24 szep 24, 15:18:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198712 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5640 Dátum: 12 jan 06, 18:46:58 »

És még én nem tudok értelmezni... Kérlek olvasd el még egyszer az idézésedet tőlem...
Azt kérdeztem: Madara immunis a genjutsukra?. Egyből fel is tettem egy másik kérdést: Shisui koto amatsukami-ja semmit nem érne ellene?
Te itt láttad, hogy azt írom, hogy Itachi használná? Mert én nem... A te kedvedért felteszem másképp a kérdést: Shisui semmit se tudna kezdeni Madara ellen a legerősebb genjutsu-val?
Ugye mindjárt más a jelentése, csak előbb gondolkodni kéne, mint vádaskodni...
A másik: 1.,A harcnál nem lett kijelentve az, hogy Itachi-nál nincs ott Shisui szeme
2.,Ebből kifolyólag az se lett kijelentve, hogy éppenséggel most nem tudja használni
Ebből mi következik? *dobpergés* Igen, jól gondolod... Itachi-nál ott van és képes is használni. Ameddig a harc kiötlője (nem tudom ki dobta fel) nem változtatja meg a döntését, addig így kell lennie.
Ráadásul én a harcot Shisui szeme nélkül nézem, hogy Madara-ék ne kapjanak 0% kevesebbet.
Még egy fontos dolog: Amit eddig láttunk a karakterektől a mangába, azt mind képesek használni... Hacsak a harc kiötlője meg nem változtatja a feltételeket. Egyszerű példa, hogy megértsd: Madara-nak nincs Rinnegan-ja.
Ennyi erővel (mint korábban is írtam) Madara a chakrájának csak a 10%-át képes használni, mert a kage-k ellen elhasználta. Shisui szeme kb. ugyan ilyen dolog...

És a végére: a szavak kiforgatásával meg vitatkoznék... Kezelőorvos, gyógyszerész meg neked kéne... Nem veszed észre, hogy (ahogy Sabaku írta) mindenki rajtad röhög?
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 18:48:30 írta laci1005 » Naplózva

Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #5641 Dátum: 12 jan 06, 18:58:21 »

Ha már az akatsukinál tartunk lenne egy érdekes csatám.
Az akatsuki(régi a shippu kezdetén lévő tagok) vs. 2.tsuchikage 2. mizukage Minato 3. Raikage és a 3. Kazekage(természetesen sasori nem használhatja:D) a kagek mind ismerik egymás képességeit és az akatsukiban lévőkét is ha az életkoruk naggyából megegyezik(tehát a kage csapat ismeri Sasorit[nem csak] mert a 3. kazekage korában élt de már hidant nem ismerhetik mert egyik kage korában se élt, harcolt) illetve ez az akatsuki is ismeri a kagekat
 a legerősebb bűnözők a legerősebb kagek ellen kíváncsi leszek kinek mi a véleményetek. Én nem tudok dönteni de ha választanom kéne akkor se tudom Nyelvesít

Még annyit hozzáfűznék az előzőekhez hogy madarának 1%-ot adni akkor lehet ha deidara használja a C4-et  Nevet De lehet akkor is meghalna(az akatsuki tagok 90%-val együtt) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 19:01:50 írta Itara » Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
renato
Vendég
« Válasz #5642 Dátum: 12 jan 06, 19:00:43 »

