24 jún 30, 14:25:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 810194 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2805 Dátum: 13 nov 06, 13:48:49 »

Nekem nem sokat Nevet Support a main-em. Nekem találták ki Nyelvesít
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2806 Dátum: 13 nov 06, 14:06:24 »

Supportot én is szeretem, csak full AP-én és agresszíven.  Ördögi



Most bronz 1-ben tanyázok, mikor tudom hogy ennél messze jobb vagyok :\
Persze minden noob ezt mondja  Pojén

Őszintén szólva én ezzel a kevés fps-em miatt annyira kitanultam a midet örli gémben, hogy többnyire még az engem konterelőket is elverem, team fightra meg tovább csökken az fps-így ott már elég rosszul megy, így tapasztalatot se igen sikerült szerezni, meg persze jó esetben is ha meg van a 60 farmom a 10 percre, meg sok hülyeséget is csinálok.

Meg ma pl Fiora volt a társam boton. Csak last hittel ölt minionokat, tudta mi az, hogy pók, hogyan tartsa távol az ellenfelet a farmtól, nem ugrott rájuk csak úgy, megkerülve a minionokat, s fölényesen nyertük botot.  S mégis csupán Bronz 3-as, akár csak én.

------------
Yi

Régen AP-s volt, vagyis lehetett AP-ra gyúrni

Régen AP

Q 60/100/140/180/220 +100%AP
Ulty nem volt cdr passzívja

700 AP esetén a Q max sebzése 920.


Most AD


Q 25/60/95/130/165 +100%AD (ebből 60% lehet crc)

Ulty 70% cd csökkentés a spelljeire, ha öl.


400 AD és crit esetén a Q max sebzése:=

400x0,6=240 ez az ami critel, critelésnél 600
160 a maradék ami nem.

Q sebzése 600+160+165=930

Persze lehet akár többet is rakni ad-re, és akkor több lesz a sebzése.
Na meg persze AD révén elvan akár auto attackal is

Auto attack sebzése 1000.

Szerintem amióta reworkolva lett, jóval erősebb.

Persze statok alapján örliben gyengébb, meg ugyanannyi goldélt kb csak fele annyi ad-t tudsz venni, mint AP-t, de ez egyszerűen folyamatosan megfordul

S ha jól emlékszem AP-n is opé volt.




Q összehasonlítás más karakterek ultijával.


Yi Q 4 ellenfélre mér közel 1000 fizikai sebzést  cd-je 14 sec

eközben sebezhetetlen


Ahri ulti (700 AP) a cd-je 80 sec

Egy ellenfélre 3 ugrással 1080 mágikus sebzés,
vagy 3 ellenfélre fejenként 360 mágikus sebzés,
Nem tud vele falon átugrani.
Ultizás közben támadható.


Fiora ulty 400 AD cd-je 110 sec
max sebzés 1960 egy ellenfélre
Minimum sebzése 1225 egy ellenfélre, a többi szétoszlik
Eközben szintén sebezhetetlen, habár mint tkrisz2 említette Luluval patkánnyá változtatta ultyzás közben.


Katarina ulty cd-je 45 sec

max sebzése 2500 3 ellenfélre
ezt 2,5 másodper ca latt éri el.

Ez alatt el lehet szaladni, ki lehet flesselni, vagy le lehet itet cécézni.

S még lehetne sorolni párat, hogy hányféle ulty-t überel, vagy közelít meg.

Persze ha valaki azt mondja, hogy Q használata közben l lehet cécézni én viszek Yi ellen Sorakát topra  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 06, 14:23:11 írta Shiro » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2807 Dátum: 13 nov 06, 14:26:45 »

Szegény Ap Yi =( Imádtam vele trollkodni :S

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LY1aCdTTdws" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LY1aCdTTdws</a>


Naplózva


dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2808 Dátum: 13 nov 06, 16:24:03 »

Most bronz 1-ben tanyázok, mikor tudom hogy ennél messze jobb vagyok :\

Aha...az összes meccsen mindig neked jutnak a noobok? Kétlem.. Nevet

Amúgy meg sokan nem szeretnek supportolni, mivel, "omg csak noobok supportlnak..." de nem igaz, pont, hogy az a legdominálobb lane... kacsint  Egy elfeedelt adc nagyon könnyen carryzi le a meccseket, még akkor is, ha mid és top is elbukott  Mosolyog

