24 szep 28, 16:19:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 854494 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2820 Dátum: 13 nov 06, 22:40:27 »

A rankednek van tétje, ezért is élvezetesebb.
Kb lehetetlennek tartom, hogy a kill death arány beleszámítson a rangsorolásba bármilyen aspektusból. Egyszerűen arról van szó, hogyha többet nyersz, mint veszítesz, akkor több pontot kapsz a winért, mint a lossért. Ha meg nagyon sokat nyersz, akkor promónál akár 2 divíziót is feljebb dobhat (tapasztalat).
Bár tény, hogy nagyon rozoga lábon áll ez a matchmaking és vagy nagyon sok minden játszik közre a felépülésénél, vagy egyszerűen szarul van megcsinálva. Engem például rendszeresen dobál össze goldosokkal, silveresekkel (volt, hogy 4 platinum és a silveres volt a first pick) és nem számított az se, ha 100 winnel több matchem volt, mint lose match.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2821 Dátum: 13 nov 07, 00:54:17 »

Annie de rég játszottam vele, így hűt szalámiztam itet.

luxot kaptam ellenfélnek. A spellejinek kb 2x akkora réndzse, szóval csináltam neki 0:3-as fídet. Ha nem építek mobilitásra, lehet még többször öl meg. Aztán később már egész jól belejöttem. Igaz kissé hiányzott a rúd of aggastyán, meg kissé betett Lucian fps gyilkolása, de Fiora ellen létben nyertem az 1v1-et

A Driád Soraka nem most volt leárazva? Az a skin egész jól néz ki, de mivel eléggé át lesz alakítva ilyenről inkább majd csak szezon négyben.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2822 Dátum: 13 nov 07, 09:08:49 »

Át lesz alakítva? Miért lenne, hogyhogy? Hmm?
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2823 Dátum: 13 nov 07, 10:38:06 »

Hamarosan esedékes szezon négy, minden supportot átalakítanak, Keva elvtárs linkelt is egypár dolgot:



------------
Nyehehe 8:0-ás Ashet csináltam
Fiorával ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 13 nov 07, 15:14:29 írta Shiro » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2824 Dátum: 13 nov 07, 18:51:59 »

Igen, ezt olvastam, meg nézegetem én is ezeket a dolgokat, azt hittem valami durvább átalakításra gondolsz hirtelen amiről nem tudok. O.o
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2825 Dátum: 13 nov 07, 20:16:51 »

Nah igen az alteastel megint megmondtam , verbális teemo újra támad ikszdé
Arra próbáltam utalni ,hogy a 2 acc nem egyenrangú (majd lesz  Ördögi )


Ha már ennyire ranked akkor felteszek egy érdekes kérdést (nekem tuti érdekes ,mert nem tudom rá az egyértelmű választ):

Szóval ,kezdő rankedes ha junglebe megy alap esetben legalább off tankra buildel , érdemes olyan champal indulni aki tank, off tank mellett esetleg le tudja carry-z ni is a gamet ?
Mivel ilyen szinten nem ritka ,hogy minden lane bukik ,azaz nincsen a csapatba egy olyan ember aki vihetné elöre a csapatot és erre a posztra egy full tank biztos nem felel meg , még egy jól megválogatott off tank esetleg.
Pl gondolok ilyenre mint jarvan aki lehet full tank, off tank és egy durva fighter is, s pont ő az aki már fél buildnél is jó esélyel tud változtatni az alap beállítottságon, amire mondjuk egy maokai képtelen (pontosabban lehet ,de akkor pont egyiknek sem lesz igazán jó ,azaz két szék közül a földre esek)
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2826 Dátum: 13 nov 07, 20:44:04 »

Shyvana full tanként is tud carry-zni. Visziont ehhez szükséged lesz a társaidra.

kb az 1v4-ben meghalsz, de leviszed mindegyik hp-ját negyedre, vagy harmadra.

Az ulty+W kombó elég erős, főleg megspékelve egy Sunfire-rel. De persze kellenek a társak, akik készek a támadásra, amikor a sárkány kitárja a szárnyait.

