24 okt 07, 04:25:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 127088 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #90 Dátum: 11 júl 26, 08:37:45 »

Mondjuk én nem mondanám, hogy sokat játszok telefonon. ikszdé Csak néha akadt egy egy olyan játék, ami le tudott kötni. Mint pl a Space Impact, de azzal is csak akkor ha nem volt jobb dolgom. A legtöbbet telón most decemberben játszottam a kórházban, meg utána amíg otthon lábadoztam, mert ez volt az egyetlen dolog, amihez volt erőm és energiám.


(amikor nem voltam Debrecenbe és nem volt számomra elérhető a Fórum Szomorú)

Ennyire meg ne legyél már kocka. ikszdé Hidd el, sajnos tapasztalatból mondom, hogy nem jó dolog ez. Főleg ne a fórummal. Akkor már inkább játssz valami játékkal vagy msn-ez ismerősökkel, még az a legjobb kockaság. Persze ez az én számból eléggé álszentnek tűnik. ikszdé De tényleg a saját tapasztalataim miatt mondom ezt, hogy ne járj úgy mint én. Mosolyog A te korodban meg főleg nem érdemes.^^
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #91 Dátum: 11 júl 26, 09:46:00 »

Masashi, válaszolok neked, csak nem itt, hanem Vita topicban, hogy ne legyen off. Mosolyog
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #92 Dátum: 11 júl 26, 11:39:25 »

Nagyapám Nokia 3210-esét semmi nem üti...van rajta Space Impact! Nevet:D  Pojén

Space Impact <3  Anno nekem is volt Nokia 3210-es, de valahogy eltűnt...
Nokia 3310(esetleg 3410?) : Snake Nevet. Az is nagyon jó játék volt. Volt olyan, hogy a képernyő ~80%-át a kígyó foglalta be Nevet.

Mostanában, ha telón játszok akkor vagy pókerezek vagy fekete özveggyel játszok Nevet.
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #93 Dátum: 11 júl 26, 18:30:54 »

Aes: megtudtam, hogy ugyanolyan telód van, mint nekem. Régebben töltöttem le hozzá 59 játékot, átdobjam? Van egy Chuck Norris játék köztük, amit mindenképp végig kell nyomnod. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 26, 18:34:25 írta CsiziDani » Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #94 Dátum: 11 júl 26, 18:45:20 »

Ha minden igaz akkor azzal a Chuck Norris játékkal játszottam Nevet. Jobbra kell haladni és mindenkit ki kell irtani?
Nem igazán tudok angolul, de volt egy mondat ami tetszett : Chuck Norris 12mp alatt kipörgette a játékot... kétszer Nevet. Vicces, mert még elindul egy pálya ~10mp-t tölt Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 26, 18:46:03 írta laci1005 » Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #95 Dátum: 11 júl 26, 18:48:03 »

Jaja, töltés közben mindig CN viccek vannak kiírva a képernyőre, meg vannak unlockolható kombók is, amik közt fellelhető a körbepörgő rúgás is! Nyelvesít
Naplózva

Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #96 Dátum: 11 aug 21, 02:17:37 »

Hello.
Szeretnék javás, rpg játék neveket kérni! (mobilra)
Igazábol olyan kellene mint a Dark Wood, nem tudom ki ismeri, az a lényege hogy felveszem a questet, elmegyek egy helyre, körökre osztott a harcrendszer mint a ninja sagába, ahogy lépem a szinteket kapok pontot amit el tudok osztani, keményebb fegyvereket tudok venni stb .. aki tud ilyen mobil játék neveket legyen szíves írjon párat, előre is kösz! : )
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #97 Dátum: 11 nov 27, 12:52:57 »

Nekem Nokia X2-00-ám van. Ez év februárja óta meg van, aminek örülök ^^
Tetszik benne a rendszere, hogy 5 megapixeles és billentyűzet egyszerű. Kicsit néha szokott belassulni a rendszere, de nem állandóan. Jó párszor leejtettem már nem kis magasságból, egyszer meg úszott is a vízben, de kibírta. Igazi survivor Nevet Mosolyog
Összevetve jó mobil Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #98 Dátum: 11 nov 27, 12:59:21 »

Nekem iPodjaim vannak bár nem mobilok ,de mindenre tudom használni amit egy mobil tud wifivel.Nevet
Nekem beváltak eddig 2 volt (bár kicsit könnyen törnek(mind a 2 széttört.Nevet)) szerettem őket suliba mindig azon kockulok órákon.Nevet
Naplózva
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #99 Dátum: 11 dec 28, 21:55:05 »

Én most karácsonyra kaptam egy Samsung Galaxy Y-t nekem tetszik ez a teló jó a 832Mhz-s processzorra , nekem a 290mb ram is elég bár a kijelzője(3") és a kamerája(2MP) elég gyenge de összesítve jó telefon mindenkinek ajánlom Mosolyog ! (PÜ-ben vagy ide is írhatna nekem valaki pár jó adnroid alkalmazást meg játékot azokból eléggé szűkölködöm)
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #100 Dátum: 11 dec 28, 22:24:56 »

Hát jó alkalmazás van sok, de ajánlani nehéz, attól függ mire van szükséged. ikszdé A Tiny Flashlight az jó. Zseblámpaként használhatod a telódat. Nevet Hasznos. Játékoknál én még az Angry Birds-nél vagyok leragadva, az király game.

Meg persze a szokásos Skype meg facebook stb app ezeket nem kell bemutatni, mindenki ismeri őket. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 22:27:05 írta Aes Sedai » Naplózva
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #101 Dátum: 11 dec 28, 22:30:09 »

Valami olyasmi kéne ami nektek hasznos vagy nélkülönözhetetlen  Pojén . Vagy felsorolhatnátok hogy mit használtok és azok mire jók Mosolyog .
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 22:34:08 írta Zergi0 » Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #102 Dátum: 11 dec 29, 21:29:38 »

Én most szeretnék egy új érintőképernyős telót, de azt cska akkor kapom meg, ha kitűnő bizim lesz..-.-"
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #103 Dátum: 11 dec 30, 00:30:48 »

Megoldás: Vegyél magadnak...
Nekem is csak hatodikban lett mobilom, és akkor is azért, mert vettem egyet. Anyu azt mondta, hogy ekkora gyereknek még nem kell telefon. Akkor pesze fel voltam rajta háborodva, most viszont igazat adok neki. A múlt héten majd' leestem a lépcsőn, amikor egy max másodikos/harmadikos kiscsaj kezében egy ilyen volt.

Amúgy én is kb két hónapja vettem újat, mert az előző torka már igencsak véres volt. ^^ Jó kis telefon, nagyon szeretem. :3
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #104 Dátum: 11 dec 30, 13:49:26 »

Hát, venni nem tudok, mert csak 11 éves vagyok, és nincs sok zsebpénzem. (1-2.000 Ft...)
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!