Ezért jó rankeden egy duo bot páros
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2809 Dátum: 13 nov 06, 16:34:32 »

Komolyan mondom, bárkikkel dobjon össze a játék, csak magyarokkal ne. Tegnap megyünk barátaimmal egyet, hát kapunk még 1 magyar társat.
Beírja chatbe hogy: "látom van magyar is Nevet" én meg csak beírtam: "nem mondod? :DD"
Ettől a kis apróságtól eldurrant az agya, és elhordott engem mindenféle salgótarjáni Győzikének.  Hmm?
Mindennek elhordott, aztán én igazán nem csináltam mást, csak megkérdeztem, hogy most ennyiért már szid?
Aztán elkezdődött a játék (champion választásnál voltunk eddig).
Megyek leonaként botra, ő meg jön velem caitlynként. Közben fröcsög tovább. Lestunnolom neki az ellenfelet, lő, lő, és besétál a torony alá, én túlélem. Nah jól van, szídjon. Mentem midre supportolni. Még jó, hogy egyik haverom is ADC-t hozott, aztán volt kit supportolni Cait'en kívül. Boton ő meg csak sírt, sírt.
A legviccesebb mondata ez volt: "Te élettelen kocka ********* vagy, én most ülök először a gépnél, én már megírtam a házimat is, és én tanulok is!"
Na ennél a mondatnál értettem meg, hogy kb. milyen korosztály fröcsög nekem, gyakorlatilag ok nélkül.
A meccset elveszítettük, de az ellenfélnél mindenki reportolni akarta caitlynt, a spammelésért all chatben, meg feedelésért. Utána azt mondta, hogy ha bannolva lesz, akkor vmi olyasmit mondott már gyenge angoltudásával, hogy csinált 1 képet, küldi a riotnak, és még meg is keres minket.

Ilyen még nem igazán történt lolban. Valamiért a metin 2-re emlékeztet, ott voltak ilyenek, bár ők azért nem ok nélkül voltak idegesek többnyire.

--

Nah, szóval leonáról: Azt mondják jó support karakter, meg minden. Láttam embereket jól játszani vele, de nekem nem tetszett. Régebben játszottam vele; nem jött be. Hát most sem. Ha supportot akarok vinni, akkor inkább egy soraka, thresh, lulu, taric, vagy bármi mást választanék, de nekem leona valamiért nem tetszik. Nem az én stílusom. Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2810 Dátum: 13 nov 06, 16:41:17 »

Azért abban egyetérthetünk, hogy 19 játékból nem lehet megállapítani azt, hogy valaki milyen division szintjén játszik  Hümm-hümm
Ez legalább 100 nyertes ranked után olyan, amit el lehet dönteni. Tény, hogy vannak olyanok, akik bronzba tartoznak, még ha azt is vallják magukról, hogy nem, viszont vannak olyan játékosok is, akik szimplán beletörődnek abba, hogy őket bedobta bronzba a játék, ők oda valók. Viszont én azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne adják fel Nevet Ameddig nem kezdtem el rankedezni én is silver 1ben voltam és nem is érdekelt igazán Nyelvesít Aztán kedvet kaptam hozzá és sikerült feljebb jutnom. Mondjuk még mindig a silver 1 és a platina 5-ös divisionok voltak a legnehezebbek ha így visszaemlékszem. Nevet
Annyi a lényeg, hogy ne idegesítsd fel magad a játékon/ragelj. Csak azért játssz, mert szereted és jobb szeretnél lenni benne. Ha pedig valaki bármi rosszat ír rólad, ne törődj vele, vagy ha nem bírod ki, akkor muteold le/játék után beszélj vele. Akkor nem vonja el a figyelmedet. Mosolyog Valamint ha valakinek el szeretnéd mondani, hogy mit ne tegyen/tegyen, akkor minél pozitívabban tedd, mert hajlamosak rosszul venni.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 06, 16:42:26 írta Keva » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2811 Dátum: 13 nov 06, 17:05:47 »

