24 szep 24, 19:23:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198874 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #5700 Dátum: 12 jan 11, 13:15:59 »

Ennyi erővel azok ellen a karakterek ellen, akiknek az átlagosnál (jóval) nagyobb a sebességük, senkinek sincs esélye. Na, persze ebben van igazság: nagy előny a sebesség. De ugyanakkor ez csak egy tényező.
Érdemes megnézni a Raikage és Sasuke harcát. Nekem nem úgy tűnik, hogy a Raikage letépte volna Sasuke fejét... Egyszerűen olyan gyorsaság nincs (illetve a logika zárja ki, mert emiatt az adott karakter legyőzhetetlen lenne), amire egy Itachi/Nagato kaliberű egyén ne tudna valamilyen szinten reagálni. Egyébként pedig a Raikage nem fog egyből a legnagyobb fokozatára váltani, ahogy Itachi sem pecsételi le őket, illetve Nagato sem csinál Chibaku Tenseit vagy veti be a Gedo mazout.
Nálam az előny mindenféleképpen a "szemes" párosnál van. Szerintem valószínűleg idézésekkel kezdődne a csata, abban pedig Nagato tud alkotni. Nem utolsó dolog, hogy láthatatlanná is tudja magukat tenni, illetve repülni is tud. Mindeközben ott van a sokszorozódó kutya. Persze ezek az idézések kiiktathatóak, de addig ők is ott vannak.
Véleményem szerint a Raikage túlságosan "merész" ahhoz, hogy ebben a csatában sok mindent tegyen ellenük, mert nem gondol abba bele, hogy mi lesz, ha lepecsételi őt Itachi(mert valószínűleg nem is tudja, mire való az a kard), illetve fogalma sem lehet Nagato chakra-, illetve lélekszippantó képességéről.
A Tsuchikage már más kérdés, szerintem ő jobban megszívathatná a párost, lévén elég tapasztalt már, tud repülni és elég keményem operál a por elemmel. Kérdés, hogy Nagato el tudja-e szívni a támadásait, vagy pedig a yata tükre használható-e ellene. Abban pedig szinte biztos vagyok, hogy az egyik képesség hasznos lett, lévén a mangában még egyik képesség használhatatlanságára sem láttunk ellenpéldát. Azaz (de ha nem jól emlékszem, nyugodtan javítsatok ki) eddig mindkettő 100%osan hasznosnak bizonyult.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5701 Dátum: 12 jan 11, 13:21:57 »

Felhúzni felhúzhatja de előtte aktiválni kell mindkét szemét. Éppen elégszer láttuk, hogy mutatták az esetet és majd csak ezután képes létrehozni a Susanoot. Arra viszont nem lesz ideje, hogy ezzel Nagatot is megvédhesse. Másként Sasuke elleni harcban bőven volt ideje ennek a technikának a felhúzására. Elég ideig pofázott neki Sasuke mielőtt megtámadta volna a Kirinnel. De látható volt Sasuke eseténél is Danzou esetében, hogy nem megy egyik pillanatról a másikra. És itt van az amit korábban is írtam. Ha a Raikage talál és kiüti valamelyiküket akkor győznek, ha nem akkor veszítenek mert ha sikerül Nagatóék védelmét felhúzni akkor a Raikage által hozott sebesség előny elveszik.

Azért azt vedd figyelembe, hogy a második Pein elleni meccsen Naruto sebessége (a klónok miatt?) a béka segge alatt voltak. Tehát nem feltétlenül Nagato gyorsult fel annyira hanem Naruto lassult le. Így Narutonak úgy tűnhetett, hogy Pein gyorsult fel annyira. Körülbelül mint a mostani csatában. Egy nagy kupac kutyakaki amit eddig mutatott. Több kárára van a többieknek mint hasznára ha belegondolsz mit mutatott a Raikage ellen sebességben.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5702 Dátum: 12 jan 11, 14:13:23 »

