24 szep 23, 23:12:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198061 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5430 Dátum: 11 dec 16, 14:10:55 »

Idézet
a jinchuu-k magukban kitesznek egy kagét,ott a bijuu erejük,és a teljes bijuu alakjuk(sztem egy bijuu[mostani] majdnem vgy teljesen le verné a jelenlegi 5kagét).és az öt kage ellen alig tudott vmit csinálni madara is.

jinchurikik, hogy tennének már ki magukba egy kaget? Ha kitenének akkor hidan nembírta volna egyedül elverni a jinchurikit, se kisame egyedül, se deidara, stb. tuti nem tesznek ki jinchurikk 1kaget még így felturbózva se. Raikage,Gaara,Onoki kb. elverné mind a hat jinchurikit szerintem és az mégse hat kage (ha 1jinchuriki 1kaget ér akkor nyilván hat jinchuriki hatot fog érni) Meg mi az, hogy alig tudott valamit csinálni madara az öt kage ellen? Te vagy kishimoto, hogy tudod már a harc menetelét? Mert csak az elejét láttuk a harcnak azt még nem, hogy mi lett a harc vége vagy a harc menete, elejéből meg badarság lenne véleményt alkotni. Azért madara elég sok meglepetést bírna okozni azoknak a jinchurikiknek ha letol két meteort rájuk ami nem kis termet (most jöhetsz azzal, hogy, de hát akkor madara is meghal, de ki mondta, hogy nem edo tenseies madara? Meg ha nem edo tenseies akkor is túl élheti hisz mondta, hogy már rég élvezte ezt a látványt ebből nekem az jön le, hogy már használta azt a jutsut és végig bírta nézni =nem halt meg) Még mindig tartom magam ahhoz a véleményhez, hogy madara elverné a jelenlegi tobit.

Idézet
madara csak egy harcigép,aki még csak nem is a toppon van.

Nyílván azért féltek annyira az fms-es madarától mert nem volt toppon mi?Mosolyog Nállad mit jelent a top? Rikodou sennin és kész? Szerintem az eléggé topnak nevezhető, hogy fms-el maga korának az egyik legjobb shinobija volt és azóta is rettegnek már csak a nevétől is és őt tartották a legerősebb uchihának, ráadásul ez fms-es madara:) Akkor még nem is említettem azt a madarát akiről jelenleg beszélek (Rinnegan+FMS+Fa elem) Szóval nem tudom nálad mit jelent a top.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 16, 14:13:15 írta Mach5 » Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5431 Dátum: 11 dec 16, 17:34:22 »

De pont ezt kérdeztem valameik topicban, hogy elvileg Bee aki a tökéletes jinjuriki elvileg a 8 farku minden erejét ki tudja használni, és a nyolcfark7 annó egy döntetlent lenyomott a 3. Raikagéval tehát elvileg Bee is letudna? Mer akkor a bátját le tudja verni.
Madara: bika és néhányatok alábecsüli. Én az elöttem szolóval értek egyet hogy bika, ráa dásul Edo tenseies szóval halhatatlan is, meg FMS+Rinnegan... De azért az öt Kage egyszerre megy ellene, nem gyözhet. Az ért okkal Kagék a Kagék.

Idézet
madara csak eNgy harcigép,aki még csak nem is a toppon van.
Na azért várjunk egy pillanatot. Ha Madara nem lenne halott most ö lenne a fö gonosz. Nem irányítaná senki, föleg nem egy olyan Kabuto senki.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 16, 17:37:32 írta Akatsukis » Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5432 Dátum: 11 dec 16, 19:43:42 »

