24 szep 27, 14:20:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 325819 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
TheSky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139

T h e S k y


« Válasz #345 Dátum: 10 júl 22, 19:52:04 »

Még tetsze ne is, ha lenne benne sasuke ugye? xD
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #346 Dátum: 10 júl 22, 20:01:25 »

Mind a kettőben van. Pl. Egy Akatsukis életében ott van egy két részben, pár perces szerepek. bye bye
Naplózva


Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #347 Dátum: 10 júl 22, 20:09:04 »

Pontosan... sajnáltam is, hogy nincs benne elégszer az akatsukisban...persze ott is egyre többször látni... na de aztán jöttek a Hebisek és a megváltás Nevet Szóval igazad volt Ths Sky Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #348 Dátum: 10 júl 22, 20:14:47 »

Na van pár hírem, a további részek megjelenésével kapcsolatban! (semmi spoiler->no tartalom, stb ikszdé)
Felvettek fősulira, ami azt jelenti, hogy laptop-om lesz. Az én drága anyum közölte velem, hogy majd jövőhéten csütörtökön elménk keresni 1 megfelelőt... Hol ott én azt gondoltam, HOGY HOLNAPRA VÉGRE MEGKAPOM BASSZAMEG!!!

Szal...
ideiglenesen átköltözök anyum gépére (amíg persze haza nem jön Nyelvesít). Már letöltöttem sikeresen a progit, fel is telepítettem. De persze semmi se lehet tökéletes-> Anyám gépén (ezzel a progival együtt) Már gyakorlatilag alig van hely, szóval pendrive-ra dolgozok. Ami szintén nem jó, mert anyum azt kihúzza állandóan (lásd: mai munkám is = kuka Szomorú ) szóval nem tudom mi lesz, de igyekszek. Holnap remélem már sokat előre tudok haladni. Ami mondjuk nagyban függ a mai estétől is...gondolom értitek Nyelvesít Nevet

Szal ennyi. Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #349 Dátum: 10 júl 22, 20:31:02 »

Gratulálok, hogy felvettek..(Am hova mentél?)... És senki nem akar siettetni az ég világon dolgozz csak szépen nyugodtan...legyen teljes a harmónia Nevet azért remélem, hogy sikerül leküzdeni ezeket az apró problémákat. Kúl
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #350 Dátum: 10 júl 22, 20:40:59 »

hogy egy kis SP-t idézzek (South Park): "Ne baz+oljál, baz+!
Naplózva


Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #351 Dátum: 10 júl 22, 20:48:39 »

Nem azért de ez most, hogy jött ide? Tényleg nem akarok kötekedni.....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #352 Dátum: 10 júl 22, 21:02:55 »

HOGY HOLNAPRA VÉGRE MEGKAPOM BASSZAMEG!!!


Így jött ide. S különbenis, te csak ne agresszivoskodjá az Hidan területe.
Naplózva


-Kai-
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 75



« Válasz #353 Dátum: 10 júl 22, 21:10:32 »

am most már leírom , hogy : nekem tetszik a sorozat (sőt xD) de sztem a ne rajzolj ,,szemhéjat,, mert az lerontja az arcokat Mosolyog
Naplózva

Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #354 Dátum: 10 júl 22, 22:20:09 »

jaja Nevet

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=1115.0 Ajánlom elolvasásra.  Mosolyog

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 08:04:44 írta Slane » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #355 Dátum: 10 júl 24, 19:03:17 »

Már Karinthy óta a paródia jelentése a jellemző vonások és elemek komikus eszközökkel való eltúlzása. Ezt mindkét sorozatban jól csinálják a készítők, Talán Kisaménak és Suigetsunak kellett kitalálni egy személyiséget mert az ő vonásaik nem annyira különlegesek, mint pl. az Isteni Pein vagy Káromkodó Hidan vagy a Sasuke Fan Karin.