Elnézést, hogy a mennyekbe emelted a Madara-Sandaime párost és mi azt hittük, hogy a pártjukat fogod. A dokit felkeresem, beajánlhatlak, ha gondolod Mosolyog
Ez olyan hülyeség, ami igaz is=ez az igazság. Shisui a legjobb genjutsut használta, amit az animében láthattál. Vagy szerinted ki jobb nála?
Mellékesen nem emelték ki, hogy kinél mi van kizárva... ergo minden használható, amiről tudunk, így Shisui szeme is.
Te dadogtál Totsuka kardjáról, aztán egyszer csak áttértél a sötétben látásra, mint mondtam nem tudtam 100%-osan értelmezni a barlangrajzaidat, ha mindenre visszakérdezek, akkor meg az első modi kivág innen/az első erre járó jelent, mert hszvadász szemétláda vagyok.
Azt, hogy a sötétben látás miatt nyerne nem én írtam, örülnék ha tagolnád picit a hozzászólásodat, mert gyűlölök olyan dolgok miatt hallgatni, amit nem is mondtam/tettem. Hidd el, ha adsz egy kis alakot a hozzászólásodnak, majd küldés előtt átolvasod, sokkal kevesebb panasz fog rá érkezni. Én kérem, hogy nézz gyökérnek és minden szót rágj inkább a számba, csak legyen már értelme a hosszabb hsz-eidnek, gondolom te sem unalmadban dobod össze, egy kis igényesség pedig nem árt.
Kakashi úgy jön ide, ahogy Sasuke is. Igazából gúnyolódásnak szántam azt a részét a hsz-nek, de elfelejtettem, hogy itt az ilyenek nem működnek :/
Szerinted minden speckó jutsu Sasuke Susano'o-ján?
Amúgy egy kérdés: ha Sasuke tulajdonába van jelenleg a Totsuka no Tsurugi és a Yatta no Kagami, akkor Itachi hogy volt képes a kardot használni? Elvégre ezek tárgyak, Orochimaru is ezeket kereste. A hét kardforgató sem a kardokkal éledt fel, Itachinak is ugyanúgy meg kellett volna keresnie a kardot, ha nincs a Susano'o-ján.

Egy kis off szöveg következik, mivel már kaptam panaszokat a stílusom miatt:
Anyukámék arra tanítottak, hogy azt a tiszteletet adjam meg másoknak, amit tőlük kapok. Amíg nem dobálózok "mert neki van Totsuka pajzsa, meg Yatta kardja, meg Amaterasuból Kirinje (ezek alaptalan példák voltak, a valósággal nincs és remélhetőleg nem is lesz kapcsolata), addig megengedhetőnek érzem a szurkálódós stílust. Nem is beszélve arról, hogy (ha jól rémlik) a blogon még egyszer Chakra írta, hogy jobb így intézni a dolgokat, mint a fél szöveget kicsillagozva és ezzel száz százalékosan egyet is értek.
Tudomásom van a dyslexia nevű képességzavarról, nem tudom, hogy szenved-e ebben valaki, akinek az irományait bírálom, de elég erősnek érzem, hogy szinte kötelezőnek érzik egyesek, hogy én megértsem a mondandójukat. Van, hogy én is eget verő baromságokat írok, elismerem, de van, aki folyamatosan ezt teszi.
Ennyi lett volna magánszámom, sajnálom, hogy elloptam az életetekből 3 percet az elolvasásával, viszont ezt tisztázni akartam.
Ui.: laci, Sabaku és Itara írtak, miközben a postomat hegesztettem, ha hasonlóságot vélnétek felfedezni köztük, az a véletlen műve.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 19:31:04 írta renato » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5643 Dátum: 12 jan 06, 19:29:51 »

Hát szerinte elég lesz ebből a Madara és a 3. vs akatsuki harcból, mert a végén mindenki össze fog veszni, mint a Kakashi vs Kisame harcban. Inkáb b feldobnék pár harcot, amiből nem lehet akkora vita:

Sasori vs 2. Mizukage
Chouji( a háborús erőivel) vs Shino
Sai vs Suigetsu
Deidara vs Tsunade
Onoki vs Orochimaru
Gaara vs Mei
Sakura vs Kankuro
Plusz még kíváncsi lennék arra, hogy ti hogyan képzelitek el azt a csatát, amelyben Sasori legyőzte a 3. kazekagét.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 19:50:48 írta Domynyk » Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #5644 Dátum: 12 jan 06, 20:10:49 »

Deidara vs Tsunade komoly? Deidara sima C1-gyel elintézi 140% Dei'

Sai vs Suigetsu ez szarintem tereptől függ. Ha van egy tó a közelben suigetsu legyőzi sait egy 70%-kal de ha nincs akkor talán egy 50-50% sai valamilyen módon lepecsételheti vagy valamilyen tintámadással megfoghatja

OOnoki vs Marcsi Én nagyon kőfalus vagyok és lehet elfogult vagyok de orochimarunak nem sok esélye van. OOnoki tud repülni így nagyon sok jutsuval a közelébe se tud menni ha marcsi a fejét egy kicsit is kinyújtja oonoki leporlasztja a helyéről és akkor nem fog kimászogatni onnan egykönnyen. Akkor tsuchikage barátunk képes tűz elemet használni ami üti a szelet tehet ebben is fölényben van. Tud gólemet is idézni a kígyók ellen tehát itt sincs hátrányban én ezt OOnokinak adom

Gaara vs Mei Nem tudom, szerintem gaara mert távolsági harcos és így nem kell mei közelébe mennie --> így nem savazza el csak a homokot. Illetve gaara a talajt is besüllyeszti nem beszélve arról hogy repül tehát gaara egy 60-sal győzne nálam.