Aztán ezután nagyon jól megél abból is, ha csak aszisztokat szerez.

Viszont ha társaid minden lénen gyengék voltak, akkor nagy valószínűséggel nem fognak beugrani utánad egy csatába hanem szaladnak a szélrózsa minden irányába, ha ellenfelet látnak, aztán persze mire rájönnek, hogy te habár meghalsz, demennyire le tudod őket sebezni, addigra már késő,és mondhatni ez a jobbik eset.
A rosszabb az, hogy te leszel a hülye núb, mert fídeled őket.

Szóval ja le tudod carry-zni, de kell még legalább egy jó képességű játékos, hogy a maradék három is be legyen vonzva a harcokba.


Indítom a klienst és ki van írva, hogy AMA Team Builder now is live.
Gondoltam próba ként indítok egy rankedet, a Team Buildernek nyoma sincs.

Újra indítom a klienst, a Team Buildernek nyoma sincs a hírek közt.

A skin leárazások meg csak három, vagy négy napig tartanak? Én eddig azt hittem hogy egy hetesek és hétfőnként váltanak mint a free rollnál.

------------
One Punch Shyvana hát sajna nem jött be.

Vagyis bejött, mert ópé, mint minden Shyvana buildem, csak nem üt akkorát, mint gondoltam.

Build

Sárga Cipő
Trinity
Hidry
Infy
Infy
Vérszopó

Simán le tudtam volna carry-zni akár egymagam is a jétékot, csak úgy gondoltam, ha már van rá esély, akkor megnézem a full buldet.

Szóval a végére az ellenség is egy kicsit megerősödött.

A börsztje így is elképesztő. Az Poén volt amik a majdnem full hápés Jinxet azzal öltem meg, hogy elfutottam mellette. ikszdé

Talán egy problémája lehet, ha sok cécés van az ellenfél csapatában, de azok közül is inkább az ellökők, meg a feldóbók amik bezavarhatnak.

Szóval akkor van már full tank, AP oftank, full AD, s akkor most kéne egy full AP-s is. Mondjuk azzal próbáltam kilegelőszőr, de most valami effektívebbet akarok.

Talán:
Boszi cipő
Liandry
Kristály bot
Gunblade
Leech bane
Rabadon

S amúgy érdekes, hogy Shyvana mennyire opé tud lenni, mégis milyen keveset látni belőle
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 04:20:23 írta Shiro » Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2827 Dátum: 13 nov 08, 15:34:13 »

Bár tény, hogy nagyon rozoga lábon áll ez a matchmaking és vagy nagyon sok minden játszik közre a felépülésénél, vagy egyszerűen szarul van megcsinálva. Engem például rendszeresen dobál össze goldosokkal, silveresekkel (volt, hogy 4 platinum és a silveres volt a first pick) és nem számított az se, ha 100 winnel több matchem volt, mint lose match.

A matchmaking fair, csak sokaknak könnyebb dobálózni  Mosolyog (Normal ez alól kivétel, ott iszonyatosan unfair)
Én is kaptam már platinumon (west) silverest, és előttem pickelt, MMRJ e jobb, diamondos a tag, és több hónapig nem játszott, ezért oda került..de volt már olyan, hogy smurfozott a diamondos tag, és nagyobb volt az MMRJ-e, mert jobbnak számított mint én-logikusan a statok miatt, és persze, jobb volt a w/l aránya, de ha valakit eloboostolnak, az rengeteg wint kap, de ha játszik, a statok miatt meglátszik, hogy marhára nem oda való, mert csak assisstál az enemynek... Hümm-hümm
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2828 Dátum: 13 nov 08, 15:56:25 »

Na silver 3-ban vagyok már. Szerintem nem lesz meg a gold 5.
Kiszámoltam. 6 győztes meccs kell legalább a következő divisionig, ZSINÓRBAN. Ha ezt megszorzom 3-mal, akkor 18. Csak 18-at kell nyernem zsinórban, a goldig, ami összesen kb 12 óra (ha 40 perccel számolom az átlag meccseket). De ez csak akkor lenne érvényes, ha mind a 18 meccset megnyerném zsinórban. Különben szerintem 2x annyit kell játszanom xD

