24 ápr 28, 03:40:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Taicho erősorrend.  (Megtekintve 20204 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #45 Dátum: 12 szep 10, 15:24:22 »

Nem figyeltél arra amit irtam!
Toshiró kardja területre ható mint Yamáé (ergó ami ott van azt megfagyassza mindegy hogy milyen illúziót van használatban ha ott van mint ahogy yama lángjai is felfalták volna Aizent mindegy hogy mit használ ha a hatókörben van.) és már a sajátja hogyokúja már Urahara száműzésénél benne volt.
Csak Urahara hogyokújához kell egy átlag kapitány erejének a kétszerese  (és a régi kapitányok, zaraki, byaku-nak jóval több reitsuja van mint az átlag kétszerese)
azt is irtam hogy a hogyokúk eszközök nem a saját ereje.
Haribel meg hülye példa mert úgyan azt manipulálják csak toshi a jég változatát

Megnéztem Thoshiró mekkora területet tud befagyasztani (132.fejezet 4 lap) 7 mérföld na ezért mondtam hogy a hogyokuk nélkül toshiró is legyőzné Aizent
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 11:57:34 írta Krulszeme » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #46 Dátum: 12 szep 10, 16:12:27 »

Azt ne felejtsed el, hogy egy területre ható támadás ereje jóval kisebb mint egy közvetlen célra irányuló támadás. Egy olyan erejű személy mint Aizen ezt meg sem érzi. Másodszor azt nem tudjuk, hogy Aizen saját maga által létrehozott hogyokuja hol volt már 110 évvel ezelőtt. Lehet, hogy már akkor is a testében volt a sajátja. Ezért lehetett nagyon erős az átlag kapitányokhoz képest. Toshiro azt mondta, hogy már régen is nagyon erős volt. Lehet, hogy pont a saját hogyokuja miatt volt ez az erő. Az erejét jól szimbolizálta az is, hogy Sio Fong nem tudta megszúrni. Ez pedig azt mutatja, hogy a reatsuja nagyon magas lehetett és ezzel védte magát.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #47 Dátum: 12 szep 10, 16:32:35 »

Nem úgy akartam írni, hogy bárki használhatná a hogyokut hanem, ha bármelyik  erősebb kapitánynak odaadtuk volna nem tudni mire lettek volna képesek. Én értem mit akar mondani Krulszeme. Yamabá technikája mindenképpen veszélyes lett volna Aizen-re nézve, ezért is vetette be Wonderweiss-et. Csak azt nem értem hogy Yamabá 96-os hakudója amivel a bal karjávla fizettet, hogy nem volt képes legalább lerobbantani Aizen lábát? (úgy is visszanőtt volna mert a hogyoku már benne volt)
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #48 Dátum: 12 szep 10, 16:52:43 »

ha  a kardjának nincs ilyen macerás képessége Zaraki , urahara, byakuja, részeg kapitány is elintézné akár egyedül is!!!!!
Ezen jót derültem. ^^ Ha nem lenne a teljes hipnózis bárki legyőzné, ez igaz de pont az a karja lényege. Ha Shinjinek sem lenne ilyen idegesítő képessége mindenki legyőzné. Nevet

Szerintem nem volt benne a Hogyoku, mert gondolom azért elég feltűnő lett volna, hogy egyik napról, a másikra brutális mértékben megnőtt volna a Reatsuja. A Hadou 96-ot meg Aizen is megérezte, mikor kitört belőle elég megviselt volt és, mondta, hogy lebecsülte az öreget, utána még Ichigo is betalált.
Aizen alapból erős, nem csak a Shikai meg a Hogyoku miatt. Ezt, akkor bizonyosodott be, mikor Shinji a Shikaijával támadta. Urahara, Yoruichi meg Isshin ellen csak a Hogyoku erejét használta. Ez meg is látszott, hogy többször kellet használnia az gyors regenerációt. Valószínűleg csak tesztelgette a Hogyoku erejét, azért nem használta a Shikait, mint a többi kapitánynál.

Soifon védelmében, akkor neki már szinte semmi Reatsuja nem lehetett mert 2-szer használta a Bankaiját, mikor elvileg 3 naponta tudná, a második használat után meg már úgy ki volt, hogy nem tudott megállni a levegőben.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #49 Dátum: 12 szep 10, 17:18:26 »

Benne volt más kép nem tudott volna holowfikálni és olyan kisérleteket végezni ráadásul akkor még hadnagy volt. Nem furcsa hogy a sinji után ő lett a  kapitány addig csak egy hadnagy volt
Naplózva
Akayoru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #50 Dátum: 12 okt 13, 17:14:52 »

Én nem csinálok ilyen számításokat meg minden hülyeséget,a saját realitásom szerint leírom:

1.Yamamoto Genryuusai Shigekuni-Alap,hogy a Gotei 13-ba ő a legerősebb shinigami,de biztos,hogy van nála erősebb Soul Societyben(0.osztag...)

2.Unohana Retsu -Szerintem vele még nagy tervei vannak Kubonak,mert még nem igen láttuk akció közben,és a titokzatossága miatt is nagyon erős lehet...Amit biztosan tudunk,hogy remek Kidoukból,egy 89-es Hiryuu Gekizoku Shinten Raihout megcsinált varázsige nélkül,és nehezére se esett,ráadásul a gyógyító Kidouk is Kidouk,és abból ő a legjobb.Valamint a Zanpakutoja Shikai formában hatalmas,ez mutatja micsoda Reiatsuja van...Szerintem Unohana nagyon oda tudja tenni magát,ha akarja.