Ha valaki nem való oda, ahova, akkor simán feljebb mászik. Én például S3 legelején silverbe voltam és 1-es divízióba 17-18 winem volt zsinórba.
Keva teljesen egyetértek veled. Ha magáért a játékért játszik az ember, akkor sokkal nagyobb esélye van a győzelemre. Mondjuk ez az egész életre kivetíthető, nem csak a LoL-ra. Ha viszont a győzelemért játszik az ember, akkor csak idegbajt kap és rosszabbodik a teljesítménye. Példa: platinum 5-ből 1 hét alatt platinum 1 lettem, aztán nagyon elakartam érni a diamondot szezon végére és visszaestem platinum 4-be. xD
Naplózva



dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2812 Dátum: 13 nov 06, 19:06:30 »

19meccsből?
Van egy barátom/diamondos/ és elkezdett smurfozni, és a KDA-ja  16/2be volt.. magyarul 8x annyit ölt, mint amennyit halt ! És vesztett pár meccsset, de feljebb került, mert az hogy milyen statban végzel, igen is befolyásolja az MMR-ed, így 19meccs bőven elég, hogy hova való is vagy, a statok mindent elárulnak  Hümm-hümm
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2813 Dátum: 13 nov 06, 19:11:55 »

-özni? Az mi?


--
Nah, szóval leonáról: Azt mondják jó support karakter, meg minden. Láttam embereket jól játszani vele, de nekem nem tetszett. Régebben játszottam vele; nem jött be. Hát most sem. Ha supportot akarok vinni, akkor inkább egy soraka, thresh, lulu, taric, vagy bármi mást választanék, de nekem leona valamiért nem tetszik. Nem az én stílusom. Nevet

Pedig ezzel majdnem ugyan azt kell, mint Leevel. W  bekapcs, majd E-vel ráugrasz Q-val stunolod, ötögeted és mire vége astunnak rárobban a pajzsod.

Mondjuk igaz, nincs menekvés. De Leeonánál kb aza  láényeg, hogy beugrasz a tömegbe tankolsz és agyon cécézed iket.


Nekem még egy meccs és meglesz az influenzám Leonára és már csak egy kardos kislány van hátra a gyűjteményemből, Riven .



Naplózva

Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2814 Dátum: 13 nov 06, 19:57:09 »

Huh hát relatíve hosszú lett, de itt az én véleményem a dologról Nevet :

Ha bárkit megkérdezel, legalábbis ha jól tudom a pro játékosok nagy része azt mondta, akiket kérdeztek erről, hogy legalább 100 ranked játékból lehet megállapítani kb. hogy valaki hova tartozik.
A másik az, hogy 19 játékból nagyobb az esély, hogy nem rajtad megy el, mint a 100ból. Sikerülhet az a 19 játék rosszul is, és jól is.
Ha megvizsgálsz valamit, minél több esetet figyelsz meg, annál pontosabb eredményt kapsz. Mosolyog
Sosem mondtam, hogy az, amit te mondasz, az nem igaz, az IS igaz lehet. Viszont nem hinném, hogy minden játékost ez alapján a 10 játék után el lehetne dönteni, hogy melyik divisionbe való. Nevet
 A legjobb példának talán egyik silver 3-as barátomat tudom hozni, akinek szerintem 25 ranked játéka van körülbelül és silver 2-ben van. Lanen, ha együtt megyünk játszani elveri az átlag platina(3,4,5) játékosokat. Nem mindet, de ha nem is nyeri meg a lanet, még így sem hagyja magát, tudja mit kell csinálni. A soloqban nem volt szerencséje, nem azokat a pozíciókat kapta meg, amivel könnyen lehet nyerni a silveres játékokat (mid/top/adc ha van premade support). Amikor megkapta, általában megnyerték a játékot Mosolyog
 Viszont ez csapatjáték. Nem kaphatsz be mind a 100 játékba rossz játékosokat és vesztheted el, ha te jó vagy, viszont 19 játékból nagyobb esélyed van erre, inkább úgy fogalmaznék, hogy erősen múlhat a szerencsén, ezért a 19 játék nem minden esetben mérvadó.
Nem azt mondom, hogy akit bronzba dob be instant platinás játéktudással rendelkezik, csak annyit, hogy (természetesen nem mindenkinél) akár 1 tieres eltérés is lehet a 10 placement match utáni helyezés és a valódi között.
Legalábbis ez az én véleményem a dologról. Mosolyog Abban is van igazság, amit te mondasz és ténylegesen elég lehet a 19 match, de nem mindenkinél.  Hümm-hümm

Szerk: TSM Bjergsen Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 06, 19:58:00 írta Keva » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2815 Dátum: 13 nov 06, 20:15:33 »

kicsit off.. ja nem.

