24 ápr 28, 07:48:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Taicho erősorrend.  (Megtekintve 20205 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #15 Dátum: 10 aug 11, 20:19:43 »

Kyouraku esetében rengeteg játék lehetőség lehet Mosolyog Aizen meg az egyik legjobb Kidou használó , nem is csodálkozom , hogy 100at kapott. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #16 Dátum: 10 aug 11, 20:21:20 »

Szerintem ukitake is tul erős. Még nem láttunk tőle semmit, amit meg igen, hogy beteg, tud vmi kidout, és egy cerot ellövő shikait, ami max kidou ellen jó.

Ha nem láttunk tőle még semmit, akkor mire mondasz ilyet?
Az én meglátásom szerint ahogyan egy cerot, úgy egy getsuga tenshout is visszahárítana, nem csak kidout. Szal azokat a támadásokat nagyjából, amiket reiatsu tart össze.
Naplózva



Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #17 Dátum: 10 aug 11, 22:07:47 »

Hááát engem nem hatott meg. Yamma tüze, Byakuya Senbonzakura -ja, Mayuri mérge, Toushiro jege stb ezek ellen mit kezd? Szerintem ő a leggyengébb taicho, aki olyan unohana szinten lehet.
Naplózva







Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #18 Dátum: 10 aug 12, 20:41:53 »

Shiro:
ez szép és jó de mit keres itt a FMP-ből Chidori?xD
az nem Tousen akart lenni? Nevet
egyébként a listád tetszik,csak szerintem Kenpachi mehetne egy kicsit előrébb,de ha a kidou-t is nézzük akkor szegény sajnos tényleg hátrakerül xD


jaa értem...bocsi nem szóltam... a keresztnevükre most nem gondoltam.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 20:48:59 írta Mistich » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #19 Dátum: 10 aug 12, 20:45:56 »

Mistich ez csak egy poén lett volna a közös keresztnév miatt...
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #20 Dátum: 10 aug 14, 00:14:06 »

Dehogy véletlenül (gyakran ) keverem a két karaktert xDD

....
Kenpachinál a közelharc azért csak 60- mert szerintem nála ezen a téren inkább a brutális ereje dominál mintsem az ügyessége hmm.
Védelem meg, erős strapabíró, de az elkerülés szót nemigen ismeri.

Soifonnak tényleg kicsit sok lett. Mondjuk nála és Byakuyánál alapulvettem, hogy voltaképp Mindketten Yoruichi tanítványai. Ez inkább a közelharc és a gyorsaság teré re vonatkozik. de itt is azért vannak eltérések, míg Byakuya a kifinomult samuráj stílust képviseli, addig Soifon az orvgyilkosságra és kézitusára specializálódót.
A Bankait nem számoltam nála, mivel nem is nagyon használja, viszont helyette powerupnak szerintem ott van neki a Shunko ami kiválóan illik a harcstílusához.

MEg szerintem itt a Kenpachi Byakuya Soifon hármasnál egy körbeverés lenne.

Miszerint Soifon ügyességét felülmúlja Kenpachi ereje, Byakuya is felulmúlja kenpacshit ügyességben és gyorsaságban, de neki a támadóereje is megvan hozzá hogy padlóra küldje, viszont ügyesség terén egy kicsit lemarad Soifontól.

----
De tényleg nehéz pontos sorrendet meghatározni, mert ha pl leegyszerűsítjük a dolgot Közelharcra és kidoura (mágia)

akkor Kenpachi
Közelharc 100
Kidou 0
összesen: 100

Tousen
Közelharc 70
Kidou 60
összesen 130

ergo Kaname Chidori verné Zaraki kenpachit, a pojtok alapján, de mint láttuk Zaraki az erősebb.

Szerintem kb olyasmi lehet a dolog, hogy Kezdő shinigamik esetében a Kidou (valami kis tűzlabda) győz a kard ellen, viszont egy közepes erősségű Shinigamik esetében (tisztek)  Inkább a kardforgatás a nyerő, míg kimaxolt esetben újra a Kidou vinné el a pálmát.

vagyis ha Zaraki egy hasonló erejű ellenféllel küzd, akkor az ellenél részéről min 70-es szintig a Kidou nem igen jelentene előnyt.

