24 jún 16, 12:52:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 310455 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1140 Dátum: 11 szep 16, 06:30:08 »

Ha továbbra is ilyen érthető marad a szövegelés, mint a legutóbbi részben, akkor szerintem nem kell a felirat. Esetleg majd arra kell figyelni, hogy a hadarósabb szövegeknél is jól artikulált maradjon a duma.

Mindenkinek, aki negatív kritikát ír:

Semmi gond a nemtetszéssel, amíg rendesen megindokoljátok, ahogy pl. Ultimatelali nevű fórumozótársunk is tette.
De moderátorként, kérem, hogy az olyan "felszólításokat", mint "És most jöhetnek a kommentek hogy fikázódok, meg csináljak ennél jobbat..." tessék elhagyni, mert enyhén provokatív és balhészító. Amire meg ugye nincs szükség.

Mindenkinek, aki pozitív kritikát ír:

Mindig próbáljatok kiemelni pár dolgot, ami tetszett az adott részben. Igazából a "Ez egy klafa rész volt!" jellegű hozzászólások nem adnak hozzá sokat a témához.

Zola:

Egy kicsit moderáld magad, kérlek. A fórumszabályzat mindenkire vonatkozik. Ha éppen nem vagy jó passzban, akkor addig nem kell írni.

_________________________________

Viszont Zer0 egyik okfejtése megszívlelendő. Mégpedig az, hogy az ilyen művek két sarkalatos pontja szerint is a történet (szereplők, helyszínek, események, poénok) és a rajzolás. Véleményt csak erről a kettőről lehet mondani. De ha a véleménymondásra "mindig" csak azt a választ kapjuk, hogy "ez az én stílusom", ill. "már minden el van tervezve előre", akkor hogy mondjunk véleményt? Nevet Illetve hogy mondjunk építő jellegű véleményt? Mosolyog Mert pozitívat könnyen lehet. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1141 Dátum: 11 szep 16, 09:18:44 »

A poén, hogy amit idéztél, abban egy árva kérdés nem volt xD Összesen 1 kérdést írtam, ráadásul arra sem sikerült választ adni szal erről ennyit ^^"
 Pont az a 75% amiben megismerjük az anti hebit, az összemérő műsorvezetőt stb... Ráadásul a korai részek jobbak voltak...
Am csak azért írom ilyen nyersen a reagálásaimat, mert pár ember annyira enyhén fogalmaz itt a fórumon, hogy úgy látszik az ő mondanivalójuk nem esik le.

Jah, és akkor ez a Tutu vs Sasu2 hogy lett lebeszélve? Mindenki megúszta?

Bocs, félreírtam. Nem "kérdéseid"et akartam írni, hanem "kijelentéseid"-et.
Zer0, te szinte az az ember vagy akit úgy tudnék durván megcáfolni, hogy elküldön a következő 5 rész forgatókönyvét...és akkor rájönnél, hogy maximálisan igazam van...de ezt nem tehetem, sz'al marad az, hogy kivárod.
Sasu2 VS Tutu nem lett lebeszélve sehogy, így alakult. Talán majd kapsz rá még magyarázatot...ezek a kis dolgok azok amik nem feltétlen igényelnek megmagyarázást....

Ja és te miről beszélsz? az Anti-Hebi gyakorlatilag a 9. részben lesz bemutatva. Ott elmondanak szinte mindent ami az 1-6 részben történik velük...
Utána a 10ben meg is jelennek.
Műsorvezetőt meg leginkább a 12ben lehet megismerni...bár beismerem, hogy elég sok utalás van / lesz az akkori összemérőshowra, szóval akkor inkább legyen 1-6 rész ami nem lényeg vagy mi...