Igaz, mostanában értelmes társakat kapok, de kocka legyen a talpán, aki 3 nap alatt ennyit meg tud nyerni. Mindenesetre megpróbálok minél feljebb jutni Nevet
---

Oké, nagy nap ez a mai;
Kikaptunk 6/61-re. Köszönjük.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 20:35:13 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2829 Dátum: 13 nov 08, 22:17:26 »

Abban a 18 meccsben benne vannak a divizios meccsek is vagy az már csak hab lenne a tortán?
Ha összejön asszem kiérdemled a hivatalos kocka nevet.


Veigar-ral milyen fun már aram, kb mint nidalee vel. Végeredményem 3:0:28  ,igen nem haltam meg egy normál aram meccsen  Dáridó Lajcsival

http://kepfeltoltes.hu/view/131108/Veigar_aram_0_die_www.kepfeltoltes.hu_.png


A végén már volt ,hogy direkt arra akartak rámenni ,hogy leszedjenek.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 22:18:57 írta Verbatimo » Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2830 Dátum: 13 nov 08, 22:25:15 »

Beleszámoltam azt is. De ma 2-t is veszítettem sajnos. Tuti nem lesz meg, nekem ahhoz túlságosan is van életem Nevet
Majd jövőre kapok egy legendary skint, remélem.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2831 Dátum: 13 nov 09, 00:11:11 »

Hogy milyen jó újdonság van nekem. Főleg lét gémben, ha veszek egy tárgyat, akkor kb 10-20 (vagy több) másodpercre lefagy a lol. Csak holtan vásárolhatok ezentúl.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2832 Dátum: 13 nov 09, 00:18:11 »

 Wátdöfákk
Hát Shiro erre már tényleg csak azt tudom mondani ,hogy részvétem.
Csak így megkérdem ,ne vedd bunkóságnak  ,de valamivel még tudod fokozni a "játékélményed"?


tkriszk:
Te legalább silver díjazásban részesülsz , én valamelyik nap fogok lecsúszni automatán bronz kettőbe (vagy már le is esett).
Ha még nem akkor kb 4-5 győzelemmel zsínorban máris silver 5 lehetnék ,ami nálam természetesen esélytelen.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2833 Dátum: 13 nov 09, 02:16:08 »

Őm, elég rozoga eza kolis zsék, egyszer összenyaklik alattam...  Pojén

Lehet csak Shyvanánál csinálja, mert túl sok build kombináció van nála.

Full AP Janna erős, de dög nehéz játszani vele, főleg, ha az ellenfél brutálisan el van fídelve és csapatbol nekem lett a legjobb statom.

S ennek ellenére nyertünk, Igaz, hogy ők csináltak quadrát, meg 30:60 volt az ő javukra, de mi nyertünk ikszdé.

--
Tök mindegy, hogy mivel vagyok, de e pár napja már úgy játszom, ha van egy Teemo az ellenfél csapatában, akkor mindig aktíválom ezt a dojutsut.

 
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 09, 04:12:17 írta Shiro » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2834 Dátum: 13 nov 09, 13:34:03 »

A matchmaking fair, csak sokaknak könnyebb dobálózni  Mosolyog (Normal ez alól kivétel, ott iszonyatosan unfair)
Én is kaptam már platinumon (west) silverest, és előttem pickelt, MMRJ e jobb, diamondos a tag, és több hónapig nem játszott, ezért oda került..de volt már olyan, hogy smurfozott a diamondos tag, és nagyobb volt az MMRJ-e, mert jobbnak számított mint én-logikusan a statok miatt, és persze, jobb volt a w/l aránya, de ha valakit eloboostolnak, az rengeteg wint kap, de ha játszik, a statok miatt meglátszik, hogy marhára nem oda való, mert csak assisstál az enemynek... Hümm-hümm

