24 jún 26, 00:33:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 313967 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1125 Dátum: 11 szep 11, 11:15:27 »

Valszeg a Suigetsu szál miatt fordult inkább az élvezhetetlen irányba a kacsacsőr, ahogy nálam is. 1 az, hogy a romantika (az eddigi koncepcióhoz viszonyítva) valami leírhatatlanul kakukktojás a HB-ben. Pláne, hogy Suigetsun keresztül lett bemutatva.
Ami így talán még le is nyelhető lett volna, ha nem ennyire klisé alapú, abszolút sablon párbeszédekből épül fel.

Azonban..!
Kopasz Ao szálára egy szavatok se lehet!xD
Pont kellő mértékű poén fűződött hozzá, így nem vált erőltetetté, ami korábbi poénoknál előfordult. Beszólások is teljesen helyén voltak. A Dotonos szituáció pedig egyenesen kedvencem lett. Mosolyog Pont az bökte eddig a szememet a HB folyamán, hogy a szellemesség rendkívüli módon nem jellemezte a jutsukat (keine limit). Így ez a föld elemű beburkolás, rákontrázásképp a stabilitás, majd Sasuke szemeinek könnyebben történő ellopása nagyon csemegézhető darabbá vált.^^
Ok, még azt úgy megértem, hogy Kopasz Ao jellemfejlődése tényleg kicsit természetellenes lett. 1x látott ismerősökkel való negatív bánásmód miatt inkább öngyilkos lesz. Kérdem én: Minek? Hiszen a flashback alatt épp rádöbben, hogy ő nem ilyen, felszínre tör benne a jó énje. Ergo már nem tenne rosszat. Akkor meg minek öleti meg magát?
Az efféle kard/pisztoly elé való beugrásos klisé általában akkor szokott megtörténni, ha épp meg akarnak ölni valakit, és az illető inkább odaveti magát, hogy ő vesszen.
Azonban jelen helyzetben Füvi csak Karint akarta kiszabadítani.
Nah mind1...


Jah, és azt se felejtsük el, hogy Zoli nem egy évezredben egyszer születő művészzseni. Úgyhogy igenis elismerés illeti, amiért már csak ilyen szintű rajzokat is össze tud dobni.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
fingerboard10
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 60


« Válasz #1126 Dátum: 11 szep 11, 15:37:11 »

Nekem nagyon bejött ez a rész is  Kúl  poénok is jók voltak,csak egy bajom van:amikor beszélnek olyan furán mozog a szájuk,ezt nem lehetne valahogy megoldani?  Nevet

U.I:Poénok is jók voltak,nekem a rajzolással semmi bajom sincs,úgy jó ahogy van(legalább egyedi  >.<# ) úgyhogy összeségében 10/8,5 adnék az egészre  Mosolyog
Naplózva

hifil
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #1127 Dátum: 11 szep 11, 17:06:22 »

Hát ez a rész szerintem....limonádé.
A Suigetsu-s részeknél folyamatosan ásítottam,a legtöbb fej + test ugyan az,poénok talán 1 volt és azon is csak elmosolyodtam.
Ez is rövid volt de még rövidebben:
Ezt a Suigetsus szálat elvetni ha lehet.
Kicsit több kinézet legyen(nem Tsubasa kapitány ez hogy 5 kinézet legyen)
Több poén.
Következő rész:D
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1128 Dátum: 11 szep 11, 19:45:10 »

...Kopasz Ao jellemfejlődése tényleg kicsit természetellenes lett. 1x látott ismerősökkel való negatív bánásmód miatt inkább öngyilkos lesz. Kérdem én: Minek? Hiszen a flashback alatt épp rádöbben, hogy ő nem ilyen, felszínre tör benne a jó énje. Ergo már nem tenne rosszat. Akkor meg minek öleti meg magát?
...

Pont ez az. Rájött, hogy ő már letért az útjáról. Bántott másokat, holott nem akart a légynek sem ártani. Szégyellte, hogy képes volt arra vetemedni, hogy még csak a gondolatában is erőszakot és kínt kívánjon. Ezért úgy döntött, jobb ha megöli magát, mert nem tudna a saját szemébe nézni, ha még egyszer rosszat tenne.

