24 okt 07, 00:21:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 127011 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #120 Dátum: 12 jan 01, 15:50:54 »

Attól tuti nem fél, hogy egy falka hiperpig megtámad egy telórét... Mert az általános iskolások alapeleme a villogás a cuccokkal.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #121 Dátum: 12 jan 01, 16:52:10 »

Ha csak telefonálásra kell arra lehet kapni valami teszkós 2000ft-os telefont, ami tényleg csak arra való.
És Zer0-nál a pont... Ha a szüleid féltenek akkor nem vesznek drága, csillogó-villogó okos telefont, mert annak is nagy az esélye, hogy leütnek azt volt telefon->nincs telefon.
Na meg az ez előtti hszében is van valami...
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #122 Dátum: 12 jan 01, 16:55:10 »

De a mi iskolánka már el akartak rabolni egy 3.-os kislányt! Most komolyan! Ohh My God
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #123 Dátum: 12 jan 01, 17:30:55 »

és teszkós telefonon nem lehet segítséget hívni?
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #124 Dátum: 12 jan 01, 17:38:05 »

Mind1, nem értitek a lényeget...
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #125 Dátum: 12 jan 01, 17:43:51 »

Én értem a mostani általános iskolások csak akkor lehetnek menők ha érintőképernyős szuper okos telefonjuk van.
Naplózva
Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #126 Dátum: 12 jan 02, 19:56:04 »

Igazából csak nem jöttek rá a legtöbben hogy azzal is lehetnél menő hogy rengeteg barátod van.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #127 Dátum: 12 jan 02, 21:20:32 »

nekem SonyEricsson ELM-em van.. hívni tudok SMSt írni szintén van benne WIFI.. ezen kívül amit még használok az a fényképező (5mp szval arra tökéletes) az ébresztő meg zenehalgatás.. a többi funkciót csak ritkán..
új telefon egyelőre nem kell majd 10-12 hónap mulva talán. ugyanis( a Sony ericsson már nem létezik. a Sony felvásárolta az egész céget.. és 2012 felétől kezdnek el telefonokat gyártani + az a 4-6 hónap amíg kiadják és lejjeb megy az ára Mosolyog )

mbogi. nemhogy örülel hogy egyáltalán van telefonod. majd ha dolgozni fogsz megtudod hogy mennyit kell azért a telefonért dolgozni -.-"
Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #128 Dátum: 12 jan 02, 21:24:36 »

Szavazatomat visszavontam. Sony w910-ről újítottam Samsung Galaxy Ace-re.

Középkategória teteje. Kijelzője egész jó, multitouch jól használható, de erős fényben nem olyan pro mint egy S-Amoled. HD vidiket nem mindig szereti, néha bepixelesedik, de 480x320-ra konvertálás után nagyon profi.
Szép és kompakt telefon. Nem egy csúcssebességű (800MHz) de elmegy Nevet

Megjegyzés: Az alap 2GB-s kártyát 85%-ra megtöltve belassul a telefon!
Naplózva



 
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #129 Dátum: 12 jan 07, 20:08:48 »

Én értem a mostani általános iskolások csak akkor lehetnek menők ha érintőképernyős szuper okos telefonjuk van.

en nekem egy tok normalis teglaalaku nokiam van es elegedett vok fenykepe nincs,memoria kartya sincs
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #130 Dátum: 12 jan 08, 16:22:10 »

Nekem egy sony ericsson xperia 8am van. Eléggé ki tudok akadni amikor 7-8 éves gyerekeknél meglátok egy Iphone-t.... Mindig elgondolkodom rajta, hogy ők vajon mire használják? Merthogy nem hiszem, hogy teljesen kiaknáznák az összes lehetőségét a telefonnak...... Mosolyog Oké én is vágyok egy alma telefonra de most jelenleg nem fér bele a keretbe ikszdé
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #131 Dátum: 12 jan 08, 16:27:57 »

Hát gen, az S-kiadású megrágott barack tényleg jó.
Sok hibáját kiküszöbölték az előző verziónak, főleg a szaggatást multitouchnál meg mobilhálózat antennájának gyengeségeit Nevet
Naplózva



 
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #132 Dátum: 12 jan 08, 16:57:31 »

nekem sony e.-em van, és tökéletesen boldog vagyok vele. nem érintős, nem tud repülni, de elég jó fotót csinál fér rá pár zene, és kész ^^ az a virágmintás, fölcsúsztatható, nem is tudom, mi a neve. régebben, mint minden ksi idióta egy 'húdemenő érintőképernyőset' akartam, de mostmár kb. ott tartok, hogy nem adnám egy iPhone-ért sem.. túl nagy, és mint kezdek azzal a sok alkalmazással? egy 14 évesnek tök felesleges. nővéremnek az van, 20 éves, azt már megértem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #133 Dátum: 12 jan 08, 20:51:49 »

Ritka a hozzád hasonló bölcs fiatal.
Nekem többek között a mobil internethozzáférés miatt kellett. Nem a facebookot nyomom róla, hanem én onnan is a bleachfant vagy a naruto-kun fórumot bütykölöm. Általában 4-5ig suliban vagy edzésen vagyok és jó napközben is tájékozódni, nem csak este.

Egyébként az új "szuperokostelefonoknak" még nem látom hasznát. Arra kevés, hogy minden igényt kielégítsenek, arra meg sok hogy kihúzzanak a zsebünkből 2-300 ezret. A készenléti idejükről nem is beszélve.
Gondolok itt pl Optimus 3D-re. 3d-s kijelző...minek? Szép a menüje, egyszer azt mondom rá "tyűha" és ennyi. A későbbiekben csak idegesítő és nem lehet kihasználni.
Naplózva



 
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #134 Dátum: 12 jan 08, 20:58:17 »

Én húsz éves vagyok, és oké hogy vágyom egy Iphone-ra de azt is tudom, hogy nem tudnám kihasználni minden előnyét. Teljesen megelégszem a sony ericssonommal, bár a régim jobban komáltam, hisz annak nem volt ennyi baja. Megsúgom mióta "okos"telefonom van azóta többször végződik úgy egy-egy akcióm, hogy ki az aksi mert befagyott minden.... Szomorú szóval magam részéről azt vallom, hogy nem tuti hogy ezek az érintős csodamasinák a legjobbak  smirksweat A készenléti idejéről meg már nem is beszélek.... alig bírja egy napig -.-
Oks hozzáteszem hogy hála az egyetemi Like díjcsomagnak és a gyakorlatilag korlátlan (mivel lejárt adatforgalommal is igen gyors a net...) netnek én egész sokat internetezek róla.. Nevet

Amúgy meg igazából rájöttem, hogy nem ez az élet legfontosabb dolga Mosolyog tökéletesen boldog vagyok így is és hiába szeretnék, azért ha lenne 200 ezrem nem Iphone-ra költeném....... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 21:00:23 írta Lilus » Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!