24 szep 24, 13:27:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198641 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5610 Dátum: 12 jan 04, 20:01:24 »

Én a Madara és a 3. raikage elleni csatát nem tudom eldönteni. Egyrészről gondoljunk bele, hogy Nagato simán távol tudja tartani a raikagét, így az nem tud taijutsut használni. ha meg közel is kerülne, akkor vagy elszívná a chakrát a villámpajzsból vagy kiszedné a lelkét. Itachi genjutsuba ejtheti, és amíg kába, addig susanoot nyom és amaterasulval elkezdi sütögetni. vagy egyszerűen, Nagato magához húzza, lelassítja, és addig Itachi lepecsételi a Totsukával. Nézzük fordítva, a többi akatsuki tag foglalkozik a raikagével, és Itachi meg Nagato Madarával,  Bár Deidarának és Hidannak nem sok esélyt adok, hogy kibírná, hiszen deidara agyagját a villámmal semlegesíti, hidannak meg közel kell kerülnie, kell a kör, meg hát elég lassú is, szóval nem biztos. Kisame próbálkozhatna Samehadával elszívni, de túl gyors neki a raikage. Sasori vashomokra és mérge viszont jó párosítás. Konan nagyokat robbantana, és lehet hogy okozna vkinek sérülést, bár nem biztos, hogy az ellenfélnek Nevet. Én nem tok dönteni.

Új harc:
Sasori vs 2. Mizukage
Tanácstalan vagyok mert két kedvenc szereplőm, nem akarom, hogy bármelyik veszítsen Nevet
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5611 Dátum: 12 jan 04, 20:05:16 »

Először is: semmit sem ér hogy kisame lefarag a sandaime chakrájából mert 3 napig harcolt, vagyis mondhatni végtelen a chakrája... a másik az hogy kakuzu meg hidan jó ha 10 másodpercig letudják foglalni a kagét, az egyujjas pokolhozó kézzel darabokra vágna azt a két akatsukist sasorival együtt. Láthattuk hogy narutó ,,segédjeit" is másodpercek alatt bedarálta.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5612 Dátum: 12 jan 04, 20:08:48 »

Mert mért kéne rájönnie Itachinak a harmadik titkára? Átszúrja a Totsuka no Tsurugi-val, az meg megy a bánatba...
Tobit okosan belekalkuláljátok, viszont ő nem harcol most...
Mit szólnátok egy kicsit más felosztáshoz: Nagato és Itachi megy a Sandaime ellen, míg a többiek veszettül rohamozzák Madarát. Nagato egy érintéssel lekapná a villámpajzsot a Sandaime testéről (ha a palást is lejött...), Itachi pedig azon nyomban ledöfi a karddal, vagy még a harc elején Tsukoyomiba ejti. Nem láttuk, hogy milyen pro módon szabadul ki a genjutsukból a harmadik, de hogy Itachiét nem töri meg, az szent.
Madara 1v7-ben nem hiszem, hogy társa segítségére siet.
Valószínűleg elesne jó pár Akatsuki tag, de a győzelmük szerintem nagyon valószínű. Ha Madara inkább a kamikaze módot választaná, kihozhatna egy döntetlent a harcból. Akatsuki győzelme: 90% - Döntetlen: 10% - Akatsuki veresége: 0%.
fefe ne nagyon piszkáld gmant, mert ő mondja a frankót...
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5613 Dátum: 12 jan 04, 20:11:49 »

Nah ez megint ABSZURDUM   ugye csak viccelsz!    4 hokage 1. hokage 2 hokage 3 hokage vs oro, madara, 3. raikage és Muu    nah ez a madaráék javára kb 80-20 lenne, mert ha még muu és madara ellen lenne az 1. négy hokage ellen, akkor azt meg egy 60-40- re a kagék javára adnám.   Ez azért még annál is nagyobbb ******** mint hogy kisame vs madarát kisame nyerné, basszus, ne vegye senki magára, de ez elég érdekes, bocsi mindenkitől.     ..........    nem tudok mit mondani erre, bocsi.      első 6 hokage (hashirama;tobirama;hiruzen;minato;tsunade;danzou) vs madara(minden skilljével((fénykorából)) ) & orochimaru(persze mivel most nem tud mit megidézni, ezért edo nélkül) & 5.mizukage     szerintem kiegyenlített harc lenne,  Hokagék nyernének olyan 55-45 re, mert pecsét jutsukkal van esélyük madara ellen, és ha az megvan, akkor mizu jönne, aztán marcsi. persze nem olyan egyszerűen menne csak, hogy lazán beküldenek 1-2 pecsétjutsut és készen is van, mielőtt még ezzel jönnétek nekem, hogy én hogyan képzelnélm ilyen egyszerűen.  ennyi lenne részemről.    am nem piszkálni akarok senkit, bocsi mégegyszer
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 04, 20:14:26 írta fefe1200 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5614 Dátum: 12 jan 04, 20:16:34 »

