintve 48218 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #45 Dátum: 11 ápr 08, 13:15:01 »

Az az egyik  klub nyitó videó.

Ni-chan, az engedelmeddel Ji-sant és Shirot beírtam a tagokhoz. ^^  bow
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 08, 13:22:50 írta Shiro » Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #46 Dátum: 11 ápr 08, 18:12:38 »

Üdvözöllek Titeket a klubban! Pirul Köszönöm, hogy csatlakoztatok! Mosolyog

Jiijo, Shiro, hát ti is? Sír Nagyon örülök nektek! ^¸^
Köszönöm, hogy beírtad magatokat!

LordSkysurfer, üdv itt köztünk, örülök, hogy csatlakoztál! Ez a kedvenc NaruSakus mmv-m, én linkeltem anno még az első hszemben. Pirul
Mellesleg triplán a szívembe loptad magad: NS fanság, mmv és Gray-es avatar. *.*
Naplózva
Dotti55
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



WWW
« Válasz #47 Dátum: 11 ápr 09, 19:44:30 »

Narusakuuu :3 ♥
írj engem is be kérlek  *-*
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #48 Dátum: 11 ápr 09, 20:41:54 »

Rendben! Te vagy a 20. tagunk, ha jól emlékszem. Partyyy Üdv köztünk, örülök, hogy csatlakoztál. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #49 Dátum: 11 ápr 09, 20:46:36 »

Én is beszállok!
Persze csak mert STM a konkurencia tagja. Mosolyog
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #50 Dátum: 11 ápr 09, 20:51:14 »

Azért remélem, legalább egy kicsit szereted. ;P Üdv köreinkben! Mosolyog
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #51 Dátum: 11 máj 21, 17:03:32 »

Engem is, Engem is!!!! Bár erős fenntartásaim vannak Sakurával, de reménykedek benne, hogy dobja a Szöcsiről szőtt fantazmaképeket és e mellet a gyönyörű mosolyú shinobi mellett köt ki! Nevet Anno még egy narusaku imádságot is írtam, egyértelműen ITT a helyem!!!!
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #52 Dátum: 11 máj 22, 20:42:55 »

Üdvözöllek a klubban! Pirul Be is írtam a neved a listába. Mosolyog Az imádságot pedig tárt karokkal várjuk. Nevet

A mostani manga után én azt mondom, szerintem már dobta Szöcsit egy ideje. Nevet
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #53 Dátum: 11 máj 23, 13:39:30 »

Hááát nem tudom, de mindenki olyan bizakodó ezzel kapcsolatban csak én vagyok mindig negatív, ha Sakuráról van szó. A legrosszabbra számítok tőle, legalább így csak kellemes csalódást tud majd nekem okozni.  Nyelvesít

Az ima kicsikét gáz, de ha megtalálom valahol, biztos bemásolom Nevet
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #54 Dátum: 11 máj 23, 20:21:48 »

Nem csak te állsz hozzá negatívan... Sakura eltudja venni az ember jókedvét. Dehát még így se tudok mást elképzelni/elfogadni mint egy NaruSaku párost.

A jelenlegi mangával kapcsolatban, ha Sakura nem Narutora gondolt akkor szívlapáttal fejbe kellene verni, hogy végre észhez térjen...

Az imát várjuk sok szeretettel!  Nevet
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #55 Dátum: 11 máj 23, 22:49:06 »

Nem tudom, hogy itt lehet-e fanfictiont belinkelni, ha nem úgyis törlik a hsz-t.

Találtam egy nagyon komoly NaruSaku történetet. Nagyon jól ki lett találva. Csak annyit mondok, hogy én nem vagyok egy sírós fajta, de a 6 és 7. fejezetek alatt majdnem sikerült elsírnom magam. Minden NaruSakusnak ajánlom.

Íme: http://www.fanfiction.net/s/4716470/1/bRun_b_bBaby_b_bRun_b
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 29, 22:16:37 írta miki » Naplózva


Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #56 Dátum: 11 máj 24, 08:04:21 »

Na jó, de csak azért mert szépen kértétek  Nyelvesít Lehet ám röhögni, írói tudásom nem éppen van a magaslatokon:

"Könyörgünk Kishi-sensei, szánd meg a NaruSakura áhítozó rajongókat,
S, hogy elszálljon az agyuk, nyújts feléjük dögös manga rajzokat,
Szerelmükkel hozz nekünk víg esztendőt,
Megbűnhődtünk már a sok mellé dumát, s anti rajongót
Ámen"

Tudom, tudom már régebben volt szó erről az anti fan dologról, de itt tessék jól érteni  Hümm-hümm
Cupak666! Képzeld csak el, annak ellenére, hogy sasusaku ellenes vagyok (nem tudom lehet e rólam sejteni ikszdé) mikor olvastam Sakura azon bizonyos sorait, azonnal az emo gyerekre gondoltam és totál hazavágta az ítélőképességemet. Csak aztán később szétnéztem fórumon és kénytelen voltam tapasztalni, hogy csak én vagyok ilyen negatív. Erre is mondunk egy Áment!