Sasori a 3. kazekaget álmában megfojtotta Nevet Azt hogy a falu nem vette észre a csatát csak így lehet indokolni.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5645 Dátum: 12 jan 06, 21:23:26 »

renatoval vmi jó történhetett,vagy mi mert nem sokszor lehet így szót érteni vele.én nem vagyok diszleksziás,kösz a kérdést(kicsit magamra vettem ezt a kérdésed) eltaláltad,nem unalmamban írom a hsz.-eket.  én azt sem mondtam,hogy shisui genjutsujánál valamelyik is erősebb lenne,de mind1  smirksweat  újabb érdekes harc(aztán nem vitázni,mint az előző harcnál):9farkú palást naruto(kipihenve) vs sasuke(EMS) erre most nem tudok válaszolni,de írjatok pls és majd valahogy csak beindul a téma.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5646 Dátum: 12 jan 06, 21:29:20 »

ismételeten:
Kisame vs. Kakuzu
nekem ez az a harc, amire a roppant költői 'fingom sincs' szleng vonatkozik a véleményem szerint. Mindeketten nagyon erősek, oké, kakuzu 5 elem, de ha kisame elszívja a chakráját oda az 5 élet. viszonkakauzu lehet semlegesíteni tudja a víz-jutuit, ha bírja szusszal. egyenlőre 50-50t  mondok, de ez a további  kommentek függvényében még változhat.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #5647 Dátum: 12 jan 06, 21:47:43 »

renato-nak majd széthasad a feje, szóval semmi jó. Ismét félreértetted amit írtam, nem dyslexia-soztalak le, csak írtam, hogy tudom, hogy van ilyen dolog, hogy később ne jöjjön senki azzal, hogy akiket szidom, azoknak ez a baja és ezért elmehetek melegebb éghajlatokra.
Igazából ha megnézed folyamatosan te "kényszerítesz" erre a hangnemre, mivel valahogy mindig belém kötsz. Lásd:
Idézet
dris:még szerencsém,hogy ilyen normális emberekkel van dolgom.azt hittem,hogy agyba-szájba fognak bombázni,de szerencsére,hogy most nem írtak azok,akik ide szoktak.
Nem tagadhatod le, hogy itt én voltam az egyik "akik ide szoktak írni" emberke.
Azt még mindig nem értem mire ez a lenéző "csak a pártfogóimnak van igaza, a többiek gyökerek" stílusod, de te tudod.
Viszont most adok egy "esélyt", ha te se lépsz fel ellenem negatívan, én sem fogok hülyét csinálni belőled többé. Kiemelném, hogy CSAK A SAJÁT NEVEMBEN beszéltem most.

FMS Sasuke vs Naruto:
Azok alapján, amit mutatott a manga Naruto. FMS Sasukét hülyeség még harcba küldeni, csak tippelni lehet az erejére.

Sakura vs Kankuro:
Ha maga Sasori és Deidara is beleesett Kankuro csapdájába, Sakura is bekerülne. Ha időben ledöfködi őt Kankuro, akkor övé a győzelem, ha elbaltázza a lehetőséget, akkor Sakura széttöri az összes bábját. Kankuronak adom 60-40 arányban.

Kisame vs Kakuzu:
Szerintem ez a harc akkor eldől, mikor kiengedi Kakuzu a szíveket. 5v1 harcot Kakuzu ellen kevés karakter nyerhetne, pláne a szívek fürgesége miatt (jó, tudom, hogy mellkassal védte a Lariat Kisame, de olyan hihetetlen sebességre én nem emlékszek tőle). Ha Kakuzu-t magát megöli Kisame, akkor összeolvad a maradék szívekkel, viszont az halacska úr számára eléggé kellemetlen lenne, mivel van az a szél-tűz vegyítés, amit még ő sem lenne képes ellensúlyozni a vizével. Talán ha elkapja őket a nagy vízgenyójával, akkor nyerhet Kisame és erre elég nagy esély van. 60-40 Kakuzunak, mivel ő több területen nyerhetne, mint Kisame.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 22:05:11 írta renato » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5648 Dátum: 12 jan 06, 21:59:50 »