renatonak igaza van, valószínűleg a gyengébbje kihullana. vagy igazából az akatsukiban nincs nagyon gyange, de van aki alkalmatlan erre a harcra : főleg Hidan és Zetsu.
Madara meteorját Itachi tükre visszaverné, szal ha a többike beállnak alá, akkor madara cseszheti, mert csak ő hal meg. És igen, a villámpajzs nem véd a tsukoyami ellen, és ha azzal kiüti, akkor már azt csinálnak vele amit akanak. oké, Itachiék egyébként is, tényleg nem kell rájönniük, bár kizártnak tartom, hogy az nem történne meg, ha csak nem ölik meg még a köszönés előtt (mint mikor lepecsételet orcsit xD). És Konant nem kéne lebecsülni, mert ha elkapja Madarát a robbanós cetlijeivel, akkor neki meszeltek, mert neki nics 5 perce azon filózni h mi lesz, ha testet ölt. hogy értehetőbb legyek, nem nagyon lesz ideje izanagizni.

szerk: és Kakuzu is hitetetlen erős, 5 elem, 5 élet (--> mint valami számítógépes játékban xD) szal ő, ha szétválik plusz 4-5 ember, és ha ennyi irányból támad, akkor pár percig akaár egyedül is lefoglalá madarát, de még ott ven rajta kívül kb. még 5 aks-s. szal ha úgy vesszük, akkor ez 15 a 2 elen, és a kettőből egy nem nagyon számít a másik mellett.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 04, 20:23:19 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #5615 Dátum: 12 jan 04, 20:28:52 »

Fefe: A 2. és oro is tud edozni. A 2. tér-idő jutsu birtokosa. A 4. a leggyorsabb, és bármit bárhova teleportál, ha a pecsét rajta van. a 3. ismeri a shimigamit, ismer egy nagy csomó jutsut. Ott van még az 1. Fa elem, biju irányítás, jó képességek. Ha orot elintézik, akkor annyi edos zombit lehet megidézni a 2. által, amennyit csak akar ( persze ha van DNS-e).
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5616 Dátum: 12 jan 04, 20:30:39 »

fefe a jó isten áldjon meg, ennyire böszme egy valami még te sem lehetsz! A Madara vs Kisame csak egy gúnyharc volt, mert annyira felerősítették a fajtársaid Kisamét! Kérdezz inkább, de ne beszélj így más "böszmeségeiről" (főleg te, aki naponta "47" gyökerebbnél gyökerebb hsz-t gyártasz...).
Próbálom értelmezni a hozzászólásod, de nem megy teljesen... a legértelmesebb mondat a "..........    nem tudok mit mondani erre, bocsi. " volt. A többit talán Árpád apánk értené meg, vagy talán még ő sem.
Egy kis kötekedés, mert most ehhez van kedvem: hatodik Hokage nem volt. Azaz majdnem lett, de az sem Danzou, hanem Kakashi volt. Danzou csak jelöltként volt jelen Konoha életében, a beiktatás még nem történt meg.
Igazából nem értem, hogy mi értelme van 6 magas szintű, különleges erővel rendelkező Shinobit 3 ellen küldeni. Olyan elképesztő verést rendeznének a Hokagék, hogy az elképesztő. Hashirama és Tobirama elegek lennének (megfelelő gyógyítás mellett) Madara ellen. Minato még a Tsunadétól kapott gyógyítás nélkül is szétcsapkodná Orochimarut a legközelebbi ház oldalán. Danzou pedig (bár gyógyítás mellett) legyőzné a Godaime Mizukagét. A harmadikat pedig kifelejtettem, észre se vettem volna, ha nem olvasom el hiroto hsz-ét. Ennyire egyértelmű a harc. Itt is öngyilkos jutsuval hozhatna Madara a házhoz egy döntetlent.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 04, 20:33:07 írta renato » Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5617 Dátum: 12 jan 04, 20:41:43 »