3.Aizen Sousuke -Nagy reiatsu,nagy erő...Most ha belevennénk a régieket is,akkor Urahara Kisuke mindenképp elé jönne,hisz ő is mondta,ha nem nyeli be a Hougyoku-t akkor Urahara 91-es Hadouja biztosan bebax...

4. Ichimaru Gin -Hihetetlenül agyafúrt,erős,jól ki tudja használni a Zanpakutoja képességét,és biztos vagyok benne,hogy Kidouból se pityke.

5.Kyouraku Shunshui-Ukitake Juushiro -Régóta kapitányok,nagy reiatsu,biztosan félelmetes a Bankaijuk,ha belegondolunk Ukitake reakciójára,amikor Kyouraku használni akarta...Nekem speciel nagyon tetszik a Shikai képességük,jól ki lehet használni,de egy okosabb ellenfél ellen gondot jelenthet.Ráadásul duóban ütnek nagyon,1v1-ben kicsivel gyengébbek.

6. Kuchiki Byakuya - Nagyon gyors,a 2. leggyorsabb Shinigami SS-ben.A Shikaija nagyon jó védelemre,és támadásra is.Yoruichi biztos sok mindenre tanította, valószínűleg pusztakezes harcra is,de ezt nem igen használja.A Bankaija nagyon üt,de akkor elég sebezhető...Kidoukból jó,előszeretettel használja is.

7. Zaraki Kenpachi - Mit mondjak,nem vagyok nagy Kenpachi fan...Szerintem ő gyengébb Byakuyánál,lassabb is,márpedig a gyorsaság nagy előny.Ha Byakuya kicsit messzebb megy ideje sincs hozzáérni.Kidoukat nem tud használni,a Zanpakutoja nevét elfelejtette,de hatalmas reitsuja van,és irdatlan ereje.Negatívum,hogy sebezhető,de amíg mi őt megsebeznénk,addig ő 5x akkorát nyom ránk.Nevet

8. Soi Fong -Az ő esetében látszik,Yoruichi és Kisuke milyen erős...Valószínüleg Kisuke valamennyivel erősebb,mint Yoru,mégis egy kapitány szintű Shinigamit képes volt lenyomni szemrebbenés nélkül...Csak azért lett egy kicsit megtépázva mert hagyta magát.Ha Yoruichi használ Zanpakutot,Kidout,Shikait,Shunkot akkor egy átlagos kapitánynak(mondjuk mint Soi Fong)Bankaijal,esélye nincsen.Yoruichi úgy nyomja le őket,hogy azok meg se sebzik.A valaha volt leggyorsabb Shinigami.Soi is csak SS-ben a leggyorsabb.Jó pusztakezes harcban,kiválóak a reflexei,és nem üt olyan keveset(olyan sokat se)valamint a Shikai képessége ötvözve a gyorsaságával halálos,mégse ér sokat a 110 évvel ezelöttiekkel szemben.A Bankaija elég érdekes,nem túl kézenfekvő,és nem igazán bonyolult,de nagy a pusztító ereje.

9. Kurotsuchi Mayuri -Ha nem szedi,és rakja össze magát,nem nagy cucc.Kisukéhoz képest senki,de a mérge oda tud baxni.A Bankaija se olyan nagy cucc,nem olyan gyors,nincs különösebben nagy reiatsuja.

10.  Hitsugaya Toushiro -Még nagyon kiforratlan az ereje,de a valaha volt legerősebb kapitányok között lesz,ha nő egy kicsit.Nem olyan jó Kidoukból a többi kapitányhoz képest,inkább Hyourinmaru képességei tudnak nagyon szorongatni.

11. Tousen Kaname - Nem kifejezettem jó Kidoukból,nem túl jó az állóképessége,nincs különösebben nagy reiatsuja,és nem lehet nagy dolog,ha le tudja nyomni még Komamura is.A Bankaija hasztalan néhány ember ellen,és a amúgy is rühellem a fejét.

12. Komamura Sajin -Nagy a pusztítóereje de biztosan a leggyengébb kapitány.Nem egy észlény,még nem láttuk Kidoukat használni,és rohadt lassú is.Szerintem átlagon aluli kapitány.



Na mármost,szerintem nem jó ez a sorrend,de még a legreálisabb. Nincs olyan,hogy leggyengébb,meg közepes,meg legerősebb(na jó,az van..)Mindenkinek van gyenge pontja,ami a másik képességének kedvez,és fordítva.Minden kapitány tulajdonságainak,és képességeinek vannak előnyei,és hátrányai.
Én így gondolom.

Ezt a színt a jövőben ne erőltesd! Az emberek szeme kifolyik.


« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 18:05:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #51 Dátum: 12 okt 13, 19:07:14 »

Abban hogy Yamabá-nál lenne erősebb a 0. osztagban még nem tudjuk, majd Kubo  fény derít rá ha megérkeznek, de nhéz lesz Yama apó Zanka no Tachi-ját űberelni. Unohana-val egyetértek veled de mivel túl titokzatos és nem tudunk oly sokat a képességeiről, reméljük minél hamarabb láthatjuk a harcok élén " kibontott hajjal " ahogy Kubo elképzelése szerint ábrázolná a harcokban Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!