Legalábbis nekem ez jött le a monológból. Lehet én komplikálom túl.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1129 Dátum: 11 szep 11, 21:11:32 »

Nem, nem komplikálod túl, tökéletesen lejött akkor neked a rész Mosolyog

Valóban már annyira összevolt törve MŰSORVEZETŐ (nem kopasz ao), hogy már totál ki volt, hatalmas káosz volt magában, semmi nem jött össze neki. Erre elveszti azt amire egész életében támaszkodott? A jólelkét? Hát a f*szom se akar már így élni, egy senki vagyok!!! "gondolta ő"
És az hogy a kard elé vetődött, csak rögtönzés volt. Hirtelen azt látta megoldásnak.
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Mexx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1130 Dátum: 11 szep 14, 23:44:34 »

látom sokaknak kényelmetlen a rajzolás/karakterek megjelenése, dehát minden anime karakter egy torszülött. Lehet hogy a tiéd kicsit jobban húz inkább egy beavis és butthead megfogalmazáshoz, de ez lesz a te egyedi stlíusod. Úgy is fejlődsz még. Ezt most is észrevenni, és én jól szórakoztam. Köszi a részért! Ennyi ^^
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1131 Dátum: 11 szep 15, 14:39:19 »

felirattal hogy áltok? Véleményetek szerint kell alá?
(Mellesleg én magamrészéről ezt a részt halálra dícsérem ^^"..de ez csak az én véleményem)
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1132 Dátum: 11 szep 15, 14:41:51 »

Szerintem már elejétől fogva nem kellett volna, hiszen eléggé érthető amiket mondasz és nem is recseg a hang, amikor beszélsz Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ultimatelali
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #1133 Dátum: 11 szep 15, 17:45:51 »

Lehet velem van a baj, de nekem nagyon nem tetszik a sorozat. Sokszor csak a ruha színe miatt lehet megismerni 1-2 emberkét, a rajzolás (amennyi időn belül elkészült) nagyon rossz, z a sok béna szarááááááááááááá nyújtott magánhangzó kicsit(hmm...kicsit?) gyerekessé teszi, főleg hogy rajkodási szándékot látok mögötteviszont a mi a képernyőn van inkább, béna mint "raj" gondolok itt suigetsu, és ha még esetleg sikerült is volna, a "raj" szerintem eléggé szánalmas jelző, a szereplők stílusa teljesen arra megy ki, hogy menősködnek, közben egyiknek sincsenek vicces megnyilvánulásai... És most jöhetnek a kommentek hogy fikázódok, meg csináljak ennél jobbat, mert én csak irigy vagyok és örülhetnék ha nekem lenne ilyen sorozatom.
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1134 Dátum: 11 szep 15, 18:04:45 »

Őőő...oksa, ahogy kéred:
fikázódosz és csináljál ennél jobbat, mert te csak irigy vagy és örülhetnél ha neked lenne ilyen sorozatod.
(majd írok amikor más hangulatban/állapotban leszek...)

A feliratos kérdést azért tettem fel, mert blogom szavazása alapán páran vannak akik szerint kellene.
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1135 Dátum: 11 szep 15, 18:43:13 »

[irónia]Te irigy kutya! Miért kell itt fikázni a másik sorozatát? 11rész után már füvezés sincs. Nem veszed észre a fejlődést. Nevet[/irónia]

"nem tom Zer0 neked mi bajod vele...vagy hogy miért nem jött át... lehet hogy egy kőszívű zombi vagy"
     Sztem ugyan az, mint többi embernek, aki azt írta ,hogy nem tetszett Nevet Am ha nem tudod mi a baj, az már tényleg baj, mert kb 10 sorban ecseteltem a gondokat. És nem vagyok kőszívű zombi sem, tudtommal ^^

"ha Zer0 neked nem tetszik akkor ez van"
     Jaaah, oké Nevet

"én is tudom, hogy a fejek nagyobbak mint a test (Yoko stylera kenem) "
     Érdekes, mert egyszer jó az arány, egyszer nem. Ergo ez nemigen egy stílus...

"Hogyha olvastad volna a blogomat..."
     Jah, bocs...Tényleg alapműveltség része lenne... Szánom bánom az elmulasztását...


Még valami. Konkrétan ide, de amúgy vonatkozik minden más fanmade sorozatra (mivel jelenleg eléggé sok van...).
2 Fő elem a Grafika és a sztori. Ezek határozzák meg igazán a sorozat visszhangját.
Nos, ha a grafika egyéni (nem te vagy az első, akitől ezt hallom válasznak) akkor abba ne kössünk bele, mert az úgy jó ahogy van, mert úgy egyedi. A sztori pedig ha nem tetszik, az az én hibám, meg azoké, akiknek szintén nem fekszik... Akkor ez is vagy tetszik, vagy tetszik. Miben vártok kritikát? Ha szabad kérdeznem? Ennél részletesebben már nem lehet leírni, hogy min kell javítani.

Amúgy az oké, hogy Jó rész volt, meg Ez is nagyon vicces lett ésatöbbi, de egy ilyen véleményű rajongót megkérnék hogy emeljen ki 3db olyan poént amitől röhögnék... Mert valószínű, hogy átsiklottam felettük. Bár szinte biztos, hogy erre az jön, hogy Most a sztorira volt hangsúly fektetve... Az anti hebi sztori, ami simán lehetne a sorozat alapja, semmiben nem halad előre, helyette visszajön tök feleslegesen 1-2 régi szereplő, és kapunk pár szappanoperajelenetet... Hát eldobom az agyam tőle...
 

