24 szep 24, 03:17:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198273 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5460 Dátum: 11 dec 17, 15:12:24 »

El ne ájuljatok a Samehada képességétől. Ha így folytatjátok akkor Kisamet isteni szintre emelitek. Most már azon csodálkozok a reakciótokból,hogy miért nem ő vezette az Akatsukit.

Nem értem most mi a bajod. Csak mindenki felsorolta az érveit, hogy miért tartja esélyesebbnek Kisamet. És volt köztük olyan, ami nem állta meg a helyét? Hazudott valaki? Szerintem nem...

Ja vki, írta, hogy a vízburok szívja el a chakrát. Szerintem nem. Azt Kisame arra mondta, hogy mivel egyesült samehadával, így ő is érzi a chakrát a vízen belül, és ha Kisame hozzáér vkihez, akkor el tudja szívni tőle a chakrát.
Szóval Kakashitól is simán tudna chakrát szívni, mert ő gyorsabb a vízben mint kakashi.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 15:15:51 írta Domynyk » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5461 Dátum: 11 dec 17, 15:15:08 »

Úgy szeretem ezeket a tipikus fefe-IndianA-Itara-Akatsukis hsz-eket, akik a saját döntésükkel le akarják zárni az egész vitát.. nálatok az igazság, vagy mi a fene? Más nem szólhat hozzá, csak ti? Itt küzdök veletek egész délelőtt egyedül (mert többen vagytok ugye), de délután már vannak emberek akik osztják a véleményemet. Most akkor azért csituljak el, mert ti többen szajkózzátok ugyanazt?

Már az vicc volt, hogy "lámpás" (ha valaki elmagyarázná miért pont lámpás, azt megköszönném) forma Naruto ellen egyesek 80(!!!)%-ot adnának Deidara-nak. Ez úgy böszmeség, ahogy van, Naruto támadott már repülő ellenfélre (lásd: Muu), valamint dobálja a Rasenshurikeneket. Hogy tudtok 0,00000000000000000000000000001%-nál többet adni Deidara-nak? Szerintem én vagyok a világ 2. legnagyobb anti-Naruto fanja, de ez nevetséges harc lenne.

Domynyk csak a te kedvedért még egyszer és utoljára megemlítem, hogy utána kéne nézni, Bee harcát mostanság mennyire segítette a Samehada. Ha ezt megtetted láthatod, hogy ő marhára nem reagál a chakrára, így ha egy klónnal átverik a használót, a Samehada nem szól, hogy "tesó, mögötted van a koma valami veszettül cikázó cuccal a kezén!".
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5462 Dátum: 11 dec 17, 15:54:45 »

Azzal jönnek néhányan hogy Kisame ellen müködne a genjutsu. Igen müködne, és Kakashi mijen gdnjutsukat tud. Renato, te nem tudsz leállni a Kakashi klónjaival. Samehada elszívja a csagrát és a ninjutsu csakrán alapszik= nem müködnek ellene a ninjutsuk. Tudjátok ez szimpla logika, egy kis agyhasználat és nektek is menni fog. És ha most erröl azt gondoljátok hogy isteni erö akkor ott az egyik pein aki ugyan ezt csinálja.  Kakashi MS je. Igazatok van, az MS igen megnöveli Kakashi eséjeit, de egy kisame szintü ellenfél elleni harcban nem lenne könnyü célozni vele, jó ha egy kart ledud szedni vele, nem hogy egy fejet. Arrol nem is beszélve hogy Kakashi 2 használat után fullra kidöl. Kakashi föld eleme- tudtommal eddik egy föld falat csinált eddig, olyan szintü használattal sokra nem megy vele. Kakashi víz eleme: azzal is jöttök hogy Kakashi víz eleme semlegesítené Kisaméjét. Ezzel csak annyi a baj hogy míg Kakashi 20% osan használja a víz elemet addig Kisame 100% osan úgyhogy az is kilöve. Ennyit a kakashi vs Kisaméröl.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
renato
Vendég
« Válasz #5463 Dátum: 11 dec 17, 16:15:36 »

Igaz, a Samehada mindent elszív egy kis érintés után. Így járt "Zetsusame" is, mikor belerúgott a Samehada-ba. Viszont még mindig nem értem, hogy ha abba az átok buborékba bekerül a klón, Kakashi feloldja a jutsut, villámmá változik a klón, és megb*ssza Kisamét, az neki miért nem fáj? A Sharingan miért nem tudja lekövetni Kisame mozgását a buborékon kívül?
És dobnék egy új harcot: Uchiha Madara (jelenlegi erő, Edo Tensei nélkül) vs Kisame
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5464 Dátum: 11 dec 17, 16:23:47 »

Madara vs Kisame: EPIC Kisame WIN
Genjutsu kilőve, mert a Samehada kiszedi belőle, Susanoo kilőve, mert a Samehada egy suhintással szétkapja. Amaterasu kilőve, mert ezt is elnyeli a Samehada. Tűz elem ellen ott a víz, tehát itt is fölényben van Kisame. 3x gyorsabb Madaránál, a sharingan nem képes követni a mozgását és taijutsu-ban is verhetetlen.