Próbáljunk komoylak maradni, és ne adjuk elő, hogy a mangekyou aktiválása több időt vesz igénybe mint.. mondjuk simán nézni a szemével. Mert nem. És a Susanoo aktiválása egyidőben megy vele. És lehet, hogy NAruto lassabb volt, de lényegteléen, mert a raikage meg lassabb volt mint a gyorsabb NAruto. ÉS Bee sem éppen lassú bijuu-palásttal. Ennek dacára azt láttuk, hogy Nagato midnen erőlködés nélkül, kifejezetten könynedén elkapta őekt. Akár kávézhatott is volna. A raikage meg nem bírt Sasukéval sem, aki éppen csak próbálhgatta a szemeit. Mint Danzounál is. Itachi messze más szint mint az akkori Sasuke. Neki Danzou egy perc sem lett volna.
Igazából bármelyikük egy4edül és hátrakötött karokkal elverné a raikagét.
Oonoki meg hiába tud repülni, meg por elemet, a Yata tükrön nem bizos, hogy átmegy (de lehet, mitn ahogy a fény is átjut rajta (de mindegy, mert ha Itachinak éppvan egy szabad msáodperce, amíg ráfeszül, akkor vgy lezuhan genjutuba esve, vagy lezuhan fekete lángokban égve), Nagato meg (mivel chakra) biztos, hogy beszívja, a repülés meg megodlható pár öszme nagy állattal chibaku tenseiel, vagy a madárral.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 14:14:57 írta STM » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5703 Dátum: 12 jan 11, 14:27:04 »

OOnoki-,,A" vs. Itachi-Nagato:

Hát, nagyon kiélezett csata lenne az biztos. Egyvalamit senki sem vesz figyelembe: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/552/5 ezt itt nézzétek meg. Itt kabutó arra utal, hogy nagato a hanzouval való csata miatt nem tudott rendesen mozogni,és még így is(!) felvette a versenyt narutóval és bee-vel(!)(!). Most akkor gondoljatok bele, hogy egészségesen milyen erős lehet... persze a raikage sebessége valóban nagy probléma, de nagatonak van egy ellenszere rá: a kaméleon megidézése, amivel láthatatlan tud lenni, és ezenkívül ugyanúgy használhatja a képességeit.
Itachi sussanojárol meg csak annyit, hogy a raikage támadását mindenféle megeröltetés nélkül kivédeni, ez 110%. A kirint kivédte, ami vagy 100-szor gyorsabb mint a raikage, szerintem ez evidens.Ezenkívül ugyanúgy nagató is beállhat itachi mellé a sussanóba, http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/552/3 itt látszik hogy bee és narutó is benne van a sussanoban. A másik meg hogy sasuke is egyszer kitért a kage támadása elől, http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/2 nagato miért ne lenne rá képes, főleg úgy hogy osztott térlátással rendelkezik?
Viszont a genjutsuk a raikage részéröl kilőve. A villámaura felkavarja a chakrát, teljesen immunis a raikage a genjutsu ellen, és ez sok pont a 2 kagénak.
A legproblémásabb oonoki lenne. Szinte 100%-ra veszem hogy a sussanót is elpusztítaná azonnal.
Az meghogy mindent kivéd... shinra tenseire is azt mondták hogy mindent eltaszít magától, és mégis a hatfarkú kyuubi-narutó visszalökte peinre. Ennyit erről.
Persze, itt nagyon fontos a taktika és az időzítés. Egy jól betalált por elem véget vethet a csatának. Egyedül nagató lehet az aki kivédheti a shinra tenseivel. Az éhes szellem birodalommal nem hiszem hogy eltudná nyleni, egyszerűen szólva túl gyors a technika.
Nos, ugye a raikage közelharcos, oonoki meg távolsági harcos, aki három elemet tud, és a por elemet, ami baromi erős, és ott van a hatalmas tapasztalat.
A raikagét nagató 1vs.1-ben darabokra szedné, viszont az uchiha nem. Mivel genjutsu kilőve, csak a sussano, amaterasu, katon jutsuk maradtak, és ez nem elég ahhoz hogy legyőzze a raikagét.
Oonoki úgy mind2 dojutsus ellen 30%-ot kap.
Az én véleményem szerint a 2 dojutsus nyerne. Nagato használja mind az 5 elemet, és használja a 6 utat profi szinten, megosztott térlátás,és persze a magas intelligencia. Itachi meg nevetségesen erős... félelmetesek a genjutsui,a tsusokyumi 1 olyan technika ami 1 másodperc alatt megöl, és csak a szemébe kell nézni a sharinganosnak, sussano ami szinte bármit kivéd, jó a taijutsuja, és persze hihetelenül intelligens.
Én úgy 65:35-re mondom a 2 dojutsusnak.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 14:28:10 írta IndianA » Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5704 Dátum: 12 jan 11, 16:19:42 »