kisame vs kakuzu:kisame tud chakrát szívni,eddig oké,de láttuk,hogy kakuzu milyen szintű villám jutsut  képes használni. föld elemmel megszilárdítja a bőrét,de lehet,hogy még tud egyéb technikákat is. emellett hatalmas gondot jelentene kisaménak az,hogy az összes elemmel fel kell vennie a harcot emellett láttuk,hogy kakuzu jól kombinálja az elemeket,és minden irányból képes támadni a szíveivel. gyors is,és össze is tud állni egy szőrös izévé,aki mindegyik elemet képes használni,és  kombinált elemet is mutatott .60-40 kakuzunak sztem. öcsém,tök véletlen egybeesés,már leírtam ezt,de mielőtt elküldtem volna elolvastam a hsz.-ed renato,és 60-40-re adtad te is  Mosolyog  ok,akkor megegyeztünk. az utolsó hsz.-emm-el tiszteletemet fejeztem ki irántad(az ez előttiben). jófej vagy(ellentétben azzal,mint amit eddig gondoltam rólad)
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5649 Dátum: 12 jan 06, 22:02:52 »

Kisame vs. Kakuzu:

Nos, taijutsuban kakuzu felvette a versenyt kakashival, sőt le is körözte őt, vagyis kisaméval is tartani tudná a tempót. A vasbőrnek köszönhetően nem igazán ártanának kakuzunak a suiton támadások. Viszont renato, abban nem értek egyet veled hogy a tűz+szél csapásokat nem lenne kisame képes kivédeni. Baromi nagy víztömeget képes létrehozni, elvégre akkora chakratartalékja van mint egy bijuunak. A probléma ott kezdődik, amikor kisamét több irányból támadják kakuzu szívei.
Viszont kérdés kakuzu mit kezdene a vízburokkal... mondjuk szerintem valahogy megoldaná, 5 elemet profi szinten használ, mondjuk a villám elem bejöhet...
Én a harcot olyan 51-49-re mondom kakuzu javára.
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5650 Dátum: 12 jan 07, 09:30:01 »

Kedves Itara. Lehet hogy az én informáltságom a hibás, de mióta tud oonoki tűz elemet?  Ez mindenkinek szól, mert tényleg nem tudom. Mert ha a por elem vérvonal kiterjesztés, akkor úgy lenne logikus, hogy szél elem, meg föld elemből áll össze, mert ugyebár elfújja a szél a földet úgy lesz por  -.-"   .......nem? Ez elég érdekesen hangzik, de lehetséges(kb 1%). Am az elemzéseim:
Kisame vs Kakuzu
Szerintem kakuzu sokkalta erősebb, mert 5 szíve van, 5 elemet ismer, köztük a földet is, ami a vizet üti, meg a villám is üti(nah azu meg mindkettőt xd). Meg még szerintem gyorsabb is egy kicsivel kakuzu, és ő küzdött a shodaime hokagéval is, és túlélte! 70-30 Kakuzu.

FMS Sasuke vs Naruto(kyubi palást 9 farok)    Nah itt szeriontem sasuke nyerne, mert a susanoo megvédené valamennyire az egobajnokot  a kíubi kisebb támadásaitól, és vissza is tudna támadni vele, és ahaogyan ismerem, már az eléején azzal kezdene, nameg amaterasukkal. 60-40 sasu.

Oonoki vs Marcsi    Itt szerintem is oonoki nyernem, elvégre nem véletlenül tsuchikage(bocsi, ha rosszul írtam). Tehát tud biztosan föld elemet, és még valamilyet amelyekből a por elem összeáll. Marcsi nem tudom, hpgy milyen elemeket ismerhet. Egy jutsumegszállott állat. Oonoki nyerné 70-30-ra, mert a repülés nagy előny, és a kusanagi kardjával támadna fejkinyújtással, akkor por elem gekido nem toommi, és elporlasztaná, feltéve, hogya eltalálja. Összesen egyszerre talán 4-et vagy 5-öt tudhat, tehát hogyha 2.-ra eltalálja mlég marad néhány lövése, azokból meg a fgehérkígyót meg mtudja ölni, hogyha előjön, mert fej nélkül biztos előhozza azt az alakját. És akkor könnyű célpont l esz belőle a jinton jutsunak.