Kakashi két gyökér ANBU ellen használt genjutsu-t. Ez pont elég időt nyerne neki, hogy Raikiri-vel megölje...
Akatsukis mutatnál egy manga oldalt, ahol a jutsu-ból eszi a chakrát a Samehada?
Kakashi tényleg nem tudja követ Kisame mozgását (ahogy fentebb Madara se), mert a rakéta amit leszedett Kamui-val lassabb volt Kisame-nál.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5465 Dátum: 11 dec 17, 16:33:27 »

Akatsukis nem értem miért gondolsz ilyeneket rólam. Én egy komoly ember vagyok komoly kérdésekkel...
Így igaz, Kisame 17x volt gyorsabb annál az átok rakétánál, mellesleg a Samehada egyik képessége, hogy az ellenfele chakráját 1000 méter sugarú körben elszívja.
De Akatsukis nem értem, hogy miért erőlködsz, mikor ketten érvelünk itt neked, és csak te tartod esélyesnek itt Kisame-t  Hümm-hümm
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5466 Dátum: 11 dec 17, 16:40:15 »

Idézet
De Akatsukis nem értem, hogy miért erőlködsz, mikor ketten érvelünk itt neked, és csak te tartod esélyesnek itt Kisame-t  Hümm-hümm

Előbb láthattad, hogy minimum 5ember érvelt kakashi vs kisame harcnál kisame mellett, szóval nem értem most ezt a hülyeséget minek írod le, azóta lehet, hogy akatsukis egyedül érvel már mellette hisz a többiek már rájöttek, hogy hiába írnak kisame mellett valamit kakashi ellen amikor olyan makacs vagy, hogy akár hetekig is itt menne a vita ennél a harcnál. Ők meg hagyták azt a lehetőséget, hogy azt hidd, hogy kakashi nyerne, szerintem itt ennyi történt. Én még mindig Kisamet tartom győztesnek kakashival szembe és fölösleges felhoznod madarát és összehasonlítani kakashival mert kakashi meg madara között ég és föld a különbség. Na, de én most kiszállok ebből a kisames témából (ez nem azt jelenti, hogy akatsukis most egyedül érvvel kisame mellett, ez azt jelenti, hogy sok ember már érvelt kisame mellett köztük én is, de meguntam már ezt a témát így nem szólok közbe már)
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5467 Dátum: 11 dec 17, 16:45:13 »

Akkor ezek szerint Kakashi is verhetetlen mert akárkit lefejez az MSel. Az egyik Peinnek is csakraelszívó képessége van és úgy eltünteti a ninjutsukat mintha sohasem lettek voln, ezért feltételezem hogy Samehada csakraelszívó képessége is meg tudná tenni ugyan ezt És lacika te honnan veszed hogy a Susano csakra alapu? Honnan veszed hogy az amaterasu csakra alapu? Akkor a csakraelszívos Pein is valami mindenható isten a szemetekben? Mind1 én is unom már ha van uj harc mondjátok, ha megint be akartok nyögni valamit a Ka vs Ki meccsöl, csak tarcsátok meg magatoknak. De ha halálos kényszert éreztek, írjátok le, de ne várjátok hogy majd válaszolok.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 16:49:29 írta Akatsukis » Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
renato
Vendég
« Válasz #5468 Dátum: 11 dec 17, 17:00:40 »

Mach ez is az értelmi szintedet mutatja. Furcsa mód, ha Lacit megkérdezném, hogy szerinte miért írtam, tudná a választ.
Csak akkor lehetek makacs, ha van egy másik, ugyan olyan szinten makacs ember, akivel tudok makacskodni. Nem értem, ha már 3-an mondjuk, hogy Kakashi nyerne, ti meg 3-an, hogy Kisame, akkor miért a ti szavatok a döntő?