Nyugodtan olthattok, lepattan rólam, mert nálam az igazság *hero-pose*




Szerk: Jah, és attól, hogy valaki nem csinál jobbat, akár azért, mert nem tud, akár azért mert nem akar, nem jelenti, hogy nem tudja megállapítani, hogy valami jó-e vagy sem... Ezért buknak a Csinálj jobbat stílusú beszólások...


« Utoljára szerkesztve: 11 szep 15, 19:00:17 írta Zer0 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1136 Dátum: 11 szep 15, 18:45:12 »

ultimatelali: Értem én, én nem fogom ezeket a válaszokat adni, hogy "csinálj jobbat" meg ilyenek. Hiszen meg van a saját véleményed és ha az negatív, akkor azt is figyelembe kell venni. Nem lehet mindig csupa jókat mondani egy adott sorozatról vagy bármiről, mindenek van előnye és hátránya is Mosolyog
Kontra: Szerintem, fel lehet ismerni a tagokat, a rajzolás nyominger egy picikét, de így egyedi Mosolyog Suigetsu direkt a party arc és a te elmondásod szerint a "rajcsávó", mert a betompult, állatvédő Juugo (persze Tutuka magasan felviszi az egyéniségét Nevet) és a Sasuke imádó fan girl Karin és az emo-s Sasuke (Orochimaru-val való szájkaratéjuk nagyon vicces egyébként) mellett, kell egy ilyen színes egyéniség is. Hogyan nézne már ki a HB Suigetsu nélkül? Valljuk be elég unalmas lenne...
Nekem őszintén szólva nagyon bejött a sorozat már elejétől fogva Mosolyog
És Suigetsu a kedvencem Nevet
Peace... Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Genma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1

blue wolf of Konoha


« Válasz #1137 Dátum: 11 szep 15, 21:22:28 »

Nekem nagyon bejön! Nevet ki érdekel hogy hogy néznek ki? ez nem arról szól Nevet nagyokat szoktam rajta röhögni így magamba, 1 csomószor megnéztem már őket xD Grat hozzá, és csak így tovább!! ^^  Én nem tudnék ilyet összehozni Nevet

mellesleg, sztem az is poénos már magában ahogy megjelenik =))
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 15, 21:23:53 írta Genma » Naplózva

"úgy érzem repül a lelkem"
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1138 Dátum: 11 szep 16, 00:39:32 »


Most a sztorira volt hangsúly fektetve... Az anti hebi sztori, ami simán lehetne a sorozat alapja, semmiben nem halad előre, helyette visszajön tök feleslegesen 1-2 régi szereplő, és kapunk pár szappanoperajelenetet... Hát eldobom az agyam tőle...


Megint csak a kedvem miatt írom ezt, de
Zer0, te totál egy *újraolvasvainkábbkitöröltem* vagy !!! Az ilyen hülye kérdéseid kurnak fel totál...pont a legjobbkor írod komolyan.
MI a herének szerepeltetném az Anti-Hebit amikor annyi ötletem van mint az állat? Majd eljön nekik is az idejük.
El van tervezve nagyon sokáig, hidd el nekem! És az 1-2 régi szereplő nem feleslegesen tér vissza, mert a jövőbeli egyik fő történet szál ide kapcsolódik. Úgyhogy majd én eldöntöm, mi a felesleges. Ebben a sorozatban SEMMI sem az (kivéve a 11. részt és az 1-8at)
Bocsánat, majd ha jobb passzban leszek, úgyis elnézést fogok kérni...

Tudjátok mit? Suigetsu nekem is a kedvencem a Hbn belül...mégis megteszem amit akarok. Miért? MERT AKAROM!! Hogy miért Akarom? Azt már a rám illetett jelzőitekkel meg is válaszoltátok ...
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1139 Dátum: 11 szep 16, 04:09:16 »

A poén, hogy amit idéztél, abban egy árva kérdés nem volt xD Összesen 1 kérdést írtam, ráadásul arra sem sikerült választ adni szal erről ennyit ^^"
Am már az bíztató, hogy te magad mondod, hogy az egész 75%a felesleges. Nevet Pont az a 75% amiben megismerjük az anti hebit, az összemérő műsorvezetőt stb... Ráadásul a korai részek jobbak voltak...
Am csak azért írom ilyen nyersen a reagálásaimat, mert pár ember annyira enyhén fogalmaz itt a fórumon, hogy úgy látszik az ő mondanivalójuk nem esik le.

Jah, és akkor ez a Tutu vs Sasu2 hogy lett lebeszélve? Mindenki megúszta?
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 16, 04:09:47 írta Zer0 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!