Gaara vs Mei terumi      itt legyen gaara bármien erős is, mei nyerni, mert gaarat még dei is megölte majdnem, mei meg legyőzte volna.   Gaara homoklyát nem hizem, hogy el tudná olvasztani, ne legalább megkeményítené(lávával leköpködi, aztán víz elem és a láva megszilárdul) . És ha jól csinálja ezeket a láva víz kiombikat, akkor egy falat is tudna maguk köré csinálni, amiben a forrás elemű savasködöt is bevethetné.     Nagyon off  A mizukage(5th) láva elemű jutsujának asszem lávacseppek vagy hogyan fordították    kézjelei  :  kutya, vadkan, tigris, ökör, egér, madár;

Sai vs Suigetsu     Itt su nyerne, mert víz elemet használ és a tinta elemnek az az egyetlen gyenge pontja mármint elemek közül. Nem tudna tintát használni ellene, mert minddel összeolvadna úgymoind, és nemn használna ellene. Max taijutsuval lehetne legyőzni, de akkor meg vízzé alakulna. És sait ismerve nem valami jó a tajjutsuja suihoz képest. Sui 70-30.

Dei' vs Tsunade   Itt szerintem csak azért nyerne dei, mert komolyan venné, és használná a c4-es garudát , mert megilyedne tsunától Nyelvesít .   Ha a levegőből támadna dei a tapiosóaknákat a föld alatt elrejtve, akkor 80-20 dei. Ha nem megy a levegőbe(AMIT KÉTLEK) AKKOR 80-20 TSUNÁNAK.

Sasori vs 2.mizukage    Itt következtettéssel a legjobb gondolkodni: A 2.l mizukagét a tsutsikage és a kaztekage együtt le tudták győznbi akkor egyedül sasorinak mi esélye van ellene?  80-20 sasori. Nah jó, elfogult vagyok kicsit a 2.-kal, legyen inkább 70-30.

Choji vs shino(mindegyikőjük a háborús erejükkel)     Itt shino bogarai shimán elintézik, vagy legalább lelassítják a hús tigris tankot, ennyi volt óriástest jutsut pedig nem hiszem hogy használna(az eglész testéne egyszerre) mert akkor shinon rovarjainak mégjobb nagyobb célpont lenne, és akkor rámásznak, meg satöbbi. 60-40 shino

sakura vs kankuro   szerintem ha mindegyik olyan erővel rendelkezik, mint a háborúban, akkor kankuro nyerne, mert mérgeket használ, és nem hiszem hogy fel tudna harc közben készülni a mérgek elélen, tehát mérgeket sortüzek közepette nem állna neki készítgetni. kankuro 60-40.

És kedves Domynyk!  Szertném közölnji veled, hogy amikor megidézte, elővette a 3. kazekage bábot sasori, akkor megemlítették, hogy orochimaru segíthetett neki abban, hogy legyőzze a 3.kazekagét.Bocsánat, nem akköor lett megemlítve, hanem utána valamikor, asszem már akkor le isgyőzték sasorit éls uráéna yamato mondhatta az ég és föld hídjánál.  tehát sasori vs 3.kazekage   a kazekage nyerne 60-40-re.


Most azzal fogtok jönni, hogy mert ahogyan azt fefe el is képzeli 1 perces meccsek alatt,,,,,,,, nem úgy van az, csak minden lépésüket nem szeretném elemezni derékszögű koordinátarendszervben, hofgy ekkor sasor bal lábával az A[5;9] pontra lépett. Nyelvesít   de lehet hogy sok helyen elfogult vagyok, bocsika és a helyesírási hibákért is.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5651 Dátum: 12 jan 07, 12:29:32 »

Új harc:

4. raikage-Kirabi vs. 3 sannin?
Szerintem ez elég érdekes csata lenne. ,,A" bármelyik sannin ellen minimum 40% eséllyel indul, kirabinak is van minimum 40% esélye bármelyik sannin ellen. A probléma tsunade lenne, aki tudná gyógyítani orochimarut és jirayát, és persze jól ki tudja kerülni a támadásokat. Viszont ha a páros tsunadét támadná bevédhetné marcsi és jiraya, és sajnos sem kirabi sem ,,A" nem valami észkombájn...
Én a harcot olyan 51-49-re mondom a 3 sanninak.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5652 Dátum: 12 jan 07, 12:46:33 »