Itt a pont.
Zoli: Mostanában kezdesz egyre rosszabb képet kialakítani magadról. Védekezel, láthatóan kezdesz az egésztől idegroncs lenni mint Omnistrife 1AÉ-s verziója. Nyugi. Gondold azt hogy a Sorozatot Magadnak csinálod, nem másnak. Szóval ne parázz attól mit gondolnak mások. Hallgasd meg a Kritikát, lehetőleg fogadd meg a tanácsokat, de ne CSAK az Ő kedvükre tegyél. A fontos hogy Te szeresd amit csinálsz. Ne szabadkozz, hanem, vagy fogadd meg a tanácsot, vagy a kedved szerint csináld. Lehet hogy ellentmondásosnak hangzik, de nem az.
Apropó: Az hogy nagyon sokan Garfieldot bírják, az azért van mert Alapból bírják őt, nem a sorozatban.

Dant-C: Ezúttal kissé túlreagáltad. A Megjelenési dátum nem Spoiler, szerintem Zoli, nyugodtan kirakhatod, viszont a Rész címét már kevésbé ajánlom. Abból ki lehet a tartalmat találni. Képzeld el, ha a Dani kiírta volna egy hónappal előbb, hogy 'Másnapos(abb)ak'. Én egy fokkal kevésbé élveztem volna. Pl: A Naruto Shippudenben már lehetett Másfélhónapja tudni a Mangát nem Olvasó közönségnek, hogy Naruto találkozik Minatoval. Ez pillanat-gyilkosság.

Megjelenési dátumot is akkor írj ki, ha Fix Nevet

Bocs hogy újra felhoztam, de nyaraltam, így nem tudtam hozzászólni, pedig érdekelt vagyok a témában Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #356 Dátum: 10 júl 24, 19:28:08 »

Dant-C: Ezúttal kissé túlreagáltad. A Megjelenési dátum nem Spoiler, szerintem Zoli, nyugodtan kirakhatod, viszont a Rész címét már kevésbé ajánlom. ..
És ki a rák mondta, hogy az?
A címekre gondoltam spoiler alatt, nem a megjelenésre..-.-"

Viszont a hsz-ed többi részében teljes mértékben egyetértek.
Kivételesen most tényleg hallgass egy rajongóra, Zoli.xD

A megjelenési dátumot pedig mindössze azért tartom rossz ötletnek, mert ha például kitűzöl egy időpontot egy aktuális epizód debütálásának, és közbejön valami (akárcsak most a géped tetszhalála), máris csúszik minden. És gondolom nem vársz olyan visszajelzésekre, hogy: "Hol van már az új rész??? Azt mondtad, hogy ma jelenik meeegöö!"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #357 Dátum: 10 júl 24, 19:35:50 »

Amúgy az én véleményem az, hogy megjelenési dátumot ne mondjon, jöjjön az meglepetésszerűen. Emlékezzünk Dani EAÉ-A FILM-jére: megmondta, hogy szerdán (hasamra ütöttem) fog megjelenni, de mégse akkor jelent meg, hanem 2 nappal később vagy 3 nap, vagy nem is tudom már mennyi idő telt el (egy örökkévalóságnak tűnt ikszdé), aztán a felháborodott rajongók összevissza írkáltak fórumra, chatszoba lett, stb, és a moderátorok meg takaríthatták a szemetet a topicból. Szerintem a megjelenés legyen meglepi, és ne írj semmi ráutalót se róla.

Edit: itt az emlegetett személy ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 19:36:27 írta tocika12 » Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #358 Dátum: 10 júl 24, 21:31:33 »

...

1. Már RÉÉG lezártuk a megjelenési témát + azt hogy " csakadátumjelenikmeg" Matten hozta fel, nem én írtam, hogy ilyenre gondolnék szal ezzel kapcsolatbe ne írjatok köszke Mosolyog

2. Én IMÁDOM csinálni a sorozatot!

3. Ki az idegroncs ember?? Csak a gépen ment tropára és nem haladok, am minden OK! Mosolyog

4. Nem parázok attól, h más mit gondol, és igen is meghallgatom a többiek véleményét-> DE nem a kérésükre csinálom a sorozatot! Mármint nem úgy ahogy ők akarják!!! Ha netán erre gondoltatok volna!! (összezavartok Mosolyog )

5. Ne hozzuk fel megint a lezárt témákat! Köszke Mosolyog

Ui.: Matten hol voltál nyaralni? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 21:45:35 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #359 Dátum: 10 júl 24, 22:02:46 »

Először is grat, hogy felvettek a fősuliba Zoli és csak annyit mondok hajrá egyre jobban kedvelem ezt a sorozatot is.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!