Szerintem a mosatni 5 kage egy szinte legyőzhetetlen kombinációt alkot. Ott van a raikage, aki a közelharcra specializálódott, ott van a mizukage meg a tsuchikage akik eléggé ütős kekkei genkai/touta-val rendelkeznek, ott van gaara, aki a homokkal erős távolsági támadásokra képes, és ott van tsunade, akik meggyógyít mindenkit, ha alkalom adódik, mellesleg rendkívüli nyers erővel rendelkezik. Szóval számomra nem annyira biztos az, hogy a jinchurikik legyőznék őket.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #5433 Dátum: 11 dec 16, 20:16:16 »

kicsit nézelődtem a naruto wikin és a databook rámutatott valami lényegesre: tsunade 4,5 pontal veri szöcskét!
ezt neked fekete búza!
és jinchuus vs kages:
az is fontos hogy a mostani jinchuuk vagy a régiek. ha a mostaniakat nézzük akkor kiélezett harc lenne ha a shodai hokage és a 3. raikage példáját vesszük akkor egy kage elbánik egy bijuuval, gaara feltudna tartani többet is mei ellenne fuuvel aki szárnyainál fogva nehéz célpont, a tsuchi valószínüleg atomizálná egyből az egyiket, vagy kövé változtatná, A valószínüleg hant és roushit próbálná lenyomni, ja és uta vs mei, melyik sav az erősebb(ikszdé) összegzésben ezt a jinchuuknak adnám 45-55-re mert a periférikus látás, a genjutsu immunitás és a szám fölény....hát kicsit adja magát.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #5434 Dátum: 11 dec 16, 20:37:49 »

A por elemmel a tsuchikage magasan viheti a meccset nem beszélve a kővé változtatásről a több mint 80 éves tapasztalatából ismeri a sharingant, rendkívül gyors, 3 elemet képes használni és még ott van két hasonló erősségű kage is. A raikgaet bár nem sokra becsülöm az agyatlansága és a képességnélküliségével simán szétverheti a jinchukat. Nem beszélve meiről aki a köddel és a lávával elég jó támogató lehet.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5435 Dátum: 11 dec 16, 21:00:29 »

És ti kinek adnátok a győzelmet a Tsunade vs Mei Terumi harcban? Ez érdekes szerintem, mert Tsunade inkább közelharcos, míg Mei inkább mondható távoli harcosnak. Ha csak ketten harcolnak, akkor Mei beveti a savködöt, viszont a sérüléseit Tsunde meggyógyítja. Ha Tsunade képes rávenni Meit a közelharcra, akkor szerintem Tsunade nyer, De nem nagyon tudom megítélni a  végkimenetelt.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5436 Dátum: 11 dec 16, 23:55:51 »

elegem van már az uchiha majmokból. mikor először megérkezett madara én is sokra tartottam. de,ahogy az 5kage kombója így elintézte,annyi volt a szememben. nem azt mondom,hogy gyenge,de azt sem,hogy tobit oda.....ssza.egyszerűen a bijuu-kat rejtélyes módon itt mindenki lebecsüli(mi okotok van rá,vgy mikor bizonyították,hogy lebecsülésre méltók?nemtom). most már csak az uchiha majmok az uchiha szemtrükkjeikkel nyerhetnek? és a jinchuurikik is edo-tensei-esek,úgyhogy erről ennyit. a 8farkút,meg mindenki úgy állítja be,mint a 9farkú után következő legerősebbet,holott egyáltalán nem ő a legerősebb. láthattuk,hogy az ötfarkú,hogy megsebezte,a négy farkú meg csak úgy eldobta. és a 2.szinten lévő jinchuuk-kal sem nagyon bírt el,se naruto,se méh(8farkú). a négy-és öt farkú sztem erősebb nála.hidan meg csak úgy intézte el a 2farkút,hogy az nem számított a támadására,és még egy ilyen képességű ember nincs,sztem.meg akkor még el kellett,kogy kapják az akatsukisok a jinchuu-kat,hogy haladjon a sztori. a 8farkúra visszatérve,ő is csak azt mondta a 3. raikagéra,hogy"eléggé szívós ember volt",nem pedig,hogy bijuu szinten volt,vagy nagyon erős volt. ebből kifolyólag,sztem nem is győzte le a 8farkút. anno meg úgy kapták el,hogy a falu összes jounin-chuunin ninjája,a raikage,a fia,aki már volt olyan szinten,mint egy kage,meg a kage segédek stb. összegyűltek,és vállvetve harcoltak a 8farkúval,és le sem győzték,csak vhogy sikerült elkapni(és még azután mostanáig volt ideje sokat fejlődni,nem?). emellett,a 3.raikage páncéljának erőssége csak akkor közelítette meg a 8farkú bőrének keménységét,amikor bekapcsolta max-ra a pajzsot,amiért hatalmas csakrára volt szükség. összevetve madara nem gyenge és nem azt mondom,hogy semmi esélye nincs tobi ellen,hanem,hogy tobi győz.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5437 Dátum: 11 dec 17, 00:23:33 »