hu, nem gondoltam volna, hogy ilyen sokan a raikageénak és Oonokinak adnák a harcot, ez azért meglep, én szinte biztosra veszem hogy a két akatsukis nyerne, nem azt mondom, hogy nem lenne kőkemény harc, de nem tudom elképzelni, hogy kikapnak. Nagato egymaga lerombolta konohát és Itach is hasonló szinten van mint ő.
a susasnoo aktiválásának gyorsaságára jó példa volt a kirin, ennél többet nem is kell hozzáfűzni szerintem.
a raikagéről annyit ,hogy egy idióta, azt tudom elképzelni, hogy 5 másodperc alatt felmegy benne a pumpa valamin és ész nélkül nekimegy valamelyiküknek, ami nem hiszem, hogy kifizetődő lenne. ez a megoldás tetszett ellene, meg elképzelhetőnek is tartom:
"Ennyi erővel midnegy miylen gyors a raikega, meglátják, és egy banshou tenninnel odahúzza Nagato, aztán leszívja a chakráját és kitépi a lelkét."

Oonoki por jutsujat viszont úgy képzelem el hogy  ütné a susanoot , a yata tükör egy pajzs kb. ami egy irányból kivédi a támadást, de a primitív világ leválasztása technika meg a célpont körül hoz létre egy alakzatot és ami benne van az porrá bomlik. ez ellen egy yata palástra lenne szükség..Mosolyog Mei Terumi forrás elemű technikájához hasonlítanám, az ellen se hatna a tükör mert minden irányból körbeveszi az ellenfelet és leolvasztja a susanoot is.
viszont amíg Oonoki megcsinálja a kézpecséteket addig Itachi simán genjutsuba ejti.

Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5705 Dátum: 12 jan 11, 17:59:06 »

Idézet
Attól mert két irányból támadják az itachi susanooját nem biztos, hogy átbírják törni.
Igazad van, végre valaki leírja, de én alá is támasztom.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/393/11 az utolsó képkockában lévő minden szóra hívnám fel a figyelmet, és egy kis segítség: http://meszotar.hu/

Idézet
Mire alapozod, hogy jobb lenne Itachi reflexe mint az öcsikéjé??
őszíntén szólva, mivel Itachi erősebb, mint Sasuke, ebből következik, hogy nagy valószínűséggel a reflexei is jobbak. Józan paraszti ész. De ha mindenképpen mangát akarsz olvasgatni: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/384/4 - http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/384/9 itt itachi alig lát, és csoda hogy él, mégis eldobja szöcskét a francba. ja, és még: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/387/10 sasuke mondata. itachi félvakon, félholtan surikenpábajozott szöcskével, és még tellett neki egy árnyékklónra is. Lehet, hoyg ez szerintetek 'Tenten level', de Itachi jobban teljesítette. Pont.

Idézet
Emelet ott van még a genjutsu elleni védelem a Raikagenál...
Idézet
Valóban? erről lemaradtam. linkelnél nekem egy mangafejezetet, ha megkérhetlek? ^^"
Idézet
Köszi, hogy betetted, jó volt, ezt a részt már rég olvastam, szal így elvoltam egy ideljig, de én nem a genjutsu elleni védelmet kértem? ^^" Azt mondja, ellenem mit sem ér a sharingan, igaz? És mi a sharingan fő tulajdonsága? A másolás, és hogy tudsz szinte bármilyen gyoraságot követni. Ha ezt ketttőt elemzed, plusz még ugye tudjuk a raikagéről hogy NAGYON gyors, akkor ha 5ös voltál szövegértésből -amit kétlek - rájössz, hogy a kage ezt is mondhatta volna: 'Hiába követed a sharingannal a mozgásomat, én olyan gyors vagyok, és a villámpajzzsal olyan jók a reflexeim, nem tudsz kiértni a támadásaim elől'. És ha veszed a fáradságot, és olvasol még kemény két mondatot, látod, hogy kb. ezt modják, és NEM a genjutsuról beszélnek (ráadásul Itachi tsukoyamija nem is átlag genjutsu, sokkal erősebb, de minegy).

Idézet
Egyvalamit senki sem vesz figyelembe: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/552/5 ezt itt nézzétek meg. Itt kabutó arra utal, hogy nagato a hanzouval való csata miatt nem tudott rendesen mozogni
Itt sztm Kabuto arra gondolt, hogy Nagato olyan göthös gebe lett. Oké, pár cetli fölrobbant a lábán, de már közvetlenül azután sem tűnt túl sérültnek, meg azóta eltelt pár év, valamint össze is rakhata magát a nemtommilyen birodalommal. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/447/8 csak megégett a lába. meg ha visszanézel pár képkockát, akkr olyan mintha a rinnegannal megpróbálta volna letompítnai, vagy nemtom. úgy néz. én a csontvá-elméletre szavazok.