Én egy szóval nem mondtam, hogy ne írj kritikát. Mindenki írhat... Még egyszer sem az zavart, hogy írnak...csak az az 1 mondat felidegesített, de mind1...legközelebb ignorálom az ilyet (mármint tudomást veszek róla, csak max nem írok vissza...úgyse változik az a tény, hogy várni kell arra, hogy megcáfoljam...)
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 16, 09:21:51 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1142 Dátum: 11 szep 16, 11:07:37 »

Zoli csak azért mondja,h ogy azok a részek nem számítanak, mert nem büszke rájuk, főleg a rajzolás minősége miatt.

Nekem tetszik a Zoli sorozata, lehet hogy azért mert tudok morzsákat a jövőjéből, ami miatt nekem kicsit mást jelentenek a mostani részek, és ezért királynak tartom őket. Nagyon jól vezeti a sztoriját, ha még nem vettétek volna észre. Minden karakternek van története és célja, csak van amelyiknek még nem tudni. Én bízom Zoliban és a művében.

De nem ezért jöttem Nevet

Még valami. Konkrétan ide, de amúgy vonatkozik minden más fanmade sorozatra (mivel jelenleg eléggé sok van...).
2 Fő elem a Grafika és a sztori. Ezek határozzák meg igazán a sorozat visszhangját.
Nos, ha a grafika egyéni (nem te vagy az első, akitől ezt hallom válasznak) akkor abba ne kössünk bele, mert az úgy jó ahogy van, mert úgy egyedi. A sztori pedig ha nem tetszik, az az én hibám, meg azoké, akiknek szintén nem fekszik... Akkor ez is vagy tetszik, vagy tetszik. Miben vártok kritikát? Ha szabad kérdeznem? Ennél részletesebben már nem lehet leírni, hogy min kell javítani.

Ezt, mint Főfő-sorozatkritikus megcáfolnám.
Egy sorozat minőségét legkevésbé a Rajz fejezi ki. Egy pálcikaemberes sorozat is lehet jó, és a HB első néhány része (saját bevallásod szerint is) a borzasztó grafikája ellenére, Jó volt!
Egy Fansorozat meghatározó elemei, amik megadják a minőségét a Zsáner (Genre), a Poénok minősége a Történet magával ragadósága és az Előadás.

A Zsáner határozza meg hogy a sorozat merre orientálódik. Komolyabb irányba, vagy csak végtelen Baromkodásról szól. Persze a sorozat zsánere közben változhat.
Vegyük a két leghíresebbet. Az 1AÉ régen Paródia zsánerű volt. Ergó random poénokra ment ki, amely megnevetteti a közönséget. Ez azóta persze változott, és átalakult Fantörténet zsánerbe, de persze megtartotta Paródia jellegét, a szereplők kifigurázásával, és a megmaradt poénokkal.
Zoli egyből a Fantörténet zsánerben kezdte, persze elejtve pár poént. Ha megfigyeled szinte minden részben jelen volt egyfajta Dráma ami lemegy egy szereplőben. Még a Parodisztikus jellegű aranyhal részben is. Szerintem ez teljesen megbecsülendő, hogy egy sorozat részeiben Izgulhatsz a karakterekért, és láthatod a jellemfejlődésüket. És a jellemfejlődés Igen kevés mai kis Fanmadeben található meg.

A Poénok minősége egyszerűen azt jelenti, hogy min kell röhögni. Ha azt szánja a készítő viccesnek, hogy Káromkodnak, rajoskodnak, beszólogatnak Ok nélkül, akkor a sorozat minősége lemegy, és a közönség 10-11 évesekből fog állni, akiknek még ez a vicces.
De ha a poénok aktuálisak, frappánsak, Újak (Káromkodás, amit a készítő talál ki), vagy esetleg pop-kultúrához köthetők, vagy csak szimplán odaillőek és jól előadottak/előkészítettek, akkor a néző nevetni fog, és megszereti a művet. A minőség pedig felfele ível.