Bocs Renato, néha rámjön az 1 óra  még véletlenül sem 5 perc, nálam olyan nincsen. Sokszor csak írok, nem gondolkodok, de danzout tekintette a falu többsége hokagénak(legalábbis őt hívták így) de igazad van csak azért, hogy a szomszédos nemzetek ne támadják meg, mert fent állt ennek az esélye, és csak jelölt volt, de nagyon úgy tűnt hogy ő lesz a rokudaime hokage.  elnézést, de akkor vegyük semmisnek az előző 6kage vs madaráék -os részt, ne vegye senki elemezendő harcnak. 
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5618 Dátum: 12 jan 04, 22:36:28 »

az akatsuki tagok nyernek,az szinte 100%-os,de egyetértek renatoval,meg sabakuval. új harc:sasuke(EMS) vs madara(Edo) Lássuk csak. Sasuke a chidori miatt kb. olyan gyors,mint kakashi(szal eléggé gyors).közelharcban már bizonyította,hogy madara ellen lazán megállja a helyét.szerintem úgy megy ez a szembeolvadásos dolog,hogy a két ms felerősíti egymást alapból,aztán pedig még az erősségük,és képességeik is egybeforrnak,így estlegesen újak is lesznek,emellett nem terheli a szervezetet,és nem vérzik a szem. szerintem itachi és sasuke ms-e jóval ütősebb,mint a madara tesóké. (semmi jelet nem mutatott rá madara,hogy tsukuyomit,vagy amaterasut használna,egyik lélekfegyvert sem képes használni,és a teljes susanoot sem hiszem)most sasuke biztosan tudja használni a két lélek fegyvert(totsuka kard,yata tükör)méghozzá jobban,mint itachi,lehetséges,hogy a 3.-at is. ott van a tsukuyomi,amit valszeg jobban használ,mint itachi,ott az amaterasu,amit olyan erősen használ sasuke,hogy egy barlangot szétrombolt vele.(láthattuk,hogy nem csak szétégett a barlang,mert össze-vissza volt zúzva az egész,és amikor zetsut eltalálta vele,rendesen nekicsapta őt a falnak,és eltörtek mögötte a sziklák)a kifejlett susanoo-t nem tudná semmivel megsebezni madara,max. a meteorral,de arra ott a yata tükör,és ha a susanooja itachinak(aki most még csak nem is mérhető sasukéjéhez) levédte a kirint,ami min. meteorit nagyságú lyukat vájt a földbe(ergo tudna zúzni meteort),akkor sasukéjé is kibírja simán. a totsuka karddal simán átszúrja és nyekk. a faelemet felégeti(esetleg madarát is),a rinnegan shinra tensei-e nem hiszem,hogy annyira hat a susanoora,főleg,hogy a yata tükröt szószerint nem lehet áttörni. max a chibaku tensei jelenthet gondot,de valszeg azt is megoldja sasuke. neki adom a harcot(sasukénak)
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #5619 Dátum: 12 jan 04, 22:59:58 »

Na a témának megfelelően szerintetek ki nyerne:
 Muu vs Senju Hashirama  ?
3.Raikage vs  Senju Hashirama  ?
Minato vs   Senju Hashirama ?
Itachi vs Kabuchimaru? [remélem Itachi nyer (YN) ]
Tobi vs Edo Madara?
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5620 Dátum: 12 jan 04, 23:14:56 »

hát ez azért nem gyengén elfogult leírás volt..Mosolyog új szemek ide vagy oda, azért így látatlanba ne helyezzük az eddig élt legnagyobb uchiha elé sasuket.
miért állítod ilyen biztosra, hogy sasuke rendelkezik totsuka kardjával és a yata tükörrel, én nem hinném, hogy ezeket megörökölte.
eddig a tsukoyomit közel se tudta úgy használni mint itachi, erről se hiszem, hogy hirtelen túlszárnyalja benne, igazából el se tudom képzelni, hogy itachinál hogy lehetne jobban használni ezt a technikát.
sasuke eddig csak az amaterasu irányításában volt jobb a bátyjánál, ebben lehetséges, hogy még többet erősödött.
madara-ra kitérve meg annyit, hogy tudtommal a susanoo-hoz kell az amaterasu és a tsukoyomi is, tehát minden bizonnyal ő is tudja használni ezeket a technikákat, ha a susanoo-ra képes.