A héten elöszőr mentem most Leonával.

Hát gondoltam majd ügyesen tank-suppurtkodom.

Caitlin afk.

Nagyszerű egyedül vagyok a lénen...

Még jobb, hogy egy a három ellen voltam.

Nekem fél hápéval kellett visszaszaladnom torony alá. Ők úgy gondolták, simán elintéznek...
Förszt blád és még egy kill ráadásnak. szóval elég szépen elfídeltek ahhoz, hogy egyedül ellegyek.

 
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2816 Dátum: 13 nov 06, 20:55:26 »

Hosszú idő után normaloztam egyet. Erdészni mentem Shyvanával, de annyira be voltam rozsdásodva, hogy elfelejtettem smite-t hozni... ennek ellenére könnyebb volt maga a jungle, mint anno smite-tal. Változtattak valamit, amiről lemaradtam volna? ikszdé
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2817 Dátum: 13 nov 06, 21:34:24 »

Nah csodás ,ha még a kill/death arány-t beleszámolják a rankedbe ,akkor jobb ha mainemmel mao junglet el is felejtem , azzal ha pozitív arányt akarok elérni akkor ks ,mert normálban full tankra építem.

Ki kell próbálnom maot miden ,a big range miatt jó esélye lehet és poke is egész jó.
Hülyüljek meg ,de nidaleere csinálok egy boot nélküli buildet , egyszerű az . Minek cipő ,ha stunolnak akkor cipő sem segít ,ha meg nem akkor flash+R+W comboval elugrálok ,ha lehet bokrozok.


Ha már annyian megadják akkor miért ne adnám meg én is az accomat
east-en  :  Lemures
 alt east-en :  MetalLemures





A játék élményért rankedezni?
Nah ezt még definiálnom kell magamnak és akkor talán a Main accomat újra használhatónak ítélem.

Viszont megvan a fő ok ,hogy miért nem mentek rankeden a lanek (mid,bot) , egyszerűen féltem agresszívan játszani ,mert "ranked ,akkor most tuti én leszek a leggyökerebb" érzésem volt (van is). Jungleben ilyen érzem nem tudom miért nem volt ,de ott azt éreztem ,hogy igen most én "dominálhatok" (talán ,mert nem tartottam a gankektől hanem én osztottam őket?!).
Viszont ha ezen az érzésen túl tudok esni akkor talán jobban megy majd (meg talán ,nem ártana egy ap és egy ad rune set ,mert ciki adc nek tankos runákat vinni  ikszdé)
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2818 Dátum: 13 nov 06, 22:21:32 »

Altesten?
Teemot is felírtam.

Kill Death arány? Sok núb majd azt hiszi, hogy hú de milyen fasza gyerek Fizzel vagy Yivel, mert 30:4:5-re végez minden meccsen, oszt majd néz, hogy a kedvencét alapból bannolják.  ikszdé

De így mondjuk talán jobb.

Viszont remélem beleszámít majd az asziszt is pl egy asziszt egy fél vagy negyed killnek felelne meg.

Meg talán lehetne pl különbséget tenni csata iktivítás terén is.

Mert pl ha van 20:10:15-ös arányod, az azt jelenti, hogy a legtöbb csatában aktívan részt vettél. De ha pl 5:0:2-es ami a kill:death arányt nézve messze jobb, viszont azt is jelenti, hogy távol maradtál a harcoktól.

Ezt talán úgy lehetne jól kalkulálni, hogy mennyi a csapat egy főre jutó ölése halála és aszisztja átlagosan. S ha ezt valamilyen szórással megközelíted, akkor jó, ha nem akkor meg rossz. Természetesen ez utóbbi csak negatív esetben.


