24 szep 27, 16:27:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 325869 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #360 Dátum: 10 júl 26, 18:03:48 »

Hát a öhöm ki van komolyan!!! Már összeillesztettem a képeket, előreláthatólag 9 és fél perces lesz, de most meg a hanggal nem haladok. Na de csak kész lesz már nem sokára.
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #361 Dátum: 10 júl 26, 20:56:36 »

Oksa csak nyugodtan csináld,  azért várjuk-várjuk  Kúl
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Fumiko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


« Válasz #362 Dátum: 10 júl 27, 17:51:26 »

Végre én is eljutottam odáig,hogy hozzászóljak a dolgokhoz^^ Előre szólok,hogy szeretek jó hosszú kritikákat írni, és nem feltétlenül a pozitív gondolataimat osztom meg másokkal,viszont normális stílusban nyilvánítok véleményt. Légyszi,ne kövezzetek meg érte^^
Először kezdem a pozitív dolgokkal: szerintem nagy ötlet volt belerakni Orochimarut,kifejezetten tetszik,amikor Sasukével veszekednek xD Karin hangját kivéve a szinkronokat jól eltaláltad,passzolnak a karakterekhez : DD
Szerintem a poénokon és a rajzoláson kéne dolgoznod még egy kicsit. Az 1. és a 7. részt összehasonlítva szépen látszik,hogy változott a rajz  és biztos fejlődik még^^ Szerintem megpróbálhatnád kicsit részletesebben kidolgozni a rajzokat,persze csak ha van rá időd és türelmed (gondolom elég nagy munka megcsinálni egy részt,és örülsz ha elkészülsz vele). Negatívumnak számít nálam az éneklés is,amit szerintem nem kéne erőltetni. Ezzel kapcsolatban egy jótanács: egy poén nem biztos hogy másodszorra is megnevetteti a nézőt. Pl.: a Boci-boci tarka még elment,de a következő részekben már túlzás volt az éneklés. Engem elsőre nem nyert meg annyira a paródia,nem rossz,de még van hova fejlődnie. Nem kell leszólni,nekem ez a véleményem,úgy gondolom,hogy normálisan adtam elő. Sok sikert a további munkához!^^
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 17:53:49 írta Fumiko » Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #363 Dátum: 10 júl 27, 20:13:40 »

kösz Mosolyog  eggyetlen egy gondom volt a komiddal...
Hogy a jókkal kezdted előszőr Nevet Nevet Nevet
Légyszi legközelebb a rosszakkal kezd, mert jó amikor a jókkal végződik Mosolyog
Köszi Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #364 Dátum: 10 júl 27, 20:19:57 »

Am akk joltom hogy te a képekből csinálod a sorozatot ?(mert akk nagyon sokat kell rajzolni)
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #365 Dátum: 10 júl 27, 20:28:16 »

hm? őőő...azthittem hogy ez nagyon alap...de akkor elmondom.
Igen Mosolyog Megrajzolom a képeket majd egymás után rakom őket...Mert am hogy lehetne máshogy?
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Fumiko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


« Válasz #366 Dátum: 10 júl 27, 22:18:29 »

Okok,legközelebb úgylesz  Nevet
találtam egy videót a youtube-on,gondoltam megosztom veletek,mert mégis kapcsolódik a témához,valamilyen szinten^^
http://www.youtube.com/watch?v=Dv7LNIP0luY - Mit forgassunk?
Szerintem tök jó,hogy csináltál/csináltatok egy ilyen videót,jól elszórakoztam rajta Mosolyog 'szerintetek hogy jutunk be a TV-be ilyenekkel,mint sakk,gombfoci,ping pong,csocsó?' és 'De egy izgalmas film lenne,másfél órág csak téged bámulni' XDD Ezeken jókat röhögtem  Nevet jó lett^^ Ez előzte meg a Hebi-s barmok megszületését? Hiszen a végén az az elhatározás születik,hogy jobb lenne valamit rajzolni...
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #367 Dátum: 10 júl 27, 22:38:28 »

ÁÁÁJ, reméltem ez a vidi nem kerül nyilvánosságra Nevet
Am ezt vettük újra, a Mit forgassunk feldolgozás cím alatt, amit küldtünk az AXN-es versenyre. Am lehet érthetetlennek tűnik de mivel a szabályok teljesen körbe írták így emiatt tűnhet befejezetlennek. de majd felrakom youtubera a normális verziót, mármint az újradolgozott verziót

ÁÁ inkább ne nézzétek meg! Elég ramatyul nézek ki rajta!Xd
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #368 Dátum: 10 júl 27, 23:17:08 »

Vége tetszett a legjobban amikor le voltatok rajzolva nagyon naaaagy!!! Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Fumiko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


« Válasz #369 Dátum: 10 júl 28, 00:42:31 »

Én bírom ezt a videót XDD  Nevet szerintem tiszta kreatív...és amúgy meg nincs rajta hülye fejed^^ kíváncsi lennék az átdolgozott változatára is : DD
Naplózva
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #370 Dátum: 10 júl 28, 08:21:51 »

 Off:Háhá, már késő, amint megjelent a sorozat, felkutattalak jutubon és megnéztem a videóidat. Én is nagyot szakadtam rajta, nincs mit szégyellned még ha nem is ez a befejezett, vagy végleges verzió, de le ne merd szedni!
Matten: Hol a 3. rész??? mostmár azért is megkérdezem, akármennyire is nem illik. ( mi az, hogy nyaralás közben nem az új részen dolgoztál? hát hogy képzeled?! Nem kell ám válaszolni, egyszer csak kész lesz.)
On.: Hol a 8. rész? (akármennyire is nem illik) Nem kell válaszolnod, olvastam, hogy haladsz vele, csak kikívánkozott.
A spoiler meg részmegjelenés vitáról sajnos lemaradtam, de így utólag azért annyit hozzáfűznék, hogy a shippuudenben sem lenne olyan nagy spoiler a címek megjelenése pár héttel előre, ha nem ilyen címeket adnának a részeknek: pl:
1 Itachi és Sasuke találkozása
2 Harc Itachi és Sasuke között
3 Sasuke majdnem meghal, de mikor már feladná, Itachi holtan esik össze smirksweat
Szóval ennyi. Jó munkát a sorozattal és ne hajtsd túl magad. Nekem biztosan tetszeni fog és akkor majd írok valami kedveset.
Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #371 Dátum: 10 júl 28, 11:44:31 »

ájjjájájájájájájj!

EEZért áll itt ez a világ ikszdé Nevet

(ja és csak annyi Ninbikun, hogy a 2. címötleted helyett tuti az lesz hogy Sasuke VS ItachiXD)
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #372 Dátum: 10 júl 28, 17:37:56 »

Am gondoltam hogy a videót egymás után rakott képekből készíted de akk ez több munkával jár mint gondoltam .
Naplózva
Maya110
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18

A farkas dala a holdról szól


WWW
« Válasz #373 Dátum: 10 júl 28, 19:08:20 »

 Gondolkozik Kíváncsian várom a folytatást. Nekem tetszett eddig, az éneklés lehet,picit sok, de a Deidara életem nagy volt. xD A YouTube-os videó meg áhh...  Nevet  Pojén
 kacsint Grat a fősulihoz.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #374 Dátum: 10 júl 28, 19:09:31 »

Amúgy Ninbi ez a 3. cím hát behaltam Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!