A Történet magával ragadóságát fönt részleteztem. Ha van Dráma, vagy izgalom, akkor a nézőt a képernyő előtt fogja tartani. És ha nem ért valamit, akkor kivárja, hogy Kiderüljön, és megértse.
Zoli története még bőven az Előkészítő stádiumban van, korántsem a Klimaxnál. Ezt jegyezzétek meg.

Az Előadás pedig jelenti a Rajzot, a szinkron minőségét, és a Körítést/Világot/atmoszférát amit a készítő megteremt. Nem kezdesz el nézni egy olyan sorozatot, ahol a mikrofon recseg, a hangerő folyton változik, és több másodperces néma szünetek vannak. Vagy a rajzok az alap Paint színekkel vannak rajzolva, és folyton máshogy néznek ki a karakterek ikszdé

Szerintem Zoli eleget tesz ezeknek a feltételeknek, felőlem megcáfolhatjátok, de azt meg kell hagyni, hogy Valamiért tovább jutott, mint a legtöbb amatőr készítő, és valamiért szerzett magának egy kis hírnevet. És ez nincs hiába. Sokak egyelőre csak álmodnak arról, hogy legalább ekkora rajongó táboruk lehessen mint neki.

Végeztem Nevet

Matten voltam
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
fingerboard10
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 60


« Válasz #1143 Dátum: 11 szep 16, 14:07:28 »

Sziasztok.Lenne 1 kérdésem:a füves pillanatok mikor kerültek fel?  Nevet thx előre is
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1144 Dátum: 11 szep 16, 21:31:22 »

Na sziasztok emberek én ma néztem meg az epizódot és vele együtt ezeket a hsz-eket amikhez nem kívánok kommentárt fűzni mert én is csak folytatnám az egészet, de szerintem Zer0 írt egy negatív kritikát és máris mekkora botrány lett ebből azért ha mindenki bele gondol ez kicsit durva...
Na de a rész! Hát nemtom... Nekem ez eddig nem nyerte el a tetszésemet. Megvárom a végét hogy mit lehet ebből kihozni de eddig még nem látok benne sok fantáziát, és egy kicsit túl bonyolítottnak érzem a történetet mivel most nemtom eldönteni hogy ki is a főgonosz... Most akkor az Anti Hebi a csapat eskütt ellensége vagy most ez a fickó a végéről... Ezzel túl nagyot csavartál a dolgokon szerintem enyit nem kellet volna, olyan mintha az eddigi lepedőt amin feküdtél azt most a másik oldalára fordítottad volna ahol minden más... Nemtudom menyire volt érthető.
Karaktereknél szívesebben látnám hogy kicsit szélesítedd és vastagítod a fejeket de nyújtani semmiképp se nyújtsd (ez főleg oldal nézetben látszik) az már mellékes hogy az arányok nem jók de ez nagyon szembe tőnik smirksweat Nekem az orroknak a stílusa amit Zer0 említett az kifejezetten tetszik nemtudom csak szerintem az tökéletesen illik a karakterekhez (elölnézetben).
Hát ennek az embernek (Kopaszka) vissza térésére nem számítottam anyira nem maradt meg az emlékeimben de nem mondok semmit még lehet hogy ebből kitudsz hozni valamit. Hát az az emlékes lánc amit esetleg szabadkézzel rajzoltál vagy esetleg ceruzával Paintel hát az valami hát elvont dolog volt hogy finoman fogalmazzam meg. Nem értettem nagyon nem passzolt oda és nem is a legszebben volt megrajzolva mert mindig változott az embernek az alakja és ez kicsit furcsa volt kicsit olyan mintha az unoka hugom rajzolta volna.
Poénok: nem volt olyan amin felnevettem volna de végig mosolyogtam az egész részt Pirul <- így  Mosolyog
hát ennél volt már jobb rész is kicsit kevésbé művészibb is de várom hátha valóban ez csak egy előkészítés volt a valódig dolgokra.
...
Zoli története még bőven az Előkészítő stádiumban van, korántsem a Klimaxnál. Ezt jegyezzétek meg.
...
Bocs Matten de ezt megcáfolnám. Mivel Zoli említette hogy a sorozat 20-25 részes lesz akkor ennek elvileg már nem az előkészítő stádiumban kéne lennie hanem már el kellet volna érnie a tetőpontot ahol a dolgok izgalmassá válnak de szerinted zoli még mindig csak az előkészületnél tart hát akkor az elég rossz dolog már mint az hogy lassan haladunk akkor és lehet el lesz sietve... :S
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 16, 21:34:20 írta balint002 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1145 Dátum: 11 szep 18, 11:49:30 »