jah,bocs még nem fejeztem be.  smirksweat tobi ellen valszeg shinra tensei,se a banshou tenin nem fog,miközben érinthetetlen. tehát madara a rinnnegannal se ér sokat.a susanoo,és meteorit hasonló szitu,meg a faelem is. meg ha tobi el teleportolja magát,akkor miközben használ egy olyan nagy pusztító technikát,nem látja madara,és simán elintézi őt tobi. tehát győzelem tobi részére 90-10-re ,és még nem is voltam reális. (95-5 a reális) tobi pedig magában "csak" rinnegannal meg sh.-val is 60-40 és 70-30 között mozog a győzelme.

Ez jó vicc. De tényleg. Olyan dolgokkal dobálózol amiről fogalmad sincs. Tobi ellen nem használ a Shinra Tensei és a Banshou Tenin? Nem arról volt szó hogy a Jinjuurikik is Tobi oldalán vannak? Ők mióta tudnak átengedni magukon bármit is? Meteor nem használ Tobi ellen? És a Jinjuurikik megint átengednek magukon mindent vagy most inkább elteleportálnak valahova?   >.<#
A fa elemről még nem is beszéltem, amivel kb két perc alatt elintézné a félig átalakult Jinjuurikiket. Teljes Bijuu-t ugye nem tud irányítani, szóval Bijuu bomba kilőve. De mégis tegyük fel hogy tudja írányítani. Madarától elég egy laza Shinra Tensei és már nincs is bomba.

Madara vs 5 Kage harcból még semmit sem láttunk, de te ennek a harcnak is tudod a kimenetelét. Én nem, szóval próbálok az eddig látottak alapján írni. A Raikage - Mei villám és láva kombót meg sem érezte Madara. Miből gondolod hogy a Jinjuurikik támadása áttörné a Susanno-t? Sőt, át sem kell törni, hiszen megint ott a Shinra Tensei? A Magatamás támadásra mi lenne a Jinjuurikik válasza? Most nem ér a teleport és az átengedés!

Azt is írtad, hogy csak Tobi vs Madara 60 - 40 %. Szerinted Tobi melyik támadása tudná Madarát megkarcolni? Esetleg genjutsuba ejtené mint Danzou embereit? A legnagyobb Uchihát? Esélytelen. Egyáltalán mivel tudná áttörni a Susanoo + Shinra Tensei védelmen?

a 8farkút,meg mindenki úgy állítja be,mint a 9farkú után következő legerősebbet,holott egyáltalán nem ő a legerősebb. láthattuk,hogy az ötfarkú,hogy megsebezte,a négy farkú meg csak úgy eldobta. és a 2.szinten lévő jinchuuk-kal sem nagyon bírt el,se naruto,se méh(8farkú).

Azért a megsebzéstől a győzelem még nagyon, de nagyon messze van!

a 8farkúra visszatérve,ő is csak azt mondta a 3. raikagéra,hogy"eléggé szívós ember volt",nem pedig,hogy bijuu szinten volt,vagy nagyon erős volt. ebből kifolyólag,sztem nem is győzte le a 8farkút.

Nem kapta el, mi? Egy "abban a korban élő" shinobi (a gumis csávó) veled ellentétben rosszul tudta, sőt még Kishi is. Olvass vissza a mangában, ott van benne leírva hogy mi történt.