egyébként érdekes harc lenne, szívesen megnézném, de biztosra veszem, hogy sasuke még nincs madara szinten. (lehet nem is lesz)

na mindegy, ez az én véleményem , de biztos sok mindent lehet cáfolni ezen is
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5621 Dátum: 12 jan 05, 13:28:32 »

sztm a madara-sasuke felálás kissé nevetséges xD szöcske danzout alig győzte le, nemhogy madarát xD ezért ki se elemzem, csak a pixelt pazarolnám, elég anniy hogy: ESÉLYTELEN.
de van egy harc, ami már rég érdekel:
Kisame vs. Kakuzu
nekem ez az a harc, amire a roppant költői 'fingom sincs' szleng vonatkozik a véleményem szerint. Mindeketten nagyon erősek, oké, kakuzu 5 elem, de ha kisame elszívja a chakráját oda az 5 élet. viszonkakauzu lehet semlegesíteni tudja a víz-jutuit, ha bírja szusszal. egyenlőre 50-50t  mondok, de ez a további  kommentek függvényében még változhat.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5622 Dátum: 12 jan 05, 16:36:28 »

Idézet
sztm a madara-sasuke felálás kissé nevetséges xD szöcske danzout alig győzte le, nemhogy madarát xD ezért ki se elemzem, csak a pixelt pazarolnám, elég anniy hogy: ESÉLYTELEN.

MS sasuket badarság lenne összehasonlítani FMS Sasukehoz, szóval fölösleges volt szerintem danzout felhozni és úgy beállítani mintha sasuke ugyan olyan erős lenne mint volt ms-el. (Akkor se volt gyenge, de fms-el biztos, hogy sokkal erősebb lett) de attól még énse tartom jelenlegi Madara szintjén, de viszont FMS-es Madarát lehet elverné abból kiindulva, hogy itachi+sasuke ms egybeolvad és milyen erősek voltak ms-el.


Akatsuki vs Madara+3.Raikage harchoz meg annyit fűznék hozzá, hogy szerintem akatsuki nyerne olyan 55-45re és hogy miért? Madara ha úgy kezdené a harcot, hogy ledobja a meteort akkor pár akatsuki lehet meghalna és itachi susanooja nem hinném, hogy úgy kibirná ezt védeni, hogy minden akatsukist belehuz a susanoojába és csak várja ott a meteort az meg nem ejt rajta semmi karcolást. szerintem még itachi susanooja se bírná kivédeni a meteort szóval ezt szerintem kilehetne löni. Szóval meteor miatt kb. meghalna pár akatsuki, hidan meg össze vissza lenne darabokba. Szóval 9akatsukiból marad szerintem 6 és ez a hat a legerősebbek lennének. Itachi+Nagato lefoglalná Madarát (bár fogalmam sincs, hogy itachi meg nagato hogyan élte túl a meteort, de mivel eléggé okosak meg erősek kitalálnának valamit) Maradék 4akatsuki meg 3.raikaget foglalná el, de mivel írtó sok chakrája van meg nagy az ellenáló képessége így 3akatsukist szerintem elverne (azért nem írok 4et mert mégis csak akatsukisok és 4vs1) szóval 3akatsuki meghalna a negyedik túlélné és menne segíteni itachi+nagatonak madara ellen, itt igazából a harmadik akatsukis nem hinném, hogy sokat dobna mert azért mégis csak madara ellen menne és már 3.raikage ellen tuti félholtra fáradt szóval madara elintézné ezt az akatsukist. Maradék kettő itachi+nagato vs madara, de mivel madaranak kis chakrába került elverni a félholt harmadik akatsukist meg meteorba is került némi chakrája így nem egy csúcsformába lévő madara harcol itachi+nagato ellen, de mivel itachi+nagato is vesztett némi chakrát azzal, hogy valahogyan kikerültek a meteor elől vagy túlélték így ők se 100%osak. Itt meg szerintem itachi+nagato nagy nehezen, de elverné a madarát és nem nagy különbséggel szóval azt tudom elképzelni, hogy egyikük közülük meghal a harc után a másik meg kifekszik a harc után,de ha mégse fekszik ki akkor úgy távozik majd mint sima narutoba amikor sasuke vs naruto van és sasuke elhagyja a falut. Szóval szerintem 55-45re az akatsuki nyerne a csatában.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 05, 16:47:40 írta Mach5 » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5623 Dátum: 12 jan 05, 17:57:19 »