Moderátor:
Egy adag hsz megint törölve. Látom, sokan nem képesek felfogni a moderátor által leírtakat. Majd talán egy rövid kitiltás meggyőzi őket.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1146 Dátum: 11 szep 20, 13:53:31 »

Na régen írtam már. Az új rész véleményem szerint, nem gyengébb, mint az eddigiek... De ugye nem is jobb, a sorozat számomra továbbra is unalmas, ötlettelen és poénmentes. Ebben a részben ugyan a műsorvezető szálával jól lel lett vezetve egy ezerszer eljátszott klisé, de a befejezése nevetséges volt. A Suigetsus részről nem beszélek inkább. A nyitóképen Sui elég jól néz ki, viszont a többi rajz már sokkal gyengébb, oldalról nevetségesek a karakterek. A yoko stílust még mindig nem értem, mert minden részben vagy akár részeken belül is változik egyes karakterek ábrázolási módja. Felirat valóban nem kell, mert érthető a szöveg és amúgy is mindig belecsusszan jó pár helyesírási hiba.
Naplózva


 
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1147 Dátum: 11 szep 20, 16:17:38 »

Na igen, tudtam hogy valaki negativitása még hiányzott....

Kérdésem:
Szerintetek Füves Cs még mindig túlságosan sokat szerepel? Vagy most így az utóbi időben pont elég?
Kit szeretnétek, ki kapjon több szerepet?
Ha 2 főszereplőnek kellene legyen karaktercentrikus része, kik lennének azok? (2db lesz csak mondom Nyelvesít )
(a kérdések semmilyen módon, azaz 0%ban fogja befolyásolni a történet kimenetelét)
köszi ^^
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1148 Dátum: 11 szep 20, 20:04:33 »

Kérdésekre válaszolás:
1. Füves Cs nem szerepel túl sokat, sztem jó arc  Kúl Mondjuk a harcokban, kicsit többet szerepelhetne.
2. Tutuka, Juugo talán még Garfield kaphatna több szerepet.
3. 2 főszereplő: Suigetsu és Sasuke
Remélem segítettem vmicskét a válaszaimmal Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1149 Dátum: 11 szep 20, 21:00:25 »

Kicsit OFF:
Ajjajj, nem voltam 1-2 napig, és milyen szép kis majdhogynem flame war alakult ki. Nevet
Esküszöm, rászánom magam, hogy egymás után megnézem, mind a HB mind az EAÉ részeket, és egy mélyreható (már amennyire tudok) kritikát írok. Nevet Mert bár lehet, hogy eddig "hű, de szuper" és "nagyon jó rész volt ügyes vagy" kommenteket dobtam, de ez nem azért van, mert nincs véleményem, hanem mert lusta vagyok leírni. Nevet Úgyhogy készüljetek! ikszdé
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1150 Dátum: 11 szep 20, 21:25:09 »

Füves Cs-ből sose elég Zoli!
Sasuke, no meg Marcsi kaphatna még több szerepet.
Füvi és Szöcske legyen a 2 főszereplő.
Naplózva


Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #1151 Dátum: 11 szep 23, 12:24:13 »