 

Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #21 Dátum: 10 aug 14, 09:44:53 »

Alap hogy a marha nagy szellemi energia az védi őt a kidou ellen. Ichigo kezdetben meg se tudta ütni, pedig akkor már benne volt a formában, pedig Ken-chan még csak nem vette komolyan. Én ugy gondolom, hogy Kidou 70-80 ig nem édes kevés ellene.


De végülis, ha ugy vesszük hogy reatsu az a kidou alapja, akkor Ken Közel harc 100 Kidou 60, ami 160, ami már bőven jó.

Akkor Yammánál 100-100, Aizennél 70/80-100, Byakuya 90-70, Mayuri 70-60, + bónusz a testén a változtatásokért és a méregért, mondjuk 10/20
Naplózva







Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #22 Dátum: 10 aug 14, 10:13:10 »

Azért nem feltétlenül van így... Byakurait használva , Byakuya szerintem képes lenne átlőni Zarakit. Persze ez mit is ér miután mondjuk Nnoitora átnyúlt szabályosan Kenpachin és szinte semmi effektív hatás nem volt x'D
Kidou alapja a szellemi energia összpontosítása nem a mennyisége. Hiába bivaly Reiatsus Ken-chan , 1000év alatt se lőne ki egy Soukatsuit xDD Kidou erőssége meg a Reiatsu mértékétől függ.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #23 Dátum: 10 aug 14, 10:26:36 »

Vagy pl amikor Kaname 1-2 kardja bele állt és ugy megdöfködte, az se hatotta meg, na meg Nnoitora nem csak átszúrta, hanem ugy kicsit megvágta 1szer kétszer xDDD

Full reatsuval olyan mint egy Hadou. Szerintem akár egy Byakuray, akár egy Soikatsui vagy mi, nincs olyan erős, hogy azt az alap kibocsátott szellemi energiát át nem üti xD
Naplózva







Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #24 Dátum: 10 aug 14, 10:30:14 »

Byakurai olyan mint egy hatalmas szúrás. Ichigo ellen láthattuk , hogy csak "rögtönözve" mekkora mérete és hossza volt. Ezt varázsigével megtűzdelné Byakuya akkor szerintem effektívebb mint az 5th Espada Körme xDD
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #25 Dátum: 11 aug 24, 18:38:06 »

Szerintem hamarosan új sorrendet kell majd csinálni, főleg ha ilyen ütemben látjuk viszont a kapitányokat és talán újakat is. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #26 Dátum: 11 aug 24, 19:21:10 »

jaja igazad van de szerintem yama bácsi élen fog maradni Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #27 Dátum: 11 aug 25, 12:51:34 »

Remélem lesznek új arcok, de ha Kubo hozzányúl a régiekhez , teszem azt, Soifon vagy Mayuri eltűnik akkor baj lesz  Leüt Leüt

lehet, hogy nem lesznek teljesen új arcok, hanem hadnagyokból lesznek az új taichok, viszont, akkor tényleg új sorrend kell.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 12:52:57 írta Domynyk » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #28 Dátum: 11 aug 25, 13:24:23 »

Nem kell ennyire félni. Hova tűnnének ? Mayuri ott nem hagyja a laborját és azt csak a kapitányi címmel lehet az övé. Soifont meg már láttuk, (mert szerintem ő volt az). Amúgy meg ha eltűnik, akkor csak Yoruichi oldalán tudom elképzelni. Mosolyog De új kapitányok lehetnének mondjuk úgy 1-2. De hadnagyokból nem hiszem, hogy kapitány lett.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Horyx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 27


« Válasz #29 Dátum: 11 aug 26, 10:54:38 »

Miért nem? az eltelt idő alatt a kapitányszintű hadnagyokból bőven lehetett kapitány! bármelyik elérhette a bankait!
Naplózva

Fairy Tail nincs Natsuék nélkül!!
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!