Összegezve az eddigieket egyetértek veled a százalékokban, csak a neveket megfordítva:
Madara vs Tobi (Jinjuurikikkel)     60% : 40%   (bár simán lehetne 75 : 25)
Madara vs Tobi   95% : 5%
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 00:27:08 írta CsukiIce » Naplózva

Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #5438 Dátum: 11 dec 17, 01:03:36 »

És ti kinek adnátok a győzelmet a Tsunade vs Mei Terumi harcban? Ez érdekes szerintem, mert Tsunade inkább közelharcos, míg Mei inkább mondható távoli harcosnak. Ha csak ketten harcolnak, akkor Mei beveti a savködöt, viszont a sérüléseit Tsunde meggyógyítja. Ha Tsunade képes rávenni Meit a közelharcra, akkor szerintem Tsunade nyer, De nem nagyon tudom megítélni a  végkimenetelt.


Szerintem egyértelműen nagyon szoros küzdelem lenne, de én mégis Mei-re szavazok. Tsunade az orvosi jutsukban jó és a taijutsuban, míg Mei ninjutsu alapú, két kekkei-genkai-jal. Ha távol tud maradni Tsunadetól, akkor letudja győzni, de közelharcban sanszos, hogy vesztene a Hokage ellen.



Madara vs Tobi harc kimenetelére csak tippelni tudok, mivel nagyon egyiket sem ismerjük teljesen. Madara lenne  a győztes, az tuti, de nehéz küzdelemben. Tobi mégis kicsivel talán gyengébbnek tűnik, mivel neki egyik szeme Sharingan, másik Rinnegan, amíg Madara az ő örök Sharinganját tovább fejlesztette Rinneganná.  ikszdé  Ráadásul Madarat úgy hozták vissza, mint amikor ereje teljében volt, és Tobi pedig említést tett arról, hogy szeretne újra teljes lenni. Vajon mire célzott arra, hogy teljes lenni? Ez már egy másik téma..
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5439 Dátum: 11 dec 17, 03:38:59 »

Ez jó vicc. De tényleg. Olyan dolgokkal dobálózol amiről fogalmad sincs. Tobi ellen nem használ a Shinra Tensei és a Banshou Tenin? Nem arról volt szó hogy a Jinjuurikik is Tobi oldalán vannak? Ők mióta tudnak átengedni magukon bármit is? Meteor nem használ Tobi ellen? És a Jinjuurikik megint átengednek magukon mindent vagy most inkább elteleportálnak valahova?   >.<#
A fa elemről még nem is beszéltem, amivel kb két perc alatt elintézné a félig átalakult Jinjuurikiket. Teljes Bijuu-t ugye nem tud irányítani, szóval Bijuu bomba kilőve. De mégis tegyük fel hogy tudja írányítani. Madarától elég egy laza Shinra Tensei és már nincs is bomba.
     én most tobiról beszéltem magában,jinchuu-k nélkül.madarának lehet meteorit,meg minden,ha átengedi magán tobi. ha már itt tartunk,a jinchuu-k is ugyanugy zombik,tehát mind1 nekik,hogy rájuk esik-e a meteor,vgy nem.a faelemmel nem intézné el két perc alatt a jinchuukat.....a 4-és 6 farkú nem elég bizonyíték,hogy tobi uralja a bijuu-kat?és mióta elég egy laza shinra tensei egy bijuu bombához?nem is tudtam   Hmm?
Magatamás támadásra mi lenne a Jinjuurikik válasza? Most nem ér a teleport és az átengedés!
miért olyan kemény az a magatama? és úgyszint gyorsak,meg edo-sak.
Azt is írtad, hogy csak Tobi vs Madara 60 - 40 %. Szerinted Tobi melyik támadása tudná Madarát megkarcolni? Esetleg genjutsuba ejtené mint Danzou embereit? A legnagyobb Uchihát? Esélytelen. Egyáltalán mivel tudná áttörni a Susanoo + Shinra Tensei védelmen?
van támadó technikája,de ,ott van az a nagy plé lemez szerű kard is.a shinra tensei mióta olyan nagy hűhó? simán ki lehet cselezni,mellette,hogy át tud menni mindenen,meg beteleportálja magát a susanoo-ba,kiveszi madara lelkét,lenyom vmi rinnegan technikát,úgy hogy madara közben a nagy jutsujára figyel.
Azért a megsebzéstől a győzelem még nagyon, de nagyon messze van!
jó,de a 8farkú azóta sem áll fel,ha tobi tovább folytatja nagyon megsínlődi a 8farkú.
Nem kapta el, mi? Egy "abban a korban élő" shinobi (a gumis csávó) veled ellentétben rosszul tudta, sőt még Kishi is. Olvass vissza a mangában, ott van benne leírva hogy mi történt.
nem kapta el,csak kifárasztotta valamelyest a többieknek,és valszeg utána ők kapták el.
Összegezve az eddigieket egyetértek veled a százalékokban, csak a neveket megfordítva:
Madara vs Tobi (Jinjuurikikkel)     60% : 40%   (bár simán lehetne 75 : 25)
Madara vs Tobi   95% : 5%
megint csak az uchiha makik dicsőítése,és szint úgy a bijuu-k lenézése,rejtélyes módon vmiért.milyen nagy jutsu-ja lenne azokra a nagy,erős,bijuu-bombával,meg hatalmas csakrával,meg erős jutsukkal szemben,amit a biju-k használnak?de tegyük fel,hogy mégis szembe tud velük szálni(ami kizárt),akkor is max koncentrációja kell legyen a bijuuk-ra,ami idő alatt tobi simán a közelébe férkőzik,hogy nem is veszi észre,tobi nyert. tartom,és lezárom a témát,én erről nem vok hajlandó,egy -két ilyen makacs emberrel beszélni,akik csak madarát fújják,meg dicsőítik.
[/quote]
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5440 Dátum: 11 dec 17, 10:02:19 »