Ezt meg azért, mert az egyik kedvenc: http://i41.tinypic.com/55oz07.jpg
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #57 Dátum: 11 máj 24, 09:19:49 »

Ide minden jöhet, ami NaruSakus: kép, fanfic, amv, mmv, stb. Nevet


A fanficet feltétlenül elolvasom, ha lesz egy kis időm. Mosolyog


Micsoda kis ima. Nevet Látom, a Himnusz azért ott volt, mint ihlető. Nevet


A kép amit linkeltél egy képregény darabja, nem? Nevet Innera munkáit szeretem egyébként. Nevet


Kizárt dolognak tartom, hogy Sasukére gondolt a mostani mangában Sakura. Ha figyeltétek, Naruto szájából sokkal többet hallani Sasuke nevét, mint Sakura szájából. Sakurának már sokkal fontosabb Naruto, mint Szöcske, nem véletlenül ölte volna meg, ha képes lett volna rá. kacsint


Az ellentábor szeret azzal érvelni, hogy amikor Sakura szerelmet vallott Narutónak, az is csak egy újabb hazugság volt, de én nem így gondolom. Szerintem pusztán annyi történt, hogy felerősítette a jelenlegi érzelmeit. Tehát picit túlzott, amikor azt mondta Narutónak, hogy szereti. Ettől függetlenül ez igaz, de még nem olyan igazi erős szerelem ez - na majd később. Nevet Meg persze a part1 után furcsa is komoly érzelmet hallani egy olyasvalaki szájából, aki a Sasuke iránti rajongását lépten-nyomon kifejezte.


Meg ugye sokan hajlamosak elfelejteni, hogy milyen szépen fokozatosan felvezette ezt a "Narutóba beleszeretést" Kishimoto-sensei, a kis apró jeleivel. kacsint Narutóék korosztályából mindenki felnőtt úgymond, mindenkin megfigyelhető jellemfejlődés - Sakura esetében pont ez az, hogy végre elkezdte értékelni Narutót, aztán szép fokozatosan beleszeretett. *hehe*
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #58 Dátum: 11 máj 24, 10:51:02 »

Igen , igen ez a kép egy képregény darabka, de olyan édes ahogyan Naruto bepróbálkozik  Pirul
Természetesen, a legnagyobb íróknak is szükségük van ihletadóra és nekem pont a Himnusz jött kapóra Nevet Ezer bocsánat Kölcseytől, remélem nem vesz revánsot, ha majd mindketten egy helyen leszünk.

Tudod, Nikkie az érvelésed fantasztikus, szerénységem sem írhatta volna szebben, csak mivel mindig a sasusakusokkal háborúzok (vagyis háborúztam, mert nem szeretem a szélmalomharcot) és én is hasonlókat írtam, azonnal nekem támadtak és elvéreztem, mint egyedüli narusakus. De itt végre megértésre találtam és nem kell bizonygatnom a nyilvánvaló dolgokat bow

Ezt azért szívesen látnám a mangában is, és szerintem nem is kérek sokat, egyszer már volt hasonló: http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2010/115/a/9/Thanks_Sakura_by_futonrasen.jpg
Egyébként megéri futonrasen egyéb képeit is megnézni deviantarton, igazi Naruto és azon belül narusaku fan Pattog
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #59 Dátum: 11 máj 24, 15:54:10 »

Szerintem Kölcsey is NaruSakus lenne, szóval tuti nem bánja. Nevet ikszdé

Juj, ennek az eredetijét Ladygt93 rajzolta. *-* Őt is érdemes nézegetni, mondjuk mostanában crossovereket csinál inkább (Naruto, Bleach, One Piece, Dragon Ball), mert a Narutót kezdi kicsit unni rajzolni. xD

Igen, sajna én is hiába érvelek mindig, a sok nem NaruSakus képtelen felfogni, és csak azt hajtogatják, hogy más valaki mennyire megérdemelné Narutót. ikszdé Az persze nem számít, hogy a vonzalom nem kölcsönös. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 24, 15:54:52 írta Nikkie » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!