Tudod mi a vicc Akatsukis? Hogy eddigi érvelésem alatt FEL SE HOZTAM A KAMUIT.
Mert szerinted taijutsu alapú a Susano'o és az Amaterasu?
Jó, hogy unjátok, hisz nem vétózzátok meg azt, amit írok, csak írtok valami totál más dumát. Így nem lehet vitatkozni.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5469 Dátum: 11 dec 17, 17:02:34 »

A mi szemünkben??? o.O  Ki emlegeti itt, hogy a Samehada képes "1000 méter" sugarú körben mindenből és mindenkiből elszívni a chakrát?
Előtted Mach5 említi, hogy Kakashi és Madara teljesen más szint, akkor miért kell a legerősebb szemtechnikát és egy nyamvadt kardot egy szintre rakni? Ameddig a chakraelszívós Pein maga előtt létrehoz egy mezőt, amihez ha hozzá ér a jutsu azonnal semlegesíti (elszívja), addig a Samehada érintéssel zabálja a chakrát... Ugye, hogy teljesen más a két technika? Ráadásul hány jutsu-ból szívta el a chakrát?
Kisame miért is kapott ki Gai-tól? Miért nem szívta el a chakráját? Gai-nak is van, ugyanis képes megidézni a teknőst. Ha meg közel ment hozzá Gai, miért nem kapta el a buborékkal (ami fogalmam sincs, hogy mi mert nem láttam ezt a manga részt...) amit annyira dicsértek? Hogyan is tudott hozzá érni Gai amikor gyorsabb nála Kisame?
Sok a kérdés, de kevés a válasz...
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5470 Dátum: 11 dec 17, 17:05:51 »

Hagyjuk már a kakashi vs. kisamét, legyen egy új harc:
Kakuzu&deidara vs. 2. mizukage:

Szerintem a 2. mizukage nyerne. A vicces fiú kakuzut elintézné szerintem deidarával együtt. Viszont kakuzu tapasztalatának köszönhetően hamar rájönnének a jutus működésére, és deidara robbantásai lehetséges hogy felfednék a mizukage kilétét. De ne feledjük a vicces fiút, ami mind2-jükkel végezhet, és a kage suiton támadásai sem lebecsülendők, hiszen muu-val is felvette a versenyt valahogy. Vélemények?
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5471 Dátum: 11 dec 17, 17:14:20 »

Kakuzu és  Dei nyerne. Egy Akatsukis is bika(pl itt vagyok én), de kettö már.... Réadásul dei föld tipusu és Kakuzu is, ami veri a vizet, a robbanos krón Kakuzu ellen nem sokat érne a köböre miatt, és Dei müvészetéhez képest meg semmi az, a genjutsuval mondjuk meggyülne a bajuk de onnanrol levernék.
 Itt egy trükkös: mostani kagék, a hokega kivételével és az edotenseiesek, nem halhatatlanul. Ha akarjátok vehetitek öket külön.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 17:17:27 írta Akatsukis » Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5472 Dátum: 11 dec 17, 19:39:54 »

Ne írjatok másodpercenként harcokat, ez a harc szerintem nem olyan egyértelmű. A 2. mizukage muu-val felvette a versenyt, aki azért marha bika volt, ráadásul láthatatlanná is tudott válni. A vicces fiú szerintem bejönne kakuzu ellen-bár nem biztos valóban- deidara lenne a legproblémásabb, a robbántásai miatt, és az miatt hogy alapvetően távolsági harcos, de a mizukage suiton támadásai bejöhetnek.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5473 Dátum: 11 dec 17, 21:15:31 »

hát genjutsuban nem nagyon tudná megszilárdítani a bőrét. én a 2.mizukagénak adnám a győzelmet,mert dei-nél sokkal gyorsabb az a klónja, és a robbanást sem nagyon tudná megakadályozni. az a robbanás meg elég erős,majdnem,vgy teljesen olyan erős,mint dei c2-esei(és sokkal gyorsabb). kakuzu-t meg simán genjutsuban lehet ejteni,ettől fogva egy kunai-al is le lehet nyesni a fejét. vagy lelassítani az olajjal,arra elég annyi,hogy ráteszi az olajat,és átitatódik az a szőrzete,azután olyan lassú lesz,hogy simán elintézi egy másik víztechnikával,de a genjutsuból alap,hogy nem szabadul meg. a c4-est meg nem lenne ideje kivitelezni dei-nek. 60-40-re adnám ezt a 2.mizukagénak. azzal meg nem lehet érvelni,hogy az akatsuki tagok milyen bikák.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5474 Dátum: 11 dec 17, 21:33:08 »

Amennyiben viszont azt nézed, hogy harcolt az 1 hokage ellen és nem halt meg..... Plusz még megkapta segítségül Deidarát, akkor nem is olyan egyszerű ez ha azt nézzük, hogy ő távolsági harcos és képes nagy területű támadások végrehajtani. Másrészt azért láthattuk Kakuzu szívharcosait iszonyú sebességgel mozogni Kakashi ellen sőt összehangolni a támadásaikat. Még azt is ide lehet sorolni, hogy Kakuzu nagyon okos és megfontolt szereplő.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!