--------------------
lolosítás prodzsekt

Vegita.

passzív

A tárgyak armor, resist és hp bónuszait nem kapja meg, helyette a tárgy ezen bónuszainak:
 Armor és Resist esetén 30/40/50/60/70/80%-át kapja fizikai sebzésként.
HP esetén 3/4/5/6/7/8%-át kapja fizikai sebzésként,


Q,
Big Bang Attack.
Egy energia gömböt lő előre, mely az első ellenséges egységet eltalálva felrobban és területis sebzést okoz.
A képesség ereje tölthető, ezzel növelhető a távolság és a sebzés.

Távolság 1200
40/55/70/85/100 +40% mágikus sebzés a célpontra
Robbanés 30% mágikus sebzést okoz 70/es sugarú körben.

Töltés.

1 másodperc múlva +30 a robbanás hatósugarához.
2 másodperc múlva +50 a robbanás hatósugarához.
3 másodperc múlva +50 a robbanás hatósugarához. és további 10% mágikus sebzés a célpontra
4 másodperc múlva +50 a robbanás hatósugarához. és további 15% mágikus sebzés a célpontra és 10% mágikus sebzés a robbanáshoz, valamint 1000 a technika hatótávolságához

Mana igény 100 +30/40/50/80 töltésenként. Teljesen feltöltött támadás mana igénye 300.


W
Szuper Csillagharcos.

Aktiválva a mágikus mágikus erejéből gyorsaságot és erőt nyer a támadásaihoz.

Az AP 10/15/20/25/30%/át kapja mágikus sebzésként az alap támadásaihoz.
Az AP 10%-ának megfelelő bónusz támadási sebességet kap százalékos értékben.
Az AP 3%-ának megfelelő bónusz mozgási sebességet kap.

Mana igény 10/12/14/16/18 + Az AP 5%


E.
Renzoku

2/2,25/2,5/2,75/3 másodpercig a az a támadási sebessége 20/25/30/35/40%  /bónuszt kap és ez idő alatt alap támadásokat hajt végre maga előtt függetlenül attól hogy van e ott ellenfél, vagy nincs.

Minden támadás a teljes AD 50%-ának megfelelő sebzést okoz.

Ütésenként 30 manát fogyaszt.

Szuper csillagharcos alakban.

A minden ütése egy energia gömböt indít útjára, sebezve az első célpontot.

Az energia gömböket 1000 távolságig repülnek és maga előtt 30°-os szögben szórja el és az AP 20%-t okozzák mágikus sebzésként.
Minden lövés további 30 manát igényel

Ulty cd 100
Final Flash
Egy energia sugarat lő lőre, mely maga előtt tolja és sebzi az ellenséges egységeket.


Maximális távolság 3000. Sebessége 1000 A ható ideje 3 másodperc. Asugár szélessége 100
Minden eltalált ellenséges egységgel 5%-ot veszít a sebességéből. A sebessége nem csökkenhet 30% alá.
Ha a támadástól meghal egy ellenséges egység, akkor az arra vonatkozó sebesség csökkenés megszűnik.

100/150/200 +50% AP sebzést okoz másodpercenként az eltalált ellenfelekre.

Maximum sebzés egy ellenfélre 300/450/600 +150%AP

Mana igénye 200/300/400

Szuper CSillagharcos alakban a sugár szélessége 300-ra nő. További 100-al nő a mana igánye


Amennyiben 30%-nál levesebb élettel használja, úgy 1 másodperc töltés után felrobbantja önmagát és 1000-sugaru körben.

300/400/500 +150% AP + A maradék életének 100%-át okozza mágikus sebzésként.
Az önmegsemmisítés mana igénye minden szinten 300.

Ajánlott itemek

Liandry
Rod of Ages
Rylai
Athene Szenny Grálja
Abyssal
Nashor
Iceborn Gauntlet
Zuhany óra

Valamint bármely tankos item.






Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2819 Dátum: 13 nov 06, 22:28:53 »

Hogy maradhatott ki az én nevem a listából? Na akkor megadom:

East
GepguruHUN --> lvl. 17 http://www.lolking.net/summoner/eune/38998360
GepguruHU --> lvl. 30 ~120 RankedGame kb. fele-fele arányban (W/L) Bronze 1 99LP http://www.lolking.net/summoner/eune/35505735

West
GepguruHU --> lvl. 14 http://www.lolking.net/summoner/euw/39670088
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!