Kakashi vs. Kisame.

Taijutsu:
Kakashi taijutsuval az ég világon ugye semmire sem megy, kész öngyilkosság lenne résézről ha a közelébe menne kisamének. A samehada 4 csapással elszívná az összes chakráját.
Ninjutsu:
Azt mondtátok a föld veri a vízet, és kakashi tud föld elemet. Ez igaz, csak van egy ,,kis" probléma kakashi részéről:
Kisame akkora mennyiségű vízet tud létrehozni, hogy  kakashi a föld elemmel semmire sem megy. Hiába erősebb egy elem a másiknál ha túl nagy a mennyiség különbség. A villám elem viszont valóban bejöhet. A raikirit a samehada mindenféle probléma nélkül elnyeli. A tűz jutsukra meg tökéletes a víz.
Intellingencia:
Itt kakashi valóban jobb. Valóban van rá esély hogy egy jó kis taktikával megszívathatná kisamét, csak addigra már alig marad chakrája, és kisame sem hülyegyerek...
Genjutsu:
Samehada kihozhatja kisamét a genjutsuból, de felesleges. Egy olyan szintű ellenfél ellen mint kisame nem fognak működni kakashi genjutsui, kakashi csak a chakráját pazarolná vele, a másoló ninja nem az a genjutsu-használó fajta...
Kamui:
Na, a villám elemen kívül ez a másik ami bejöhet. Kakashi valóban iszonyat gorsan tudná használni, de ez is ,,csak" annyira lenne elég hogy kisaménak az egyik karját levegye, ő azután is tudna harcolni jó erőbedobással, viszont kakashi nem mert alig marad chakrája, főleg ha samehada előtte is szívott kakashi chakrájából.
Elfelejttem meg említeni a klónokat. Hm, kisame is tud klónokat használni, százszor többet mint a sharinganos. Gait is elég jó l szívatta velük a shippudenelején velük. Ugyanúgy kisame is szívathatja kakashit velük.
Epic kisame win.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5441 Dátum: 11 dec 17, 10:40:32 »

Kakashi vs Kisame harchoz megfogadtam, hogy nem írok többet, mert megint az lesz a vége, mint régebben, de erre már reagálnom kell:

A föld veri a vizet. Bár Kakashi nem használja olyan remekül a föld elemet, mint a harmadik, de egy "elvizesítést" meg tud vele akadályozni.