Pont a múltkor játszottam egy master yi-vel, aki junglezott. Előttem pickelt, pedig alattam volt eloba. Gangelni egyszer sem jött, de tényleg, próbálkozni sem próbálkozott, csak creepekért jött le. Az ellenség halott volt, mi hazamentünk és úgy döntött, hogy ő ott marad 2 wavet lefarmolni. Ez ment harminc percig topon, miden, boton, sehol sem gangelt, csak afk farmolt, a mides bluet nem kapott, az adc redet, szóval abszolút nemhogy junglerként semmibe nem segítette a társait, a creep és last hites killjeivel visszahúzta az egész csapatot. Persze full AD-t épített és semmit nem tudott csinálni a szép statjával (volt vagy minimum 3.0ás KD aránya, nem emlékszem) és hiába vezettünk killekbe, győzött az ellenfél.
Persze ez csak egy kifejtett példa volt, hogy miért nem számít semmit a stat és miért nem lehet megítélni senkit a statja alapján. Azért nem tükrözi a játékost a stat, mert egy jó játékos nem a killekre megy, hanem meglátja a legjobbat egy szituációban és aszerint cselekszik ezzel segítve a csapattársát. Ezt 6 éven keresztül tapasztalhattam meg dotában.
Ha az mmr-be beleszámítana a kda (én úgy vettem le hogy erre célzol a hozzászólásodban) akkor egy main supportnak, main junglernek sokkal nehezebb feljutnia, mint egy carrynek? Ez abszurd. Egy jó support, egy jó jungler meghagyja a carrynek a killt és feláldozza magát érte, ha arról van szó.
Mint írtam, nekem most nem túl egészséges az MMR-em, nálam egyszintű divíziósok játékonként maximum 3-5 van, a többi alattam helyezkedik el divízióba és tierbe. De még a lose streakom előtt is, mielőtt leestem plat 1-ből 4-be és most is nagyon sok az olyan játékos, akinek ugyanannyi loseja van, mint winje, vagy megközelítőleg hasonló a rátája. Na, nekem 68 winnel még így is több matchem van, mint loseom és az matchmaking ratio szerint én közéjük tartozom.  
Ha még a stat tényleg beleszámítana, akkor se lenne gond, mert 1.0 arány fölött vagyok (7.5kill/5halál/8asszist/game). Ha az összes ranked gamet, tehát nem csak a soloQ-t nézzük, akkor 130-al több winem van, mint loseom.
Szezon elején, Silver 1-be mint mondtam 16-18 win kellett zsinórba kb 70 pont után, hogy átdobjon goldba, mert 1-2-3 pontokat kaptam. Valakinek meg simán 1-es divíziókba is 30 pontokat adogatott. Persze volt ez fordítva is, én gold1-be kaptam 20 pontokat, szintén gold1-es haverom meg 4-5 pontokat (ezért nagyon utált).
A ranked team besorolást se sikerült beazonosítanom, hogy mi alapján történik. Egyik haverom csinált teamet, majd 5/5 win után ujjongva, büszkén mondta, hogy gold II-be dobta őket. A vicc az a benne, hogy mindenki bronzos volt a csapatba, mindegyiket ismerem én is, 5-ös és 4-es divíziókba is voltak. Ez 5v5.
Aztán nagyon sokat kisérleteztünk a szezonba a 3v3-al. Haverékat gold-platina5-platina4-el platinába dobta. Minket platina1-diamond1-gold1-el gold II-be. 3 Platinummal gold IV-be, pedig diamondos srácok ellen is játszottunk. Az előző példák természetesen 5/5 winre értendőek.
Szerintem ezek alapján jogosan megkérdőjelezhető a matchmaking rendszer felépülése. Még mindig ahhoz tartom magam, hogy vagy nagyon sok minden befolyásolja a működését, vagy az egész el van baszva.
És normalba is ugyanúgy hidden elo alapján sorsol be, tehát ugyanannyira fair. (lol-wiki írja)
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 09, 13:34:36 írta Stance » Naplózva



Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!