Több hülyeségre (kivétel az utololsó, az könnyen leheséges, 50-50%) nem volt se erőm, se kedvem reagálni.



« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 18:04:08 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5706 Dátum: 12 jan 11, 18:18:37 »

Bansho tennin igaz? Gravitáció igaz? Oonoki meg pont a súlytalansággal operálja a repülést igaz? Szvsz valószínűtlennek tartom h ne tudnának ellene védekezni... Raikage lassan ott tartunk hogy csak gyors és semmi más, emelet olyan szintű chakrával rendelkezik mint 1 Bijuu és olyan ereje van ami a Narutoba is példátlan... Jugo telibe sorozta a villámpajzsal és meg sem karcolta... Mindent vegyetek számításba, és igen ha a Raikage 1x valamelyiket telibe veri az ottmarad nagy valószínűséggel, Jugonál mindenki csodálkozott hogy még él 1 ütés után, Sasukenél meg a Susanoo-val együtt csoda volt hogy túlélte azt a 2 ütést, vegyetek mindent számításba. Egyet fújtok csak, 2v2 van Oonoki ideális a tennin-ek elhárításához ha jó a gondolatmenetem, az öreg is gravitációs jutsukat használ, láthattuk a "meteornál" is, és Nagato is azt használ ezekhez, pont kilönnék egymást, Yata tükre meg, annyit tudunk h Zetsu szerint áttörhetetlen, ismétlem volt már rá példa hogy az ilyen megsemmisítetlen cuccokat megsemmisítették, és tartom magam ahhoz hogy Itachi nem birná addig tartani a Susanoo-t amig a Raikage meghalna vagy akár Oonoki, azért itt nem 2 gennin ellen harcolnának akármilyen táposok... mind2 a koruk egyik legerősebb shinobija volt.
Naplózva


--->3D Modeller<---
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5707 Dátum: 12 jan 11, 19:01:58 »

Most ne kezdjünk vitatkozni arról, hogy hogy működik a gravitáció, meg a manipulálása. Maradjunk anyniban, hogy a rikodutól származó verzió biztos táposabb. De Oonoki ellen, révén nicsn anti-genjutsus villámpajzsa, és lassú is a másik három résztvevőhöz képest (mert az) elég ha Itachi egyszer ránéz, ha megáll BÁRMILYEN JUTSUT csinálni, és elnyomja az első kézpecsétet. Sőt, még az is elég, ha rámutat, és ha nagyon trükközni akar, kilöveti vele a raikagét.
A SUsanoo meg nyilván nem bírná akármeddig, de nem is kell. Egyszer felkenődik a pajzsra a rraikage, aztán amaterasu/banshou-tenin/chakraszívás-lélekkitépés/chakraszívás-genjutsu/totsuka... jogos, hogy a raikage egy találattal öl, de kérlek, az elelnfelei is, rádásul egyikükhöz sem nyerő ötlet közel menni.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5708 Dátum: 12 jan 11, 19:12:06 »

A Raikegét is le lehente kapcsolni a genjutusuval, nemhogy a Tsukoyamival. Szal ha a szemébe néznek, amit nagyon nehéz elkerüni, főleg találkozásnal, amikor még ezt sem tudod ki toppant be eléd. Am igazad van STM, Itachiék szó szerint válogathatnak, hogy nyírják ki őket, nemhogy veszítsenek xD
 És Zetsu annak alapján, hogy benne van mindennke a sűrűjében, szerintem elég jól informált lehet.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5709 Dátum: 12 jan 11, 19:38:56 »

melyik fejezetben volt róla szó, hogy a raikagéra nem hat a genjutsu? vagy egyáltalán volt ez említve azt leszámítva hogy kijelent, hogy rá nem hat a sharingan? mert ez így nem egyértelmű, hogy a genjutsura gondolt. jó lenne ezt tisztázni mert sokan erre alapozzák a raikage és oonoki győzelmét. de ha ez így is van akkor is megnézném, hogy mászik ki itachi tsukoyomijából..
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5710 Dátum: 12 jan 11, 19:42:49 »

ha elolvasod az előző hsz-em ott a válasz ^^ nem hat rá a genjutsu, csak Gery félreértette kissé xD szép is lenne. meg ha még lenneis ilyenje, akkor sem lenne elég a tsukoyami ellen, az biztos. és ha az ellen is hatna, ami széntén nonszensz, az sem számítana sokat, mert Itachiék válogathtnak a megölésük módjában, megtehetik, hogy ne érdekelja őket a tsukoyami nem létező hiánya.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5711 Dátum: 12 jan 11, 19:53:57 »