A Samehada-ra úgy tekintesz, mint valami állandó tényezőre, ami folyton megy a chakra után ezzel védelmezve a használóját, ám Bee nyugodtan megdögölhetett volna ha a kardon múlik az élete Nagato ellen, holott kimondták, hogy a Samehada jobban ragaszkodik Bee-hez, mint Kisame-hoz.
Intelligenciához csak annyit, hogy Kakashi se "hülyegyerek", az első suhintás után már tudná, hogy a Samehada közeléből el kell menni. Szerintem maradna chakrája.

Mert mikor láttad te, hogy Kisame magától kitört egy Sharingan genjutsuból? Soha. Akkor miért vagy ilyen biztos benne, hogy Kakashi genjutsuja, amivel egyszerre 2 ANBU gyökér tagot is képes kifektetni nem hatna Kisame ellen?

Mert Kamuival karra kell célozni, nem is testre. Deidara ellen mondta is Kakashi, hogy ELVÉTETTE a lövést. Azóta pontosodott és gyorsult, lásd Sasuke nyilát. A chakrás részt nem is olyan régen kifejtettem, nincs kedvem még egyszer leírni.

Százszor többet? Ja, csak akkor lenullázza a chakráját, így Kakashi egy egyszerű "pofán rúglak ököllel no jutsu"-val kiütné. És nem a klónok száma a lényeg, hanem a minőség. Valamint azt se felejtsük el, hogy Kakashi a hídon, miután legyőzte Zabuzát hány klónt használt. Víz közelében ugye Mizu Bushinokhoz nyúlna, gondolom többet is tudna csinálni, mint kage bushinokból.

Gai és Kakashi meg ugye két külön fogalom, de ha feltétlen vele akarsz érvelni: Gai a 6. kaput megnyitva már szétszedte a klónokkal együtt Kisamét is.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5442 Dátum: 11 dec 17, 10:52:37 »

Idézet
megint csak az uchiha makik dicsőítése,és szint úgy a bijuu-k lenézése,rejtélyes módon vmiért.milyen nagy jutsu-ja lenne azokra a nagy,erős,bijuu-bombával,meg hatalmas csakrával,meg erős jutsukkal szemben,amit a biju-k használnak?de tegyük fel,hogy mégis szembe tud velük szálni(ami kizárt),akkor is max koncentrációja kell legyen a bijuuk-ra,ami idő alatt tobi simán a közelébe férkőzik,hogy nem is veszi észre,tobi nyert. tartom,és lezárom a témát,én erről nem vok hajlandó,egy -két ilyen makacs emberrel beszélni,akik csak madarát fújják,meg dicsőítik.

Azért Madaratól nem véletlenül tojik az egész shinhobi nemzet. Amúgy 1 dolgot kihagytál a bijuus dologban. Még pedig azt, hogy a legnagyobb Uchiha szemei jóval erősebbek Tobi szemeinél. Ergo a bijuuk irányítását akár el is vehetné Tobitól.. Nem mellesleg a R'inngennal elszív minden jutsut és a bijuu bomba is jutsu... A Shinra Tensei meg eléggé erős technika akárhogy is nézem. Mosolyog Susano'oval párosítva masszív védelmet biztosít Madara számára. Tobi nagy ütőkártyája a teleportáció és léghalmazállapotúvá  válás. Viszont ezen kívűl nem nagyon tud sok eksztrát felmutatni a nagy Uchiha ellen amivel meglephetné. Persze elképzelhető 1 jó teleport segítségével megfoghatja Madarat, semmi sem lehetetlen (kivéve hogy Naruto megutálja a Rament Mosolyog ). Így, hogy Madara oda-vissza kapcsolgat az FMS és a R'innegan között plusz egy szolid fa elem használat mellé, 1v1ben elég esélytelen szagú a dolog. Segítség nélkül nem igen van sansz megállítani.

