24 jún 16, 10:54:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NSFC  (Megtekintve 46289 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #60 Dátum: 11 máj 24, 21:47:26 »

Nem szabad az ellentáborral vitatkozni. Ők nem tudnának meggyőzni minket a badarságuk igazáról, és sajna mi sem tudunk fényt gyújtani a fejükben.

A miki által linkelt fanfic egy elég jó mű, csak dicsérni tudom...jókat nevettem egy-egy résznél, de van ott minden ami szem-szájnak ingere. Bár a valamilyen más befejezést képzeltem el, de ezzel is meg vagyok elégedve ^^ Mindenesetre én is ajánlom a figyelmetekbe.
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #61 Dátum: 11 máj 24, 22:43:39 »

Apám, mintha én írtam volna. Nevet
Totál ugyanez a véleményem, van benne minden, mint a búcsúban. Poén, romantika, "harc", kínlódás.
Én inkább úgy hittem, hogy a buli után még folytatódni fog a sztori, nem gondoltam, hogy azzal vége is lesz.
De tényleg nagyon király, és ismételtem csak ajánlani tudom mindenkinek.
Naplózva


Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #62 Dátum: 11 máj 26, 09:04:19 »

Megoldás: tessék beírni Kölcseyt is a listába Nevet

De, óh jaj! Ugye megmondtam amit megmondtam!? Ez a Sakura egyszerűen javíthatatlan, elegem van belőle  Sír

Lehet, hogy nem szabad, de hogy én régen élharcosa voltam a vitáknak az hétszentség! Csak aztán megvilágosodtam ... szerencsére.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #63 Dátum: 11 máj 26, 15:29:43 »

EZT NEM HISZEM EL!!!!!

Nem igaz, hogy még mindíg csak a szöcske jár az eszében, kicsit felébredhetne már Sakura.
Naplózva


Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #64 Dátum: 11 máj 26, 15:49:09 »

Nagyon nem lepődtem meg... bár szerintem Kishi anyja sokat csuklott tegnap este... (legalább is ha rajtam múlott).
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #65 Dátum: 11 máj 26, 18:31:43 »

Nem csak rajtad múlott  Nevet Pedig annyira szerettem volna hinni nektek és bízni a pozitív gondolatokba! Most aztán megkaptuk!

Igazán kezdhetne most már valamit Kishi Sakurával, mert ha így folytatja tovább  a végén még naruhinás leszek  Sír
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #66 Dátum: 11 máj 26, 21:21:29 »

Háát, pedig én is reménykedtem, nem baj, még mindig van remény. Mosolyog Hiszen elvileg az hal meg utoljára. Mosolyog Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem még egy kicsivel a NaruHina is szimpibb, mint a SasuSaku. Az valahogy olyan, hogy...brrr Technikai KO

Nagyon nem lepődtem meg... bár szerintem Kishi anyja sokat csuklott tegnap este... (legalább is ha rajtam múlott).

Ez most tetszett. xD Nevet Lájk.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #67 Dátum: 11 máj 26, 21:29:11 »

Mert, eddig nem volt egyértelmű, hogy Sasukét bírja?:D
Naplózva
Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #68 Dátum: 11 máj 26, 22:16:04 »

Kedves Krieg, nem tudom, hogy te mennyire tartod ésszerűnek azt hogy Sakura még mindig ilyen érzelmeket táplál szöcske iránt miután meg akarta ölni és kijelentette, hogy mindenkit el akar pusztítani Konohában a faluval együtt...
Egyébként megköszönném ha nem rúgnál bele a földön fekvőbe. :/

hanii:
A gyűlölt karakterek listáját Hinata vezeti és öt sorosan követ szöcske, így nálam mindkét általad említett párosítás megbukott.
Bár meg kell vallanom, hogy egy Sasuke-Karin párosítás elnyerte volna a tetszésem.
(megjegyzem Karin képes volt felfogni, hogy szöcsi menyire megváltozott, de Sakura neeeem!  >.<# FAIL MORE! )

Amit Sakura művel az már szánalmas.

Norgreid:
NaruHinát gyorsan felejtsd, vagy te is kapsz azzal a bizonyos szívlapáttal!  ikszdé

Mindenesetre ha minden jól megy, akkor holnap megkapjátok a fanfic-em első két fejezettét. Remélem elnyeri majd a tetszésetek.
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #69 Dátum: 11 máj 26, 22:25:09 »

Számomra az, hogy nem volt képes leszúrni Sasukét, egyértelműen azt jelentette, hogy őt szereti. Plusz, a legújabb manga fejezetben is Sasuke jelent meg a gondolataiban, nem Naruto.
De ez itt off...izé...Sakura nem Narutót szereti, vagy ha mégis, elég bénán van megoldva. Minden jel arra mutat, hogy Sasukét szereti.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 26, 22:26:02 írta Krieg » Naplózva
Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #70 Dátum: 11 máj 26, 23:19:32 »