Hát én úgy emlékszem, hogy Sasori egyedül intézte el: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/267/6 itt az áll, hogy Orochimaru megölte Gaara apját (a 4. kazekagét, tudjuk, hogy neki Kabuto és Kimimaro segített), Chiyo szerint Sasori segtett a 4. megölésében oronak, de sasori ezt megcáfolta. Utána Írja, hogy gaara ellen Deidara ment, de sasori ott volt, bár nem segített. És nincs róla szó, hogy Oro segített volna Sasorinak a 3. ellen.
( a hídon folytatott dumában nem volt szó a kazekagékről)

Az új csatához annyi, hogy én ezt 50-50 re adom, mert mindenki full erős benne, és nem igazán tudom, hogy mit kezdenének egymás ellen.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5653 Dátum: 12 jan 07, 13:06:10 »

fefe1200 : olvasd el még egyszer mit is jelent a vérvonal kiterjesztés. Két ember ismeri. Muu és Oonoki. Három elemből áll, melyet egyszerre használ az adott személy. Föld, szél és tűz, amelyből létrejön a por elem. A többi elemet is ismeri és tudja használni akár egyesével is.

4. raikage-Kirabi vs. 3 sannin

Szerintem simán lehozná a 3 sannin a mérközést. Ők simán, mindhárman Kage szintű shinobik. Rendkívül jól ismerik egymást, így a harci képességüket is ahhoz tudják állítani. Mindhárman rendelkeznek komoly idézési képességekkel amelyek már önmagukban is komoly erőt képviselnek és el is dönthetik a mérközést. Ráadásul Jirayra olyan idézésre is képes ami leginkább megfelel A legyőzéséhez. Röviden, válogathat a megidézendő békák közül és olyat idéz meg amelyik legjobban képes  segítséget nyújtani. Jirajra két elemet használt eddig. Tűz és föld. Orochimaru elemeit nem ismerjük, viszont nagyon nagy a túlélő képessége és elég jó genjutsuban is. Nem mellékesen rengeteg jutsut ismer, hiszen ez volt az álma. Nem csodálkoznék ha tudná használni a Kirint is hiszen ő tanította Sasukének. Másrészt van egy kardja amivel átvághatja A villámpajzsát. Tsunade chakrairányítása által is komoly ellenfele lehet A-nak hiszen szétrombolhatja általa a talajt a lába alatt és ha talál az ütése akkor valószínűleg A is komolyan megérzi azt. Kiképzett abból a szempontból is, hogy hogyan kell elkerülni a támadásokat és a sérüléseket is gyorsan gyógyíthatja. Az idézett lénye Katsu aki szintén képes gyógyítani a támadása pedig savas köpés. Nem mellesleg nehéz elpusztítani mivel képes szétválni rengeteg darabra. Itt kérdéses az, hogy Kirabi közben mit csinálna, de van egy olyan jó érzésem, hogy jól ellenne az idézett lényekkel egy ideig.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5654 Dátum: 12 jan 07, 13:46:49 »

Idézet
Másrészt van egy kardja amivel átvághatja A villámpajzsát.

Lehet, hogy átbírná vágni, de hogy vágja át a villámpajzsot amikor a majdnem olyan gyors mint minato? Sehogyan, simán kikerüli.

Idézet
Tsunade chakrairányítása által is komoly ellenfele lehet A-nak hiszen szétrombolhatja általa a talajt a lába alatt és ha talál az ütése akkor valószínűleg A is komolyan megérzi azt.

Tsunade A-hoz képest egy lassú csiga szóval nehezen találná el tsunade ütése. Szerintem Kirabi+4.Raikage elverné a 3sannin-t olyan 53-47-re azért mert A hihetetlenül gyors és nagy strapabíró. Ráadásul A ütése ha betalálna valakinek (Már pedig miért nem találna be hisz többek hozzá képest egy csigák) akkor hát finoman fogalmazva is sz.r helyzetbe lenne akinek betalál. Ja és ez még csak eddig a 4.raikage és közben kirabi meg be se szállt a harcba... Mosolyog Szóval szerintem a 4.raikegéék nyernének 53-47re.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!