Jaj STM ne kezd már te is nem genninröl beszélünk hanem 1 Kage-ról... Az meg hogy ez táposabb meg az honnan veszed? Oonoki 1 meteort fogott meg vele, és még a 2ikat is tompította nem jelenteném ezt így ki. Az meg hogy a Raikage nem tud semmit Itachiról, vicc, Sasuke elleni harcnál elég jól ismerték, és még azt is megemlítették hogy Itachi gyengébben irányította az amaterasut.(Nekem se a Raikage se Oonoki nem "fav" karakter de az hogy mennyire lenézitek őket nem hagy nyugodni). Nézzük reálisan a dolgokat, ne pedig azzal jöjjünk hogy Itachi ilyen meg olyan meg Nagato is, arról volt szó h nem betegen, már lassan tényleg ott tartunk h őket nem lehet legyőzni mert MS meg Rinnengan. A gyorsaság meg igenis fontos dolog, Tobi vs Minato, nem nagy támadással győzött ott Minato söt a Raikage meg Bee ellen se S osztályú támadást használt csak simán gyorsabb volt mint ők... 1 sima kunaivel lenyomta volna őket akármilyen táposok simán gyorsasággal...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5712 Dátum: 12 jan 11, 20:12:02 »

Hát, őket kb. nem is lehet legyőzni ^^ Madara után ők a két legerősebbek, együtt még őt is lenyomnák. Te nézed le őket. Figyelj, most vegyük úgy, hogy ők ketten csak Madara-szintűek,nem erősebbek nála. Madar ellen perpill az 5 kage harcol, és egyenlő flként, tehát egy kage kb. madara erejének az 1/5-e, oké, 1/6-a, mert tsunade nem ér semmit, és a raikage meg onooki a legerősebb. ha itachiékat LENÉZZÜK, az ő erejük fejenkén 3/6, da a valóságban több. Szal ha madara ellen öt kage kell, akkor kettő hogy boldogulhatna egy vele azonos erejűvel szemben, akiik ráadásul külön vannek, ergó jobban védhetik egymást?  smirksweat
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5713 Dátum: 12 jan 11, 20:29:37 »

najó ne essünk át a ló túloldalára, az hogy "őket kb. nem is lehet legyőzni" csak egy kérdést vet fel: most miért nem élnek és csücsülnek ketten a világ trónján?Mosolyog  inkább ezt zárjuk le és legyen új harc, ez a mostani túl sok konfliktust szül.

Darui-Kankuro ?
(valamiért mindenáron Daruit akartam összemérni valakivel, először a Darui-Kakashi harc jutott az eszembe, de aztán bevillant, hogy ez talán kiegyenlítettebb lenne..)
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5714 Dátum: 12 jan 11, 20:36:57 »

Lássuk csak, miért halottak... hmm.. Itachi beteg volt, aztán jóformán öngyilkos lett, de még mielött meghalt lenyomta Sasuké és Orochimarut. Nem győzték le.
Nagatonál már más a helyzet, őt Naruto legyőzte, de nem "Nagatokén", hanem a hat Peinként, úgy, hogy mrá eleve lenyomta.. kit is? Ja nem kit, mit.. Konohát, és emiatt nem tudta ahsználnia  legerősebb képességeit, mígnem csak azok maradtak. De aztán végül ő is a kimerültségbe halt bele, többszáz ember felélesztése után.
Aztán feltámadtak, és Nagato lenyomta a kilencfarkú és a nyolcfarkú bijuu jinchuurikijeit. Majd le lett győzve, de Itachi által.
Ita-ita meg jelenleg él, és megy zúzni.
Valamint az egész kis felsorolás csak arra volt jó, hogy ne legyen túl rövid a hossz, mert a főmondanivaóm csak annyi, hoyg az "őketkb. nem lehet legyőzni " arra vonatozott, ha ketten együtt nyomják. És tényleg, együtt Madara szintje felett vannak, és angyon-nagyon kevés másik páros győzné le őket biztosan. Vagy akárcsak valószínűleg... vagy talán.  
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 20:37:36 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!