Nem azt kérdőjeleztem meg, hogy Sakura még mindig szöcskét szereti (mivel ezt olvassuk/látjuk), hanem azt, hogy ez mennyire normális dolog?

példa:
szöcsi át akarta szúrni Sakurát egy Chidorival. (majd kijelentette, hogy megöl mindenkit konohában)
Ez alapján vegyünk egy "valós" példát:
Téged az asszony/barátnőd le akarna szúrni a konyhakéssel. (majd megfenyeget, hogy megöl téged és a családod)
Te erre, hogy reagálnál? ... Valószínűleg ezek után nem úgy gondolnál arra a nőre mint életed szerelmére.

Emiatt nem értem meg (és nem csak én) Sakura viselkedését/érzéseit.

De ezen ne vitatkozzunk, épp elég volt a mangát elolvasni ahhoz, hogy felhúzzam magam.

Elnézést az off-ért.
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #71 Dátum: 11 máj 27, 08:45:41 »

Úristeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! T.T

Bakkeeeer. Kishi' hogy tehette ezt? Azt hittem, hülyét kapok, amikor elolvastam a fejezetet reggel. Gyáááá De ilyen egyszerűen nem létezik!


Kishimoto bekaphatja a nem létező f*szomat most már, de tényleg. Ez az ember nem ért a szerelemhez! A való életben ennyi együtt töltött idő után már régen bele kellett volna szeretnie Sakurának Narutóba, és elfelejtenie Sasukét. Komolyan, az, hogy még Karin is normálisabb nála, ezt nem hiszem el. @.@


Ráadásul Kishi már megint SasuSakura és NaruHinára utalt ebben a fejezetben, de számomra - legalábbis az utóbbi - nem opció. Akkor inkább haljon meg a végén mindenki. ikszdé
Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #72 Dátum: 11 máj 27, 16:01:12 »

Sakura nem Narutót szereti ... minden jel arra mutat, hogy Sasukét szereti.
Nos pont ez az érdekes, hogy ez nem így van, mivel a Shippuden eleje óta sok jel utalt arra, hogy kezd átpártolni Narutóhoz. Az is igaz, hogy arra is utaltak, hogy a Szöcske sem semleges számára, de már nem csak róla szólt a dolog. És nem csak azért, mert nincs Konohában.
Naplózva


Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #73 Dátum: 11 máj 27, 16:11:10 »

Nos, mint mondtam itt az első két fejezett a fanfic-ből. Nem mondok róla semmit. Aki belenéz majd meglátja.... Ha nem tetszik neki akkor bezárja...  smirksweat

Letöltés itt.

Jöhetnek a kritikák! Szeretem mikor a lelkembe taposnak. Nameg máskülönben nem tudok rajta javítani. ^^

U.i.: miki NE vitatkozz. Hagyd rá. Mint már mondtam nem fogja a két tábor egymást meggyőzni semmivel. A vitával csak magadat húzod fel. Tény, hogy a fórum azért van, hogy megbeszéljék/megosszák az emberek a véleményüket, de ez itt veszett fejsze nyele.
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #74 Dátum: 11 máj 27, 19:20:01 »

Valljuk be őszintén Kishi nem tud vagy nem akar mit kezdeni Sakura karakterével. Pedig most alkothatott volna egy hatalmasat erre inkább úgy döntött jól a földbe tipor minket. Komolyan szegény Sakurát már annyira utálom, mintha igazi ember lenne... teljesen irracionális ami körülötte van. Még mindig Szöcsi? Egyszerűen felfoghatatlan és semmi logika nincs benne. Bár a szerelemben sosincs...


NaruHinát gyorsan felejtsd, vagy te is kapsz azzal a bizonyos szívlapáttal!  ikszdé

Júj, ne bánts!  WTF? Kishit vagy Sakurát kell szétverni azzal a szívlapáttal! Soraidból kivéve neked egy igazi sasuhinára lenne szükséged Nyelvesít
A törid, szóóóval a törid. Mivel érzékelhetően kezdő "író" vagy nem fogok beletaposni a lelkedbe. A történet maga könnyed, egyszerű olvasni nem erőlteti meg az agyam, ami egy ilyen gáz nap után sokat jelent. Viszont van benne egy-két bibi de csak stilisztikailag, az meg hogy szúrja a szemem ne bántson, jómagamnak is kellett egy kis idő, mire beletanultam. Remélem nagy LOVE lesz, mert olyasmit szeretnék olvasni, ha már Kishi ilyen gonosz velünk legalább egymást vigasztaljuk. Ha gondolod szívesen postázok neked egy általam írt NaruSaku részletet Nyelvesít

« Utoljára szerkesztve: 11 máj 27, 19:43:19 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!