Sokan itt dobálóznak a meteorral... Ha Madara megidézi akkor abba ő is belehal... És nagy eséllyel a 3. raikage is. Viszont ha Madara képes kivédeni a meteort akkor az Akatsuki is.
Nagato képességeiről is elfeledkeztek... 2mp alatt szétkapott egy tökéletes jinchuurikit és egy 4. raikage-nál (tehát a 3.-nál is) gyorsabb, mindent tudok Pein/Nagato képességeiről Naruto-t is. Egy érintéssel lekapta Bee-ről a palástot, a villámpajzzsal ugyan ezt tenné. Arra is fogadni mernék, hogy Nagato jobban használja a Rinnegant, mint Madara.
A 3. raikage mutatott egy olyan jelenetet, hogy kitud törni bármilyen genjutsu-ból? Szerintem nem, tehát amilyen "hülye" Itachi 3mp alatt kifektetné.
Na meg mindenki azzal dobálózik, hogy a 3. raikage kiállt 10k ember ellen 3nap 3éjjel. Nagato-nak egy nagyobb Shinra Tensei lenne... Mivel jobban és erősebben használja a képességeit, mint a Pein-ek. Vagy ha ez nem lenne elég akkor ott a Chibaku Tensei, idézései...
Itachi és Nagato fél perc alatt elintézi a 3.-at, addig a többiek egyszerre támadják Madarát. Miután a 3. kifeküdt Madara gyerekjáték lenne. Itachi-nak elég pár másodpercre genjutsu-ba ejtenie és valaki egy jól időzített támadással már ki is ütné.
Ez a harc bőven az Akatsukisoké, Madara és a 3. max egy döntetlent tudna kihozni (ha Madara meteorozik és senki nem képes kivédeni).

Sasuke vs Madara meg egy vicc... Semmi bizonyíték arra, hogy Sasuke megkapta Itachi tehetségét (genjutsu "érzékét"). Az, hogy az Amaterasu-val jól bánik azt eddig is láttuk. Viszont 10mp alatt nem fogja a genjutsu-t Itachi szinten nyomatni. Sőt az se biztos, hogy erősebb lett a genjutsu-ja. Meg a másik, hogy Madara-nak kicsit több harci tapasztalata van... Többet használhatta a szemeit.

Ja majdnem elfelejtettem a Madara vs Akatsuki-nál... Ott van Kisame is... Na meg a Samehada. Nem lenne 2mp-nél hosszabb a harc, mert elszívja Madara és a 3. raikage chakráját is "1000m-es körzetbe", mint a Kakashi vs Kisame harcnál. Ugye genjutsu se hat ár és a ninjutsu se. Gyorsabb Naruto-nál és taijutsu-ba veri Bozontos Szemöldök-sensei-t. Kétszer több a chakrája, mint a Jubi-nak és ha belekerülsz a buborékba (amit még mindig nem tudom, hogy mi mert nem néztem utána...) nem tudsz kijönni és megfulladsz.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5624 Dátum: 12 jan 05, 18:05:36 »

Idézet
Sokan itt dobálóznak a meteorral... Ha Madara megidézi akkor abba ő is belehal... És nagy eséllyel a 3. raikage is. Viszont ha Madara képes kivédeni a meteort akkor az Akatsuki is.

Madara említette, hogy rég látta már ezt a látványt ami szerintem egyenlő azzal, hogy túl élte egyszer már a meteort. Nyilván valahogy bírja irányítani vagy valami jutsuja van erre, hogy őt ne találja el vagy valami. Akatsukinak attól még nem lesz új képessége max. ha mondaná az akatsuki, hogy rég élvezték már ezt a látványt, de mivel nem mondta semelyik így azzal kell dolgoznunk amink van.

Idézet
Nagato képességeiről is elfeledkeztek...

Én nem feledkezek el ezekről épp azért mondom, hogy itachi+nagato ketten elvernék nagyon nehezen madarát. Mivel ismerem mind itachi mind nagato képességét és tudom milyen erősek külön külön is.

Idézet
Miután a 3. kifeküdt Madara gyerekjáték lenne. Itachi-nak elég pár másodpercre genjutsu-ba ejtenie és valaki egy jól időzített támadással már ki is ütné.

Igen, a legnagyobb uchihát itachi pár másodperc alatt elintézi:) Biztos gyerekjáték lenne madara hisz csak kis konohamaru ő.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!