Én mindenféleképpen Uchiha Madarat tartom az esélyesebbnek a gigászok harcánál. Mégpedig a szeme erőssége miatt. Bijuut ellene vinni olyan, mintha mézeskaláccsal kínálnád meg halálod előtt. Mosolyog

Madara - Tobi:  70 - 30%

30at megérdemel minimum, mert fortélyban valóban ott van a szeren Tobi.

Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5443 Dátum: 11 dec 17, 11:38:20 »

De renato, ne feledd hogy kisaménak akkor chakrtatartalékja van mint egy bijuunak. Ráadásul, ha belegondolok kakashi tendo peint sem tudta kiütni, kisame pedig akármelyikpein testtet kiütött volna lazán, sőt még 2 vagy 3-mat is... a genjutsuról meg annyit, hogy ha kisame bedől nekik- amit kicsit kétlek- akkor a samehada kihozza belőle. Ha kisame meg létrehozza a vízburkot akkor kakashi semmit sem fog tudni csinálni, kisame ott eszi meg elevenen, ott villám jutsuval nem fog sokra menni...

« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 11:39:10 írta IndianA » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5444 Dátum: 11 dec 17, 11:49:29 »

Még mindig kisame vs kakashin vitáztok?:O Szerintem egyértelmű, hogy kisame nyerne és, hogy miért? Nem hiába maradt az utolsó akatsukisok között és nemhiába mondta azt a kardforgató csávó, hogy vigyázanak vele és, hogy farkak nélküli bijuunak hívják szóval chakrával nem lenne bajba viszont kakashi az alapból kevés chakrájával bajba lenne főleg úgy, hogy kisamenak még a samehadeja is ott van ami nem kis chakrát képes leszívni egy mozdulattal. Ráadásul ott van a víz amit kisame használ ami folyamatosan eszi a chakrát az ellenségének és ahol irtó gyorsan tud mozogni. Ráadásul kisame eléggé szívos csávó és még sok a chakrája is. Szerintem kisame vs kakashi olyan 63-37 lenne. A 30%os kisame vagy mennyi rákényszerítette gai-t a sok kapu nyitogatásra miközben még neji,rock le és tenten is ott harcolt akkor a 100%os kisame 1vs1be kakashit eléggé megbírná szívatni. Szóval én azon a véleményen vagyok, hogy 63-37 körül lenne ez a csata kisame részére.

Madara vs Tobi harchoz meg annyit fűznék, hogy 1vs1be egyértelműen madara nyerne olyan 65-35körülre és, hogy miért adok ennyit tobinak? Azért mert ott van a teleport jutsuja és a mindent átengedek magamon jutsu, de ha támadni akar akkor neki is szilárdnak kéne lennie és akkor bajba lenne.

Ha viszont tobinál a jinchurikik besegítenének akkor olyan 54-46 lenne Madara javára azért mert tobi irányítása alól lehet, hogy kibírná venni a jinchurikiket, de ha nem akkor megoldaná, hogy se tobinak se neki ne engedelmeskedjenek, de ha ezt se bírná akkor látom annak az esélyét, hogy azzal a meteorral pár jinchurikit elverjen a maradékokat meg a fa elemmel meg chibaku tenseiel, de mivel ezek is chakrába kerülnének így kicsit legyengülne, de nem hinném, hogy vészesen gyenge lenne és az utolsó erejéből meg elverné tobit. Hiába van ott a tobinak a mindent átengedenek magamon jutsu ha azzal nem ér majd sokat hisz ha leakarja verni a madarát akkor neki is szilárdnak kell lennie, hogy bírjon támadni és akkor madara is bírná őt támadni. Ez egy eléggé érdekes harc lenne és szoros is, de madaranak adnám én ezt a győzelmet.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 11:56:32 írta Mach5 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!