Zoli, nálam a HB egy szinten áll az EÁÉ-vel, én ugyanúgy szeretem mind a 2 sorozatot. Azok akik nem értik a részekben lévő poénokat, fel sem akarják fogni szerintem. Én mindig jókat mosolygok a részeken, nekem nagyon tetszik az is, hogy a történetre koncentrálsz jobban, nem pedig a poénokra! Ilyen is kell. Mosolyog És nehogy azért menjen el a kedved, mert páran azt mondják, hogy nem jó a történet, nincs sztori meg **** a rajz!
És ne aggódj, ha eddig nem volt olyan akinek tetszett a Sui-s jelenet, NEKEM NEM VOLT VELE SEMMI BAJOM! Nyelvesít
A rész vége is nagyon tetszett, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz kihozni belőle!
És azt sem értem, hogy miért baj az, ha megjelent egy új ellenség... Nevet Sokkal jobb így, hogy a főszereplőknek nem 1 ellenséggel kell megküzdeniük, hanem többel. Szóval hajrá! Nyelvesít
Lehet, hogy a rajz nem a legtökéletesebb, de mit is számít az? Nem a nullán van, szóval zsír. És abban is biztos vagyok, hogy a 13. részben is sokat fejlődött a rajzolás, mivel nem ugyanakkor lett kész mint a 12. rész. Nyelvesít
Nagyon várom már a "premiert". Ha már leírtad sry, de úgy körülbelül mikorra várható? Mosolyog

Üdv, Dean voltam (ha nem hiszed el nézd meg a nevem!xD)
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1152 Dátum: 11 szep 23, 13:41:08 »

És azt sem értem, hogy miért baj az, ha megjelent egy új ellenség...

AKi mellesleg nem is új ellenség Mosolyog
Nem vagyok szomorú...vagyis nem a negatív kommentek miatt, ami meg felidegesített már írtam.
És igen, a Suis szálat akkor is olyanra csinálom amilyenre akarom, mégha a nézettség emiatt minuszba is megy ikszdé
(blogomon írtam miért)

A rész nem tudom mikorra várható, mert mint kiderült megint csak tévedtem amikor azt gondoltam, hogy ha beszélgetős jelenet van megtudom rajzolni 2 képből 1 perc alatt...ilyenkor jön a lustaság...kb 1 hete nem rajzoltam már ^^"
Úgyhogy nem tudom. Remélhetőleg minél hamarabb, mert mindig van egy-két jövőbeli jelenet, ami ha eszembe jut, akkor azonnal elakarok jutni oda és ekkor ez hatással van rám, azaz neki esek rajzolni...kivéve most
Ugyan is folyatódik az összes sorozatom és ÁÁÁÁH *_*

Ui (off): Dean, azt ugye vágod, hogy ma este jelenik meg az Odaát 7. évadának 1. része? ...VÉGEM LESZ ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 23, 14:42:12 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #1153 Dátum: 11 szep 23, 15:31:30 »

"AKi mellesleg nem is új ellenség Mosolyog"
Azért valljuk be, hogy eddig nem sok vizet zavart.. Nyelvesít Hehe. És ha úgy nézzük, most lett igazán "új" ellenség. kacsint Mosolyog
Megrajzoljam helyetted? ikszdé
Nem baj, ha mínuszba is megy, én akkor is nézni fogom, mert engem érdekel, hogy mi lesz Sui-val... Nevet

Off: Nem tegnap volt? O.o Hmhmhm... akkor ezért nincs hát még fent.. Nyelvesít Nekem is végem lesz, már nagyon várom. Nevet
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1154 Dátum: 11 szep 23, 17:04:20 »

a 13. részben is sokat fejlődött a rajzolás
Volt olyan kép ami szebb volt , de volt olyan is , ami elég gyengére sikerült. Ha fejlődött is a rajzolás , akkor csak minimálisan. Nevet

Nem tudom , ez a Castiel to God szituáció eléggé elvette a kedvem az egésztől. Jellemfejlődés helyett jellemrombolás volt ez. :'(
Naplózva
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!